План роботи школи на 2017 2018 н р. Підсумок роботи школи за 2016-2017 н рСкачати 129.92 Kb.
Сторінка1/6
Дата конвертації29.11.2018
Розмір129.92 Kb.
ТипПлан роботи
  1   2   3   4   5   6
«ЗАТВЕРДЖЕНО»

директор школи __________ Ю.М. Крамар

01.09.2017 р.

КЗ ЛОР «Львівська спеціальна загальноосвітня

школа – інтернат Марії Покрови І-ІІІ ступеня»

План роботи

школи на 2017 – 2018 н.р.

Підсумок роботи школи за 2016-2017 н.р.
У 2016- 2017 навчальному році школа працювала над проблемою «Розвиток зв’язного та усного мовлення у поєднанні з українською жестовою мовою та використання сучасних технологій у навчально-виховному процесі – шлях повноцінної інтеграції у суспільство». Вирішенню цієї проблеми була підпорядкована робота методичних об’єднань, педагогічної ради школи. ( Звіти роботи методичних об’єднань додаються).

Враховуючи рекомендації МО України, висновки наукових працівників та педагогів спеціальних навчальних закладів, типові навчальні плани для дітей глухих та зі зниженим слухом розроблені з урахуванням пріоритетів білінгвального навчання.

Відповідно до календарних планів вчителі проводили підсумкові контрольні роботи. Навчальні програми учні засвоїли на достатньому та середньому рівні. Троє випускників 12 класу вступили до медичного коледжу у Києві, інші продовжують навчання у Львівському професійному коледжі.

У минулому навчальному році було про атестовано 12 педпрацівників. Двом з них підвищено кваліфікаційну категорію. При школі був відкритий освітньо-соціально-културний центр Св. Антонія.

Методичне об’єднання вихователів старших класів працювало згідно плану. Виховний процес у школі будувався з урахуванням індивідуальних потреб учнів. Враховуючи це, працювали такі гуртки:

а) комп’ютерний

б) образотворчого мистецтва;

В обласному центрі культури і дозвілля учні школи відвідували гурток танцю. «Інваспорт» дає можливість нашим дітям займатись такими видами спорту, як шахи, теніс, плавання, гірські лижі, легка атлетика.

За спортивні досягнення з тенісу в Молоду гвардію (м. Одеса) поїхали учні (6-9 класів) Оринчак Ю., Сенюга В., Лунич Ю., а також шахісти Колб Д., Багрій П. (4 клас) і Чепіль Ю. (6 клас).

Традиційно школа розпочала свою роботу зі свята «Першого дзвоника». Відбулись перші прогулянки на «Екскурсійному трамвайчику» , пізнавальні екскурсії до Дня Прапора України та Незалежності України. В приміщенні «Шахта кави» відбулась зустріч школярів 6-12 класів з пара олімпійцями. Учні мали змогу особисто привітати спортсменів, потримати їх нагороди, поспілкуватися, надихнутись їхніми досягненнями на нові рекорди.

Старшокласники (12-а, 12-б класи) привітати чудовим концертом педколектив з Днем вчителя (Жук І.Є, Горинь І.Б.)

Відзначили 160 річчя з Дня народження І.Франка літературним святом «Франковими стежками» Ладика Т.В., Марченко Л.Я., Муць В.К.) Організували конкурс малюнків творчості поета. При сприянні волонтерів університету

ім. І. Франка Благодійного фонду «Мрії можливі» під керівництвом Яни Пекун, була показана презентація «Цікаві місця України» (6-12 класи) Світоч С.В. також продемонструвала презентацію «Велика біда від малої батарейки». Вихователями Денис Г.В. та Костів М.Б. до Дня пам’яті жертв голодомору та політичних репресій, була проведена акція «Незабудки пам’яті»

Була проведене велика робота з профорієнтаційної частини виховного процесу. Відбувся круглий стіл:

Готуємось до ЗНО 2017 р. «Погляд у майбутнє». Були запрошені представники Українського Католицького університету (Кобель І.Г.) (Наум Л.І.) та Вінницького університету. Розвитку людини. Проведена зустріч з директором Київського коледжу легкої промисловості Щуцькою Г.В., та директором медичного коледжу Святого Луки м. Києва п. Грабно Н.О.

Відбулось навчання старших учнів на курсах водіїв та отримання прав. Сюди слід віднести і екскурсію на завод «Фуджікура», а також відвідування Дня відкритих дверей у Львівському вищому професійному художньому училищі.

Під час проведення трудового тижня була організована зустріч з начальником сектору Личаківського р-ну майором поліції Ільницьким О.Є., також проведена бесіда з представникам патрульної поліції Копись Т.В., Збишком М.О. Відбувся захід присвячений вшануванню «Небесної сотні» (Живчик Н.С. Муць В.К.)

Розважали наших школярів в ігроленді, кіно палацах, ковзанці. Святкували свято Миколая в Палаці залізничника, отримували подарунки з нагоди свята в театрі ляльок, а також привітав з великим спортивним святом учнів «Інваспорт».

Учні брали участь у багатьох майстер-класах з виготовлення писанок (Мальтійська служба). Були відзначені нагородами в приміщенні бібліотеки ім. Л. Українки за кращі малюнки на тему: «Моє місто». Неодноразово проводили годину спілкування представники фундації регіональних ініціатив, в тому числі і майстер-класи. Раділи наші учні і сеансу і сеансу гри в Асоціації ейнтболу України в смт. Брюховичі (9-12 класи).

Педагогами Зуєнко О.В. та Закоморною І.Р. був проведений випускний вечір початкової школи, а випуск 12-х класів. «У щасливий вирій…» підготували Омеляш Ю.О., Наум Л.І.Завдання школи на 2017-2018 н.р.

У 2017-2018 н.р. школа буде продовжувати працювати над проблемою розвитку мовлення у дітей з вадами слуху. Тема: «Розвиток зв’язного писемного та усного мовлення у поєднанні з УЖМ та використання сучасних технологій у навчально-виховному процесі – шлях повноцінної інтеграції у суспільство»План роботи педагогічної ради

І . 1. Затвердження плану роботи школи на 2017-2018 н.р.

2. Структура навчального року.

3. Режим роботи школи.

4. Ознайомлення з рекомендаціями МОН України від 12.07.2017 р. про навчальні плани та організацію навчально-реабілітаційного процесу.

(вересень)


ІІ. 1.Розвиток мовлення глухих дітей молодшого шкільного віку в рамках реалізації ігрового методу.

(листопад)2. Індивідуальний та диференційований підхід в організації навчально-виховного процесу учнів з різними нозологіями.

3. Медичний огляд учнів.

4. Атестація педагогічних працівників.
ІІІ. 1. Вивчення пізнавальних інтересів та формування творчої активності учнів на предметних уроках .

(січень)2. Організація психокорекційної роботи з дітьми, які навчаються на індивідуальній формі.
IV. 1.Раннє виявлення дітей з вадами слуху. Сучасна скринінгова діагностична апаратура.

2. Традиційні та інноваційні технології в сучасному уроці.

3. Творчі звіти вчителів, що атестуються.

(березень)


V. 1. Педагогічна майстерність вчителя, як фактор формування особистості молодшого школяра.

2. Підсумок роботи школи та Центру денного перебування за 2017-2018 н.р.
План роботи слухового кабінету
І. Навчальна діяльність.

з\п

Зміст роботи

З ким проводиться

Термін виконання

1.

Проведення фронтальних уроків з розвитку слухового сприймання. Метою таких уроків є посилення слухового компонента під час слухового/слухо-зорового сприймання усного мовлення оточуючих, оволодіння засобами спілкування з використанням індивідуальних слухових апаратів або систем КІ. Формування у глухих дітей вимови та мовленнєвого слуху є пріоритетним напрямом педагогічної діяльності, що сприяє загальному розвиткові учнів, зокрема їхній мовленнєвій поведінці, формуванню навичок усної комунікації для адаптації та інтеграції в суспільстві. Водночас розвиток слухо-зоро-тактильного сприймання мовлення позитивно впливає на досягнення глухих школярів під час оволодіння предметними компетенціями та формування у них життєвих компетенцій, що забезпечують соціальний розвиток, залучення до загальнокультурних, національних цінностей, формування здорового способу життя, елементарних правил поведінки в екстремальних ситуаціях.

Учні 0 кл,

2 кл, 3 кл,

4 кл, 5 кл.Протягом навчального

року.

2.Забезпечення умов дотримання слухомовного режиму школи-інтернату.Педагоги,

учні.

Протягом навчального

року.

3.Забезпечення ефективного використання звукопідсилювальної апаратури індивідуальних слухових апаратів або систем КІ та колективного користування (FM-системи) як під час проведення уроків та корекційних занять, так і в позаурочний час.Педагоги,

учні, дошкільнята.

Протягом навчального

року.

4.Складання аудіолого-педагогічної характеристики учнів школи.Педагоги,

практичний психолог.

Протягом навчального

року.

5.


Ведення відповідної документації.Протягом навчального

року.ІІ. Вивчення стану та динаміки розвитку слухової функції.

з\п

Зміст роботи

З ким проводиться

Термін виконання

1.

Обстеження слухової функції дітей дошкільної групи та учнів. Дані обстеження (аудіограми) зберігаються в слуховому кабінеті.

Учні, дошкільнята.
Протягом навчального

року.


2.


Інформування педагогів і батьків про стан слухової функції, можливості та динаміку її розвитку.Педагоги, батьки.


Протягом навчал.

року.

3.


Підбір та уточнення оптимального підсилення режиму звукопідсилюючої апаратури.Учні, дошкільнята.


Протягом навчал.

року.

4.


Планування роботи з розвитку слухового сприймання учнів.Педагоги.


Вересень, січень.ІІІ. Вивчення стану мовленнєвої функції.

з\п

Зміст роботи

З ким проводиться

Термін виконання

1.

Проведення обстеження мовленнєвого розвитку дітей. Дані обстеження (осіннього і весняного) зберігаються в слуховому кабінеті.

Педагоги, учні, дошкільнята.Протягом навчального

року.

2.

Підбір відповідного мовленнєвого матеріалу для обстеження.

Педагоги.


Вересень, січень.IV. Організація консультаційної роботи.

з\п

Зміст роботи

З ким проводиться

Термін виконання

1.

Проведення консультацій, практичних занять та семінарів для педагогів з питань:


 • відзначення міжнародного дня охорони слуху (03.03.2018 р.);

 • скринінгова діагностична апаратура «Titan»;

 • сучасна звукопідсилююча апаратура;

 • використання FM- систем під час уроків та в позаурочний час.

 • тематика занять з розвитку слухового сприймання і формування вимови;

 • обстеження мовленнєвого розвитку дитини;

 • практичне заняття «Програмування процесора «Cochlear»;

 • методи роботи з формування вимови;

 • робота зі студентами УДПУ ім.М.П.ДрагомановаПедагоги.Протягом навчального

року.


2.


Проведення консультацій для батьків з питань: • сучасні засоби слухопротезування (цифрові слухові апарати та кохлеарні імпланти);

 • засоби догляду за слуховими апаратами та вушними вкладками;

 • робота з «Порадником»;

 • розвиток слухового сприймання з перших місяців життя.Батьки.

Протягом навчального

року.

3.


Участь в: • шкільних та обласних методичних об’єднаннях;

 • педагогічних радах школи. Виступ на педагогічній раді на тему «Раннє виявлення дітей з вадами слуху. Сучасна скринінгова діагностична апаратура »;

 • ШПМПК;

 • курсах підвищення кваліфікації;

 • міжнародних проектах.


Протягом навчального

року.

4.Підготовка інформаційних матеріалів для стенду «Дефектолог». Огляд методичної та спеціальної літератури. Поповнення бібліотеки кабінету.


Протягом навчалного

року.


V. Зв’язки з громадськістю.

з\п

Зміст роботи

З ким проводиться

Термін виконання

1.


Співпраця з: • обласним дитячим отоларингологом;

 • обласним та міським сурдологічними кабінетами;

 • ОПМПК та ЛМПМПК;

 • кабінетами слухової допомоги та діагностики м. Львова

 • центрами слухової реабілітації «Аврора», «Вабос» та «Інфотон»;

 • осередком реабілітації і терапії родин дітей з вадами слуху «ORaTOR» (м. Вроцлав, Польща);

 • ЛНУ ім. Івана Франка та медичним інститутом.


Протягом навчального

року.

2.Співпраця зі: • ЗОШ №95, м.Львова;

 • ДНЗ №35 для дітей із вадами слуху;

 • спеціальними школами-інтернатами України для нечуючих дітей.Протягом навчального

року.

3.


Співпраця із громадськими організаціями «Безмежний діалог», «Розправлені крила» (НРЦ «Джерело»):
Протягом навчальногороку.

Каталог: Files -> downloads
downloads -> Урок 2 Тема. Архітектура кам'яний літопис століть
downloads -> Уроках «Художньої культури»
downloads -> Науковий керівник : учитель стасюк о. С. Консультанти: батьки, бібліотекар, вчитель географії
downloads -> Реферат з основ корекційної педагогіки та спеціальної психології на тему: Психолого-педагогічна допомога сім'ям, які мають дітей з порушенням у розвитку
downloads -> Образотворче мистецтво
downloads -> Чернігівська міська централізована бібліотечна система
downloads -> Особливості розвитку культури Галицько – Волинської держави
downloads -> Визначні місця України краю незвіданих красот
downloads -> Розрахунок сил І засобів по ліквідації нс


Поділіться з Вашими друзьями:
  1   2   3   4   5   6


База даних захищена авторським правом ©uchika.in.ua 2019
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка