Зміст випуску: Ст. 2 – “ Останній дзвоник ” Ст. 3– 8 Рубрика “ Сторінками шкільного життя ” Ст. 8 11 Рубрика “ Знаменні дати травня ” Ст 12 – Рубрика “ Український календар народних прикмет ”Скачати 14,76 Kb.
Дата конвертації17.11.2018
Розмір14,76 Kb.

Травень 2013

Зміст випуску:

Ст. 2 – “ Останній дзвоник ”

Ст. 3– 8 Рубрика “ Сторінками шкільного

життя ”

Ст.8 - 11 Рубрика “ Знаменні дати травня ”

Ст 12 – Рубрика “ Український календар

народних прикмет ”

Учитель — це людина, котра вирощує дві думки там, де раніше зростала одна.

Е.Хоббард

Водограй

Свято останнього дзвоника

Продзвенів останній дзвінок, цього року він проводжав майже 280 тисяч одинадцятикласників держави, 43 із них наші випускники. На святі були присутні гості Мовчан Олена Костянтинівна, методист УО та Царенко Ірина Геннадіївна, начальник відділу обліку та розподілу житла.

На урочистій лінійці прозвучала настанова випускникам від імені віце-прем’єр-міністра України, голови Дніпропетровської обласної організації Партії регіонів Олександра Вілкула. Були вручені подяки батькам за виховання дітей від народного депутата Верховної ради А.Ф. Шипка (Заболотна Анна, 11-Б, Черневська Діана, 9-Б кл. та Біляєв Дмитро, 7 кл.).

Директор школи Мякотіна Л.С. подякувала батьками за виховання гарних дітей, побажала випускникам щасливої долі, зберегти вірність шкільній дружбі, наполегливості та впевненості у своїх силах, реалізуватися як особистості і стати гідним громадянином незалежної України.

Рубрика "Сторінками шкільного життя"

1 травня на виставці «Вишиванковий вернісаж» СЗШ № 2 представила на розсуд загалу роботи, як досвідченх майстрів , так і роботи учнів школи.

Учнівські роботи, які були представлені на виставці – це роботи Кравченка Віталія, учня 7 класу та Ярошенка Артема, учня 9 – Б класу(декоративне випилювання з деревини) випиляні із дерева шкатулки, іграшки, які хлопці виготовляють на уроках трудового навчання ( вчитель Михайленко Галина Леонідівна).

Дівчата нашої школи не залишилися осторонь і також презентували свої роботи, які виготовляють на уроках трудового навчання під керівництвом Череп Таїси Василівни.

Учениця 11 – Б класу Стулій Олександра представила свої вишивки. Федоренко Аліна, учениця 11 – Б класу, Шемеліна Анна, учениця 10 класу – ляльки-мотанки, а Щербакова Аліна – серветки плетені гачком.

Багата наша школа на таланти.

День цивільної оборони

З метою відпрацювання організованих дій цивільного населення в екстремальних ситуаціях 26 квітня 2013 року в КЗ «СЗШ № 2» було проведено День цивільної оборони

Загальношкільна батьківська конференція

29 квітня в нашій школі відбулася загальношкільна батьківська конференція, метою якої було висвітлити основні моменти співпраці батьків і вчителів щодо навчання і виховання учнів, подякувати батькам, які беруть активну участь у житті школи і класів

де навчаються їхні діти, розповісти про обдарованих дітей школи - активних учасників численних конкурсів, олімпіад, змагань, дати деякі поради батькам. На конференції були присутні 115 батьків, які визнали задовільною роботу педагогічного та обслуговуючого колективу за 2012 – 2013 навчальний рік.

Незабутня зустріч з ветераном

Прокопченком Аркадієм Микитовичем

10 травня відбулася незабутня зустріч юних краєзнавців КЗ «СЗШ № 2» з ветераном Великої Вітчизняної війни «Почесним громадянином міста Орджонікідзе» Прокопченком Аркадієм Микитовичем, чий танк при звільненні нашого міста від фашистських загарбників першим увірвався в Перевізькі Хутори, його донькою Тетяною Аркадіївною, ветераном Афганської війни, воїном-інтернаціоналістом, Сергієм Костецьким, якого зв’язує давня дружба з шкільною спільнотою. Тамарою Жежеріною, директором міського музею.

День ЄвропиВ СЗШ№2 проводилась низка заходів культурного, освітньо-інформаційного та розважально-пізнавального характеру. Наша школа працювала над проектною темою “ Архітектура Франції". До волонтерської акції з прибирання довкілля під гаслом “Подвір’я школи - куточок на карті Європи" долучилися всі учні школи. Крім того, до святкування активно долучились учні молодших класів, організувавши виставку малюнків за творчістю письменників Франції “ Казкова Європа". В бібліотеці організовано виставку під назвою “ Письменники Франції- дітям України", на ній представлено твори таких відомих майстрів пера як: О.Дюма, Стендаль,О. Бальзак, Рабле, Ж. Верн та інші.

9 травня шкільна громада зібралася, щоб відзначити великий день пам’яті народу – День Перемоги. Урочистою колоною вирушили учні та вчителі школи до Братської могили, де відбувся урочистий мітинг, присвячений вшануванню пам’яті загиблих воїнів в роки Великої Вітчизняної війни. Найбільше вразило присутніх стройова хода старшокласників.

Це свято схвилювало не лише людей похилого віку, а й молодь, яка шанобливо ставиться до подвигу дідів, прадідів.

Великий день пам’яті народу

– День Перемоги

Рубрика “Знаменні дати травня3 травня – Всесвітній день свободи преси.

У 1993 році Генеральна Асамблея ООН проголосила 3 травня Всесвітнім днем свободи преси (рішення 48/432 від 20 грудня). Дане рішення стало результатом роботи Генеральної конференції ЮНЕСКО, яка в резолюції 1991 року про «Сприяння забезпеченню свободи преси у світі» визнала, що вільна, плюралістична та незалежна преса є необхідним компонентом будь-якого демократичного суспільства.

8-9 травня – Дні пам’яті та примирення,

присвячені пам’яті жертв Другої світової війни.

22 листопада 2004 року Генеральна Асамблея ООН проголосила 8 і 9 травня днями пам’яті і примирення і, визнаючи, що держави-члени можуть мати свої дні перемоги, звільнення та святкування, запропонувала всім державам-членам, організаціям системи Організації Об’єднаних Націй, неурядовим організаціям і приватним особам щорічно відповідним чином відзначати один з цих днів або обидва ці дні як данину пам’яті всім жертвам другої світової війни.

31 травня – Всесвітній день без тютюну.

Всесвітня організація охорони здоров’я в 1988 році оголосила 31 травня Всесвітнім днем без тютюну (World No-Tobacco Day). Перед світовою спільнотою було поставлено завдання - домогтися того, щоб в XXI столітті проблема тютюнопаління зникла. XXI століття настало, але проблема не зникла. Боротьба з нікотином триває.

За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я в світі від причин, пов’язаних з курінням, щорічно передчасно вмирають більше, ніж від дорожньо-транспортних пригод, вживання наркотиків, або від СНІД.

Рубрика “Український календарнародних прикмет"

Коли навесні поверхня снігу шорстка - до урожаю, гладка - до неврожаю.

Якщо в бурульки немає в середині порожнечі, то наливання хлібів повне і багате.

Якщо з перших днів весна розгульна, не соромлива - обдурить.

Якщо перший грім гряне при північному вітрі - до холодної весни; при східному - до сухої і теплої весни, при західному - до мокрої весни, при південному - при південному - до теплої весни.

Якщо ранньою навесні виблискує блискавка, а грому не чутно - літо буде сухе.

Довгі бурульки - до довгої весни.

Ранній приліт граків і жайворонків - до теплої весни.

Хмари пливуть швидко і високо - до гарної погоди.

Березневий сніг (дощ) коштує половини добрив.

Якщо весною висять довгі і товсті бурульки (і їх багато) - до урожаю ярових.
Каталог: Files -> downloads
downloads -> Урок 2 Тема. Архітектура кам'яний літопис століть
downloads -> Уроках «Художньої культури»
downloads -> Науковий керівник : учитель стасюк о. С. Консультанти: батьки, бібліотекар, вчитель географії
downloads -> Реферат з основ корекційної педагогіки та спеціальної психології на тему: Психолого-педагогічна допомога сім'ям, які мають дітей з порушенням у розвитку
downloads -> Образотворче мистецтво
downloads -> Чернігівська міська централізована бібліотечна система
downloads -> Особливості розвитку культури Галицько – Волинської держави
downloads -> Визначні місця України краю незвіданих красот
downloads -> Розрахунок сил І засобів по ліквідації нс


Поділіться з Вашими друзьями:


База даних захищена авторським правом ©uchika.in.ua 2019
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка