Реферат на тему: "Естремальний туризм"




Скачати 356,54 Kb.
Сторінка1/2
Дата конвертації14.05.2017
Розмір356,54 Kb.
  1   2
РЕФЕРАТ

на тему:

“Естремальний туризм”




ПЛАН

Вступ

  1. Рафтінг

  2. Дайвінг

  3. Спелео
  4. Сноубординг


  5. Фрірайд

  6. Вейкбордінг

  7. Польоти на повітряних кулях і дельтапланах

Список використаної літератури


Вступ

Однією з розповсюджених форм відпочинку – туризм. Туризм цікавий тим, що кожний з нас може знаходити в ньому те, що захоче. Комусь подобаються гори, комусь ріки, хтось любить відпочивати на пляжі, а інші - випробувати себе на міцність. Натягнуті нерви теж, як не дивно, можуть допомогти людині зняти втому. Даний спосіб відпочинку стосується екстремального туризму, який останніми роками набуває популярності не тільки в усьому світі, але й в Україні.

Цьому служить що набирає силу в усьому світі, і особливо в Росії, екстремальний туризм.

Все більше людей прагнуть побачити красу підвідного світу, спуститися по гірському схилу на лижах і навіть стрибнути з парашута. У Європі, наприклад, цей вид туризму почав розвиватися швидкими темпами і ставати більш масовим туризмом наприкінці 80-х на початку 90-х років. В Україні з середини 90-х.



В даній роботі розглянемо найцікавіші та найпоширеніші види екстремального туризму.

Рафтінг


Рафтінг дуже популярний сьогодні в західному світі. Цей екстрім-тур не для слабких людей. Практикується рафтінг на швидких ріках в надувних латексних човнах, екіпаж, як правило, 3-10 осіб. Від людини тут вимагається максимум фізичної витривалості, сили волі, а взамін Ви насолоджуєтесь дивовижною природою та отримуєте ні з чим не зрівнянні відчуття.

Сплав за течією гірської ріки на плотах - це весела пригода й випробування одночасно. Швидкість і швидкість реакції! Хвилі й пороги! Стрімкий плин і скрегіт весел! І в той же час досвідчений інструктор, завжди готовий надати будь-яку допомогу. Все це називається рафтингом.Ви зробите захоплюючу подорож, повна незабутніх вражень, до якого як не можна точно підходить вислів: “Краще один раз побачити, чим сто разів почути”. На крутих порогах ріки завмирає подих від гострих відчуттів, а на тихих плесах захоплює дух від надзвичайної краси й величі навколишньої природи.Рафтинг не вимагає спеціальної підготовки й у ньому можуть брати участь всі бажаючі, включаючи дітей з 7-ми літнього віку в супроводі батьків або близьких родичів, що несуть за них повну відповідальність.



Найкращий рафтинг у Північній Америці – на ріках Канади, Аляски і Колорадо. Але за такий рафт-тур доведеться викласти мінімум 2500-3500$. Також після паводків карпатські ріки є також досить цікавими.

Дайвінг


Це екстремальний туризм для тих, хто хоче познайомитись з надзвичайним підводним світом. Це потрібно спробувати хоч один раз, і тоді Ви зможете з впевненістю сказати, що бачили багато чого в цьому житті. В наш час з'явилось безліч місць для заняття цим видом екстремального туризму. За бажанням, Ви можете просто милуватись красотами коралових рифів та морськи­ми жителями, або досліджу­вати затонулі судна та залишки давніх міст.

Головне в цьому екстремальному виді спорту — хороший інструктор, якщо ви новачок, надійний напарник — якщо занурюєтеся давно. І, звісно, якісне оснащення. Професійний дайвер сам складає свій комплект оснащення, підбирає балансу­вальні вантажі, перевіряє працездатність редуктора, октопуса. Якщо занурюєтеся вперше, то не слід турбуватися. Перевірять і складуть усе необхідне оснащення, допоможуть його надіти професіонали.Не забувайте: від надійності оснащення та майстерності інструктора залежить ваше життя!

Найбільш популярний дайвінг у Південно–Східній Азії. У таких країнах як Малайзія, Філіппіни, Індонезія майже на будь-якому курорті пропонується висококласний дайвінг. Також чудовий дайвінг на Кубі, Гаваях і природно в Єгипті. Такий курорт як Шарм-ель-Шейх дуже популярний в аматорів цього виду активного відпочинку, які не можуть собі дозволити поїздки на більш фешенебельні курорти. Підводна флора і фауна Червоного моря настільки багата, що під водою можна знаходитися годинами, і увесь час знаходити щось нове і цікаве.



Спелео


Спелео - це особливий вид екстремального туризму, якому можна присвятити не одну сторінку. Печерний екстрім - це дещо особливе: підземні ріки, озера, водоспади, величезні зали… Це кілометрові печери, в яких тільки порожнеча та тиша. Не відмовте собі у задоволенні послухати цю тишу.

Щоб займатися спелеологією, треба мати серйозну підготовку, причому не тільки фізичну, але і технічну, а також і психологічну. Адже печера - зовсім інший світ, де людина позбавлена звичних орієнтирів: неба над головою, лінії обрію... Його можна порівняти хіба що з підвідним або космічним простором.



Печери бувають різні: маленькі і сухі, куди може добратися і новачок; важкі, де до дна треба пробиватися кілька діб через глибокі колодязі, холодну воду, вузькі шкурники. У будь-якому випадку, надзвичайна краса печер заворожує. Озера, вигадливі вигини, незвичайне освітлення. Якщо повезе, можна знайти і печерні перлини (вони утворюються у ванночках із проточною водою).

  1   2


База даних захищена авторським правом ©uchika.in.ua 2016
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка