Конкурсі «Майбутнє країни у мріях дитини»
Скачати 55,66 Kb.
Дата конвертації06.09.2018
Розмір55,66 Kb.
Умови участі в Конкурсі «Майбутнє країни – у мріях дитини»

Вовчанська ОДПІ ГУ Міндоходів у Харківській області інформує всіх бажаючих взяти участь у Конкурсі про його умови.

У Конкурсі можуть брати участь учні загальноосвітніх навчальних закладів таких вікових категорій: 1. категорія: станом на І січня року, що триває, виповнилося 9-11 років;

 2. категорія: станом на 1 січня року, що триває, виповнилося 12-15 років.

У Конкурсі не беруть участь діти працівників органів ДФС, а також діти будь-яких інших осіб, які мають відношення до організації та/чи проведення Конкурсу.
Конкурс проводиться за такими напрямами дитячої творчої діяльності з податкової та митної тематики:

 • художні твори;

 • комп'ютерна графіка (анімація);

 • літературні твори.

На Конкурс подаються самостійно підготовлені індивідуальні творчі роботи, що відповідають його тематиці. У роботах необхідно розкрити своє бачення, роздуми та міркування щодо визначеної тематики.

Роботи, надіслані на Конкурс, не рецензуються та не повертаються авторам. Наданням роботи на Конкурс автор підтверджує повну згоду з його умовами, а також згоду на публікацію твору (конкурсної роботи) без будь-яких претензій щодо авторського права у подальшому. Роботи можуть бути використані органами ДФС для передачі у дитячі будинки, реабілітаційні центри, соціальні заклади, виставки тощо.

Вимоги до художніх творів


   1. На Конкурс подаються роботи, виконані у довільній живописній формі, які відповідають загальній тематиці Конкурсу.

   2. Розмір роботи не повинен бути більшим за формат А2.

   3. Робота не повинна оформлятися рамкою, наклейками, паспарту тощо.

   4. На зворотному боці кожної конкурсної роботи або додатка до роботи необхідно зазначити українською мовою:

назву роботи, техніку виконання;

прізвище, повне ім'я та дату народження автора;

місце проживання (повну адресу) автора;

коротку біографічну довідку з описом творчих здібностей та хобі;

назву навчального закладу, контактний телефон.

Вимоги до творів комп'ютерної графіки (анімації) 1. Роботи, створені за допомогою комп'ютерної графіки (анімації), які надаються на Конкурс, можуть бути виконані у довільній формі та мають відповідати загальній тематиці Конкурсу. Час демонстрації рухомої графіки не повинен перевищувати 5 хвилин.

Твори мають бути (за можливості) надруковані на папері формату А4 в одному примірнику та обов'язково подані в електронному вигляді (диск).

 1. На Конкурс приймаються роботи, відображені за будь-яким видом графіки (векторна, растрова).

 2. До твору необхідно додати надруковану на папері формату А4 інформацію, в якій українською мовою зазначити:

назву роботи, техніку виконання;

прізвище, повне ім'я та дату народження автора;

місце проживання (повну адресу)

коротку біографічну довідку з описом творчих здібностей та хобі;

назву навчального закладу, контактний телефон.

Вимоги до літературних творів

1.На Конкурс подаються різножанрові літературні доробки (оповідання, новела, публіцистичний роздум, замальовка, казка, фейлетон, реферат, поезія тощо).

2.Літературні твори повинні бути надруковані на папері формату А4 в одному примірнику, а також обов'язково подані в електронному вигляді (диск, дискета, електронна пошта тощо).

3.У кінці кожного конкурсного твору необхідно зазначити українською мовою:

прізвище, повне ім'я та дату народження автора;

місце проживання (повну адресу);

коротку біографічну довідку з описом творчих здібностей та хобі;

назву навчального закладу, контактний телефон.

Перший етап Конкурсу (районний рівень)

Перший етап Конкурсу проводиться на районному рівні державними податковими інспекціями (далі - ДПІ) головних управлінь ДФС в областях.
Перший етап розпочинається у січні. Інформування учасників про порядок проведення Конкурсу, умови участі у ньому, а також вимоги до робіт здійснюється через освітні заклади, засоби масової інформації, субсайти органів фіскальної служби.
Творчі роботи школярів надсилаються до територіальних органів ДФС для оцінки та відбору кращих. Журі визначає І, II, III місця.

Роботи, що посіли І місця у кожній віковій категорії за трьома напрямами, до 15 квітня передаються до ГУ ДФС для участі у другому етапі Конкурсу.

Таким чином, з кожного регіону необхідно надіслати дві художні роботи, дві з комп'ютерної графіки, два літературні твори (всього шість робіт).

Автори робіт, які посіли І місця у кожній віковій категорії за визначеними напрямами на першому етапі Конкурсу, стають лауреатами регіонального рівня.

ГУ ДФС для відзначення лауреатів виготовляють спеціальні дипломи за встановленою формою та передають їх до ДПІ (форма 1, додається). їх вручення відбувається лише після відзначення лауреатів та переможців конкурсу на Всеукраїнському рівні

Переможців, які посіли II та III місця, ДПІ відзначають самостійно підготовленими дипломами.Організація роботи журі


 1. На кожному етапі Конкурсу створюється компетентне журі з представників освіти, засобів масової інформації, мистецтвознавців, працівників ДФС України, ГУ, митниць ДФС, склад якого затверджується керівництвом ГУ ДФС. Склад учасників журі повинен бути пропорційним за напрямами діяльності.

 2. Для визначення переможців проводиться засідання журі. Попередньо (за 1-2 тижні до засідання) членам журі направляються літературні твори та роботи комп'ютерної графіки на розгляд або розміщуються на офіційному веб-порталі ДФС для ознайомлення. Остаточне рішення щодо переможців за напрямами «Літературні твори» та «Комп'ютерна графіка» приймається колегіально під час засідання. Також під час засідання членами журі оцінюються художні твори.

 3. Члени журі на районному та регіональному рівнях обирають переможців (І, II та III місця) у кожній віковій категорії за зазначеними напрямами. Також за рішенням журі вводяться спеціальні номінації.

 4. Результати засідань журі оформляються відповідними протоколами, які підписують усі члени журі. Рішення журі є остаточним і оскарженню не підлягає.

 5. Списки переможців оприлюднюються у засобах масової інформації та на субсайтах ГУ ДФС, на офіційному веб-порталі ДФС.

Визначення кращих робіт
Кращі роботи визначаються за такими критеріями:


 • актуальність та повнота розкриття тематики Конкурсу;

 • творчий підхід (відсутність копіювання та запозичення тем тощо);

 • стилістичний виклад та естетичний вигляд роботи.


База даних захищена авторським правом ©uchika.in.ua 2016
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка