Божий рік 2014 Січень 2014 Божого рокуСторінка1/27
Дата конвертації23.03.2019
Розмір0,58 Mb.
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   ...   27БОЖИЙ РІК

2014

Січень 2014 Божого року

1006. Мати Спасіння: Істина буде перекручена і Слово Боже представлять задом наперед.

Середа, 1 січня 2014 р. Божого 13:44

Моя дитино, будь ласка, заохочуй всіх Божих дітей до наполегливості під час прийдешніх випробувань. Так багато викликів спіткають усіх Християн, яким доведеться бути очевидцями злого відступництва, виставленого перед ними напоказ тими, в кого вони шукають проводу, щоб жити повноцінним Християнським життям.

Ті, які будуть призначені найближчим часом на найвищі посади в Церкві мого Сина на Землі, не будуть від Бога. Вони не будуть служити моєму Сину та змінять багато доктрин і законів Церкви. Вони настільки швидко будуть запроваджувати ці зміни, представляючи багато нових книг, служебників і листів, що ви знатимете, що на підготовку таких робіт потрібні роки. Це було б неможливо впроваджувати такі радикальні зміни в такому великому обсязі, це не той випадок. Це буде однією з перших ознак, за якою ви зможете переконатися, що це перекручене вчення, яке незабаром запровадять, було дуже ретельно підготовлене.

Багато людей не усвідомлять цих змін у Церкві, а ті, які усвідомлять, будуть вітати їх, бо вони пом’якшуватимуть провину, яку ті відчуватимуть за свої гріхи. Врешті-решт, вони заспокояться, бо тепер це означатиме, що вони зможуть відкрито проголошувати про своє прийняття всього того, що ображає Бога. Бо якщо Церква заявляє, що гріх це природна річ і частина людської натури, то це означає, неминуче, що гріх уже не має значення. І тоді, проголошуючи важливість піклування про бідних і голодних світу, вони вважатимуть себе святими в Очах Бога.

Коли мого Сина прилюдно відкинуть, і коли Його Слово перекрутять, велику турботу виявлятимуть величним громадським благодійним вчинкам. Це відволікатиме увагу від реальності. Це спричинить відхилення і, зрештою, Правдиве Слово Боже більше не будуть обговорювати. Коли всі релігії будуть зібрані під одним дахом, і до поглядів поган ставитимуться з великою повагою, тоді люди будуть боятися встати і проголошувати Істину. Якщо ж вони наважаться це зробити, то будуть звинувачені в богохульстві.

Швидко наближається той день, коли проголошуючи себе справжнім Християнином і пригадуючи людям Слово Боже, ви будете звинувачені в єресі. Істина буде перекручена і Слово Боже буде представлене задом наперед. Ніщо не буде впорядкованим. Ніщо не матиме сенсу у нових правилах, які невдовзі запровадять у Церкві мого Сина. Важливо, щоб ви завжди залишалися вірними Божому Слову, незалежно від того, наскільки непопулярними ви через це станете.

Ваша Любляча Матір

Мати Спасіння.1007. Троє з чотирьох відречуться від Мене.

Четвер, 2 січня 2014 р. Божого 20:40

Моя дочко, вже майже настав той час, коли все суспільне визнання того, Ким Я є, стане як слабке мерехтіння гнота свічки, яка згоріла аж до кінця.

Ті, які кажуть, що вони від Мене, говоритимуть небагато про Мене. Ті, котрі вірні Мені, будуть приголомшені, коли вони побачать так багатьох людей, які зречуться Мене. Вже майже настав той час, коли вірні будуть відділені від тих, яких введуть у велику оману. У ті дні, що попереду, скупчаться мільярди сліпих, глухих і тих, які не змогли залишитись пильними щодо Правдивого Слова Божого, і приймуть хибне вчення – яке не від Мене.

Коли ви почуєте розмови про нове відновлення обітниці віри, яке буде у вигляді Таїнства Миропомазання, знайте, що це буде рукотворним (штучним). Воно буде безглуздим у Моїх Очах. Воно буде представлене лжепророком як частина його глобального плану з об'єднання всіх релігій у світі. Моя Божественність буде зметена в сторону. Моє Слово забудуть і захоронять, тоді як Мої Вчення перекрутять, щоб змусити віруючих прийняти нову форму так званої "євангелізації".

Та незважаючи на це, Моє Слово житиме, тому що ті, котрі залишаться в Моїй Церкві, такій, якою вона була заснована з самого початку, не відречуться від Мене. Троє з чотирьох відречуться від Мене. Тільки Мій Залишок буде вірним Мені і берегтиме Моє Слово, та багато з них будуть спантеличені. Ці бідні душі, які залишаться у Моїй Церкві, коли вона буде захоплена новим вченням, не знатимуть, куди податися. До них я кажу наступне. Будьте сильними. Будьте непохитними. Не зрікайтеся Мене. Моліться про Мій Провід і продовжуйте служити Мені, так як ви це завжди робили. Коли вас попросять відректися від Мене ті, які стверджують, що діють на благо всіх - всіх релігій - відверніться спиною, тому що вам запропонують прийняти поганство, замасковане під Християнство.

Через те, що ці самозванці, вороги Бога, вторгнулися в Мою Церкву, в її ієрархію, Мій Отець зішле страшне Покарання. Він сколихне світ, і жоден чоловік, жінка чи дитина не зможуть ігнорувати ці потрясіння. Коли Мої вороги нападуть на Моє Містичне Тіло, вони спричинять багато шкоди, багато замішання, і відвернуть багатьох від Істини. Але вони ніколи не знищать Мою Церкву, бо Моя Вціліла Армія ніколи не відхилиться від Істини і не буде змушена присягнути на вірність Сатані чи його представникам.

Тепер посилюватимуться багато воєн, здіймуться буревії та землетруси, аж поки Рев Гніву Мого Отця не відчується повсюди.

Ті Мої вороги, які ходять серед вас, і які вводять в оману Мою Церкву, нехай знають це. Я ніколи не дозволю вам завоювати ті душі, за які Я віддав Моє Життя. Ваша зарозумілість буде короткотривалою, ваші злі вчинки будуть зупинені і ваші спроби скривдити душі, на які ви націлились, приведуть до раптового кінця. Ви ніколи не підніметесь проти Слова Божого, без того, щоб на вас не зійшло Божественне Втручання. Ваша вірність лукавому закінчиться катастрофою для вас і для всіх, кого вам вдасться обманути. Якщо ви спробуєте рухатись в напрямку до Небесних воріт, щоб похизуватися вашою вірністю Сатані, ви буде повалені, сковані ланцюгом і кинуті у безодню, без жодного Милосердя до вас.

Тепер йдіть, усі з вас, котрі станете очевидцями цих прийдешніх подій, і залишайтесь пильними повсякчас. Ви повинні продовжувати служити Мені, бо може бути тільки один Господар.

Ваш Ісус.1008. Багато чого буде розкрито Божим дітям до Великого Дня Господнього.

П’ятниця, 3 січня 2014 р. Божого 21:45

Моя улюблена дочко, коли пророки давнини були покликані Богом проголошувати Істину, вони не були - жоден з них - сповнені захвату від Чаші Правдивого Божого Слова, даного їм. Це було настільки гнітючим для кожного з них - більшість з яких не знали Слів Писання - бо багато з того, що було дано їм, не мало для них ніякого сенсу. Проте Сила Святого Духа залучила їх, і це дозволило їм звіщати Слово Боже, точно так, як воно було дано їм. Багато з них зіщулювались від страху. Деякі відійшли. Ті, що відійшли, повернулися назад. Коли Бог посилає пророка, це означає, що Він планує щось дуже важливе. Пророки, посланці Бога, лише відкривають світові те, що необхідно для спасіння душ.

Моя дочко, повідом, що ця Місія буде тою, коли Голос Бога буде відчутий, наче б це був грім, що буде почутий в кожній частині Землі. Багато чого буде розкрито Божим дітям, перш ніж Великий День Господній з`явиться. Це мусить статися, бо якщо б Він не попередив людство, то Він не зміг би виконати Свою Обітницю, дану пророкам - Мойсею, Даниїлові та Івану. Коли Бог дає Обітницю, вона завжди сповнюється.

Ніколи не бійтесь правдивих пророків, бо вони говорять Слова, вкладені в їхні вуста Богом заради вас.

Слухання Божого Слова, повідомленого сьогодні, може спричинити страх. Воно може бути гнітючим і викликати певний рівень занепокоєння. Але без відродження Слова, щоб воно знову дихало і жило серед вас, ви виявите, що розрив - відстань між вами і Богом - занадто великий. Цей розрив зменшується тепер, коли Мої Слова, надані вам Моїм Отцем, принесуть вам потіху - більше радості, ніж печалі, більше мужності, ніж страху і більше втіхи, ніж сліз.

Уважно слухай це, Моя дочко. Ви ніколи не повинні намагатися відштовхнути Мене, коли все, що Я хочу зробити, це огорнути всіх вас у Моїх Святих Обіймах і залучити вас в Моє Серце. Моє Слово може бути тривожним, Мої пророцтва - важко слухати, а побачені злі вчинки людей – засмучують, але не забувайте, що всі ці речі перейдуть. Забудуться. Вони будуть малозначимі. Тому що світ, життя, яке чекає на вас попереду, принесе з собою велику радість і сміх, коли Любов до Бога буде відчуватися в кожному місці, в кожному домі, в кожній душі і кожному серці.

Це заключна частина Мого Плану спасіння Землі та всіх живих створінь. Він міститиме багато труднощів і випробувань. Жорстокість людини буде найбільшою прикрістю з усіх, які треба витримати, а зречення від Мене, Ісуса Христа, буде останньою краплею в Очах Мого Отця. Однак це останнє протистояння не триватиме довго, перш ніж люди будуть звільнені від жахливої ненависті, яка існує в світі.

Силу Небес не треба недооцінювати, тому що Втручання Мого Отця буде надто потужним для Його ворогів, щоб витримати. Тому будьте в мирі. Прийміть Боже Втручання - Його Великий Акт Любові, даний вам через Слово, яке виходить з уст Його пророків. Всі ці речі для того, щоб захистити вас, наблизити вас до Мене і створити Новий Початок, де не буде кінця.

Ваш Ісус.

1009. Я завжди відповідатиму тим з вас, хто благає про Милосердя для інших душ.

Субота, 4 січня 2014 р. Божого 13:40

Моя улюблена дочко, хоча Моєї Справедливості слід побоюватися, Я завжди відповідатиму тим з вас, хто благає про Милосердя для інших душ. Я обіцяю вам, що через промовляння Моїх Молитов Хрестового Походу і інших молитов, в яких ви просите Мене проявити Милосердя, Я вислуховуватиму і діятиму відповідно.

Моє Милосердя безмежне і охоплює всіх грішників, якщо вони і інші шукають спокутування. Моя Любов нескінченна. Моє Співчуття безперервне. Нехай ніхто ніколи не сумнівається щодо Моєї Обіцянки і Мого Бажання врятувати всіх, враховуючи Моїх ворогів. Я закликаю вас, Мої любі послідовники, в усьому світі - в тому числі тих, які не знайомі з цими Посланнями - молитися, молитися, молитися за душі власні та інших людей. За віруючих, невіруючих і тих, які не знають Істину.

Моя Любов до вас є для того, щоб всі ви бачили, відчували і жили. Все, що вам потрібно зробити, це відповісти Мені, так як Я вчив вас. Любіть один одного, як Я люблю вас. Будьте милосердні, коли вони бичують вас, молячись за них. Не шкодуйте вашого часу, наполегливо працюючи і молячись, щоб врятувати душі тих, котрі віддалені від Мене.

Це Моє найбільше Бажання. Йдіть з миром.

Ваш Ісус.1010. Мати Спасіння: Ми спочатку пішли в Юдею, а потім мій Син був узятий до Індії, Персії, Єгипту, Греції та Англії.

Субота, 4 січня 2014 р. Божого 13:50

Моя дитино, напередодні народження мого Сина муки були очевидними у всьому, що спіткало нас. Я втекла за втіхою до Єлизавети, знаючи, що вона була благословенна розумінням, наданим їй Святим Духом. Я і мій коханий чоловік шукали цей притулок миру, в той час, як ми були настільки приголомшені знанням того, що мало статися.

Коли підійшов мій час, всілякі перешкоди, підлаштовані злим духом, були розміщені перед нами на кожному нашому кроці. Дверима грюкали перед нашим лицем; люди, яких ми знали, уникали нас, і ми були вигнані в пустелю. І так ми опинились без даху над головою, в притулку, придатному лише для тварин, тоді як Святий Месія прийшов у світ, наче жебрак. Без церемоній, без коронації, без визнання. Там було лиш декілька людей, що залишились, аби втішати мене у моїй самотності. Але потім, коли народився мій Син, всі почуття тривоги покинули мене. Все, що я відчувала - це любов найбільш Божественної Присутності. Мир, нарешті, запанував у моєму Серці.

Силою Святого Духа ми отримали допомогу і втіху, хоча і небагато. Незважаючи на те, що народження Ісуса Христа було скромною і смиренною подією - в якій були задіяні лише декілька людей - слово поширилося. Так діє Святий Дух. Багато хто чекав народження. Багато хто чув про цю подію і багато хто потім говорив про неї. Коли стало відомо, що Ісус Христос, обіцяний людству Месія, народився, почала встановлюватись протидія. Жорстока атака Ірода і всіх його слуг продемонструвала, наскільки Божа Присутність наповнює страхом серця злих людей.

З цього дня я стала захисницею мого Сина, а мій коханий чоловік, Йосиф, піклувався після цього про нашу безпеку у багатьох випадках. Ми провели багато років, тікаючи з одного місця в інше. Так багато протидії ми зустрічали - стільки страху, стільки ненависті. Це була наша доля. В момент, коли мій дванадцятирічний Син був знайдений, проповідуючи у храмі, ми забрали Його у потаємне місце.

Родина Йосифа брала участь у таємному вивезенні нас і протягом багатьох років ми подорожували. Ми спочатку пішли в Юдею, а потім мій Син був узятий до Індії, Персії, Єгипту, Греції та Англії. Скрізь, де ми йшли, Присутність мого Сина творила багато чудес, хоча Він ніколи не виявляв себе прилюдно як Месія. Він був добре доглянутий, і ми багато спостерігали за Ним. Ми жили в мирі, любові та злагоді, і якби не мій чоловік, Йосиф, ми не мали б куди подітись, щоб захистити мого Сина до початку Його громадської Місії.

І тепер, коли Його Друге Пришестя близьке, всілякі перешкоди будуть розміщені перед Його Прибуттям. Кожне Слово з уст Його пророка буде розірване на шматки і висміяне. Тільки горстка людей буде присвячена в Істину довкола цієї Місії, і багато дверей будуть зачинені перед лицем тих, хто іде слідом за Його вказівками. Ця Місія є самотньою місією для тебе, моя дитино, і тобі дана вказівка залишатися слухняною у всьому, що сповістив тобі Бог.

Допомога буде надіслана. Допомога також припиниться, якщо так Бажатиме мій Син. Тоді як небагато помічено тих, хто слідує цій Місії, мільйони вірять в неї без сумнівів. Тому що Слово Боже завжди буде притягувати тих, котрі Його, через Силу Святого Духа.

Родові перейми почалися, і роди не триватимуть надто довго. Незабаром з`явиться народження нового початку, і тоді День Господній, нарешті, настане. Діти, будьте в мирі, все це повинно статися, перш ніж Земля звільниться від гріха.

Ваша уюблена Мати

Мати Спасіння.

1011. Якщо в душі є хоча би краплинка гордині, Святий Дух ніколи не увійде в неї.

Неділя, 5 Січня 2014 р. Божого 19:34

Моя улюблена дочко, коли Вогонь Святого Духа входить у душу людини, першою реакцією є сльози. Наступною - здивування. А третьою - усвідомлення того, що щось дивовижне - внутрішнє розуміння Істини Бога і всього, що Він бажає - опанувало цією конкретною душею. Раптово приходить мир, а також проникливе розуміння таємниці Існування Бога - Божої Любові. Все, що є згідно із Словом Божим, стає зрозумілим.

Тільки ті, які передали свою волю Богові і які позбулися усієї людської гордості та інтелекту і представили їх Йому, здатні прийняти цей Дар Святого Духа. Якщо в душі є хоча б краплинка гордині, Святий Дух ніколи не увійде в неї.

Тільки ті, котрі щиро вірять, що Бог є Всемогутнім, і що людина є нічим та недостойна стояти перед Ним, можуть підкорити свою волю. Тільки тим, які готові робити все, що від них вимагається, сповняти Святу Волю Божу, згідно з Його Словом, можуть бути надані Дари, щоб проголошувати Слово, яке матиме реальний вплив.

Будь-яка людина, яка стверджує, що проголошує Істину, і говорить, що її провадить Святий Дух, ніколи не буде хизуватися своєю власною величчю. Вона ніколи не буде привертати увагу до своїх дарів, талантів, знань, святості чи смирення. Коли ж людина робить протилежне, в Святе Ім’я Бога, вона не є благословенною Духом Вогню - Полум'ям, яке запалює серця людей, щоб вони відповідали, з любов'ю, на Слово Боже.

Під час Мого Перебування на Землі Я чітко дав зрозуміти всім вам, що той, хто підносить себе вище за Мене, буде кинутий у пустелю. А той, хто упокорюється перед Моїм Лицем, буде піднесений.

Ваш Ісус.

1012. Ви скоро станете свідками найбільшого обману, коли-небудь завданого світові Сатаною.

Вівторок, 7 січня 2014 р. Божого 12:15

Моя возлюблена дочко, Моє Слово залишиться незмін-ним, тому що Мої любі вірні послідовники в усьому світі, які сформують Залишок Моєї Церкви, ніколи не відхиляться від Істини.

Так багато Моїх послідовників піднімуться, щоб сформувати Мою Залишкову Армію в кожній країні світу, в тому числі з комуністичним режимом. Святий Дух посилається, щоб покрити кожну частинку цієї невеликої, але потужної Моєї Армії. Незабаром всі Мої учні поширюватимуть Слова пророцтв, даних світові через цю Місію - скрізь. Вони вийдуть тепер і поширюватимуть Євангеліє, Моє Слово і Мої Обітниці всім. Я ніколи не дозволю вірі Моїх послідовників зменшуватись і зникати. Проте буде мало тих душ, які залишаться вірними Слову, такому як воно було дано людству в Біблії.

Моє Світло буде сяяти як сонце над усіма тими місцями, де Мої любі учні відповідають на Мій Заклик в цей час. Це Заклик з Небес, щоб призвати вас взяти Мій Хрест і йти за Мною, вашим Ісусом, до кінців Землі. Я хочу, щоб поширюючи проголошення Істини Пресвятої Трійці, ви допомогли Мені зібрати загублених, заплутаних, скитальців і тих, які не знають Мене.

Ви будете звертатись до всіх релігій і давати їм Моє Слово. Через Молитви, які Я даю вам, вони будуть благословенні. Радійте ті з вас, які знаєте, що це Я, Ісус Христос, Котрий закликає вас в цей час великих змін. Ви справді благословенні. Знайте, що Моя Любов до вас така, що Я буду вести вас, зміцнювати вас і дам вам мужність левів у вашій місії. Ви будете говорити з любов'ю та красномовством і Вогонь Святого Духа виливатиметься з ваших уст. Цей Дар приверне мільйони людей назад до Мене. Я готую вас зараз, тому що ви скоро станете свідками найбільшого обману, коли-небудь завданого світові Сатаною.

Якщо ви для Мене, ви зможете захистити світ від його поглинення злобністю лукавого в його останні дні. Ви не зазнаєте невдачі. Ви будете страждати. Ви зустрінетесь із несхваленням, протидією і звинуваченнями в єресі, хоча все, про що ви будете просто нагадувати людям, міститься у Святому Євангелії.

Будьте в мирі, бо Мої Дари підтримуватимуть вас під час цієї битви. Тепер ви готові, тому що Мої вороги, які очікували, щоб сміливо заявити про себе світові, стануть відомими невдовзі. Тоді прийде час, щоб Мій остаточний План спасіння людства був завершений.

Я є в вас, з вами, і Я завжди перебуваю у ваших серцях і душах.

Ваш коханий Ісус.

1013. Коли Мої послідовники, які піддадуться обману, відречуться від Мене, це не означає, що вони скажуть: „Я не вірю в Ісуса“. Ні, це означатиме інше.

Вівторок, 7 січня 2014 р. Божого 23:15

Моя возлюблена дочко, як тільки віруючі заволають: „Досить - ми не можемо дивитися, як зло тріумфує над добром“, всьому болю миттєво прийде кінець.

Очищення від зла потребує, щоб йому спочатку дозволили поширюватися. Це випробування для людей із злими серцями, які будуть притягнуті першими. Коли вони зануряться у порожнечу зла, вони будуть або противитися болю, який воно створить в їхніх душах, або дозволять забрати себе у нові глибини, все далі і далі від Божого Царства.

Душі віруючих будуть випробувані до грані і вони будуть замучені замішанням, яке очікує на них. Багато людей будуть знати в своїх серцях, що те, що вони вважали правдою, і що вони тримали близько до серця, більше не вважається Істиною. І тому вони не зможуть вирішити, що є від Мене, а що ні. Їхня віра буде розірвана на шматки, і багато з них будуть втягнуті в нове рукотворне вчення, в якому ніколи не почуватимуться добре. Вони будуть відчувати занепокоєння і багато хто не зможе признатися у своїх страхах тим, котрі були призначені як Мої священнослужителі. Вони не знатимуть, до кого звернутися за Правдою.

Вони будуть змушені стати свідками громадського проголошення, яке прославлятиме гріх, коли буде заявлено, що людство є слабким - і Бог знає, що людина, ослаблена гріхом, є просто жертвою. Замість того, щоб бачити гріх у всій його огидності, вони будуть змушені погоджуватися і приймати нові закони, які будуть введені в Церкві. Від них очікуватимуть шанування і поваги до нових законів, які закликатимуть всіх вас поважати індивідуальність людини і ваше право бути тим, ким ви хочете, і робити те, що ви хочете.

Коли Мої послідовники, які піддадуться обману, відречуться від Мене, це не означає, що вони скажуть: "Я не вірю в Ісуса". Ні, це означатиме інше. Вони вибиратимуть ту частину Мого Вчення, в яку вони хочуть вірити. Потім вони вирішать, з якою частиною вони не згодні. Далі вони скажуть, що Ісус погодився б з цією новою інтерпретацією, якщо би Він жив на Землі в цей час. О, як мало вони навчилися, і як їхня гординя розриватиме їх на шматки. Коли покарання впаде на них і вони зрозуміють, як вони образили Мене, вони кричатимуть в жаху, коли зустрінуться віч-на-віч з призначеною для них справедливістю.

Того дня, коли Істина відкриється, тільки із-за молитов Моєї Залишкової Армії, ті, які зганьбили себе і боролися зі Мною, їх люблячим Ісусом, Котрий лише бажав принести їм Милосердя, - будуть врятовані.

Ваш Ісус.1014. Якщо ви читатимете цю нову Літанію під час великих випробувань, Я даруватиму вам перепочинок.

Середа, 8 січня 2014 р. Божого 21:15

Моя ніжно улюблена дочко, це має бути ​​відомо, що всім з вас, коли ви захищаєте Слово Боже під час панування темряви, знадобиться кожна Ласка від Мене, якщо ви продовжуєте стояти. Коли ви зовете Мене, щоб наповнити ваші душі Моїми особливими Ласками, вам буде легше слідувати за Мною.

Тепер Я заповідаю всім вам, сміливим і відданим душам ці особливі Милості. Якщо ви читатимете цю нову Літанію під час великих випробувань, Я даруватиму вам перепочинок.

Літанія (6) Дар Милостей:

О найдорожчий Ісусе, мій любий Спасителю,Наповни мене Своєю Любов’ю.

Наповни мене Своєю Силою.

Наповни мене Своєю Мудрістю.

Наповни мене Своєю Наполегливістю.

Наповни мене Своїм Смиренням.

Наповни мене Своєю Мужністю.

Наповни мене Своєю Пристрастю. Амінь.“

Ті душі, які виголошуватимуть це під час переслідування, знайте, що Я виливатиму ці Ласки над вами. Ви станете спокійнішими, сильнішими і сміливішими, тоді як ви несете Мй важкий Хрест до воріт Нового Неба і Нової Землі. Найголовніше те, що ви не будете піддаватися знущанням, з якими ви можете зустрітися в Моє Святе Ім'я.

Ви будете йти непохитно і достойно, в той час як ви будете продовжувати підтримувати Слово Боже. Для всіх, хто відгукнеться на цей Заклик і читатиме цю особливу Літанію, ви будете відчувати радість у ваших серцях, якої не було там перед цим. Ви також будете почувати себе впевнено, знаючи, що ви були благословенні Силою Святого Духа і Істина завжди буде царювати у ваших серцях.

Я люблю і благословляю кожного з вас зараз - в ім'я Отця, і Сина, і Святого Духа.

Ваш Ісус.

1015. Моя Любов до людства всеохоплююча. Я люблю всіх, навіть тих, котрі здійснюють найбільш огидні вчинки.

Четвер, 9 січня 2014 р. Божого 21:40

Моя возлюблена дочко, подивись навколо себе, і що ти бачиш? Світ повний протиріч. З одного боку ти бачитимеш любов, радість і доброзичливість. Але цьому буде протидіяти, з іншого боку, ненависть, яка є в лукавого до людства.

Всілякі заворушення, скорбота, замішання, брак віри, злість, ненависть і зло, яке ти бачиш, присутні у світі; знай, що це може виходити тільки з одного джерела. Бич людства, яким є Сатана, викликав відчайдушне нещастя серед Божих дітей. Їхній біль тоді стає Моїм, і це тому лукавий створює такий хаос - щоб заподіяти шкоду Мені.

Моя дочко, з цього дня скрізь, куди ти підеш, і кожен, кого ти побачиш, буде таким, як Я бачу їх - кожну дитину Бога. Як Я люблю їх усіх, як Я хочу плекати кожного з них - незалежно від їхніх хиб чи гріхів. Не має ніякого значення, що вони зробили аби образити Мене; Я все ще люблю їх - усіх і кожного. Я відчуваю велику радість, коли бачу любов, яку вони випромінюють - любов, яку вони отримали як Дар від Мого Отця, Котрий створив їх. Їхня любов - це Моя любов, і вона притягує до них інші душі, а тоді Божа Любов поширюється скрізь.

Але коли Я бачу біль і страждання, в будь-якій душі, то їхній біль стає Моїм. Їхній біль може бути викликаний жахливим стражданням, зумовленим відсутністю любові до інших, що приносить відчуття безнадійного спустошення. Їхня самотність і ізольованість відчувається також Мною, і це ще більше розпалює Моє Співчуття.

Ще є такі душі, які проводять весь свій час в гонитві за речами, які походять не від Мене. Ті, котрі відкидають Мене, повністю розбивають Моє Серце навпіл. Як багато Я проливаю Кривавих Сліз за ці душі, бо вони перерізали пуповину, яка з'єднує їх із їхнім Спасителем - їх єдиною надією на Спасіння. Коли ти побачиш ці душі, Моя дочко, ти будеш відчувати жахливу печаль у своєму серці, так само, як Я її відчуваю за ними.

Наостанок, є ті, котрі кажуть, що вони представляють Мене, але які не гідні витерти Мої Ноги. Їх ненависть до Мене обумовлена їхньою любов'ю до себе. Та все ж, незалежно від того, як часто вони ображають Мене і вводять в оману Мою паству, Я все ще жадаю (повернути*) їхні душі.

Моя Любов до людства всеохоплююча. Я люблю всіх, навіть тих, котрі здійснюють найбільш огидні вчинки. І так буде до самого кінця. Я обійматиму всі душі аж до останнього дня, коли, після того як всі Мої зусилля врятувати душі будуть вичерпані, тільки ті, які впадуть в безодню звіра і відречуться від Мене, незважаючи на розуміння того, як сильно Я люблю їх, - будуть втрачені для Мене, назавжди.

Завжди любіть один одного, разом з усіма вадами - так, як Я люблю вас. Коли ви засуджуєте когось, згадайте Мою Любов і зберігайте мовчання. Коли ви зневажаєте інших, знайте, що ця ненависть виходить не від Мене. Коли ви дивитесь один на одного, дивіться як через Мої Очі. Жодного з них вам не слід уникати. Натомість, проявляйте співчуття до тих, хто сердить вас, ображає вас чи заподіює вам шкоду, тому що Я люблю їх. Якщо ви любите Мене, ви проявлятимете любов до всіх тих, з ким ви контактуєте.

Любов є заразливою, тому що вона виходить від Бога. Від любові може походити тільки добро.

Ваш Ісус.

1016. Люди, які живуть в сучасному світі, нічим не відрізняються від тих, які жили тисячі років тому.

Субота, 11 Січня 2014 р. Божого 10:48

Моя возлюблена дочко, Я хочу, щоб світ знав, як сильно Я люблю людей, бо Я люблю навіть самих непомітних, найбільш замучених і найбільш недостойних. Той, хто вважає, що Я віддаю перевагу одній людині перед іншою, не знає Мене. Я можу сприяти деяким душам, особливо вибраним, але Я люблю їх не більше і не менше, ніж душі пригноблених.

Я дивлюся на кожну душу з Любов'ю в Моєму Серці. Я горнуся до кожного з вас, бо ви Мої - Мого Отця. Хоча Я можу бути ображений вашими недоліками і сердитий на ваші злі наміри і бажання, Моя Любов до вас ніколи не вмирає. Бог любить всіх грішників - незалежно від того, що вони зробили. Бог має абсолютну Владу над долею кожної душі, і ця Влада - Його.

Тільки Я маю Владу судити. Жодному із вас не було дано цього права. Коли людина вважає когось винним в грісі, вона може покарати цю людину тільки через спокутування, а не смерть. Жодна людина, суддя, політичний лідер, член Моєї Церкви на Землі, ніколи не може засудити іншу людину до смерті через її гріхи - якими б жахливими вони не були. Жодна людина не може засудити іншу до Пекла, бо коли вона проголошує іншу душу проклятою, то, натомість, сама буде проклятою, незалежно від того, скільки святих справ вона могла здійснити в Моє Ім'я.

Як багато часу ви марнуєте на засудження один одного, замість того, щоб прийняти Дар, який був вам даний - Дар любові один до одного. Любов - це Дар, який був даний усім вам Богом, і який є вашим, щоб ділитися ним так, як ви забажаєте - якщо це у відповідності з Волею Мого Отця. Проте так багато тих, які люблять Мене, Ісуса Христа, вважають, що Я виправдовую який-небудь вчинок, який розпалює ненависть один до одного. Натомість, ви повинні знати, що Я лише хочу, щоб ви любили один одного і залишалися вірними Божому Слову, яке міститься і в Старому, і в Новому Завіті.

Слово є вічним - воно не міняється - ніколи. Люди, які живуть в сучасному світі, нічим не відрізняються від тих, які жили тисячі років тому. Ви можете мати більше знань і більше інформації, але ви не перевершуєте жодне покоління, яке приходило перед вами. Людина смертна. Нічого не зміниться щодо цього, поки Я не принесу вам Вічне Життя.

Зупиніться і подумайте. Мої Настанови залишаються такі самі, як були дані людству під час Мого Перебування на Землі. Єдиною різницею є тепер те, що через досягнення в галузі науки багато людей вважають, що вони більші за Бога. Багато людей так впевнені в своєму безсмерті, що вирішили не визнавати, що вони були створені Богом. Багато думають, що вони мають повноваження переробити Божі Закони.

Багато людей вирішили звести нову Вавилонську Вежу, і коли вони зроблять це, вона розвалиться від одного тільки помаху Руки Мого Отця. Тоді людина усвідомить, що життя може існувати тільки з Богом і для Бога, у відповідності з Божою Волею. Немає життя без Бога.

Ваш Ісус.

1017. Дуже скоро Пекло буде офіційно оголошено місцем, якого не існує.

Неділя, 12 січня 2014 р. Божого 20:28

Моя возлюблена дочко, якби Я, Ісус Христос, не говорив зі світом у цей час, багато душ ніколи б не увійшли у Ворота Раю.

Так багато невдячних душ уже не підкоряються Моїм Законам, і так вони створюють свою власну інтерпретацію, огидну для Мене. Правила, що стосуються Істини, були дані як Дар людству, як засоби, що дають змогу людині заслужити право на спасіння. Хіба ви не знаєте, що ви не можете жити за своєю версією Божих Законів, а потім сподіватись увійти в Рай?

Зарозумілість людини перевищила дух смирення. Людина більше не служить Богу так, як їй було заповідано. Замість цього, вона створює із своєї власної уяви бачення того, яким, як вона вважає, має бути Небо. Сьогодні жодний Мій слуга - ті, які призначені служити Мені - ніколи не посилається на існування Пекла. Тільки згадка слова “Пекло” бентежить Моїх священнослужителів, бо вони бояться насмішок, з якими їм доведеться зустрітися з боку світського суспільства, яке обманули. Пекло є домом для багатьох бідних душ, і як Мені боляче бачити, як душі, що нічого не підозрюють, занурюються в безодню жаху, в момент, коли вони роблять свій останній подих.

Божим дітям повинно бути тепер повідомлено про необхідність молитися за душі, які сліпі до Істини. Дуже скоро Пекло буде офіційно оголошено місцем, якого не існує. Душам буде сказано, що всі Божі діти, якщо вони живуть розсудливим і гідним життям - незалежно від того, чи вірять вони в Бога, чи ні - отримають Вічне Життя. Але це буде брехнею. Немає вороття з пекла. Це на вічність.

Багато душ, які зовні відкинули Мене, як приватно, так і прилюдно, знемагають в Пеклі. Їх гіркий жаль посилюється жахливими болісними стражданнями і ненавистю Сатани. В Пеклі Сатана одразу виявляє їм себе у всіх своїх злих і огидних обрисах, і його ненависть до них наповнює їх щосекунди. Їх відраза до нього, по своїй суті - того ж самого звіра, якого вони шанували протягом свого життя на Землі - є причиною великої частини їхнього болю. Але найбільшу муку створює їх відділення від Мене і біль темряви, який вони відчувають.

Будь-яка людина, яка каже вам в Моє Ім'я, що Пекла не існує, не зацікавлена в допомозі вам, щоб спасти вашу душу. Якщо ви переконані, що Пекла не існує, то ви помилково вважаєте, що гріх не має значення.

Ви не можете служити Мені, якщо ви вважаєте, що гріха не існує. Ви не можете жити славним життям у вічності в Моєму Царстві, якщо ви не попросите Мене пробачити вам ваші гріхи. Це суть нового вчення, що незабаром буде запроваджене, і яке ви будете змушені прийняти. Це тоді вас обманом примусять нехтувати підготовкою своєї душі до Великого Дня Господнього, коли Я прийду за вами, як за Моїми.

Я кажу вам це, щоб попередити вас - а не налякати. Я прошу вас прийняти гріх як частину вашого життя, але Я закликаю вас продовжувати уникати семи смертних гріхів, бо роблячи так, ви будете перебувати в Моїй Прихильності. Ви завжди повинні визнавати свої гріхи. Робіть це щодня. Говоріть зі Мною і просіть Мене пробачити вас. Ті з вас, котрі не можуть приступити до Таїнства Сповіді - ті, які слідують різним віруванням та релігіям - ви повинні прийняти Дар Повного Відпусту, який Я вам дав1.

Дбайте про свою душу, бо це ваша душа, яка буде жити вічно. Ви будете жити вічно тільки в одному з двох місць - в Пеклі, або в Моєму Царстві.

Ваш Ісус.

1018. Бог Отець: Я йду, щоб зібрати віруючих. Мій Час близько, а час Милосердя Мого Сина майже на вас.

Понеділок, 13 січня 2014 р. Божого 16:56

Я - Бог Отець. Я - Той, Хто Є. Я ваш Творець - Альфа і Омега.

Моя найдорожча дочко, послухай Мене, бо Я повідомляю, що Моє Втручання для того, щоб запобігти руйнуванню людського роду, ось-ось відбудеться.

Коли ви не чуєте про зло - це не означає, що його не існує. Існує злий акт, запланований аби спричинити війну, з єдиною метою - знищити якомога більше людей. Здатність людини здійснювати злі вчинки проти Моїх дітей ще ніколи не була настільки великою. Спроможність людини виробляти технології ще ніколи не була такою великою, але цими знаннями великою мірою зловживають, і плани з контролю кожного аспекту вашого життя є на завершальній стадії.

Вони, Мої вороги, хочуть контролювати що ви їсте, п'єте і все, що ви робите аби підтримати Істину, яку Я вам дав. Вони не зупиняться, поки не візьмуть під контроль ваші країни, ваші доходи і ваше здоров'я. До того, як ці плани стануть очевидними, вони також керуватимуть усіма релігіями. Через те, що так багато людей не вірять в Моє Існування, буде небагато протидії їхньому підступному плану по викраденню у Мене душ.

Коли людина вважає, що може кинути виклик Богу, то вона справді не знає, Хто Я. Якщо вона не знає, Хто Я, то вона нічого не знає. Її серце затверділо, її розум затьмарився і її душа стала свинцевою.

Той, хто віддаляє себе від Мене, є втраченим. Той, хто бореться проти Мене з наміром вкрасти душі Моїх дітей - мертвий для Мене і його доля приречена. Я втручуся тепер, щоб зупинити скоєння цього страшного, огидного звірства. Тоді, коли Я зроблю це, Я відкрию ваші очі, зворушу ваші серця і наповню вас дивом. Скоро Я відкрию Правду, тому що багато з вас більше не вірять в неї.

Я - все що є, і що буде. Я ваш Отець, Всезнаючий, Всевидячий, Вселюблячий і Всемилосердний. Я йду, щоб зібрати віруючих. Мій Час близько, а час Милосердя Мого Сина майже на вас.

Ваш люблячий Отець

Бог Всевишній.1019. Коли Моя Церква дотримується Слова Божого, ви повинні залишатися слухняними Моїй Церкві.

Вівторок, 14 січня 2014 р. Божого 16:53

Моя возлюблена дочко, коли Мої слуги, Мої послідовники і всі ті, котрі стверджують що вони від Мене, кажуть, що люблять Мене, це означає дві речі. Вони люблять Мене, тому що вони приймають Моє Слово, і вони шанують Мене, сповідуючи Істину.

Якщо ви любите Мене, ви повинні залишатися вірними Моєму Святому Слову. Це значить бути слухняними Моєму Слову у всіх речах, пов'язаних з Істиною. Коли ви сповідуєте Істину Мого Слова, як Мій священнослужитель, ви повинні залишатися слухняними Божому Слову.

Коли Моя Церква дотримується Слова Божого, ви повинні залишатися слухняними Моїй Церкві. Але як прийде день, коли ті, які мають владу у Моїй Церкві, більше не проголошують Істину, ви повинні залишатися слухняними тільки Мені. Я є Церква. Без Мене, вашого Ісуса, немає Церкви.

Якщо Моє Слово підроблене, а потім адаптоване, це більше не Моє Слово. Ви можете бути слухняними тільки Істинному Божому Слову. Якщо ви будете іти за новою штучною доктриною, яка замінить Моє Святе Слово в Моїх Церквах по всьому світу, то ті, які винні в цьому святотатстві, зречуться Мене. Залишайтеся слухняними тільки тим, хто проголошує Слово Боже, бо якщо це не Моє Слово тоді, то воно не від Бога.

Слово Боже Священне і Недоторканне. Воно ніколи ніким не може бути змінене. Послух Моїй Церкві важливий. Послух Слову Божому визначає, чи є ви Християнином. День, коли ви заміните Слово Боже штучним замінником, є днем​​, коли ви перестанете коритися Божому Слову.

Ви можете лише залишитися слухняними в Моїх Очах, у Моїй Церкві на Землі, якщо Істина дотримана. Ви ніколи не повинні боятися проголошувати Істину, тому що тільки Істина зробить вас вільними.

Ваш Ісус.1020. Ця нова і швидко створена ієрархія захопить владу в Моїй Церкві.

Четвер, 16 січня 2014 р. Божого 19:41

Моя возлюблена дочко, Істина розділяє. Так було завжди. Коли одна людина говорить, що вона знає правду, інша буде це заперечувати. Але коли Істина походить від Божого Слова, вона викликатиме найбільший поділ. Багато хто боїться Істини, бо вона не завжди приємна, і все ж, без Істини, ви б жили в запереченні. Якщо ви живете в запереченні Божого Слова, ви ніколи не віднайдете справжній мир у ваших серцях.

Якщо ви знаєте Істину, яка міститься в Книзі Мого Отця, то ви знаєте Шлях Господа, і ви повинні йти по цьому шляху, до останнього подиху. Не відхилятися від нього. Але якщо Моє Слово підробляють, змінюють і спростовують, ви безсумнівно ніколи б не прийняли це. Це добре. Але якщо нові доктрини, які відрізняються від Мого Святого Слова, будуть представлені вам із дахів Моїх Церков, що тоді ви будете робити?

Чи приймете ви брехню замість Істини? Чи приймете ви вчення, яке буде огидним в Моїх Очах?

Відповідь має бути - ні. Ви ніколи не повинні заперечувати Моє Слово – через будь-кого. Жодна людина, навіть якщо вона одягнена в полотна еліти в ієрархії Моєї Церкви, жоден жебрак, король чи принц - ніхто, хто вимагає, щоб ви прийняли нову доктрину, яка стосується Мого Слова, не є від Мене.

Моя Церква непомітно руйнується зсередини, і в даний час демонтується кожна її частина. Коли ряди будуть знесені і вірні служителі відкинуті, - а потім їх визнають більше не корисними - буде очищена дорога для оголошення вчень із Пекла.

Горе священикам, єпископам і кардиналам, які наважаться захищати Слово Боже, бо вони будуть страждати найбільше. У той час, як деякі будуть відлучені від Церкви і звинувачені в єресі - хоча вони говоритимуть лише Істинне Слово Боже - інші будуть надто слабкі. Багато бідних священнослужителів піддадуться тиску засудити Закони Бога. Якщо вони не погодяться прийняти доктрину брехні, вони будуть кинуті на поталу вовкам. Ті, чия віра буде вже ослабленою, і які люблять речі світу та хто має сильні амбіції в душі, будуть стояти в перших рядах, щоб присягнути на вірність новій "обітниці".

Ця нова і швидко створена ієрархія захопить владу в Моїй Церкві. Вони оголосять брехливі твердження в Ім’я Бога і заберуть з собою багато невинних душ віруючих. Пастві мимоволі пропонуватимуть отруєну чашу, наповнену нічим - лише хлібом. Свята Євхаристія більше не буде напов-нювати їхні душі. Скоро їх будуть живити проповідями, які будуть висміювати Боже Слово, коли вони оголосять права людини найважливішою доктриною. А потім вони проголосять найбільшу єресь, що людина отримає Вічне Життя незалежно від того, розкаюється вона за свої гріхи, чи ні. Так вони будуть знищувати мільйони душ.

У той час як вони продовжуватимуть розривати на частини Мою Церкву зсередини, Мої вірні священики і віддані послідовники відновлюватимуть Мою Церкву цеглинка за цеглинкою. Моя Церква, як ви бачите, ніколи не може померти, бо Я не допущу цього.

Усі священики, всі єпископи і кардинали, які будуть усунуті і які залишаться вірними Мені, ніколи не покинуть справедливих чи тих Моїх послідовників, які були благословенні Даром Мудрості. Тоді, в той час як помилкове знання наповнить серця слабких служителів у Моїй Церкві, Дар Святого Духа освітить не тільки душі Моєї Церкви, що Залишилась, а й забезпечуватиме Світло до Моїх дверей для всіх тих, чиї імена записані в Книзі Життя.

Ніколи раніше Мої учні не були випробувані в спосіб, який чекає на них в майбутньому. Вони отримають Божественну Поміч, щоб забезпечити їм можливість підтримувати Боже Світло сяючим у світі, який буде потихеньку і болісно занурюватись в темряву, що викликана приходом ворога, - антихриста.

Ваш Ісус.1021. Кожне слово, яке ти вимовляєш в цій Місії, походить від Мене. Кожен вчинок, який ти здійснюєш, походить від Мене.

П’ятниця, 17 січня 2014 р. Божого 00:20 Моя возлюблена дочко, будь в спокої щоразу, коли ти зустрічаєшся з численними перешкодами, на які ти і всі Мої послідовники щодня натрапляєте в цій Справі, щоб врятувати душі.

Завжди пам’ятай, що Сатана ніколи не перестане терзати цю та інші місії, які є справжніми, бо вони виходять від Бога. Справжні місії, які Я благословляю сьогодні, і ті, які Я благословляв протягом століть, завжди страждали через протистояння.

Тільки Місії, які дійсно приходять від Бога, привертають таку ненависть. Тільки справжні пророки привертають ненависть. Мойсей, Ілля, Ной та Йоан Хреститель і інші такі як вони привертали ненависть, через вплив Сатани на слабкі душі. Тільки Я, Ісус Христос, один із сотні пророків у Часи Мого перебування на Землі, викликав таку ненависть, яка була спрямована проти Мене. І тепер тільки ти, Мій останній пророк, викличеш такого роду ненависть, не баченої протягом тривалого часу - навіть якщо інші, як і ти, постраждали останнім часом.

Якщо ти в Ім’я Бога повинна терпіти протидію, знай, що коли Свята Трійця представляє Слово до людства через пророка, спротив буде найбільшим. Тільки завдяки Божественній Помочі, наданій тобі, ти не втечеш в жаху. Мій Отець захищає тебе, Моє дитя, і тому ти повинна завжди впевнено йти вперед, знаючи, що Він потребує душі, через кожне слово, вимовлене з твоїх уст, через кожне слово, написане твоєю рукою, і через кожну душу, до якої ти звертаєшся. Всі ці страждання принесуть Мені більше душ.

Будь впевнена, що час для Мого повернення, аби повернути Мій Престіл, уже близько, і в той час як Цей День наближається, багато тактик буде використано, щоб заплутати тебе в цій Місії. Всіляка неправда буде поширена про тебе, кинутий кожен камінь, усі можливі муки будуть твоєю долею, і кожен ворог Бога перебуватиме на будь-якому шляху, який ти обереш. Але як Відкупитель людства, Я забезпечуватиму, щоб кожен терен був старанно вилучений, кожен камінь був відкинутий в сторону, кожен шлях був очищений для того, щоб ти добилася успіху в донесенні Мого Слова світу, в час, коли Я буду всіма забутий.

Я йду з тобою, Моя дочко. Я тримаю Свою Руку на твоєму лівому плечі, щоб захистити тебе від зла, і Я скеровую тебе на кожному шляху. Кожне слово, яке ти вимовляєш в цій Місії, походить від Мене. Кожен вчинок, який ти здійснюєш, походить від Мене. Усе страждання, яке ти терпиш, Моє. Твоя воля є Моєю, бо ти віддала її Мені і зараз Я повністю перебуваю в тобі. Коли вони завдають тобі болю, вони ображають Мене. Коли вони знущаються над тобою, вони заперечують Істину. Коли вони заперечують Слово, вони відрікаються від Мене, а коли вони приймають Моє Слово, дане тобі, вони стають частиною Мене і таким чином їм теж буде наданий Мій Захист.

Іди тепер, Моя дочко, і ніколи не хвилюйся, коли виявлятимуть ненависть до тебе в Цій Місії, бо ти і всі ті, які чують Мій Заклик, не матимуть жодних сумнівів, Кому саме вони протистоять. Це не вас, а Мене, Ісуса Христа, вони відштовхують. Якщо ви за Мене, зі Мною, в Мені, і говорите Моє Слово - ви дійсно Божа дитина.

Ваш Ісус.1022. Хто з вас буде достатньо сильним, щоб прийняти Мою Чашу страждань, з усім, що вона несе з собою.

Неділя, 19 січня 2014 р. Божого 14:35

Моя возлюблена дочко, хто з вас, хто оголошує себе Моїм святим послідовником і хвалиться цим фактом, прийме Мою Чашу?

Хто з вас буде достатньо сильним, щоб прийняти Мою Чашу страждань, з усім, що вона несе з собою? Відповідь є наступною: дуже мало хто з вас. І все ж, ви вважаєте себе виправданими, коли бичуєте Мене, через Мої обрані душі, які добровільно прийняли Мою Чашу.

Вибрані душі, візіонери, пророки і провидці прийняли Мою Чашу, тому що вони віддають Мені свою вільну волю, на Моїх умовах - не на своїх. Коли ви проголошуєте себе всезнаючими і добре обізнаними в Моєму Святому Слові і не приймаєте страждання, які переносили Мої бідні переслідувані пророки, то ви не знаєте Мене. Якщо ви не знаєте Мене, то ви не можете по-справжньому любити Мене. Якщо ви не любите Мене, то ви не поширюєте Правду. Натомість, ви вибираєте, які частини в Пресвятому Євангелії вас влаштовують, а потім використовуєте їх як критерій, щоб бити Моїх пророків і всі ці обрані душі, які несуть Мій скорботний Хрест.

Якщо ви зневажаєте інші душі, поводитеся з ними жорстоко в Моє Ім’я, то ви були заражені ненавистю. Ненависть походить від Сатани. Вона не походить від Мене. Коли ви постанете переді Мною, під час Попередження - Освітлення Сумління - Я покажу вам, як ви образили Мене. Все ж, багато з вас, винних в перекручуванні Моїх Слів Любові на слова ненависті проти Моїх пророків, зухвало стоятимуть переді Мною. Ви настільки наповнені самолюбством і гордістю, що навіть Мені, Ісусові Христові, буде важко залучити вас до Себе.

Ваша ненависть до інших відокремлює вас від Мене.

Ваш Ісус.

1023. Мати Спасіння: Цей останній Медальйон, принесений вам мною, завдяки Божому Милосердю, спрямує мільярди душ до Вічного Життя.

Понеділок, 20 січня 2014 р. Божого 12:09

Моя дорога дитино, Бог хоче врятувати кожну людину, усіх вірувань, а також тих, які заперечують Його Існування та Його Сина, Ісуса Христа. Ось чому люди будь-якого віку, культури і віросповідання повинні отримати Медальйон Спасіння.

Кожному, хто отримує Медальйон, навіть якщо він не може бути благословенний, будуть надані надзвичайні Дари. Незабаром після цього, Бог влиє в них Благодать, - розуміння власної безпорадності та усвідомлення Всемогутньої Божої Любові. Він просвітить навіть найбільш вперті душі і тих, у кого кам’яні серця. Незабаром вони шукатимуть Істину, а потім звертатимуться до Бога, просячи Його допомогти пом’якшити їхні серця і наповнити їх Його Великим Милосердям.

Не відкидайте Дар Медальйону Спасіння, бо цей останній Медальйон, принесений вам мною, завдяки Божому Милосердю, спрямує мільярди душ до Вічного Життя. Коли Мій Отець поручив мені представити світу Пресвятий Розарій (Вервичку) через Святого Домініка, багато хто відкинули його. Вони роблять це і сьогодні, бо вони думають, що він (Розарій*) був створений мною. Він був даний Мені для того, щоб кожен, хто читає його, міг захистити себе від лукавого. Це через моє заступництво ці особливі Благодаті і захист були заповідані душам від впливу лукавого.

Не робіть помилку, відкидаючи Цей Медальйон, бо Він є для всього світу, і багато чудес будуть пов’зані з ним. Ті, які відкидають його чи спробують перешкодити іншим його прийняти, позбавлятимуть спасіння - особливо атеїстів, які найбільше потребують Божественного Втручання. Ви завжди повинні поміщати тих людей, які відкидають Бога, перед Престолом Мого Отця і просити про Милосердя для їхніх душ.

Прошу, забезпечте, щоб Медальйон Спасіння був наданий стільком людям, скільком це можливо.

Ваша любима Мати

Мати Спасіння.1024. Бог Отець: Вільна воля, дана людству, призвела до того, що багато Моїх дітей віддалилися від Мене.

Вівторок, 21 січня 2014 р. Божого 15:44

Моя найдорожча дочко, Моя Воля звершиться, так як час, коли у людини є вільний вибір робити те, що відповідає її власним бажанням, добігає до кінця.

Я дав людині свободу волі. Це є Дар. Я заповів цей Дар, поряд з багатьма іншими, Моїм дітям. Хоча їхнім вибором є слідувати власній волі, а не тому, що Я бажав для них - Я все одно поважаю їхню свободу волі.

Я люблю Моїх дітей без будь-яких умов. Я не можу їх не любити, хоча вони й ображають Мене так часто. Вільна воля, дана людству, призвела до того, що багато Моїх дітей віддалилися від Мене, піддавшись на щоденні спокусливі обіцянки, коли вони прагнуть краси, багатства, слави і влади - всього того, що відводить їх від Мене.

Я - їх Порятунок, але вони не розуміють цього. У Мені вони знайдуть початок і кінець усього, що може принести їм задоволення, мир і любов.

Хоча лукавий використав свободу волі, яку Я дав людям, щоб спокусити їх, Я заберу всіх грішників назад у Моє Царство, коли вони зрозуміють, що все, чого вони прагнули, щоб отримати мир, не задовольнило їх. Наближається час для сповнення Мого Царства. Я Обіцяю вам, що душі вважатимуть за необхідне для себе поспішити до Мене, їх люблячого Отця, коли прийде час. Тоді вони скинуть павутину зі своїх очей, затверділі оболонки зі своїх сердець і темряву зі своїх душ, і шукатимуть Мене.

Мої діти, завжди вірте в Мою Велику Любов до кожного з вас, бо хіба може бути інакше? Ви - Мої, як гілка, як частинка Мого Серця. Відштовхнути вас і прогнати - це як втратити частинку Себе. Тому, коли Я зроблю останній Заклик після здійснення всіх заходів, щоб завоювати ваші серця, поспішайте. Я чекатиму. Я візьму вас і заберу в Моє Святе Царство, геть від усього зла.

Того дня ви забудете свою волю і будете оповиті зі Мною, тому що вона буде безкорисливою для вас, не цікавитиме вас, бо коли ви прийдете до дому до Мене, ми будемо об’єднані як одне ціле.

Ваш любимий Отець

Бог Всевишній.1025. Мати Спасіння: Ці об’явлення почнуться цієї Весни, як повідомив мій Син.

П’ятниця, 24 січня, 2014 р. Божого 20:05

Моя дорога дитино, нехай буде відомо, що я ще раз об’явлюсь у всіх Марійських гротах2, які були схвалені3 Церквою мого Сина протягом століть.

Я об’явлю себе в Святих місцях, які включатимуть Люрд, Фатіму, Ла-Салетт і Гваделупу. Я також з’явлюся в Гарабандалі. Ці об’явлення почнуться цієї Весни, як повідомив мій Син.

Я буду помітною, вибраними душами, з сонцем позаду моєї голови. Там буде дванадцять зірок, оточених і сплетених навколо тернового вінця, який носив мій Син під час Його Розп’яття на Хресті, поміщеного на мою голову як знак для всіх, щоб наслідувати мій приклад. Моя роль - вести всіх Божих дітей по Шляху Правди і взяти їх до мого Сина.

Коли відбудуться ці з’явлення, не буде сумнівів, особливо серед тих, хто шанує мене, що я говорю Правду, коли я кажу, що найближчим часом заключний Шлях, який приведе вас до мого Сина, в ці кінцеві часи, буде здійснюватися через Книгу Істини.

Коли ви будете йти за мною, вашою Матір’ю, я візьму вас і направлю до мого Сина. Мій Син пообіцяв багато чудес, так щоб Він міг відкрити ваші очі до пророцтв, які Він дав світові через мою Місію. Багато людей не визнають, що я з'явилась в цих особливих місцях з’явлень, і відхилять їх важливе значення у спасінні душ.

Коли я з’явлюсь в цих місцях в останній раз і представлю себе як Матір Спасіння, то тоді ви будете знати, що це моя остання Місія, і що всі об’явлення ведуть до цього заключного, щоб принести світові Спасіння, яке є невід'ємним правом кожної людини.

Радійте, оскільки ці дні близько, і коли ви почуєте про ці речі, то знаєте, що це пророцтво, коли воно здійсниться, могло виходити лише від мене, вашої улюбленої Матері, Матері Спасіння, Матері Бога.

Ваша улюблена Мати

Мати Спасіння.1026. Роль Моєї Матері як Співвідкупительниці, нарешті, буде цілком і правильно зрозумілою.

П’ятниця, 24 січня 2014 р. Божого 20:19

Моя возлюблена дочко, коли Моя Мати здійснить останнє з’явлення у місцях Марійських об’явлень по всьому світі, ви повинні знати, що тоді світ повернеться і поспішить, нарешті, до Мене. Саме через Мою улюблену Матір багато душ прийдуть до Мене. Її роль завжди була служити Мені на благо людей. І тепер роль Моєї Матері як Співвідкупительниці, нарешті, буде цілком і правильно зрозумілою.

Я дам кожній душі можливість побачити Моє Могутнє Втручання, для того щоб Я міг навернути їх. Через навернення Я можу врятувати мільйони. Обітниця Спасіння була дана Мною і сповнена Моєю смертю на Хресті. Тепер Я зберу душі, які Я приверну до Мене через цю Місію, та буду поширювати Істину Мого Слова скрізь.

Ті, які ніколи не знали Істини, вперше почують її. Ті, кому була дана Істина, але, які забули її, згадають про Мою Обітницю. Ті, котрі знають Істину, але які змінили її відповідно до власних вподобань, згадають, що може бути тільки одна Істина.

Я приношу людям Істину в той час, коли їх уми в замішанні, їхні душі розривають сумніви - але Я заспокою їхні страхи. Тільки Я, Ісус Христос, їхній Спаситель маю Владу втручатися таким чином. Тільки Я маю Владу принести їм мир і забезпечити їм Спасіння, яке по праву належить їм.

Всі частинки цієї Місії збираються разом, щоб сформувати загальну картину. Тоді як різні частини поєднаються і стануть на свої місця, як шматочки пазлів, коли всі частинки почнуть зливатися, проясниться остаточна картина. Тоді ви знайдете Мою Присутність повсюди - пов'язану з кожною справжньою святою місією, дарованою світові Моїм Отцем, поки, накінець, вся Правда не стане ясною кожному.

Мій Отець пообіцяв, що Він явить світові Правду через Книгу Істини, як було передбачено пророками Даниїлом та Іваном Євангелистом. Мій Отець приносить вам Правду зараз, в цей час, але він робить це частинами, поступово, поки остання частина не складе одне ціле. Тільки тоді Книга Істини стане зрозумілою. Тільки тоді будуть подолані останні перешкоди, коли більша частина людства співатиме і радітиме в очікуванні Мого Другого Пришестя. Тільки тоді, коли Моя Місія буде завершена, Великий День буде оголошений світові.

Ідіть в мирі і знайте, що, коли ви покладаєте всю свою надію на Мене, тоді Я можу завершити заключну частину Заповіту Мого Отця і забрати вас до Його Всемогутнього Царства.

Ваш Ісус.

1027. План з видалення кожного Мого сліду розпочався.

Неділя, 26 січня 2014 р. Божого 15:00

Моя возлюблена дочко, ніколи не дозволяй поглядам тих, які з озлобленістю в своїх серцях виступають проти цієї Роботи, приводити тебе в сумнів щодо Моєї Місії для душ.

Яке це має значення, якщо тебе та Мої любі вірні душі, які відмовляються відступати від Слова Божого, відкидають? Яке це має значення, відносяться вони до вас з презирством, чи ні? Їхня людська точка зору, яка заперечує Слово, не має ніякого значення у вашому прагненні до Вічного Спасіння. Якщо ви прославляєте Мене і шануєте Моє Святе Слово, вас будуть спокушати зі всіх сторін, щоб повернути вас спиною до Мене.

Так багато людей будуть відкидати цю Місію, аж поки страшна правда не відкриється їм, коли вони почують богохульства, які будуть литися з уст лжепророка. Коли хтось, хто заперечує Існування Святої Трійці, насмілюється носити шати первосвященика під дахом Моєї Церкви, а потім намагається переконати вас, що те, що ви вважали до цих пір правдою, більше не є нею, ви будете знати тоді, що дух зла охопив Мою Церкву зсередини.

Коли вас оточать новими ідеологіями, новими вченнями, і коли вам скажуть, що людський рід потребує сьогодні цих змін, то це буде час, коли на Божі Бажання більше не реагуватимуть. Натомість, коли створені людьми вчення, повні помилок і недоліків, проголосять, що гріха більше не має, прийде час для Мене, щоб знищити Моїх ворогів, як і було передбачено.

Набагато більше із вас прокинуться до Істини і жахливого безчестя, якому піддадуть Мене, Ісуса Христа, в Моїй Церкві на Землі. Вірні слуги розпізнають зло і тоді багато з них відстороняться. Але коли прийде час, і коли перед усіма вами постане вибір, багато хто, на жаль, покинуть Мене і візьмуть участь в поганських практиках.

План з видалення кожного Мого сліду розпочався. Правда Мого Слова буде видалена з ваших конституцій, ваших шкіл, поки наостанок не буде засуджена у Моїй Власній Церкві. Ті з вас, які вважають, що таке ніколи не може статися - що Бог ніколи не дозволить цього - помиляються. Ці злодіяння дозволені в остаточному очищенні людини перед Моїм Другим Пришестям. Якщо ви не будете зберігати пильність, незалежно від того, наскільки ви любите Мене, ви будете втягнуті до участі в серії церемоній, які не будуть прославляти Бога. Якщо вони не вшановують Мене, тоді ви повинні запитати себе, чому це відбувається? Чому були зроблені ці зміни, і чому так раптово? Відповідь - час - бо його залишилось дуже мало.

Гонка з обох сторін, щоб завоювати душі, призведе до жорстокої битви. Одна сторона буде переконувати вас відкинути Слово Боже на користь мерзенних практик, які будуть обожнювати Сатану. Вони обдурять навіть тих, які добре обізнані в Моєму Слові, настільки хитро буде представлена їхня справа - видалити Мене з Моєї Церкви. Інша сторона буде страждати через відданість не тільки до цих Повідомлень, але й до Правдивого Слова Божого, наданого світові в Книзі Мого Отця.

Ваш Ісус.

1028. Бог Отець: Я терпеливо чекав протягом дуже довгого часу, щоб знову зібрати Моїх дітей у Моїй Святій Волі.

Понеділок, 27 січня 2014 р. Божого 17:18

Моя найдорожча дочко, як часто ти боїшся, коли це зовсім непотрібно. Коли Я даю світові Дар такого масштабу, то це робиться з почуття обов’язку, яке підтверджується Моєю Великою Любов’ю до всіх Моїх дітей.

Я попереджаю тебе для того, щоб захистити усіх вас. Я відкриваю тобі частину Себе в кожному окремому Повідомленні, яке Я даю тобі для світу. Тобі, Моя дочко, Я показую Мою велику тугу стати ближче до Моїх дітей. Я показую тобі Моє Співчуття, Мою Радість, Моє Несхвалення, Мій Гнів, Мою Любов і Моє Милосердя. Чому ж тоді, коли Я звертаюсь таким чином, ти все ж боїшся Мене? Ти ніколи не повинна боятися Отця, Який любить усіх Своїх нащадків і особливо грішників, які відкрито переступають всі Закони, дані вам Мною для того, щоб привернути людство в Мою Ласку.

Діти, будьте готові прийняти Моє Велике Милосердя. Відкрийте свої серця, щоб вітати Мене, вашого люблячого Отця. Підготуйтесь, щоб зустрічати Мене і звертайтесь до Мене кожного разу, коли страх підкрадається у ваші думки, коли ви намагаєтеся зрозуміти і прийняти ці Повідомлення. Ці Повідомлення є унікальними. Вони представлені світу Пресвятою Трійцею. Вони вважаються Мною як найважливіша Місія на Землі з того часу, як Я послав Свого Єдинородного Сина, щоб відкупити вас.

Це Моє Слово повинно бути прийняте із добрим і вдячним серцем. Вітайте Мої Слова. Будьте задоволені знанням того, що все, що є, залишається і завжди буде залишатися у Моїй Владі. Я Є все, що Є і що Буде. Всі рішення щодо майбутнього людства і долі прийдешнього світу залишаються за Мною. Я б ніколи навмисно не лякав вас, діти. Все, що Я буду робити - готувати вас до Мого Нового Царства, так щоб ви були гідні увійти до нього - туди, де не буде більше горя і печалі.

Перебувайте в мирі, Мої прекрасні, улюблені діти. Ви все для Мене. Я маю на увазі всіх вас. Всіх грішників. Всіх тих, які не визнають Мене. Всіх тих, які обожнюють Сатану. Всіх Моїх вірних дітей. Тих, чиї душі були вкрадені. Ви належите Мені, тільки Мені. Я не дозволю жодній душі проігнорувати цю Мою останню спробу підготувати світ до Другого Пришестя Мого Улюбленого Сина.

Кожного з вас торкнеться Моя Рука Милосердя. Дозвольте Мені відкрити ваші серця, щоб Моя Рука благословила вас.

Скажіть Мені: „Найдорожчий Отче, простягни Твою Руку Милосердя і доторкнися мого тіла і душі. Амінь“. Я негайно відповім на ваш заклик.

Йдіть вперед, Мої діти, і перебувайте в мирі, тому що Моє Втручання буде вашою спасаючою Благодаттю, яким би важким не було майбутнє. Я буду чекати, щоб відкрити Двері в Мій Новий Рай, з Любов’ю в Моєму Серці, в той час як Я буду кликати вас прийти до Мене, вашого Отця.

Я терпеливо чекав протягом дуже довгого часу, щоб знову зібрати Моїх дітей у Моїй Святій Волі. Цей день близький, і Моє Серце радіє в очікуванні того моменту, коли людина повернеться до свого законного місця біля Мене.

Ваш люблячий Отець

Бог Всевишній.1029. Сьогодні менше людей, ніж будь-коли, вірять в Слово Боже.

Вівторок, 28 січня 2014 р. Божого 23:15

Моя возлюблена дочко, нехай ніхто не сумнівається в тому, що вони можуть знайти Правду в Книзі Мого Отця, Пресвятій Біблії. Слово знаходиться в ній, щоб засвідчити всім, як це було протягом століть. Свята Біблія містить Істину, і все те, що очікує людство, розкрито на її сторінках.

Все, що виходило з уст пророків і Моїх учнів, які були проваджені Святим Духом, міститься в ній. Істина міститься в Слові – а саме - в Книзі Мого Отця. Так чому ж тоді людина сумнівається в вірності Слова? Все, що дано людині для користі її душі, можна знайти в Святій Біблії.

Правда сприймається душами по-різному. Ті, які є смиренні душею, і які приймають Слово Боже, не ставлять його під сумнів. Інші беруть його і відкидають його частини, поки воно не перестане бути схожим на Правду. А є ще ті, які ніколи не приймуть Слово, бо воно не цікавить їх зовсім. Вони дивляться на Істину, що міститься в Святій Біблії, не більше ніж на фольклор.

Сьогодні менше людей, ніж будь-коли, вірять в Слово Боже. Ті, які вірять, приймають тільки ті розділи, які імпонують їхньому власному способу життя, і відкидають Божі Закони, з якими вони не згідні. Істина, якої сьогодні навчають, є лише тінню тієї Правди, що міститься в Біблії.

Я говорю з вами тепер про Істину з трьох причин. По-перше, щоб нагадати вам Слово Правди - яке міститься в Книзі Мого Отця. Друга причина - щоб наголосити на тому, що ви не можете переробляти Слово Боже. Третя - щоб Я міг наситити Божих дітей Словом Бога в той час, коли, незабаром, воно буде приховане від вас. Я роблю це зараз через Книгу Істини, обіцяну вам пророками. Якщо Істина не подобається вам, то ви не приймаєте Слово Боже. Якщо ви не приймаєте Слово Боже, то Я не можу взяти вас в Моє Нове Царство і принести вам спасіння, яке Я обіцяв вам, коли Я помер за ваші гріхи на Хресті.

Ваш Ісус.

1030. Я повинен втрутитися, щоб врятувати людство від самознищення перед Великим Днем Господнім.

Середа, 29 січня 2014 р. Божого 15:00

Моя возлюблена дочко, не плач над собою, але наді Мною, твоїм Ісусом, Який проливає сльози і страждає через ту швидкість, з якою людський рід падає в розпусне і грішне життя.

Через те, що такою великою кількістю людей вже довгий час відкинуте Моє Слово, багато людей не мають напрямку чи знань, коли приходить час робити вибір у їхньому житті. Душі, які далеко відійшли від Істини, мають тільки свої власні бажання і егоїзм, які ведуть їх. Самоодержимість, блуд, самозадоволення і гонитва за матеріальними благами спустошують їхні душі. Ніщо не задовольняє і не може задовольнити їх. Коли вони досягають глибин гріха, тоді вони активно шукають душі інших, щоб заманити їх в пастку. Це відбувається тому, що Сатана заволодів їхніми душами до такої міри, що він використовує їх для захоплення інших душ в свій жахливий капкан.

Мораль людства впала до таких глибин, що цей дух зла заволодіває мільйонами душ щодня. О, як посилюється Мій Біль і скільки праці необхідно, щоб очистити це зараження. Наближається час, коли тільки одній третині людства буде дана Благодать розуміти різницю між добром і злом.

Ті, які з радістю приймають зло, в будь-якій його формі, будуть представляти його як добру річ. Незабаром знадобиться дуже мужня людина, щоб говорити і проголошувати, що: "Це не правильно", будучи при цьому (названою) одержимою та зневаженою, за те, що буде розглядатися як нерозумний сплеск емоцій.

О, як низько опустяться Божі діти. Кількість душ із затверділими серцями, з ненавистю до близьких, без жодного співчуття, жадібних і спраглих насильства, чисельно зростатиме. Ними будуть захоплюватися у світі, хоча ще десятиліття тому їх би боялися. Ось чому Я повинен втрутитися, щоб врятувати людство від самознищення перед Великим Днем Господнім.

План Сатани - знищити якомога більше душ. Мій план - зупинити це зараження, і Я не перестану забезпе-чувати знаки, які необхідні для того, щоб розбудити вас до Божої Любові і до необхідності відповідно підготуватися до прийдешнього світу.

Ніколи не відкидайте Руку Бога. Ніколи не ігноруйте Слово Боже, тому що без них ви ніщо. Ваш Ісус.1031. Мати Спасіння: Пам’ятайте, що Сатана зневажає цю Місію, тому що він втратить мільярди душ через неї.

П’ятниця, 31 січня, 2014 р., 15:27

Мої дорогі діти, не дозвольте ненависті до цієї Місії хвилювати ваші серця. Замість цього, схиліть свої голови в подяці за Дар Книги Істини, в ці неспокійні часи на Землі.

Мій улюблений Син, Ісус Христос, був замордований, зневажений і вилаяний під час Його Місії проповідування Істини, протягом Його Часу на Землі. Ті, які знали Слово Боже, відмовилися визнавати обіцяного Месію, коли Він стояв перед ними. Його Слова були розірвані на шматки, але незважаючи на це, вони не були проігноровані. Коли Бог говорить через Своїх пророків, і у випадку мого Сина - Істинного Месії - для людини неможливо ігнорувати Слово. Ті, які не приймають Слово Боже, коли воно виливається з уст пророків, виявлять неможливим повернутися спиною. Замість цього, їхня ненависть мучитиме їх, і вони ні на мить не відчуватимуть миру у своїх серцях.

Під час Розіп’яття мого Сина на Хресті з Ним поводились жорстоко і катували із лютою злістю, яку не переносили ті, які були розп’яті з Ним в той же день. Однак вони були засудженими злочинцями, а єдиний злочин мого Сина полягав у тому, що Він говорив Правду. Коли Правда - Слово Боже - проголошена через пророків, вона як двосічний меч. Одним вона принесе радість і особливі Милості, але іншим принесе страх, який може призвести до ненависті. Тому, коли ви бачите ненависть у вигляді злих дій, брехні і навмисного перекручування Слова, знайте, що ця Місія виходить від Бога. Багато лжепророків, які блукають Землею в цей час, не викликають такої реакції, оскільки вони не походять від Бога.

Пам’ятайте, що Сатана зневажає цю Місію, тому що він втратить мільярди душ через неї. Тому це буде дуже важкий шлях для тих, хто слідує за нею. Я закликаю вас бути обізнаними щодо тих, котрі говорять, що вони приходять в Ім'я мого Сина, а потім заявляють, що це, Слово Боже, походить від Сатани. Вони чинять одну з найтяжчих помилок хули проти Святого Духа. Моліться, моліться, моліться за ті бідні душі. Не гнівайтеся на них. Замість цього, ви повинні просити про Милосердя для їхніх душ.

Для того, щоб захистити цю Місію від злості Сатани, я прошу, щоб ви розпочали читати цю могутню Молитву, щоб відректися від Сатани. Коли Ви читаєте цю Молитву Хрестового Походу, принаймні двічі на тиждень, ви допоможете захистити цю Місію Спасіння та принести більше душ в Межі Божого Царства.

Молитва Хрестового Походу (132) Відречення від Сатани, щоб захистити цю Місію:

O Мати Спасіння, прийди на допомогу цій Місії. Допоможи нам, Залишковому Воїнству Бога, відректися від Сатани. Ми просимо тебе розтрощити голову звіра твоєю п’ятою і усунути всі перешкоди в нашій Місії порятунку душ. Амінь.“

Діти, ви повинні пам’ятати, що це ніколи не буває легко, коли ви допомагаєте моєму Синові нести Його Хрест. Його страждання стає вашим, коли ви заявляєте про свою відданість Йому. Цілковито довіряючи Йому і наполегливо продовжуючи свою мандрівку, щоб допомогти Йому врятувати душі, ви станете сильнішими. Ви отримаєте мужність, силу і гідність, щоб піднятися над висміюванням, хулою і спокусами, які будуть Вашою щоденною долею, до Дня Другого Пришестя мого улюбленого Сина, Ісуса Христа.

Йдіть в мирі. Помістіть усю свою довіру на мого Сина і завжди прикликайте мене, вашу улюблену Матір Спасіння, прийти вам на допомогу у вашій Місії сприяння порятунку душ.

Ваша улюблена Мати

Мати Спасіння.1032. Готуйтесь завжди, щодня, так наче Попередження відбудеться завтра, бо воно прийде несподівано.

П’ятниця, 31 січня 2014 р. Божого 16:13

Моя возлюблена дочко, почуй Мене зараз, коли Я говорю про майбутнє Попередження. Без Мого Втручання більша частина світу поринула б у безодню звіра і ніколи би не побачила Божого Світла. Без цього Чуда мільярди душ потрапили б до Пекла.

Тому Я повинен нагадати вам, що ви повинні готуватися до цієї Події, бо в багатьох вона викличе величезний біль і страждання. Це буде так, наче багато людей занурились на найнижчий рівень Чистилища, який очищає душу потужним жаром і створює сильне відчуття каяття, яке викликає біль плоті.

Багато душ будуть радіти. Проте навіть ті душі, які близько до Мене, також відчуватимуть біль, коли їм доведеться подивитися на свої гріхи переді Мною. Сором, який вони будуть відчувати, швидко забудеться, коли Світло Мого Милосердя поглине їх і наповнить їх Благодаттю. Душі, які зовсім не знають Мене, перебуватимуть наче під гіпнозом, і багато з них вважатимуть, що вони померли і перебувають на Моєму Суді, в останній День. Вони також будуть радіти, коли їм буде відкрита Істина. Потім ці бідні нещасні душі, які отримують задоволення від свого гріховного життя, будуть сильно страждати. Деякі з них впадуть і лежатимуть біля Моїх Ніг та захищатимуть свої очі від Мого Світла, тому що біль від стояння переді Мною, наодинці і без захисту, буде надто сильним для них, щоб витерпіти. Вони не проситимуть Мого Милосердя, бо їхня ненависть до Мене має глибоке коріння.

Накінець, душі, які повністю відреклися від Мене та передали себе душею і тілом лукавому, страждатимуть від найбільших мук, неначе їх кинули в глибини Пекла. Багато з них не зможуть витримати Мою Присутність і вони падатимуть мертвими переді Мною. Інші намагатимуться взивати до Мене, але вони будуть відтягнуті від Мене лукавим.

Однак, після того, як відбудеться Моє потужне Втручання, мільярди людей навернуться і приєднаються до Залишку Моєї Церкви, щоб терпіти покуту за ті душі, які цілком ізолювали себе від Мого Милосердя, щоб допомогти Мені спасти їх душі.

Все буде добре, бо, зрештою, Я є Всемилосердний, Всемилостивий, Вселюблячий. Ті, котрі люблять Мене, отримають вдосталь Дару Моєї Любові. Моя Любов у них запалить Образ Моїх Страстей, і це стимулюватиме їх піти на великі жертви в спокуту за гріхи заблуканих душ, які найбільше потребують Мого Милосердя.

Готуйтесь завжди, щодня, так наче Попередження відбудеться завтра, бо воно прийде несподівано.

Ваш Ісус.


Каталог: wp-content -> uploads -> 2016
2016 -> Київський національний лінгвістичний університет базові навчально-методичні матеріали
2016 -> Програма навчальної дисципліни аграрне право опис навчальної дисципліни форма навчання Курс
2016 -> Черкаський інститут банківської справи Університету банківської справи
2016 -> Програма навчальної дисципліни господарське право опис навчальної дисципліни форма навчання Курс Семестр
2016 -> Методичні Рекомендації Запобігання і виявлення
2016 -> Програма додаткового вступного випробування з фаху для вступників на здобуття ос
2016 -> Кз «Веселівська районна різнопрофільна гімназія» Веселівської районної ради
2016 -> Урок №3 Реферативна робота
2016 -> Лекція №1 Вступна лекція: Екологія як наука Екологія мета, завдання, методи, основні терміни та визначення


Поділіться з Вашими друзьями:
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   ...   27


База даних захищена авторським правом ©uchika.in.ua 2019
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка