Тварини в зоопарку



Скачати 115,06 Kb.
Дата конвертації27.09.2018
Розмір115,06 Kb.
ТипУрок
Урок ( 2 клас )

Тема: Тварини в зоопарку.

Мета: Практикувати учнів у вживанні ЛО за темою в усному мовленні;

Формувати навички читання, аудіювання.

Розвивати комунікативні здібності, мовну здогадку, пам’ять,вміння працювати в парі.

Виховувати культуру спілкування,любов до тварин.

План уроку.


  1. Організаційний момент.

2.Актуалізація опорних знань.

1.Фонетична розминка.

1.1.Казка про Містера [ j ]/

( Вчитель розповідає казку і показує картки зі знаками транскрипції, учні повторюють за вчителем звуки )

Жив собі веселий язичок. У нього була своя домівка. Щічки були стінами. Була у нього підлога і та стіни. Були і зубки. Нашого язичка звали Містер [ j ] . Прокинувся він рано вранці, подивився на безлад у своєму будинку і вимовив [ I: ], як брудно. Потім зітхнув [ h ]та вирішив пропилососити килими. Він ввімкнув пилосос [ dз ]. Пилосос почав видавати такі звуки: [ d – t – d - t ]. Щоб не зламати пилосос, він вирішив вибити килими [ p – b –p –b ]. Після прибирання він пішов гуляти. По дорозі він зустрів собаку [ r ], корову [ m ], біля якої літала муха z ]. Потім він пішов до лісу і побачив їжачка [ f – v – f –v ].

1.2.Повторення вірша

I am big and I am strong

And my trunk is very long.

3.Повідомлення теми і мети уроку,мотивація навчальної діяльності.

Вч.: Як ви думаєте, про що ми будемо сьогодні говорити? Правильно, я запрошую вас відвідати зоопарк,де ми можемо побачити багато цікавих тварин.

4.Основна частина уроку

4.1. Перевірка домашнього завдання

4.2.Вч.: Але що це?Насуваються хмарки,пішов дощик. Що це? На краплинках – англійські букви. Ви хочете, щоб засяяло сонечко?Тоді згадаємо What can you see in the zoo?Ці літери, що на краплинках – початкові літери у назвах тварин. Можливо, вони допоможуть вам згадати.

What is the letter T for? T is for tiger/

Letters: T,C/ Z, D, S, G, F, H

4.3. Аудіювання

T.: Listen to me and clap your hands when you’ll hear the names of animals which live in the zoo.

A cat, a tiger, a dog, a giraffe, a hen, a horse, a lion, a rabbit, a duck, a zebra, a puppy, a pig, a monkey, a cock, a goat, a crocodile, a squirrel.

4.4.Гра “Крок – слово!”

Один з учасників починає робити кроки , називаючи тварин. Неодмінною умовою є те, що він не має права зупинятися. Перемагає той, хто зробив більше кроків.

4.5. Relaxation

Вч.: Imagine that you are a bird. Fly!

You are a fish. Swim! You are a kangaroo .Hop!

You are a duck. Walk!

You are a cat. Wash your face!

You are a horse. Gallop!

You are children. Run!

4.6.Reading

Вч: Але перед тим ,як вирушити до зоопарку , необхідно навчитися читати надписи в зоопарку.

Hen Kitten Lion

Dog Rat Tiger

Puppy Fox Tiger

Pig Frog Squirrel

Cock Duck Zebra

Вч.: Well done! Now let’s go to the zoo.

5. Speaking

5.1. Одна частина учнів – відвідувачі зоопарку, інша – працівники,які доглядають за тваринами і добре їх знають,тому можуть відповісти на запитання про них.

(Учні читають разом з вчителем, а потім складають свої діалоги )

- Is it a frog?

- Yes, it is.

- What colour is it?

- It is green.

- Is it big?

- No. It is small.

5.2. Гра “ Звірі грають в м’яч“

Діти стають у коло. Кожна дитина стає якимось звірятком. Ведучий кидає м’яч. Спіймавши м’яч, дитина називає себе і вітається мовою свого персонажу.

I am a tiger [ r – r –r ]

5.3. Діти, мені щойно сказали, що зникла мавпочка. Давайте допоможемо знайти її.( Діти описують малюнок мавпочки )

It is ……..( розмір )

It is ……..(colour)

It can…………….

It likes

Заключна частина

Ось і закінчилася наша екскурсія до зоопарку.Do you like it?

( Учні . показують червону картку, якщо урок не сподобався або був важкий, зелений - якщо сподобався. Пригадайте,яке завдання сподобалося найбільше.)

Урок 11 ( 6 клас )

Тема: Про мене, мою сім’ю, моїх друзів.

Мета: Тренувати у вживанні лексики по темі.

Формувати навички аудіювання ,читання,говоріння,письма.

Розвивати комунікативні навички,критичне мислення.

увагу,пам’ять.

Розвивати уміння висловлювати свою власну думку.

Виховувати ввічливість та культуру спілкування,любов до ближніх.

План уроків

1.Організаційний момент

2.Актуалізація навчальних досягнень

2.Warm-up

2.1.Повторення віршів про сім’ю.

“Неуважний поет”

I love my father

I love my omther

I veol my sister

And ym gib brother

2.2.Розучування віршу про друга

My friends are good

And very clever

I like my friends

And that’s forever.

2.3. Перевірка домашнього завдання.

T.: At home we have read the text on page 21.And now you will do task.Make up questions and answer them.

1 .Helen/ many/didn’t/Why/friendships / develop?

2. Helen /were /and /old /How /Natalie?

3. stand / Helen /Why /Natalie couldn’t?

4.want /Natalie /do /What /to /day /did /Helen one?

3.Повідомлення теми і мети уроку, мотивація навчальної діяльності.

T.: At the lesson we’ll read, speak, listen and do many interesting tasks.

By the end of the lesson we can say what fiends are.

4. Основна частина уроку.

4.1.Vocabulary

T.: Now I’ll give you a list of family words. The task is to correct the words because a computer has made a lot of mistakes.

MUM

ADEGGRTU


ABDHNSU

TUNA


CELNU

AADDGNR


4.2. Speaking

T.: you can see answers on the blackboard. Ask questions to these sentences to make up a dialogue.

My name is ………..

I’m from …………..

I’ve got …………

They are ………

We live in …………

We are friendly.

4.2. Group work

T.: what is your friend like?

Ps.: A friend keeps lots of secrets

always help you

always gives advice

likes to read

say good words

always tell you truth

4.3. Writing

What do you like to do with your friend?

I like play foot ball

walk together

to do shopping

play computer games

listen to music

5.Reading

T.: Kid’s magazine has just received a very strange letter. Let’s look it through and correct.

A family day

The Cools family lives in Crazy town. The daughter Sam goes to work every day. The son Kate reads a newspaper. Mum and Dad study at school. Grandma plays games. In the evening Granddad cooks dinner. After dinner they do their homework. They are a very happy family!

(Pupils read the letter and write their own ideas about it. Then read them out )

6. Speaking

T.: Describe your best friend using key words

Figure

Face


Hair

Nose


Eyes

Manners


Clothes

7. Summing-up

- What do you feel after the lesson?

- Home assignment : Write a letter about your best friend.



Урок (1 клас)

Тема : Кольори. Іграшки. День народження.

Мета : Удосконалювати лексичні і граматичні навички.

Вчити усному мовленню по темі.

Повторити літери алфавіту і удосконалювати навички читання.

Вчити культурі спілкування,уважно слухати своїх товаришів і

чітко виконувати вказівки вчителя.

Вчити учнів працювати в парі.

Виховувати доброзичливе ставлення до однокласників.

  1. Організаційний момент

  2. Актуалізація опорних знань

2.1.Фонетична зарядка.

The story about a hard- working bee

Бджола летить на квіточку,щоб зібрати мед і говорить[z- zz ].

Сіла на квіточку,зібрала пилок,летить у вулик,стомилася і каже

[s-s- s ] Наша бджілка прилетіла додому, стукає в двері,але ніхто не відкриває. Почекала трішки,сильніше стукає[ddd ]. Нарешті вона влетіла в свій вулик,зітхнула з полегшенням [ hhh ].

    1. Перевірка домашнього завдання

3.Повідомлення теми і мети уроку,мотивація навчальної діяльності.

Teacher : Dear boys and girls! Today we are going to revise colors, the English alphabet and do some exercises. Besides, we’ll go to celebrate

birthday. We’ll play, dance and have a lot of fun.

4.Основна частина уроку

4.1.Повторення вірша

Кольори вивчать ми стали

Колір англійською – color

Сонце в небі намалюю,

В колір yellow розфарбую.

Ой,нестиглий мандарин,

Він зелений, просто green.

Помідор зірвала Кет.

Помідор червоний – red.

Море,де стоїть Артек,

Називається як ?- black

Пелюстки рожеві падають на ринг

Колір цей англійською – pink.

4.2. Ви не забули, що нас запросили на свято? You know, that children go to the birthday with flowers, balloons and presents.

На підлозі учні з кольорових пелюсток викладають квітку. Якщо ученик помилився, він повертає пелюсток вчителю.

  • Show me a blue petal

  • It is a blue petal.

4.3. Гра “A back to back game “

Учні отримують набір кольорових кульок. Вчитель просить учнів сісти спиною один до одного, вибрати 3-4 кульки. Один учень розташовує кульки в тому порядку,який йому подобається. Потім він називає своєму партнерові,в якій послідовності він розташував кульки.

Інший учень повинен слухати свого партнера ,розташувати кульки в тій послідовності,яку назвав партнер і називає кольори.

4.4.Розучування вірша

Red and yellow

White and blue

This nice flower

Is just for you.

5. Фізкультхвилинка

Учні виконують вправи тільки після слів “ Simon says….”

6. Розвиток граматичних навичок

Гра Football

One legtwo legs

Вчитель кидає м’яч, називаючи іменник в однині. Ученик повертає мяч, утворюючи множину іменника. Якщо він помиляється,йому зараховується гол.

6. Повторення літер алфавіту

6.1. Kids, lets sing a songABC

Учні співають пісню і малюють літери у повітрі

6.2.Гра Розтав літери

Для кожної команди даються картки з літерами. Потрібно розставити літери в правильній послідовності. Літерами можуть бути діти.

7.Читання

Гра Річка

Учні читають слова на картках,які є умовною кладкою через річку.

Учні стоять в кінці кімнаті, а учитель посередині кімнати. Учні по черзі підходять до учителя і пошепки читають слово. Якщо слово було промовлено неправильно, вони не переходять на інший берег.

8.Активізація лексики по теміІграшки

Teacher :We have flowers, balloons for birthday but we have no toys.

8.1.-What is your favorite toy?

- My favorite toy is .

8.2.Гра Аукціон

Учитель готує картки з назвами слів,які відомі учням і розкладає малюнки догори. Учні стають навколо столу. Учитель вимовляє букву чи звук,чи буквосполучення,а учень повинен швидко відшукати на столі малюнок,назва якого починається з цієї букви.

Той,хто найшвидше візьме картку,вважається найспритнішим покупцем. Після цього учні повідомляють,які подарунки вони мають: I have a car.

9.2.Говоріння.

Teacher : Children, let’s go to the birthday party!

Рольова гра День народження

Гра виконується в режимі одночасної роботи в парах з використанням шеренги,яка рухається. У кожного учня є іграшка :книжка,машина,кулька.

-Happy birthday to you!

Take my present. It’s a flower.

-Thank you. I like it.

Teacher : And now let’s dance and sing

(Учні співають пісню про маленьких утят і танцюють).

One and two and three and four

We are dancing on the floor

We are dancing on the floor

Clap,clap,clap,clap

We are playing with the hands

Look at our smiling face

Clap,clap,clap,clap

Refrain:

We can jump the rope

We can skate and ski

We are strong and happy

As only children can happy be!

10.Заключна частина уроку.

- Do you like our lesson?

( Учні вибирають смайлики : червоний-якщо урок важкий чи не сподобався, зелений – якщо сподобався.)

Поділіться з Вашими друзьями:


База даних захищена авторським правом ©uchika.in.ua 2019
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка