Англійська мова онлайн
Скачати 33,14 Kb.
Дата конвертації27.09.2018
Розмір33,14 Kb.
http://easy-english.com.ua/

На сайті Англійська мова онлайн можна безкоштовно вивчати англійську мову. Якщо ви початківець або школяр – вивчати мову потрібно поетапно, починаючи з 1 класу. Етапи розписані на сторінці «Як вчити англійську мову з нуля».https://www.busuu.com

Онлайн – спільноту для вивчення іноземних мов busuu.com створили 36-річний Адріан з Ліхтенштейну та 31-річний Бернард з Австрії, які вільно володіють трьома мовами кожен. За їх словами, вони намагалися створити альтернативу традиційному способу вивчення, який вони завжди знаходили дорогим, складним і нудним.

Зверніть увагу. Більша частина контенту безкоштовна, преміум-доступ – 4,49 € в місяць. Преміум-доступ відкриває доступ до відеоуроків, мовних тестів і можливості отримати сертифікат після проходження курсу.

http://lingualeo.com/ru#welcome

LinguaLeo – напевно, самий захоплюючий ресурс як для дорослих, так і для дітей. Величезна бібліотека відео, аудіо і текстових матеріалів. Тематичні курси, особистий словник з озвученням. Набір тренувань: аудіювання, кросворди, переклад слів. Нудьгувати не доведеться. З журналу розвитку ви можете дізнатися свій реальний і можливий прогрес у вивченні мови. Випущені програми для iOS і Android – займатися можна в будь-який час і де завгодно.

http://www.bbc.co.uk/learningenglish

Сайт BBC Learning English – можливість вивчати британську англійську мову з рівня lower intermediate (нижче середнього). Безліч напрямків, відео та аудіо матеріалів з текстівкою і транскрипцією.https://uk.duolingo.com/

Duolingo – сайт сподобається навіть дітям. Пропонуються численні письмові уроки та диктанти. Розділ для практики вивченої лексики, за один курс ви можете вивчити до 2000 слів. У міру проходження уроків користувачі паралельно допомагають перекладати веб-сайти та інші документи. Крім сайту існують програми для iOS і Android.

http://www.loyalbooks.com/

Loyalbooks – має понад7000 безкоштовних аудіокниг англійською мовою.

Завантажуйте вподобану книгу, слухайте по дорозі на роботу, додому, в будь-яку вільну хвилину і вчіть мову.http://teacheng.info/exercises

На сайт TeachEng.INFO містяться різноманітні без-коштовні англійські уроки і вправи з англійської мови. Представлені в розділі уроки і вправи з англійської зачіпають найрізноманітніші аспекти англійської мови. Серед представлених уроків знаходяться граматичні уроки, лексичні уроки, уроки на розвиток навичок правопису, уроки на перевірку знання правил читання тих чи інших слів, і багато інших.

У кожному уроці дається 10 завдань, але загальна кількість завдань у кожному уроці набагато більша, тому всі уроки можна проходити по кілька разів, і щоразу на екран будуть виводитися нові завдання. Уроки поділені на рівні складності.

http://www.enrucafe.com/uk/freelessons.html

Сайт Школа англійської Дарії Дзюби створений для тих, хто не зупиняється у вивченні англійської мови і постійно, день за днем, шукає нові можливості для покращення свого рівня знань. Тут Ви знайдете кілька розділів безкоштовних матеріалів для вивчення англійської мови:

1. Граматика англійської мови

2. Тематичний ілюстрований словник

3. Безкоштовна розсилка з бізнес англійської

4. Правила читання англійською мовою

5. Топіки (теми) з англійської мови

6. ЗНО з англійської: безкоштовні уроки.https://www.eslpod.com/website/

ESLPod – жива американська англійська мова, багато подкастів, які охоплюють всі сфери життя, завжди присутній гумор. Лексика досить легко засвоюється і закріплюється.

http://www.engvid.com/

Engvid – відеоуроки англійської мови. Усі записи розділені за категоріями в залежності від рівня знання мови і об’єднані за тематикою – можна дивитися уроки для підготовки до іспитів або уроки, що пояснюють конкретні аспекти граматики.

http://www.examenglish.com/

Exam English – це супер сайт для тих, хто готується до міжнародних мовних іспитів IELTS, TOEFL та до інших. Також ви зможете пройти онлайн тести і визначити свій рівень англійської на даний момент.

http://www.loyalbooks.com/

Loyalbooks – має понад 7000 безкоштовних аудіо-книг англійською мовою. Завантажуйте вподобану книгу, слухайте в дорозі на роботу, додому, в будь-яку вільну хвилину і вчіть мову.


База даних захищена авторським правом ©uchika.in.ua 2016
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка