Уроку Зміст Дата планування Дата проведення ПриміткиСкачати 136,56 Kb.
Дата конвертації29.10.2018
Розмір136,56 Kb.
ТипУрок7-клас ( ІІ- семестр, 54 години)


уроку


Зміст

Дата планування

Дата проведення

Примітки
Гімнастика - 15 год.


49

Інструктаж з безпеки життєдіяльності на уроках гімнастики. Акробатика: хлопці - довгий перекид уперед; дівчата - комбінування елементів, напівшпагат. Опорні стрибки: хлопці - через гімнастичного "козла" способом "зігнувши ноги", "ноги нарізно"; дівчата - через гімнастичного "козла" з настрибуванням в упор присівши і зіскоком вигнувши. Вправи на координацію.


50

ІБЖ. Історія розвитку гімнастики в Україні. Акробатичні вправи на рівновагу (зв'язки елементів , силова підготовка). Вправи для формування постанови.


51

ІБЖ. Значення корегувальної гімнастики для формування постави. Акробатичні вправи. Опорний стрибок. Вправи на рівновагу, згинання та розгинання рук в упорі лежачі від гімнастичної лави. Вправи для еластичності м'язів.


52

ІБЖ. Акробатичні вправи. Опорні стрибки. Вправи на рівновагу. Підтягування.


53

ІБЖ. Акробатичні вправи. Опорні стрибки. Вправи на рівновагу. Підтягування.


54

ІБЖ. Естетичне виховання у процесі занять фізичними вправами. Акробатика. Опорний стрибок. Рівновага. Піднімання тулуба в сід за 30 сек. Вправи на гнучкість. Згинання та розгинання рук в упорі лежачі.


55

ІБЖ. Акробатика. Опорний стрибок. Рівновага. Нахил уперед з положення сидячи. Стрибки зі скакалкою. Згинання та розгинання рук в упорі лежачі.


56

ІБЖ. Акробатика. Опорний стрибок. Рівновага. Нахил уперед з положення сидячи. Стрибки зі скакалкою. Згинання та розгинання рук в упорі лежачі.


57

ІБЖ. ОНН: згинання та розгинання рук в упорі лежачи. Акробатика. Рівновага.


58

ІБЖ. Акробатика. Опорний стрибок. Рівновага. Підйом тулуба в сід. Тренувальні кроки. Підтягування. Вправи на гнучкість.


59

ІБЖ. ОНН: акробатичні вправи. Підтягування. Піднімання тулуба в сід. Нахил уперед з положення сидячи. Рівновага.


60

ІБЖ. Опорний стрибок. Рівновага. Підйом тулуба в сід. Вправи на на гнучкість. Стрибки зі скакалкою.


61

ІБЖ. Опорний стрибок. Рівновага. Підйом тулуба в сід. Вправи на на гнучкість. Стрибки зі скакалкою.


62

ІБЖ. ОНН: опорний стрибок. Вправи на рівновагу. Підтягування. Підйом тулуба в сід. Нахили уперед з положення сидячи.


63

ІБЖ. ОНН: підтягування. Піднімання тулуба в сід. Вправи на гнучкість.

ТО з гімнастики.


 

Баскетбол - 15 год.


64

Інструктаж з безпеки життєдіяльності під час занять баскетболом. Український баскетбол на сучасному етапі.. Естафети з елементами баскетболу.


65

ІБЖ. Організація самостійних занять з баскетболу. Раціональне харчування спортсменів. Стійка баскетболіста. Ловіння і передачі м’яча однією рукою від плеча (двома руками). Ведення м’яча на місці, в русі (правою та лівою руками почергово). Естафети з елементами баскетболу.


66

ІБЖ. Шкідливі звички та їх негативний вплив на досягнення у спорті. Чергування різних способів пересувань, ведень, пе-редач та кидків м’яча. Стійка баскетболіста. Ловіння та передача м’яча однією рукою від плеча (двома руками від грудей). Ведення м’яча правою та лівою руками. Рухливі ігри. Естафети.


67

ІБЖ. Стійка баскетболіста. Пересування. Ловіння і передача м’яча однією рукою від плеча, двома руками від грудей. Ведення м’яча правою та лівою рукою почергово. Кидки однією рукою зверху. Спортивні ігри.


68

ІБЖ. Стійка баскетболіста. Пересування. Ловіння і передача м’яча однією рукою від плеча, двома руками від грудей. Ведення м’яча правою та лівою рукою почергово. Гра в захисті: протидія атакувальним прийомам суперника


69

ІБЖ. Стійка баскетболіста. Пересування. Ловіння і передача м'яча однією рукою від плеча. Ведення м'яча вивченими способами. Кидки однією рукою зверху. Рухливі ігри. Естафети.


70

ІБЖ. Стійка баскетболіста. Пересування. Ловіння і передача м'яча однією рукою від плеча. Ведення м'яча вивченими способами. Кидки однією рукою зверху. Рухливі ігри. Естафети.


71

ІБЖ. ОНН: 10 передач м'яча на місці у парах на відстані 4 м. Одним із вивчених способів. Естафети з елементами баскетболу.


72

ІБЖ. Ведення м'яча вивченими способами. Ловіння та передача м'яча. Подвійний крок. Кидки однією рукою зверху. Штрафний кидок. Естафети.


73

ІБЖ. Стійка баскетболіста. Пересування. Ведення м'яча вивченими способами. Ловіння та передача м'яча. Подвійний крок. Штрафний кидок. Естафети.


74

ІБЖ. Стійка баскетболіста. Пересування. Ловіння та передача м'яча двома руками від грудей. Ведення м'яча на місці, в русі. Кидки однією рукою зверху. Штрафний кидок. Естафети.


75

ІБЖ.ОНН: Подвійний крок.. Штрафний кидок. Естафети.


76

ІБЖ. Кидки однією рукою зверху. Штрафні кидки. Фінти (технічні прийоми нападу і захисту під час гри). Ведення та передача м'яча вивченими способами. Естафети.


77

ІБЖ. ОНН: 6 кидків однією рукою зверху, двома руками від голови (дівчата) стоячи збоку на відстані 3 м. від щита. Естафети з елементами баскетболу.


78

ІБЖ. Подвійний крок. Штрафні кидки. Ведення та передача м'яча вивченими способами. Естафети.

ТО з баскетболу.


 

Футбол - 12 год.


79

Інструктаж безпеки життєдіяльності під час занять футболом. Історія українського футболу. Техніка пересування. Удари внутрішньою та зовнішньою частинами підйому в русі. Зупинки м'яча підошвою, внутрішньою та зовнішньою частинами підйому в русі. Біг 30, 60 м. Рухливі ігри.


80

ІБЖ. Дитячо-юнацький та професійний футбол в Україні. Удари внутрішньою та зовнішньою частинами серединою підйому, п'ятою по нерухомому м'ячу. Зупинки м'яча вивченими способами. Вкидання м'яча з місця, розбігу на точність та дальність. Жонглювання м'яча стегном, ногою. Біг 30 м., 200м. Навчальна гра.


81

ІБЖ. Видатні футболісти України. Техніка пересування. Удари по м'ячу (вивченими способами). Зупинки м'яча (вивченими способами). Жонглювання м'ячем. "Човниковий" біг 4х9 м. Біг 300м. Навчальна гра.


82

ІБЖ. Техніка пересування. Удари по м'ячу (вивченими способами). Зупинки м'яча (вивченими способами). Жонглювання м'ячем ногою, стегном. Біг 400м. Навчальна гра.


83

ІБЖ. Техніка пересування. Удари внутрішньою та зовнішньою частинами, серединою підйому, п'ятою по нерухомому м'ячу. Зупинки м'яча підошвою, внутрішньою та зовнішньою частинами підйому в русі. Жонглювання м'ячем. Біг 500м. Навчальна гра.


84

ІБЖ. ОНН: 5 ударів по нерухомому м'ячу на точність одним із вивчених способів у ворота з відстані 7 м. Жонглювання м'ячем. Біг 600м. Навчальна гра.


85

ІБЖ. Передача м'яча партнеру. Вкидання м'яча на дальність і точність з місця та з розбігу. Ведення м'яча внутрішньою та зовнішньою частинами підйому в русі. Жонглювання м'ячем ногою, стегном. Біг 700м. Навчальна гра.


86

ІБЖ. ОНН: 4 передачі м'яча з місця на точність партнеру одним із вивчених способів (7м). Вкидання м'яча. Жонглювання м'ячем. Біг 800м. Навчальна гра.


87

ІБЖ. Фінти. Ведення та передача м'яча вивченими способами. Удари по воротах. Жонглювання м'ячем. Біг 900 м. Навчальна гра.


88

ІБЖ. ОНН: жонглювання м'ячем на оцінку. Вкидання м'яча на точність і дальність. Ведення м'яча внутрішньою та зовнішньою частиною підйому. Біг 1000м. Навчальна гра.


89

ІБЖ. Вкидання м'яча на точність та дальність (вивченими способами). Ведення м'яча внутрішньою та зовнішньою частинам підошви. Біг 1000-1200м. Навчальна гра.


90

ІБЖ. Вкидання м'яча вивченими способами. Ведення м'яча різними способами. Жонглювання м'яча. Навчальна гра. Підбиття підсумків.

ТО з футболу.

Легка атлетика - 12 год.


91

Інструктаж з безпеки життєдіяльності під час занять легкою атлетикою. Старт. Стартовий розбіг. Біг 30-60 м. Метання м'яча на дальність з місця, в горизонтальну та вертикальну ціль. Навчальна гра.


92

ІБЖ. Старт та стартовий розбіг. Біг 4х30м, 2х60м. Метання м'яча на дальність. Навчальна гра.


93

ІБЖ. Біг30- 60 м. Стрибки у довжину з розбігу способом "зігнувши ноги". Навчальна гра.


94

ІБЖ. Повторний біг 4х30м., 2х60м. Метання малого м'яча на дальність. Навчальна гра.


95

ІБЖ. Рівномірний біг 1000-1200 м. Стрибки в довжину з розбігу. Навчальна гра.


96

ІБЖ. Рівномірний біг 1000 -1200м. Стрибки в довжину з розбігу. Навчальна гра.


97

ІБЖ. ОНН: біг 60 м. Рухливі гри.


98

ІБЖ. Стрибки в довжину з розбігу способом "зігнувши ноги". Рівномірний біг 600м. Навчальна гра.


99

ІБЖ. Стрибки в довжину з розбігу способом "зігнувши ноги". Рівномірний біг 800м. Навчальна гра.


100

ІБЖ. ОНН: стрибки в довжину з розбігу способом "зігнувши ноги". Рівномірний біг до 1000м. Навчальна гра.


101

ІБЖ. Рівномірний біг до 1200 м. Навчальна гра.


102

ІБЖ. ОНН: рівномірний біг хл. до 1200 м., дівч. до 1000м. Навчальна гра..

ТО з легкої атлетики.


Каталог: Files -> downloads
downloads -> Урок 2 Тема. Архітектура кам'яний літопис століть
downloads -> Уроках «Художньої культури»
downloads -> Науковий керівник : учитель стасюк о. С. Консультанти: батьки, бібліотекар, вчитель географії
downloads -> Реферат з основ корекційної педагогіки та спеціальної психології на тему: Психолого-педагогічна допомога сім'ям, які мають дітей з порушенням у розвитку
downloads -> Образотворче мистецтво
downloads -> Чернігівська міська централізована бібліотечна система
downloads -> Особливості розвитку культури Галицько – Волинської держави
downloads -> Визначні місця України краю незвіданих красот
downloads -> Розрахунок сил І засобів по ліквідації нс


Поділіться з Вашими друзьями:


База даних захищена авторським правом ©uchika.in.ua 2019
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка