Осадчий Сергій ВасильовичДата конвертації05.02.2017
Розмір1,69 Mb.


Осадчий Сергій Васильович

Директор центру заочної та дистанційної форми навчання – кандидат педагогічних наук, доцент Осадчий Сергій Васильович, здійснює загальне керування роботою центру, організовує роботу центру відповідно норм законодавства та стандартів вищої освіти, забезпечує співробітництво з кафедрами інституту і базового закладу в рамках організації навчального процесу в центрі, контролює виконання навчального графіку та навчальних планів.

Контакти: місце роботи ауд.108;

роб.телефон 05447-6-64-39

моб.телефон 097-953-42-62;

E-mail: S_Osadchij@ukr.net- Чи брали Ви участь в культурно-масовому житті, коли навчались в школі, технікумі, університеті?

- Так, був час, коли я займався вокалом, а також брав участь в КВНі.
- Якому стилю музики Ви надаєте перевагу?

- Поп-музика, старий рок та рок-н-рол, особливо пісні таких виконавців, як Лепс, Зелепін та груп Скорпіонс, Синдикат.


- Чому Ви захотіли взяти участь у конкурсі?

- Перш за все – це цікаво, конкурс «Дві зірки» дає змогу згадати студентські роки, поспілкуватися зі студентами безпосередньо.


- Які події Вам найбільше запам’ятались в студентські роки: цікаві історії про вчителів, студентів, різноманітні ситуації, розіграші, особливо пов’язані із днем студента?

- В день студента проводили аукціон шпаргалок – старші студенти виставляли свої шпаргалки на аукціон, а молоді студенти пропонували символічну ціну, наприклад: поцілунок, морозиво, допомогу в певній роботі. В цей день проводився також аукціон оцінок – викладач пропонував оцінку зі свого предмету (3, 4 або 5) та встановлював стартову ціну, наприклад реферат на 5 сторінок, а студенти змагалися, хтось пропонував 10, інший 20, інший доповідь, при виконанні вимоги, викладачі ставив оцінку вже під час навчання. Обов’язково проводився концерт та дискотека, хочу зазначити, що студенти та викладачі активно писали побажання до скриньки довіри.


- Ваші очікування від конкурсу?

- Я сподіваюся отримати масу позитиву, гарних емоцій, на перемогу не очікую.


- Побажання до дня студента.

- Не витрачати час, його повинно вистачати на спілкування, нові знайомства, цікаве та змістовне проведення часу, здійснення всіх вікових потреб і це все після навчання, «не вопреки учёбе».