Сценарій свята до дня святого ВалентинаСкачати 106,16 Kb.
Дата конвертації05.12.2016
Розмір106,16 Kb.
ТипСценарій
Сценарій свята

до дня святого Валентина


Добрий день, дорогі друзі. Вітаю всіх з днем святого Валентина!

Кохання вже старе, як світ,


Але хто з’явиться на світ.
Той змінить його заповіт.

Сьогодні ми з вами маємо чудову нагоду помандрувати країною любові, поблукати вулицями великого щастя. Адже сьогодні – свято любові, свято найкращого почуття, яке окрилює, дає сили і натхнення, радість і захоплення. І завдячуючи якому продовжується життя на землі. Кохання – це не тільки почуття людяності й шляхетності. Воно має в собі дуже велику силу. Кохання – це святе почуття, яке заслуговує на свій день, на своє свято. І ось таке свято є, є такий день. Він відзначається з особливо, майже по всьому світу 14 лютого.

А свято називається – днем святого Валентина. Чому саме Валентина запитаєте ви? Вважають, що саме цей святий опікується закоханими, допомагає їм щасливо прожити в парі, мирі і злагоді. З приводу цього є багато версій. За однією з них ми дізнаємося, що в 3 ст. до н.е. римський імператор заборонив одружуватись молодим людям. Він вважав, що одруження робить чоловіків поганими солдатами. Молодий єпископ Валентин порушив наказ імператора і одружував молоді пари таємно. За це його кинули до в’язниці. Там Валентин закохався у сліпу дочку тюремника. Перед стратою своїй закоханій він надіслав листівку-зізнання в коханні з підписом “Від Валентина”. Відтоді в день Валентина закохані закоханим надсилають анонімні листи-зізнання і називаються вони “валентинками”. Кохання! Це почуття подарувало нам велику кількість пісень, балад, поем, трагедій, а також імен: Беатріче, Лаура, Тетяна Ларіна, Шагане. Ми не знали б їх ніколи, якби не чудові вірші, створені на їх честь.
Кохання оспівано композиторами, художниками, поетами. Воно пронизує поезії Володимира Сосюри, та Івана Франка, Пушкіна і Лермонтова, Шекспіра і Петрарки, Лесі Українки та Олександра Олеся... Отже, у нас сьогодні з вами свято кохання і я вас щиро вітаю на святі «Під знаком Купідона».
Я пропоную вам сьогодні провести конкурси між парами. Давайте з вами визначимо 8 учасників конкурсу. Запрошую на сцену 4 дівчат та чотирьох хлопців.
Дуже добре. Давайте виберемо двох членів журі.
Отже, й конкурс «Обери половинку»
Дівчата записують на аркушах свої імена та залишають ці записки у капелюсі. Хлопці витягують по одному аркушу. Утворюються пари.
Сподіваюся, ніхто з вас не скаже: «Я не хочу кохання». Кохання хочуть усі, і це так природно, як зелена трава весною.
Кохання... Про нього мріють, його очікують. І ось воно прийшло до вас. Таке ніжне, загадкове...
І конкурс

Отже, наші романтичні пари готові до першого конкурсу “Любов з першого погляду”.

Умови конкурсу: станьте навпроти один доного. Уважно подивіться один на одного. А тепер поверніться спинами. Ведуча ставить запитання:
Якого кольору очі в …?
Якого кольору сорочка?
Чи є годинник на руці?
Якого кольору волосся?
Яка зачіска?
Чи є каблучка, сережки в дівчини?
Молодці, познайомилися. Кожній парі за співпалу відповідь нараховується 1 бал.
Поки журі оцінює результати конкурсу, ми маємо можливість поспілкуватися Рекламно - інформаційна пауза.
- Всі вже знають, чому 14 лютого вважають Днем закоханих. Але хто знає що-небудь про “найдавнішу валентинку”?.
Наприкінці ХІІІ ст. набуло популярності надсилати романтичні послання коханій людині. Найдавніша валентинка зберігається у Британському музеї в Лондоні. Ця листівка підписана герцогом Орлеанським Чарльзом 1415 року. Водночас, він був ув”язнений і таємно відправив послання-кохання своїй дружині.


ІІ конкурс
«Дивовижне почуття – кохання»
Найкраще про кохання говорять поети. Тож кожній парі надаємо можливість спробувати свої сили в поетичних змаганнях. Продовжте вислів «У День Святого Валентина бачу дивну я картину…»
Через 5 хв учасники зачитують вірші, оцінюється оригінальність освідчення.

Ну а поки наші пари пишуть вірші, давайте трохи поговоримо про імена Валентин та Валентина.


Валентина - сильна, здорова. Валентину відрізняє велика доброта. Їй важко відмовити людині допомоги. Погоджуючись комусь допомогти, Валентина може пожертвувати своїм часом і планами. Валентина не в змозі переносити чуже горе, неодмінно висловить своє співчуття в тій чи іншій формі. У сімейне життя Валентина занурює з головою. Ворогів у Валентини, можна сказати, немає, є заздрісники, але їх вона обеззброює своєю добротою.
Валентин - сильний, здоровий. Він вірний друг, товариш, і йому довіряють таємниці. Гарну книгу перевагу футбольному матчу. Не палить. Любить збирати гриби, ловити рибу, взагалі любить бути в природі. Грає в шахи, розгадує кросворди. Не буде сваритися з дружиною з-за порожнього холодильника. В жінці цінує скромність, Зберігає вірність у шлюбі. Не любить випити. Знаходить спільну мову з батьками дружини, не відмовляє в допомозі сусідам і близьким.
Ну що ж, я думаю, наші пари вже готові зачитати нам свої вірші. Тому, шановне журі, приготуйтесь оцінити поетичні здібності пар максимум у 5 балів.
ІІІ конкурс
Так, ви вже прослухали значення імен Валентин та Валентина. А чи знаєте ви відомих людей, які носять таке ім’я? Ваше завдання назвати прізвище відомої людини з таким іменем та завдяки чому ця людина стала відомою. За кожне прізвище та професію цієї людини пара отримує бал. Відповідають пари по черзі.

Отже ви пройшли і цей конкурс. Надаємо слово журі.ІV конкурс

А ми продовжуємо розважатись.


У долонях я ніжно тримаю
Серце друга, аби не зранить
Знаю я, за любов не карають,
За любов починають любить.
Є легенда, ніби при творінні
Серце у людей було єдиним.
Але Бог за злочини невинні
Розділив його на половину
І тепер одна одну шукають
Половину в почуттях кипучих.
Не знаходять – плачуть, проклинають,
А як знайдуть – сходять жагуче.
Наступний конкурс “Ти без мене – не ти, я без тебе – не я!”. Сьогодні ми з вами допоможемо з’єднатися роз’єднаним половинкам, які знає увесь світ.
Суть цього конкурсу полягає в тому, що ви повинні об”єднати імена в пари, відомі своєю любов”ю всьому світові.
(Грає повільна мелодія С. Вакарчука «Дякую тобі»)

Адам –Єва


Цезарь-Клеопатра
Ромео -Джульєтта
Леді Діана-Принц Чарльз
Наполеон- Жозефіна
Герда-Кай
Рет Батлер-Скарлетт О`Хара
Ассоль- Грей
Гамлет-Офелія
Тетяна- Онєгін
Наталка-Петро
Курнікова- Е.Еглесіас
Ярославна – князь Ігор.
Мавка – Лукаш.
Людмила – Руслан.
Дульцінея – Дон Кіхот.
Марічка – Іванко.
Леся Українка – Сергій Мержинський.
Оксана – Тарас.
Журі підводять підсумки, а ми продовжуємо літературну паузу.
Чи відомо вам що:
Влітку 1897 р. в Ялті Леся Українка познайомилась з Сергієм Мержинським .Відразу зав’язалася дружба, яка переросла в кохання. Цих молодих людей єднали спільні погляди на життя, літературу і людяність, щирість і чесність .Сергій став для Лесі єдиною людиною, якій вона віддала свої гарячі почуття. Багато творів присвятила Леся Сергію Мержинському , зокрема це діалог Мавки і Русалки( Ти плачеш ,Мавко…). Листи – ніжні, палкі…Тяжка недуга прикувала Мержинського до ліжка. Серед ураганів життя і штормів долі можуть розбитися, стежки, що тільки но з'єднались- навіки розімкнутись, руки, що так і не встигли переплестись.
V Конкурс «Скажіть йому про свої почуття»
Слова, слова... Вони в собі всі різні;
тривожні й тихі, радісні й сумні;
є терпеливі, є жорстокі й грізні,
лукаві й чесні, мудрі і смішні...
Страшні слова, коли вони мовчать,
коли зненацька причаїлись,
коли не знаєш, з чого їх почать,
бо всі слова були уже чиїмись.
Хтось ними плакав, мучився, болів,
із них почав і ними ж і завершив.
Людей мільярди і мільярди слів,
а ти їх маєш вимовити вперше!
Цей конкурс для дівчат. Потрібно на сердечку написати якомога більше гарних слів коханому та озвучити їх.
Журі оцінить виступ кожної дівчини максимум у 5 балів.
VІ Конкурс «Ораторське мистецтво»
Зараз я оголошую четвертий конкурс – конкурс “Ораторів”. Напевно всі ви в дитинстві у дитячому садочку розповідали вірш “Наша Таня гірко плаче”? Ну тоді ви зараз повинні розповісти цей вірш. Я буду називати хто - а ви розповідати вірш. Наприклад вірш потрібно розповісти , якщо ви не вимовляєте букву “Р”. (демонструє як потрібно розповідати вірш). Зрозуміло? Тоді почали!:
ви – японець; ви образились; ви дуже щасливі; ви неуважні; ви – підлабузник;
ви – старий дідусь; ви – маленький хлопчик, який тільки – що почав говорити;
ви – хуліган; ви – грузин; ви – дуже несміливий; ви – дуже крутий і т.д.
Наша Таня громко плачет -
Уронила в речку мячик.
Тише, Танечка, не плачь -
Не утонет в речке мяч!
О, у вас чудово виходить. Ви – справжні майстри ораторського мистецтва. Вам, мабуть, позаздрив би сам Цицерон!

А у нас знову інформаційна пауза.


Прикмета свята "Валентинки" - маленькі записочку один одному, в яких пишуть тільки добрі слова, сердечні вітання і найкращі побажання. Є й такий варіант привітання: на листівці обов'язково має бути червоне сердечко. Навіть можна наклеїти на листівку сердечко. За традицією така листівка не підписується, а адреса - щоб адресат міг здогадатися, хто її автор. Це прекрасна можливість для людей боязких, яким не вистачає сміливості освідчитися в коханні, повідати свої почуття. Якщо пояснення в любові не будуть прийняті, то можна і не визнати, що ви їх автор. Такі листівки можна подарувати і не тільки улюбленим: подрузі, колезі по роботі, одиноким сусідові і т.д. Зі святом закохані колись в коханні пояснювалося наодинці.
Тепер часи інші. В Аргентині, наприклад, увійшли в моду освідчення в коханні, написані на транспарантах, протягнути через вулицю. Який-небудь Фернандо заявляє всім перехожим, що він не може жити без своєї Мерседес. Для цього достатньо подзвонити в контору фірми "Аеро", продиктувати текст любовного пояснення та докласти чек на 50 доларів. Після цього на обраній вулиці з'являється плакат, який висить від 5 до 7 днів. Так і ми на московських вулицях бачимо рекламу - визнання молодого бізнесмена своїй дружині: "Я тебе люблю". А ось Індієць Діпак Саял зумів сто разів написати "Я вас люблю" і один раз "Ви мені подобаєтесь" на зернятку рису, яке він подарував своїй коханій. Його праця не пропала: він завоював руку і серце коханої.

VІІ Конкурс «Пантоміма»
Дівчата вже проявили себе в конкурсах. А тепер настала черга хлопців. Ви всі вже маєте уявлення про пантоміму. І нашим наступним конкурсом буде конкурс “Пантоміма”. На листках паперу надруковані завдання. Хлопці одержують завдання, його демонструють, а дівчата його відгадують. На підготовку та роздуми 1 хв. (Конкурсантам необхідно зобразити: сумного чоловіка; розлюченого чоловіка; хмурого чоловіка; чайник що кипить; ледачого кота; гордого орла). Тоді почали!
Поки учасники готуються, у нас з вами знову інформаційна пауза.
Чи знаєте ви, що: у різних країнах світу цілуються по-різному:
- у Японії вважається дуже непристойним цілуватися при свідках. Саме з цієї причини ви майже ніколи не побачите поцілунку в японському фільмі. Те, що у всьому світі називається "японським" поцілунком, виконується так: встаньте на відстані одного кроку один від одного, нахиліться вперед і, витягнувши губи, доторкніться ними губ партнера. Рот не відкривати!
- у Китаї притуляються щоками;
- ескімоси, полінезійці не цілують один одного в рот. Вони труться носами. Спробуйте! Це дуже приємно, а ще в Полінезії партнери зубами висмикують один одному волосся з брів;
- а в Гамбії притискають жіночу долоню до свого носа.

VІІІ Конкурс «Інтелектуальний»
Для вас, шановні , ми підготували найважчий іспит, інтелектуальний конкурс, який називається “Питання на засипку”. Відповідати потрібно зразу, без обдумування і підказок. Тиша в залі допоможе вам зосередитись на питанні. Кожен з вас повинен відповісти на запитання. На скільки питань дасте відповідь – стільки балів принесете своїй парі. Все зрозуміло.
1. З якого крана не беруть воду? (З підйомного)
2. Що знаходиться в середині школи? (Буква о)
3. На базарі один покупець купив три кози і заплатив 3 гривні. По чому
пішла кожна коза? (По землі)
4. Пішохідна частина вулиці. (Тротуар)
5. З якої рослини плела сорочки сестра для своїх братів-лебедів? (З
кропиви)
6. Пристрій, який вимірює температуру тіла? (Термометр)
7. В якій квітці сиділа Дюймовочка? (Тюльпан)
8. З яким кольором змішують жовтий, щоб отримати зелений? (Синій)
9. Як називають квадратний майданчик для гри в бокс? (Ринг)
10. Як в Україні називають посаду голови держави? (Президент)
11. Хто має найбільший хобот? (Слон)
12. Яку команду дає вартовий? (Стій)
13. На якому музичному інструменті грає крокодил Гена на день свого
народження? (Гармошка)
14. Що згубила Попелюшка, тікаючи з балу? (Туфельку)
15. Чим заправляють салат олів”є? (Майонезом)
16. У який гощик не можна налити води? (У повний)
17. Якого каменя немає у морі? (Сухого)
18. Скільки тварин тягнуло ріпку? (3)
19. Хто вигнав Крутя і Вертя з-за столу? (Півник)
20. Хто вигнав Козу-Дерезу з зайчикової хатки? (Рак-Неборак)
За кожну правильну відповідь ви отримуєте 1 бал.
ІХ конкурс
Черговий наш конкурс має назву «Хто більше?» Учасникам потрібно назвати якомога більше літературних пісень лiтературного походження про кохання.

Сьогодні ви почули прекрасні слова і чудесну музику. Якщо ви слухали з відкритим і чекаючим серцем, то я впевнена, що ви зрозуміли ті істини, які не тільки вчать, а й перевертають все життя. У відомого естрадного співака Віктора Цоя є хороші слова:

“Кохання варте того, щоб чекати, життя варте, щоб жити”.
І я хочу, щоб ваше життя було великим, прекрасним, радісним.
Журі вже підвело підсумки конкурсів, тож надамо їм слово для оголошення переможців.

Отже, переможцями стала пара….., на ІІ місці пара ….., почесне третє місце посідає пара …..Нехай у вашому житті завжди поряд буде кохання і любов до матері і батька, до землі любов одне до одного. Чекайте світлого частого кохання. І воно обов’язково прийде до ваших сердець. Надійтеся й вірте в це всією душею.
З святом святого Валентина Вас.
Каталог: Files -> downloads
downloads -> Урок 2 Тема. Архітектура кам'яний літопис століть
downloads -> Уроках «Художньої культури»
downloads -> Науковий керівник : учитель стасюк о. С. Консультанти: батьки, бібліотекар, вчитель географії
downloads -> Реферат з основ корекційної педагогіки та спеціальної психології на тему: Психолого-педагогічна допомога сім'ям, які мають дітей з порушенням у розвитку
downloads -> Образотворче мистецтво
downloads -> Чернігівська міська централізована бібліотечна система
downloads -> Особливості розвитку культури Галицько – Волинської держави
downloads -> Визначні місця України краю незвіданих красот
downloads -> Розрахунок сил І засобів по ліквідації нс


Поділіться з Вашими друзьями:


База даних захищена авторським правом ©uchika.in.ua 2019
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка