Інформація про роботу Первомайської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5 Первомайської міської ради Харківської області за 2014/2015 навчальний рік І. Мережа закладуСторінка1/15
Дата конвертації16.07.2017
Розмір2.77 Mb.
ТипІнформація
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   ...   15


Поширена інформація

про роботу Первомайської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5 Первомайської міської ради Харківської області

за 2014/2015 навчальний рік

І.Мережа закладу

Педагогічним колективом проведено певну роботу щодо збереження й розвитку шкільної мережі. На початок 2014/2015 навчального року в закладі було відкрито 22 класи, із них: 1-4-х - 10 класів, 5-9-х- 10 класів, 10-11-х- 2 класи. Мова навчання – російська.

Станом на 05.09.2014 кількість учнів становила 605 учнів. Середня наповнюваність учнів у класах складала 27,5 чоловік, що на одну людину більше ніж у попередньому році. Протягом поточного навчального року із закладу вибуло 46 учнів : у межах міста 10 учні, в межах району – 1, в межах України –29 , за кордон – 6; випущено із 9-х класів -49 учнів, із 11-го – 35 учнів; прибуло 27 учнів: з м. Харкова -2, з ЗОШ№ 4,1 – 2; з Донецької області – 12, з Луганська область.– 6, з Росії -3, інщі області-2.


Шкільна мережа

2012/2013

2013/2014

2014/2015
Кількість учнів на кінець навчального року

533

554


552


Класів

21

21

22

Середня наповнюваність

25,6

26,4

27.5

Індивідуальне навчання

5

6

5
Організація профільного навчання

10-універсальний

11А - хіміко- біологічний10 – біотехнологічний

11-універсальний10-технологічний, 11- біотехнологічний

Відслідковуються такі напрямки профілізації навчання в школі: • українська філологія;

 • економічний;

- біотехнологічний.

Потребує покращення матеріально – технічна база кабінетів хімії, української мови, а саме: поновлення устаткування, забезпечення реактивами, ТЗН.

У 2014 /2015 навчальному році в школі за індивідуальною формою навчання навчалося 6 учнів, які за станом здоров’я не могли відвідувати школу: Чистов К. (3-Б клас), Кофан Ю. (4-Б клас), Важов Д. (5-Б клас), Глєбова К. (7-Б клас), Солдатенко С. (8-Б клас).

Індивідуальне навчання здійснювалось за індивідуальними навчальними планами, розробленими школою з урахуванням індивідуальних особливостей дітей, їх здібностей та потреб. Кількість годин визначалася відповідно до Положення про індивідуальну форму навчання в загальноосвітніх навчальних закладах.ІІ. Робота з кадрами (склад, аналіз, робота з молодими спеціалістами, атестація, курсова перепідготовка, соціальний захист педпрацівників тощо).

У своїй роботі колектив школи керувався Конституцією України, Законами України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», наказами і листами Міністерства освіти і науки України, Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації, Харківської академії неперервної освіти, відділу освіти виконавчого комітету Первомайської міської ради, Положенням про загальноосвітній навчальний заклад, Концепцією розвитку школи, Статутом школи, планом роботи школи на 2014/2015 навчальний рік, відповідними документами Президента України, Кабінету Міністрів України.

У 2014 / 2015 навчальному році в школі працювало 44 вчителя, у тому числі директор, заступник директора з навчальної роботи, заступник директора з навчально - виховної роботи, 4 вчителі – сумісники, 2 вихователі ГПД, педагог – організатор, практичний психолог, завідуючий логопедичним пунктом, завідуючий бібліотекою та 22 - обслуговуючого персоналу.

100% педагогічних працівників мають вищу освіту на рівні спеціаліста. Протягом року заклад був забезпечений кадрами.

Педагогічні працівники мають:

а) кваліфікаційні категорії:

- « спеціаліст вищої категорії» - 20 (46%)

- « спеціаліст першої категорії» - 13 (29%)

- «спеціаліст другої категорії» - 5 (11%)

- «спеціаліст» - 6 (14%)

б) педагогічні звання:

- « вчитель – методист» - 6 (14%)

- « старший учитель» - 9 (20%)

в) значком «Відмінник освіти» нагороджено 5 учителів (11%).

Протягом 2014 -2015 навчального року працювало :


 • педагогів пенсійного віку – 6 осіб;

 • технічних працівників -- 3 осіб.

За навчальний рік звільнились 4 вчителі – Логвиненко Н.М., Вороніна Л.М, Таран В.М., Огурцова Л.В.(вихід на пенсію).

Атестація педагогічних працівників

Атестація педагогічних працівників школи здійснювалась у 2014/2015 навчальному році згідно з перспективним планом.

На початку навчального року була створена атестаційна комісія І рівня при Первомайській загальноосвітній школи І-ІІІ ступенів №5 Первомайської міської ради Харківської області ( наказ від 11.09.2014 р. № 260).

До складу атестаційної комісії входять голова атестаційної комісії, секретар та сім членів атестаційної комісії, між якими розподілені функціональні обов’язки

( протокол засідання атестаційної комісії від 11.09.2014 р. № 1).

Атестаційна комісія працювала за складеним та затвердженим графіком засідань ( протокол засідання атестаційної комісії від 11.09.2014 р. № 1).

Вчитель географії Якубів В.І. 01.10.2014 р. подала заяву про позачергову атестацію.

Вчителями, які атестувалися в поточному році були складені плани самоосвітньої діяльності, погоджені з профспілковим комітетом та затверджені директором школи.

Вивчення професійної діяльності педагогічних працівників, які атестувалися відбувалося протягом навчального року до 15 березня 2015 року шляхом відвідування уроків, позаурочних та позакласних заходів, вивчення навчальних досягнень учнів, ознайомлення з навчальною документацією щодо виконання педагогічним працівником своїх посадових обов’язків, його участі у роботі шкільних та міських методичних об’єднань, конкурсах та інших заходах, пов’язаних з організацією навчально – виховної роботи.

Психологом школи було проведено анкетування з визначення рейтингу вчителів серед колег, батьків та учнів. На кінець І семестру за результатами моніторингу навчальних досягнень учнів був визначений рейтинг вчителів та предметів. Це дало можливість об'єктивно оцінити роботу кожного вчителя, який атестувався.

Вчителі, які атестувалися, протягом даного періоду провели відкриті уроки та позакласні заходи для колег школи і міста:

Овсянникова С.В., вчитель початкових класів, провела 5 відкритих уроків, 2 позакласних заходи для вчителів школи;

Бондар В.Г., практичний психолог – 4 відкритих заняття для вчителів школи, 2 семінари –тренінги для вчителів міста;

Антонова Л.М., вчитель української мови та літератури – 3відкритих уроки та 2 позакласних заходи для вчителів школи;

Рижикова В.О., вчитель початкових класів – 5 відкритих уроків та 1 позакласний захід для вчителів школи; 1 відкритий урок для вчителів міста;

Чишко К.М., вчитель хімії - 3 відкритих уроки та 1 позакласний захід для вчителів школи;

Бордунова Н.Ю., вчитель музичного мистецтва, провела 4 відкритих уроки та 1 позакласний захід в школі; 1 відкритий урок для вчителів міста;

Якубів В.І., вчитель географії - 3 відкритих уроки та 1 позакласний захід для вчителів школи;

Михасько Л.П., вчитель трудового мистецтва - провела 2 відкритих уроки, 1 позакласний захід для вчителів школи;

Рачинський П.А. - 3 відкритих уроки та 1 позакласний захід для вчителів школи; 1 відкритий урок для вчителів міста;

Ковалик О.Б. - 5 відкритих уроків та 1 позакласний захід для вчителів школи; 1 відкритий урок для вчителів міста;

Карпенко О.В., вчитель початкових класів, провела 3 відкритих уроки, 2 позакласних заходи для вчителів школи.Відповідно до Типового положення про атестацію педагогічних працівників із змінами, затвердженого наказом МОНмолодьспорту від 20.12.2011 року № 1473, зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 14 грудня 2010 року за №1255/18550 20 березня 2015 в школі, 08.04.2015 у відділі освіти відбулася атестація педагогічних працівників. Із 11 педагогічних працівників, що атестувались у 2015 році, вчителю географії Якубів В.І. присвоїли кваліфікаційну категорію «спеціаліст другої категорії», трьом педагогічним працівникам підтверджено кваліфікаційну категорію «спеціаліст першої категорії». Шістьом педагогічним працівникам підтверджено раніше присвоєну кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії», двом учителям підтверджено раніше присвоєне педагогічне звання « вчитель- методист», практичному психологу Бондар В.Г. присвоєно кваліфікаційну категорію «Спеціаліст вищої категорії», вчителю фізичної культури Ковалик О.Б. присвоєно педагогічного звання « старший учитель»

Моніторинг атестації вчителів за якісним складом

Первомайської ЗОШ І-ІІІ ступенів №5Моніторинг атестації вчителів по кількісному складу свідчить про системність атестації. Кількість педагогів, які проходять атестацію кожен рік становить близько 15 - 20% від загальної кількості працівників. В 2014/2015 навчальному році кількість атестованих вчителів становить менший відсоток у зв’язку з досягненням деяких вчителів пенсійного віку.

Моніторинг атестації вчителів по кількісному складу

Первомайської ЗОШ І-ІІІ ступенів №5

Професійний зріст кожного педагога не можливий без проходження курсової перепідготовки, яка здійснювалась згідно з перспективним планом.

Згідно перспективного плану підвищення кваліфікації педагогічних працівників на 2014/2015 навчальний рік було заплановано десять вчителів.

Курсову перепідготовку пройшли такі вчителі: • Стоцька О.А., директор школи , за напрямом «Директори ЗНЗ»;

 • Горбунова Л.М., вчитель біології, за напрямом «Біологія»;

 • Рачинський П.А., учитель фізичної культури, за напрямом «Фізична культура»;

 • Чишко К.М., вчитель хімії, за напрямом «Хімія – біологія»;

 • Рижикова В.О., вчитель початкових класів, за напрямом «Початкові класи»;

 • Бондар В.Г., практичний психолог, за напрямом «Практичні психологи ЗНЗ»;

 • Непочатова Л.В., вчитель початкових класів, за напрямом «Початкові класи»;

 • Михасько Л.П., вчитель трудового навчання, за напрямом «Трудове навчання (технічна праця)»;

 • Рішко Юлія Іванівна, завідувач логопедичним пунктом, за напрямом «Логопеди ЗО».

В червні місяці проходить курсову перепідготовку Мартиненко Н.Г., вчитель історії, за напрямом «Історія».

Шість вчителів початкових класів пройшли спецкурс «Викладання додаткових тем з математики (відповідно до Державного стандарту початкової освіти)».

Чабарай Ю.Ф., вчитель української мови та літератури, пройшла спецкурс «Система розвивального навчання (5 клас)».

Кожен вчитель звітував про проходження курсів та спецкурсів на засіданні міських та шкільних методичних об’єднань.Моніторинг підвищення кваліфікації педагогічних працівників

Виходячи з діаграми, можна зробити висновок, що кількість педагогічних працівників, які пройшли курсову перепідготовку, має тендецію зниження. Це пов’язано із звільненням вчителів у зв’язку з виходом на пенсію та прийняттям на роботу молодих спеціалістів.з/п


ПІБ

Напрям курсової перепідготовки

Термін навчання

№ свідоцтва про проходження курсової перепідготовки

Результати курсової перепідготовки

Фахова контрольна робота

Контрольна робота з ІКТ

Кількість балів (%)

рівень

Кількість балів (%)

рівень

1

Стоцька О.А.

Директори ЗНЗ

29.09 -07.11

2014


155/27

54 (90%)

високий

79,5

(98%)


високий

2

Горбунова Л.М.

Біологія

08.09-17.10

2014


122/04

66 (100%)

високий

65,5

(90%)


високий

3

Рачинський П.А.

Фізична культура

08.09-17.10

2014


123/21

90

(90%)


високий

65,5

(90%)


високий

4

Рижикова В.О.

Початкові класи

03.11-12.12

2014


185/26

92

(92%)


високий

63,5

(84%)


достатній

5.

Чишко К.М.

Хімія і біологія

15.09-24.10

2014


132/23

84

(97%)


високий

68,5

(90%)


високий

6

Бондар В.Г.

Практичні психологи ЗНЗ

10.11-19.12

2014


190/01

35

(70%)


достатній

54,5

(72%)


достатній

7

Непочатова Л.В.

Початкові класи

02.02-13.03

2015


32/21

91

(91%)


високий

81

(95%)


високий

8

Михасько Л.П.

Трудове навчання (технічна праця)

29.09-07.11

2014


157/10

69,5

(92%)


високий

92

(92%)


високий

9.

Рішко Ю.І.

Логопеди ЗО

27.04-05.06

2015


114/24

45 (90%)

високий

69,5 (81,5%)

достатній

Отже, адміністрацією школи приділяється належна увага підвищенню кваліфікації педагогічних працівників. План підвищення кваліфікації на 21.04.2015 виконано в цілому на 90%.

Каталог: attachments -> article
article -> Методичні рекомендації до самостійної роботи з дисципліни «історія україни» для студентів окр «Молодший спеціаліст»
article -> Основи теорії літератури
article -> До листа Міністерства освіти і науки України від 17. 08. 2016р. №1/9-437
article -> План роботи методичного об’єднання вчителів-предметників суспільно-гуманітарних наук на 2015/2016 навчальний рік
article -> План роботи методичного осередку вчителів-предметників природничо-математичних наук на 2015/2016 навчальний рік
article -> Рішення щодо оцінювання навчальних досягнень учнів курсів за вибором приймається навчальним закладом
article -> Получение патента на полезную модель


Поділіться з Вашими друзьями:
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   ...   15


База даних захищена авторським правом ©uchika.in.ua 2019
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка