Види коренів та їх видозміни



Скачати 288.5 Kb.
Сторінка1/4
Дата конвертації11.01.2019
Розмір288.5 Kb.
ТипУрок
  1   2   3   4
Урок № 28 Клас: 6

Тема: Види коренів та їх видозміни

Мета: сформувати поняття про види коренів та їх видозміни, з’ясувати чому утворюються видозміни коренів; розвивати логічне мислення, вміння пошуку причинно-наслідкових зв’язків, різні форми компетентності, вміння роботи з друкованими джерелами інформації; формувати пізнавальну активність до вивчення біології; виховувати бережне ставлення до навколишнього світу.

Матеріали та обладнання: дидактичні картки, гербарій, коренеплоди, лабораторне обладнання, презентація, мультимедійне обладнання.

Методи: частково-пошукові, інформаційно-рецептивні, евристичні, проблемного викладу, інтерактивні.

Тип уроку: урок формування нових знань

Хід уроку

  1. Організаційний момент: підготовка класного приміщення, перевірка відсутніх, наявності чергових, підготовка учнів до уроку, організація уваги.

Добрий день, діти! Подивіться на мене й один на одного, посміхніться. Подаруйте посмішку один одному, адже у на нас сьогодні дуже багато роботи.

  1. Актуалізація опорних знань: відтворюються знання, уміння, життєвий досвід учнів, необхідний для опанування нового матеріалу, перевірка готовності до сприйняття нової інформації

Вправа «Доповнити схему» (завдання виконує два учня біля дошки)

Завдання 1.

Органи рослин

ЗПрямая со стрелкой 20авдання 2 Функції кореня


Вправа «Німий малюнок» (виконують діти по варіантах) (слайд 1, 2 )

( Взаємоперевірка) (слайд 3 )



І Варант ( підписати складові внутрішньої будови кореня)



  1. Шкірка з кореневими волосками

  2. Кора

  3. Судини

  4. Ситоподібні трубки

  5. Центральний циліндр

ІІ Варіант (підписати зони кореня)



  1. Кореневий чохлик

  2. Зона поділу

  3. Зона розтягування

  4. Всисна зона

  5. Провідна зона

Вправа « Встановити послідовність переміщення води з мінеральними речовинами» (слайд 4 )

А) судинами кореня вода потрапляє до стебла рослини;

Б) по клітинах кори кореня вода потрапляє до судин центрального циліндра;

В) вода надходить через кореневі волоски до клітин кори кореня;

Г) судинами стебла вода потрапляє до всіх інших органів рослини.

Правильні відповіді: 1) В 2) Б 3) А 4) Г (слайд 5 )

Девіз уроку: (слайд 6 )

Розум полягає не тільки в

знаннях, але й в умінні

застосовувати знання

на практиці.

Аристотель


  1. Мотивація навчальної діяльності: збудження інтересу до обговорюваної теми і розумової активності, підготовка до свідомого сприйняття нового матеріалу.

Проблемне питання (слайд 7 )

Як ви гадаєте, з якою метою природа наділила корінь додатковими функціями?



  1. Повідомлення теми та мети уроку:


Каталог: doc -> files -> news -> 491
news -> Тема майстер-класу: використання хмарних технологій у навчанні англійської мови. Мета: Освітня
news -> Різноманітність плодів. Лабораторна робота №10 "Будова і різноманітність плодів."
news -> Учнівська конференція «Чорнобиль – біль і трагедія України» Мета
news -> План-конспект бінарного заняття гуртка „Mit Spa? (музичне виховання + німецька мова) 7 клас
news -> Чарівний олівець
news -> Програм а література ( російська та зарубіжна) для загальноосвітніх навчальних закладів з навчанням російською мовою
491 -> І варіант ІІ варіант Взаємоперевірка
491 -> Урок № Дата Тема. Оригамі, виготовлення виробів технікою орігамі. Краб мета
491 -> Використання музейної педагогіки у виховному процесі на уроках трудового навчання


Поділіться з Вашими друзьями:
  1   2   3   4


База даних захищена авторським правом ©uchika.in.ua 2019
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка