Тема заняття: Зовнішність. Мета заняття: Ввести нові слова з теми «Зовнішність»




Скачати 34,06 Kb.
Дата конвертації25.09.2018
Розмір34,06 Kb.
Тема заняття: Зовнішність.

Мета заняття: Ввести нові слова з теми «Зовнішність»; активізувати лексико граматичний матеріал; розвивати навички читання, аудіювання та усного мовлення; розвивати пам'ять, увагу та фонематичний слух; виховувати почуття колективізму, уміння працювати в групах; посилювати мотивацію до вивчення англійської мови.

Тип заняття: засвоєння нових знань.

Обладнання: наочність «Частини тіла», презентація «Appearance», відео фізкультхвилинка «Head and Shoulders», відео «Appearance» до заняття.

Хід заняття:

І. Організаційна частина заняття.

1. Привітання.

T: Good morning, children.Nice to meet you.

Ps: Good morning, teacher. Nice to meet you,too.

T:How are you today?

Ps:I am fine, thank you. And how are you?

T: I am OK, thank you very much. Sit down. You look very nice today. And I hope you’ll

work very well.

2. Мовленнєва зарядка.

Бесіда (з іграшкою).

T: Children, today somebody came to our lesson. Look!

Guest: Hello! I’m a mouse. My name is Mickey. And what is your name? How old are

you? Where do you live? How are you?

ІІ. Основна частина заняття.

1.Оголошення теми і мети уроку.

T: Look at the blackboard. What can you see?

Ps: Частини тіла.

T: You are right. So our topic is «Parts of the body».



2.Опрацюваннялексичногоматеріалу.

T: Look at the blackboard and repeat after me.

(Учні повторюють за вчителем нові слова: an ear, a head, a leg, a hand, an eye).

3.Практика вживання лексичного матеріалу.

- Вчитель показує на частину тіла й називає її, заохочує учнів повторити слово й

доторкнутися до відповідної частини тіла.

T: А nose. Аn eye. і т. д.

Потім завдання ускладнюється. Учитель називає одну частину тіла, а вказує на іншу. Учням треба не помилитися і вказати ту частину тіла, яку вчитель промовив.

4.Повторення структури havegot/ hasgot.

5.Практика вживання структури.

T: Look at the blackboard. What can you see?

Ps: We can see a monkey.

T: Is it big?

P: Yes, it is.

T: What has it got?

P: It has got a mouth.

P: It has got two eyes.

6.Фізкультхвилинка.

Пісня «Head and Shoulders»



7.Розвиток навичок читання.

-Підготовка до читання.

T: Now you’ll read the text.

Teddy Bear

I have got a teddy bear. It is big. It is brown. It has got green eyes and small ears. It has got a small nose. I like it.

Look at the picture. You can see a teddy bear. What has it got?

(Відповіді учнів.)

T: You arе excellent!

8. Аудіювання.

Клас ділиться на дві групи. Кожна з них отримує аркуш паперу та олівець і

прослуховує текст з описом іграшки. Завдання кожної зобразити свою іграшку.

Потім групи перевіряють правильність виконання завдання одна в одної.

T: Take papers and pencils. Listen to the first text (вчитель читає текст № 1, потім текст № 2.)

Текст № 1.

It is big. It is grey. It has got a big head and big ears. Its eyes are black. Its nose is long. (An elephant).


Текст № 2.

It is big. It is green. It has not got a big head. Its ears are small. Its eyes are brown. Its mouth is big. (A crocodile).

Перевірка правильності виконання.

ІІІ. Заключна частина заняття.

1. Підбиття підсумків.

Children, did you like our lesson? What did you like most of all?



2. Домашнє завдання.

Please, prepare a story about your favourite toy and write down. (Ihavegot …. Itis …. It has got … and …. Its eyes are …. Its nose is ….)


База даних захищена авторським правом ©uchika.in.ua 2016
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка