Закон України,,Про охорону навколишнього середовища ''
Сторінка1/6
Дата конвертації08.12.2016
Розмір0,62 Mb.
  1   2   3   4   5   6
Проект

«Енергозбереження


у власному домі
»


Підготував

учень 9 класу

Михайлівської загальноосвітньої

школи I-III ступенів


Маменчук Богдан


Епіграфи :

,, Охорона природи – це справа всіх і кожного, це державна справа ''

(закон України,,Про охорону навколишнього середовища '');

,, Ми господарі нашої Батьківщини, і вона для нас складова сонця з великим скарбом життя. Для риб потрібна чиста воді – будемо охороняти наші водойми. В містах, степах, горах цінні тварини будемо охороняти ліси, степи, гори. Рибі вода, птахам – повітря, звірям – ліс, степи, гори. А людині потрібна Батьківщина. І охороняти природу значить охороняти Батьківщину ''

( М Прішвін).

,,Винахідник не бореться проти законів природи, а використовує їх ''.


По дроту ходить,

Темряву розгонить.(Електрика)

Так це дійсно, електрика! Жодна сучасна людина не може існувати без електрики, вона потрібна всім. Але потрібно уміти правильно користуватись електричними приладами та електрикою в цілому, щоб уникнути небезпеки.

Заходи з енергозбереження щільно пов’язані з охороною навколишнього середовища. Надмірне енерговикористання веде до згубного впливу на природу.

Екологія потерпає серйозні зміни під час видобутку палива. Атмосфера, гідросфера і літосфера забруднюється у процесі експлуатації енергетичних підприємств токсичними речовинами, що веде до зміни клімату.

Раціональне використання енергії в домашньому господарстві дозволяє забезпечувати комфорт в приміщенні, знизити витрату різноманітних видів енергії, а також створити найсприятливішу екологічну обстановку.

Енергоефективність - це раціональне використання енергії. В промисловості, щоб скоротити споживання різних видів енергії необхідні великі матеріальні витрати на реконструкцію установок і теплотрас, упровадження нових технологій, використання

відновлюваних видів енергії. В повсякденному житті значно скоротити електроспоживання, можна, переглянувши свої звички і поведінку.Зі всієї споживаної в побуті енергії велика частина її йде на:

  • опалювання приміщення - 79%;

  • на теплові процеси (нагрівання води, приготування їжі і ін.) - 15%;  • на електропобутову техніку - 5%;
Учитель пропонує переглянути презентацію „ Ефективне використання тепла та електроенергії. ” Ефективне використання тепла.pptx

  1   2   3   4   5   6


База даних захищена авторським правом ©uchika.in.ua 2016
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка