Розпорядження від 16. 05. 2018 №212 «Про святкування Дня столиці та Дня Києва в Голосіївському районі м. Києва». Розпорядженням було затверджено Програму загальнорайонних святкових заходів. У рамках Програмизаплановано широкий діапазон
Скачати 70,03 Kb.
Дата конвертації28.10.2018
Розмір70,03 Kb.
ІНФОРМАЦІЯ

про організацію та підготовку проведення загальнорайонних заходів до Дня столиці та Дня Києва у Голосіївському районі.
З метою належного вшанування столиці України, популяризації Києва як туристичного центру, демонстрації творчого доробку київських митців, професійних та аматорських колективів, організації змістовного дозвілля населення Голосіївською районною в місті Києві державною адміністрацією видано розпорядження від 16.05.2018 № 212 «Про святкування Дня столиці та Дня Києва в Голосіївському районі м.Києва».

Розпорядженням було затверджено Програму загальнорайонних святкових заходів. У рамках Програмизапланованоширокий діапазон культурно-мистецьких, культурно-масових, інформаційних, виховних тамасово-розважальнихзаходів в установах, закладах та організаціях району, а також у місцяхмасовоговідпочинкунаселення.


Зокрема, районні святкування розпочались 19 травня великою святковою програмою «Тобі, легендарна «Конча-Заспа», наша щедрість і талант!» на майданчику біля Будинку культури «Конча-Заспа».Це молоде свято, що було започатковане Будинком культури кілька років тому як День мікрорайону «Конча-Заспа».

У рамках програми організовано художній вернісаж «Вишиванка єднає Українців», експозицію «Українська хата – колиска роду», фотовиставку «Творчість без меж», презентацію приватної колекції порцелянових ляльок та майстер-класи з різних жанрів прикладного народного мистецтва від майстринь, що мешкають у мікрорайоні.

Розважально-ігровими програмами, дитячими шоу, флешмобами, та святковою концертно-мистецькою програмою традиційно було охоплено майже усі вікові категорії мешканців мікрорайонів «Конча-Заспа» - «Чапаївка» та с. Мриги, у першу чергу - дітей, підлітків та молодь.
В цей же день, 19 травня, були організовані святкові програми із циклу дитячих дворових фестивалів «Свято в нашому дворі». Свято вже пройшло апробацію у 2017 році, його головними організаторами традиційно виступили Громадські організації та активісти району: Наталія Татарчук-Гірфанова, Олена Широкова, ГО «Варта народу» та ГО «Клуб Громадського Бюджету». Захід було внесено до районної програми з метою надання йому організаційної та інформаційної підтримки.

Таким чином, «Свято у нашому дворі» відбулось 19 травня, на 2-ох відкритих площадках району: на спортивному майданчику по вул. Голосіївській, 6 та у сквері «Наш сквер» по вул. Теремківській, 6.

До організації творчих активностей, ігрових, розважальних програм та спортивних змагань долучились бібліотеки, дитячо-юнацькі клуби та фізкультурно-оздоровчі заклади району.
Головне районне дійство – велика святкова програма «Величальна Києву!» відбудеться 25 травня в Голосіївському парку культури і відпочинку ім.М.Рильського.

Концепцією свята передбачено цілий комплекс яскравих тематичних локацій.

Зокрема, з 15.00 год. на центральній алеї паркурозгорне свою діяльність «Містечко юних художників», до організації якого залучено заклади культури району Дитячу художню школу №9 та Централізовану систему дитячо-юнацьких клубів «Щасливе дитинство». Цього року у репертуарі містечка передбачено:

-мистецьку галерею,

-тематичні фото-зони «Козак Мамай» та «Казковий дім юного художника»,

-художній пленер «Кольорове Голосієво»,

-різножанрові майстер-класи: з аква-гриму, паперової та стрічкової пластики «Квіткове розмаїття», об’ємної паперопластики «Сонечки під сонечком», оригамі«Барвисті метелики Голосієва», «Соломяні пташки», арт-проекти у 3-D форматі «Київ квітучий», виготовлення колективного декоративного панно «Дерево життя»,

-виставку декоративно-прикладного мистецтва народної студії «Берегиня».


Про свою участь у святі заявили і вихованці Відділення денного перебування розумово відсталих інвалідів м.Києва з елементами соціально-трудової реабілітації в Голосіївському районі.Відділення демонструватимевиставку творчих робіт своїх вихованців «Україна очима дитини».

Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді планує провести презентацію своєї діяльності, організувати творчі активності та ігротеку перед початком концертно-мистецької програми.


Фізкультурно-спортивне свято «Збудуймо разом спортивну столицю» розпочнеться о 16.00 год.показовими виступами з карате-до, айкідо, та спортивних танців вихованців ФОЦ «ЦС ДЮСК «Голосієво». Спортивні здобутки з таеквондо та черлідінгу продемонструють вихованці ДЮСШ «Арго»; з футбольного фрістайлу – учні ДЮСШ №15.
Офіційні вітання керівництва Голосіївської РДА заплановано на 17:00.

У рамках концертно-мистецької програми відбудуться нагородження та заключний концерт кращих творчих колективів району – переможців Районного огляду-конкурсу народної творчості «Нехай квітує Україна у піснях!». Усім учасникам святкової програми передбачені дипломи та відзнаки, дітям – солодощі.

З метою популяризації високих зразків вітчизняного мистецтва та творчого доробку професійних колективів столиці о 18:30розпочнеться святковий концерт у рамках районного культурно-мистецького проекту «Зорепад над Голосієво». У програмі виступ Київського академічного театру українського фольклору «Берегиня».

Разом з тим, ціла низка різних за формою та актуальних за змістом святкових заходівбудуть організовані закладами культури району.


Зокрема, тематичні культурно-освітні програми циклу «Місто добра – столиця любові», серед яких тематичні книжкові та документальні виставки, інформаційні години та експрес-цікавинки, уроки краєзнавства та екскурсії містом, літературні презентації та флеш-моби,відбудуться у бібліотеках району, як в самих закладах, так і за їх межами.
В дитячо-юнацьких клубах Централізованої системи «Щасливе дитинство» організованоцикл культурно-мистецьких заходів: концертні та театралізовані програми, екскурсії містом та краєзнавчі вікторини.
Школами естетичного виховання району заплановано святкові концертно-мистецькі програми 24 травня:

- концерт «Як тебе не любити, Києве мій» за участю учнів та викладачів Київської дитячої музичної школи №3ім.В.Косенка о 16.00- концерт «Там, де цвітуть каштани» випускників Київської дитячої музичної школи №38 23 травня о 17.00

- святковий концерт «На білому світі столиць є чимало, а Київ на світі один» за участюучнів естрадного відділу Київської вечірньої музичної школи №1 ім.К.Г.Стеценка о 19.00.
В закладах освіти району заплановано низку заходів: це концертні програми, конкурси творчих проектів «Києве мій, для мене ти – єдине місто», виховні години «Мій Київ – красень над Дніпром», «Київ – столиця Незалежної України», екскурсії визначними та історичними місцями міста Києва.

Відділом у справах сім’ї, молоді та спорту будуть організовані: відкриті Чемпіонати міста Києва з футболу, показові виступи вихованців відділень черлідінгу,таєквондо, дзю-до комплексних дитячо-юнацьких спортивних шкіл «Арго» та «Тріумф», спортивні змагання з підтягування на перекладені, відкритий турнір з шахівсеред вихованців фізкультурно-оздоровчого центру «Централізована система дитячо-юнацьких спортивних клубів за місцем проживання «Голосієво».
Управлінням праці та соціального захисту населення для ветеранів війни та праці районубудуть організовані творчі заходи: концерти, виставки, а також зустріч-концерт «Київ мій – моя столиця!», що відбудеться 24 травня у приміщенні Територіального центру соціального обслуговування району.
З метою належної організації свята також заплановано художньо-тематичне оформлення місць проведення святкових заходів, а також святкове озеленення району.
Таким чином, проведення цілої низки цікавих і різнопланових заходів на відкритих майданчиках, у мікрорайонах, в установах, закладах та організаціях району, максимальне залучення до свята жителів району, дітей та молоді – це перелік основних завдань, які ставлять перед собою організатори свята в районі.
Стосовно основних міських заходів.

Цього року День Києва збігається в часі з проведенням у столиці масштабних міжнародних футбольних подій – фіналів Ліги Чемпіонів УЄФА та Ліги Чемпіонів УЄФА серед жінок, а також Фестивалю чемпіонів, який пройде з 24 по 26 травня.Офіційне відкриття Фестивалю чемпіонів відбудеться зранку, 24 травня, на Майдані Незалежності. Організатори обіцяють тематичні фотозони, різні активності, виступи зірок естради, українських та європейських музичних колективів. А на встановленому на Хрещатику футбольному полі пройде Матч Легенд за участю топ-футболістів. Закриття фестивалю відбудеться 26 травня о 18:00 перед початком фінального матчу.

Після цього УЄФА передасть локацію для проведення головних міських урочистостей з нагоди Дня Києва.

Грандіозна святкова програма, присвячена Дню Києва запланована Департаментом культури міста на 27 травня з 13:00 - 21:00. Програмою передбачено виступи 2 хорів, 3 оркестрів, шоу маршових барабанів, шоу на цимбалах, вокальні та хореографічні перфоманси, а також DJ-сети. Кульмінацією святкового дійства стане масштабний вокальний флешмоб – виконання Гімну Ліги Чемпіонів у супроводі НАОНІ (Національного академічного оркестру народних інструментів України) та яскравого відео-шоу на великих екранах.

Ще кілька святкових подій відбудеться в столиці.

Зокрема, в Українському Домі в ці дні очікується Фестиваль морозива.

У Національному комплексі «ЕКСПОЦЕНТР УКРАЇНИ» на 26 та 27 травня планується фестиваль крафтового пивоваріння, а27 травня тут буде організовано дитячий ЕТНО-квест «Пригоди всезнайок».Також до Дня Києва відкриється оновлений парк «Володимирська гірка».


База даних захищена авторським правом ©uchika.in.ua 2016
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка