Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №129 харківської міської ради харківської області
Скачати 39,61 Kb.
Дата конвертації28.12.2016
Розмір39,61 Kb.
ХАРКІВСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ № 129

ХАРКІВСЬКОЇ

МІСЬКОЇ РАДИ

ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
вул. Клочківська, 224, м. Харків, 61045

тел. 340-20-64, e-mail sch129@kharkivosvita.net.ua

Код ЄДРПОУ 23906950


ХАРЬКОВСКАЯ ОБЩЕОБРАЗОВАТЕЛЬНАЯ

ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНЕЙ № 129

ХАРЬКОВСКОГО

ГОРОДСКОГО СОВЕТА

ХАРЬКОВСКОЙ ОБЛАСТИ
ул. Клочковская, 224, г. Харьков, 61045

тел. 340-20-64, e-mail sch129@kharkivosvita.net.ua

Код ЄДРПОУ 23906950

Вих № ____ від «___»________ 2013 р. Начальнику управління освіти

адміністрації Дзержинського району

Харківської міської ради

Башкіровій Ю.Г.


Звіт

про заходи, проведені у

Харківській загальноосвітній школі І – ІІІ ступенів №129

Харківської міської ради Харківської області, присвячені ювілею Т.Г.Шевченка за період жовтень-грудень 2013
03.10.2013 року було проведено конкурс ілюстрацій до творів Кобзаря «Мені тринадцятий минало, я пас ягнята за селом …». У конкурсі брали участь учні 5 – 9 класів, які підготували малюнки до творів Т.Шевченка. Найактивнішими та найбільш творчими виявилися учні 5-А класу – Школьник Анна, Григоренко Анжеліка та Шентова Тетяна, серед учнів 6-А класу – Пєтухов Євгеній, Чевалкова Наталія, Буняєва Ірина, у 7-А класі кращі малюнки представили Ганжова Дар’я, Ялова Єлизавета, Купрієнко Аліна, серед учнів 8-А класу найкращі малюнки показали Євтухова Дар’я, Джафарова Тетяна, Просяник Вікторія та Вакуленко Марина. 9-А клас виявився найбільш активним, оскільки майже всі учні зробили ілюстрації до найулюбленіших творів поета, які вони вивчали у попередні роки. Найяскравішими були ілюстрації до творів: «Іван Підкова», «Тополя», «Мені тринадцятий минало» та багатьох інших творів. Було проведено виставку кращих малюнків, біля яких діти читали напам’ять улюблені поезії Тараса.

04.10.2013 року у школі проводився шкільний етап фестивалю ораторського мистецтва «Ми чуємо тебе, Тарасе, крізь століття». Переможцями конкурсу стали Бабаєва Дар’я та Демченко Катерина.

Бабаєва Д. та Демченко К. взяли участь в обласному фестивалі ораторського мистецтва, в якому Демченко К. посіла ІІІ-тє місце.

17.10.2013 року було проведено вечір «Наша дума, наша пісня не вмре, не загине». На якому учні представили уривки з творів Шевченка, подані у вигляді міні-спектаклю. Було інсценовано уривок із поеми «Катерина» та поеми «Сон». Найактивнішими акторами виявилися Тосунян Едгар (7-А), Ялова Єлизавета (7-А), Бутов Дмитро (10-А), Алфьоров Володимир (10-А), Квітко Анна (10-А), Борисова Катерина (10-А), Литовченко Віолетта (11-А). Після інсценування усі діти зібралися в музеї «Українська світлиця» та читали напам’ять вірші Кобзаря і співали українських пісень.

04.11.2013 року проведено шкільний етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Т.Шевченка та шкільний етап конкурсу знавців української мови імені П.Яцика. Переможці шкільного етапу міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Т.Шевченка Могулян Анастасія (7-А), Серячков Генріх (6-А), Просяник Вікторія (8-А), Антипов Андрій (9-А), Бабаєва Дар’я (10-А), Сірик Тетяна (11-А) взяли участь у районному етапі конкурсу, який проходив на базі Харківської загальноосвітньої школи №105 та учні 4-А класу Левченко Руслана (4-А), Семенков Александр (4-А). взяли участь у конкурсі імені Яцика.

18.11.2013 року у школі проведено конкурс рефератів, присвячених розкриттю багатогранності таланту Кобзаря. Учні 7 – 11 класів підготували реферати, в яких висвітлюється життєвий шлях та творчий доробок Тараса. Зокрема, було розглянуто ранню романтичну творчість митця, період становлення таланту Кобзаря, специфіку творів Шевченка російською мовою, особливості поезій періоду «трьох літ», період творчості Шевченка після заслання. Особливу увагу діти звернули на творчість Шевченка-художника, зосередивши увагу на автопортретах та довідках про них, та картинах, написаних у період становлення Шевченка-художника. Найбільш змістовними були реферати Куликової Єлизавети (учениці 11-А класу), Демченко Катерини (учениці 11-А класу), Логвінової Катерини (учениці 11-А класу), Антипова Андрія (учня 9-А класу), Гливіча Валентина (учня 9-А класу), Сиротенка Дмитра (учня 10-А класу).

05.12.2013 року було проведено гру «Найрозумніший» за темою: «Життєвий шлях Кобзаря» для учнів початкової школи. Заздалегідь було підготовлено завдання різного рівня. Гра була у формі вікторини, що відповідало віковій категорії дітей та досить зацікавила їх. В грі взяли участь учні 3 – 4 класів, серед яких Левченко Руслана (4-А), Семенков Александр (4-А), Золотарьова Анастасія (3-А), Лебединська Юлія (3-А).

09.12.2013 року у бібліотеці школи було проведено виставку та бібліотечний урок «Знайомтеся – великий Кобзар», в якому брали участь учні 1-А та 1-Б класів із класними керівниками. Учителі української мови та літератури Шептуха О.В. та Юрченко Т.А. провели екскурсію шевченківськими місцями та літературну подорож за творами Шевченка, а бібліотекар школи Коваль Н.П. провела виставку за творчістю великого Кобзаря.2.Інформація, що вміщено на сторінці сайту «2014 рік – рік Тараса Шевченка:

– Коротка біографія Т.Г.Шевченка

– Корисні посилання – віртуальне відвідування музеїв, присвячених діяльності Т.Г.Шевченка

– План роботи щодо відзначення 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка.


Директор ХЗОШ № 129 Н.П. Романенко
Виконавець: Зубова Н.І., тел. 340-04-82


База даних захищена авторським правом ©uchika.in.ua 2016
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка