Реферат На тему: " Текстовий редактор word"Скачати 105.72 Kb.
Сторінка1/2
Дата конвертації02.04.2018
Розмір105.72 Kb.
ТипРеферат
  1   2
Новоолександрівка 2012

Реферат

На тему: ”Текстовий редактор WORD


Виконав учень 10 класу

Новоолександрівської ЗОШ І-ІІІ ст.

Драчук Сергій

Word для Windows дійсно дуже популярний і потужний редактор. Він вміє все, що потрібен вміти сучасний текст-процесор, плюс ще дещо.

Зараз в ходу 5 версій цього редактора:


  • Word 6.0

  • Word 7.0 (він же Word 95)

  • Word 97 (він же 8.0)

  • Word 2000 (він же 9.0)

  • Word XP (він же 10)

Ці версії програми дуже схожі, але й мають свої відмінності.

Треба відмітити обємність Word’а (програма займає достатньо багато місця на диску і в оперативній пам’яті, особливо в 97-у, 2000-у і ХР). При мінімальній установці Word займає 5-6 мб.

При максимальній уже більше 60 мб. Пакет Офіс ХР дозволяє особу компактну установку, при якій частина компонентів залишається на компакт-диску.

Вверху вікна Word’а міститься рядок Меню та панель інструментів.


(мал. 1)


Мишиний курсор в вікні тексту виглядає не як стрілочка, а як тонка вертикальна рисочка з горизонтальними перекладинками, засічками.

  • Кнопка Режим разметки дозволяє бачити сторінку в її істинному вигляді. В цьому режимі ми будемо оформляти текст шрифтами, відступами і іншими красотами. Тут в всіх версіях програми правильно видні вставлені в текст картинки, колонтитули і номера сторінок, коротше – все, чого не було видно в звичайному режимі.

  • Обычный режим – в цьому режимі Word не показує загального вигляду сторінки з всіма її полями і колонками.

Не відображається також розбивка на сторінки.

В кожній версії редактора набір панелей трохи інший. Нажавши на панелі свого Word’а правою кнопкою мишки, ви побачите весь список (мал. 2). Поставте (aбо заберіть)галочку в кожному рядку і тут же побачите(сховаєте) те, що хотіли.
Віконце-список Масштаб(мал. 3), дозволяє збільшувати і зменшувати зображення тексту в вікні. Крім стандартних значень (100%, 150%, 75% і т.д.), які зазначені в списку, можна Мал. 3

вставити в це вікно мишкою і вписати, допустим, 135% . Так Word також вміє.

Мал.2 Контекстне меню

Панелі інструментів Word XP
На панелі інструментів містяться також такі кнопки:

Ця кнопка, а також команда в меню Файл Создать створює новий порожній документ. Можна також використати комбінацію клавіш Ctrl+N (від New- новий).

Цією кнопкою можна завантажити в програму новий документ, який зразу ж буде поміщений вновому вікні програми. Цю команду можна виконати також вибравши в меню Файл команду Открыть, або комбінацією Ctrl+O.

Цією кнопкою, а також командою меню Файл, або ж клавішами Ctrl+S можна зберігати документ під старим іменем.Ця кнопка (предварительный просмотр) нам допоможе побачити який вигляд буде мати наш документ на реальному папері.

  • Цією кнопкою можемо виводити документ на друк.

На панелі інструментів міститься ще багато кнопок призначення яких можна поюачити підвівши до них курсор мишки.

Справка WORD

Меню, звідки найлегше викликати справку називається ? або Справка. Щоб викликати головну справку, виберіть перший рядок цього меню або натисніть F1.

В Word 2000 і ХР справка зроблена в вигляді гіпертекстової сторінки – в стилі Windows 2000/Me/ХР. При цьому вікно справки получиться з правої сторони а вікно Word’а зменшиться і стане з лівої сторони – щоб ми могли читати справку і поглядати на то, про що в ній говориться, і зразу ж використовувати нові знання на практиці. Треба лиш закрити вікно справки, щоб знову вернувся до попереднього розміру.

В Word 8-10 добавлена ще одна підказка – мультиплікаційний Помощник в вигляді різних веселих істот.Помощник вискакує, коли нам знадобиться справка, і пропонує все, як є розібратись, дає різні поради (не завжди по ділу). Кнопка Параметры дозволить поуправляти режимом появлення Помощника і поміняти вигляд самої анімованої істоти.

Тих кому Помощник діє на нерви (а таких багато найдеться),

Мал. 4. Помощник. Достатньо в його параметрах зняти галочку в рядку Использовать Помощника. Зразу полегшає. Все ж сервіс не повинен бути надокучливим.


Каталог: Files -> downloads
downloads -> Урок 2 Тема. Архітектура кам'яний літопис століть
downloads -> Уроках «Художньої культури»
downloads -> Науковий керівник : учитель стасюк о. С. Консультанти: батьки, бібліотекар, вчитель географії
downloads -> Реферат з основ корекційної педагогіки та спеціальної психології на тему: Психолого-педагогічна допомога сім'ям, які мають дітей з порушенням у розвитку
downloads -> Образотворче мистецтво
downloads -> Чернігівська міська централізована бібліотечна система
downloads -> Особливості розвитку культури Галицько – Волинської держави
downloads -> Визначні місця України краю незвіданих красот
downloads -> Розрахунок сил І засобів по ліквідації нс


Поділіться з Вашими друзьями:
  1   2


База даних захищена авторським правом ©uchika.in.ua 2019
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка