1. Попередній етап розробки сайту (на цьому етапі розв'язуються питання загального характеру. Обговорюється загальна концепція сайту, формулюються та фіксу­ються цілі створення сайту) Етап проектування сайту
Сторінка1/3
Дата конвертації11.12.2018
Розмір1,16 Mb.
  1   2   3
Етапи створення сайту

Створення сайту умовно можна розділити на такі етапи:

1.   Попередній етап розробки сайту (на цьому етапі розв'язуються питання загального характеру. Обговорюється загальна концепція сайту, формулюються та фіксу­ються цілі створення сайту)

2.   Етап проектування сайту (Визначення структури сайту: меню, посилання, розміщення модулів, побудова списку компонентів, що підключаються, тощо)

3.    Етап розробки й тестування сайту.

4.    Розміщення сайту.5.    Розвиток ресурсу. Створення веб-сайту починається зі створення інформаційної моделі сайту. Будь-яку веб-сторінку можна оцінити за двома пара­метрами: зміст та зовнішній вигляд. Проте спочатку потрібно ви­рішити, яку інформацію потрібно на ній розмістити. Необхідно де­тально проаналізувати, скільки і якої інформації потрібно подати на веб-сторінці. Створюючи проект сайту, потрібно добре продумати його за­гальну структуру, зміст інформації та посилання.Хостинг. Засоби автоматизованої розробки веб-сайтів

Для того щоб сайт став доступним широкому колу відвідувачів, йому необхідно призначити доменне ім'я і розмістити в мережі Інтернет. Розміщення сайту на сервері та подальше його адміністру­вання називають хостингом. Наданням такої послуги займаються спеціальні організації. Хостинг буває платним і безкоштовним. Можливість створювати веб-сторінки та організовувати форуми й чати в автоматизованому режимі (крім власне розміщення сайту) часто надається на серверах, що забезпечують хостинг. Наприклад, ucoz.ru, mylivepage.com. Веб хостинг UcoZ Ucoz — це безкоштовний веб-хостинг із вбудованою системою керування сайтом. Модулі UcoZ можуть використовуватися як у єдиній зв'язці для створення повнофункціонального сайту, так і окремо, наприклад, як блог-платформи, веб-форуми та ін. Фактично UcoZ — це веб-сервіс, що працює за принципами Веб 2.0 і дозволяє, в першу чергу, створювати сайти різного рівня складності та досить сильно відрізняється від традиційних безко­штовних хостингів. Під час реєстрування користувачеві надається можливість ви­брати домен для свого проекту. В системі існують також і домени, спеціально розраховані на українську аудиторію — name.ucoz.ua, name.at.ua. Під час реєстрування кожен користувач отримує 400 Мб диско­вого обсягу. Дисковий обсяг постійно збільшується пропорційно до зростання кількості відвідувачів сайту. Основні можливості 1. Користувачу пропонується багато дизайнів на вибір, які мож­на використати для побудови сайту.

 2. Можливість створити власний дизайн (шаблон) або переробити будь-який зі стандартних.

 3. Доступ по FTP.

 4. Безкоштовна технічна підтримка.

 5. WYSIWYG online редактор.

 6. Візуальний конструктор блоків.

 7. Версія сайту для КПК.

 8. Резервне копіювання.

 9. Лайтбокс — рекламний щит.

 10. Загальна авторизація — uID. Модулі системи

 11. Користувачі — керування списком користувачів сайту.

 12. Форум — створення та керування форумами.

 13. Щоденник (блог) — створення та керування блогом.

 14. Фотоальбоми — створення фотоальбомів.

 15. Гостьова книга — керування гостьовою книгою.

 16. Каталог статей — керування статтями на сайті.

 17. Міні-чат — модуль для маленьких повідомлень, які можуть міс­тити смайлики.

 18. Шаблони — модуль містить дизайни на будь-який смак.

 19. Новини сайту — модуль, що дозволяє користувачеві слідкува­ти за оновленням сайту.

 20. Інтернет-статистика — перегляд статистики відвідувань сайту.

 21. Каталог файлів — каталог файлів, які були додані користува­чами сайту.

 22. Каталог лінків — список веб-адрес, які були додані користува­чами сайту.

 23. Оголошення — створення дошки оголошень.

 24. FAQ — список найчастіших запитань та відповідей на них.

 25. Опитування — опитування різного спрямування.

 26. E-mail форми — організація зворотного зв'язку з адміністра­цією сайту.

 27. Онлайн-ігри — модуль, у якому представлені ігри різних на­прямків — від стратегій до настільних ігор.

 28. Інтернет-магазин — модуль системи, який є оптимальним рі­шенням у галузі електронної торгівлі.

Технологія створення сайту в системі UcoZ В Інтернет-браузері відкриваємо сторінку www.ucoz.ua. Натис­каємо на кнопці Створити сайт. Потрапляємо на реєстраційну форму користувача, яку заповнюємо, відповідно до запропонова­них запитань. Наступний крок — натиснути на кнопці Реєстрація. Після заповнення форми ви отримаєте глобальний профіль у системі uNet, що дасть вам можливість створювати будь-яку кіль­кість сайтів у системі UcoZ. Якщо всі дані введено правильно, ви переходите до сторінки, яка вимагає підтвердження e-mail адреси (лист для підтвердження вам надіслано на вашу поштову скриньку, яку ви вказали під час реєстрації). Підтвердивши e-mail адресу, ви переходите до вікна, у якому потрібно ввести секретний реєстраційний код, зображений на кар­тинці поряд. Наступний крок — заповнення веб-топа користувача. Спочатку ви повинні встановити окремий пароль для веб-топа, який знадоби­ться для додаткового захисту вашої інформації. На наступному кроці по­трібно придумати та вписа­ти адресу сайту, вибравши той хостинг, який пропонує UсоZ. До речі, він налічує 18 імен і містить українські до­мени. Усе, ваш сайт успішно створено, про що й повідо­мить система. Щоб створити розділ на Ucoz–сайті потрібно зайти під логіном і паролем адміністратора сайту.  Обрати Пункт «Общее» - «Вход в панель управления». Потім в контекстному меню(рис.1) обрати пункт «Каталог статей» - «Управление категориями» - натиснути кнопку «Добавить категорию».

Після створення категорії обираємо її натискуванням і натискаємо кнопку «Добавить материал». Додавання статті. Післе натискування кнопки  «Добавить материал» в відповідній  категорії перед нами відкриється вікно(рис.2). Тут ми вносимо назву статті, короткий зміст і саму статтю.

  1   2   3


База даних захищена авторським правом ©uchika.in.ua 2016
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка