Просування книги та розвиток читацької культури в дитячому середовищі
Сторінка1/4
Дата конвертації16.07.2017
Розмір2,81 Mb.
  1   2   3   4
Просування книги та розвиток читацької культури в дитячому середовищі
Одним з головних завдань своєї роботи по даному питанню вбачаємо в комплектуванні фонду бібліотек Централізованої системи дитячими виданнями. В межах нашої системи це такі джерела, як бюджетні кошти, придбання за платні послуги, а також дарчі (два рази на рік організовуються акції «Подаруй бібліотеці книгу»)

В поточному році надходження до РДБ склала сума 4500 грн. проти 9693 минулорічної.

Важливу роль в отриманні знань читачами-дітьми відіграють не лише книжкові, а й періодичні видання. В 2009 році центральна районна бібліотека для дітей їх отримує в кількості 24 назв (передплата здійснюється в основному за рахунок платних послуг). Попитом користуються уся періодика, оскільки передплата ведеться методом відбору найбільш запитуваних видань.

На задоволення інформаційних потреб користувачів спрямована, в першу чергу, наочна пропаганда літератури:Стали вже традиційними виставки - вікторини: в РДБ «Мій край, оспіваний вітрами», де учням запропонована вікторина по історії рідного краю; виставка-вікторина «Пізнавай, люби, бережи безмежний світ природи»; виставка-діалог «Як живеш, ровеснику?» /7-9 кл./; Виставка однієї книги «Є імена, які зорею сяють»; виставка одного вірша «Зупинись!» (до Дня боротьби зі СНІДом); виставка-презентація «Новинки з журнальної сторінки».

У бібліотеці оформлено стенди, на яких розміщена інформація про історію та сьогодення районної дитячої бібліотеки, правила користування бібліотекою, рекламні буклети, календар пам’ятних дат, фото кращих читачів та бібліотечних буднів, дитячі малюнки улюблених книжкових героїв.

Зацікавленість у читачів викликає «Бібліотечна інформіна», на якій даються поради до пошуку необхідної інформації: «Як користуватися дитячою енциклопедією», «Як написати реферат», «Як читати газету» тощо.

Знайомство читачів з новою літературою відбувається як безпосередньо при перегляді виставки нових надходжень» Новеньку книгу прочитай – у світ цікавий завітай, так і під час Дня нової книги «Сьогодні ми читаємо» та Днів інформації:

  1   2   3   4


База даних захищена авторським правом ©uchika.in.ua 2016
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка