Урок у технології проблемного навчанняСкачати 292.67 Kb.
Сторінка1/2
Дата конвертації04.11.2018
Розмір292.67 Kb.
ТипУрок
  1   2
ВІДКРИТИЙ УРОК ПРАКТИЧНОГО ВОДІННЯ

ЗА ПРОФЕСІЄЮ

« ТРАКТОРИСТ-МАШИНІСТ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОГО ВИРОБНИЦТВА категорія А2»
ЯГОТИНСЬКОГО ЦЕНТРУ ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОЇ ОСВІТИ
УРОК У ТЕХНОЛОГІЇ ПРОБЛЕМНОГО НАВЧАННЯ:

Урок у технології проблемного навчання виглядає як ланцюжок навчальних проблем, що викладач створює, вислуховуючи різні точки зору, аналізуючи їх з допомогою учнів, знаходить відповідні форми та способи фіксації одержаних результатів.

Створена проблемна ситуація мотивує учнів самостійно шукати шляхи її розв’язання, сприяє кращому застосуванню знань. Ключові слова. З ,а саме: «Як на Вашу думку…?»; «Як Ви гадаєте…?» ; «Як Ви думаєте…!»; «як Ви вчините в даній ситуації …?» змушує учнів мислити, шукати розв’язання проблеми, створюють атмосферу співпраці між учнями і майстром. При цьому важливо, щоб поставлені запитання відповідали рівню підготовленості учнів, були їм під силу .Учні активно шукають відповіді,а коли знаходять правильні рішення,це є сильним стимулом для подальшого набуття знань. Елементом проблемного навчання є також створення проблемних ситуацій, пошук шляхів розв’язання їх учнями. Поставлена проблема орієнтує учнів на аналіз ситуації, на пошук аргументованої і обґрунтованої відповіді,дозволяє засвоїти методи колективного прийняття рішення.

Підготував та провів відкритий урок майстер виробничого навчанняI категорії: Воєвода Іван Григорович

Вступний інструктаж.


.

Самостійна робота учня.
- перевірка стану зовнішніх укріплень всіх агрегатів і вузлів

- встановлення та усунення підтікання оливи, палива, охолоджуючої рідини, витік повітря


- перевірка рівня оливи в картері двигуна- посадка в кабіну й вибір правильного положення на робочому місці тракториста.
- рушання трактора з місця, водіння його заданим маршрутом по прямій, виконуючи повороти «вправо», «вліво», зупинка його на місці .Додаток № 1Поділіться з Вашими друзьями:
  1   2


База даних захищена авторським правом ©uchika.in.ua 2019
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка