Птахам дані крила, рибам плавці
Сторінка1/4
Дата конвертації25.11.2018
Розмір0,76 Mb.
  1   2   3   4
Птахам дані крила, рибам - плавці,

а людям, які живуть у природі, -

вивчення і пізнання природи;

ось їхні крила.

Х. Марті

Не любити навколишній світ неможливо. Адже це - і сонце, і небо, і спів пташок, і приголомшлива краса рослин і тварин. Природа таїть в собі безліч загадок, які досліджували протягом віків Її досі продовжують вивчати вчені, знаходячи все більше цікавих даних про живі організми. З метою поглиблення знань про природу, розвитку почуття відповідальності за неї, заохочення до вивчення природничих наук, зокрема науки про життя у всіх його проявах, тобтобіологію, з 20 по 24 січня в нашій школі пройшов тиждень біології. Учні були дуже активними і тому цей тиждень приніс їм багато цікавого і пізнавального, сприяв розвитку позитивних емоцій та формуванню пізнавального інтересу до біології, стимулював творчу активність учнів та вчителів.

Цікавими подіями цього тижня стали:

Організація фотовернісажу «Квіти, долі і характери»; виставки « Вчені-біологи, ювіляри 2014 року» які підготувала вчитель біології Бідна Л. О.

Вчитель біології Дудченко О. О. організувала виставку «Біологічні цікавинки», підготувала та провела турнір зоологів для учнів 8-х класів.

  1   2   3   4


База даних захищена авторським правом ©uchika.in.ua 2016
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка