Програмами «подвійного диплому»Скачати 46,26 Kb.
Дата конвертації23.11.2018
Розмір46,26 Kb.
ТипПрограма
Навчання за програмами «подвійного диплому»

(вступ на основі диплому бакалавра)

 1. Назва програми: «Менеджмент банку»

Навчальні заклади-організатори: Університет банківської справи НБУ (м.Київ) та Краківський економічний університет (м. Краків, Республіка Польща)

Мова навчання: польська та англійська

Приблизна вартість навчання: 1 тис. євро / семестр

Вартість проживання: 340 польських злотих за місяць

Термін оформлення та подання документів: червень-липень

Навчальний план:: студенти, які беруть участь у цій програмі, повинні навчатися 2 семестри в КЕУ і 2 семестри – в УБС НБУ. Студенти УБС НБУ навчаються в КЕУ 1 (перший) і 4 (четвертий)

Орієнтовний перелік документів, що вимагається від кандидатів для вступу у КЕУ:

 • оригінали та копії диплому бакалавра і додатку до диплому

 • оригінали та копії свідоцтва про закінчення загальноосвітньої середньої школи (ліцею, гімназії чи т.п.) та додатку до свідоцтва

 • копії паспорта громадянина України для виїзду за кордон та українського паспорта

 • чотири фотографії 3,5х4,5 см (має відповідати вимогам консульських установ)

медична довідка, що свідчить про відсутність протипоказань для ведення професійної діяльності (встановленого зразка)

 • анкета, заповнена польською мовою встановленого зразка

 • засвідчення знання польської/англійської мови (завершений підготовчий річний курс, сертифікат, виданий офіційною установою про знання польської мови як іноземної або тестування/екзамен on-line в КЕУ)

 • віза у закордонному паспорті, карта поляка, або інші документи, що надають право перебувати на території Республіки Польща

 • особи польського походження повинні надати довідку з консульства, що підтверджують їх пеське походження

 • страховий поліс, котрий на час перебування на території Польщі компенсує витрати на лікування у зв’язку з травмою або неочікуваним захворюванням чи інших страхових випадків.

Документи (копії) зазначені в 1-2 пунктах повинні бути перекладені польською мовою польським сертифікованим перекладачем (переклад здійснюється виключно у Польщі) або українським акредитованим перекладачем з нотаріальним завіренням чи засвідчені в Генеральному Консульстві Республіки Польща (за умови, що переклад здійснюється в Україні).

Перелік документів не є вичерпним. Додатково в залежності від вимог Міністерства науки та вищої освіти Республіки Польща, Краківський економічний університет може вимагати апостиль диплому та додатку до диплому бакалавра (Апостиль проставляється Міністерством освіти і науки України і засвідчує справжність документа про освіту).

2. Назва програми: «Фінансові ринки»

Навчальні заклади-організатори: Університет банківської справи НБУ (м.Київ) та Університет Міколаса Ромеріса(м. Вільнюс, Литва)

Мова навчання: англійська

Приблизна вартість навчання: 1980 євро

Вартість проживання: 65 євро за місяць

Термін оформлення та подання документів: червень-липень

Навчальний план: студенти, які беруть участь у цій програмі, повинні навчатися 1 семестр в Університеті Банківської справи (перший семестр), 1 семестр в Університеті Міколаса Ромеріса (другий семестр), проходити практику в Україні (третій семестр) та захистити дипломну роботу в Університеті Банківської справи ( третій семестр)

3. Назва програми: «Міжнародний бізнес та маркетинг»

Навчальні заклади-організатори: Університет банківської справи НБУ (м.Київ) та Університет школи Салезіан Саррія (EUSS) (м. Барселона, Іспанія)

Мова навчання: англійська

Приблизна вартість навчання: 3700 євро

Вартість проживання:оплачується за 5 місяців ( умова отримання візи), інформація на сайті http://www.spaininn.com/accommodation.html

Навчальний план::

 • Перший семестр навчання англійською мовою в Україні на базі Університету банківської справи Національного банку України.

 • Другий семестр – навчання в Барселоні на базі Університету школи Салезіан Саррія (EUSS) та стажування у провідних підприємствах і організаціях Іспанії.

Навчання в Барселоні закінчується наприкінці липня захистом дипломної роботи англійською мовою, здачею випускних екзаменів та отриманням диплому європейського зразка, що визнається в усіх країнах Європейського Союзу.

По закінченню програми учасники отримують диплом магістра державного зразка в Університеті банківської справи Національного банку України.

Навчання триває один навчальний рік з жовтня по липень (перший семестр в Україні: жовтень 2013 року – січень 2014 року, другий семестр в Іспанії: лютий – липень 2014 року).

Необхідно оплатити депозити (3000 євро) для надіслання запрошення Університету школи Салезіан Саррія EUSS в посольство.4. Назва програми: «Управління та адміністрування підприємницькою діяльністю» (МВА) та «Міжнародні фінанси»

Навчальні заклади-організатори: Університет банківської справи НБУ (м.Київ) та Балтійська Міжнародна академія (м. Рига, Латвія

Мова навчання: російська, а також проводяться лекції англ. мовою

Приблизна вартість навчання: 350 євро/семестр (1050 євро за весь період навчання). Термін навчання – 3 семестри.

Вартість проживання: 120 євро./міс.

Навчальний план: Навчальний план програми «Управління підприємницькою діяльністю і адміністрування» узгоджений з магістерською програмою «Фінансовий менеджмент» (ХІБС УБС НБУ) та охоплює не тільки різноманітні області менеджменту (Менеджмент фірми, Фінансовий менеджмент, Міжнародний маркетинг, Управління проектами, Управління персоналом, Використання інформаційних технологій в управління ін.), але й такі дисципліни як Оподаткування комерційних угод, Економічна інтеграція в Європі, Логіка і методологія наукових досліджень, тощо.

В період навчання магістранти мають змогу пройти інтенсивний курс ділової англійської мови Business English.Переваги: Ступінь магістра дає можливість випускнику вести педагогічну діяльність та продовжити навчання в докторантурі. Отримана ступінь дає право працювати в підприємницькій сфері на керівних посадах. Також, в БМА є докторантура за програмами «Регіональна економіка і економічна політика» та «Юридична наука», які коштують 1300 євро за семестр кожна та навчання триває протягом 6 семестрів.

Набір на вищезгадані програми здійснюється до 15-20 вересня щороку.


Каталог: materials
materials -> Національний технічний університет україни „київський політехнічний інститут”
materials -> Національний технічний університет україни „київський політехнічний інститут”
materials -> Методичні вказівки до оформлення комплексного курсового проекту зі спеціальності 7(8). 05080201 електронні прилади та пристрої для студентів денної форми навчання
materials -> Особливості проведення навчальних
materials -> Методичні рекомендації з підготовки та критерії оцінювання курсових робіт для слухачів (студентів) 2 курсу нніздн
materials -> Інформаційний пакет факультету прикладної математики (кафедра скс) зміст
materials -> Національний технічний університет україни „київський політехнічний інститут”
materials -> Інформації про навколишній матеріальний світ. Особливо важлива роль електричних вимірювань, які завдяки ряду переваг над неелектричними вимірюваннями, стали основними. Переваги електричних вимірювань


Поділіться з Вашими друзьями:


База даних захищена авторським правом ©uchika.in.ua 2019
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка