Зведений каталог періодичних видань, передплачених головними бібліотеками м. Дніпропетровська на 2016 рік
Сторінка1/3
Дата конвертації07.06.2018
Розмір3,14 Mb.
  1   2   3
Дніпропетровська

Обласна


Універсальна

Наукова


Бібліотека

Ім. Первоучителів

Слов’янських Кирила і Мефодія
Зведений каталог

періодичних видань,

передплачених головними

бібліотеками

м. Дніпропетровська

на 2016 рік

Дніпропетровськ

2016

УДК 025.34ББК 91.18

З-43


Зведений каталог періодичних видань, передплачених головними бібліотеками м. Дніпропетровська на 2016 рік [Текст] / упорядники: С.В. Манченко, І.Є. Груба.– Дніпропетровськ: ДОУНБ, 2016.– 168 с.

Упорядники: С.В. Манченко, І.Є. Манченко

Макет: О.М. Літуча

Редактор і коректор: І.С. Голуб

Відповідальна за випуск: Т.О. Абраїмова

Підписано до друку .

Наклад 40 прим. Зам. № 215

Видавничий центр ДОУНБ.

м. Дніпропетровськ, вул. Ю. Савченка, 10.

Шановні користувачі бібліотек і колеги!
Відділ комплектування Дніпропетровської обласної універсальної наукової бібліотеки підготував черговий «Зведений каталог періодичних видань, передплачених головними бібліотеками м. Дніпропетровська на 2016 рік». Через брак коштів і відсутність у більшості бібліотек міста передплати на періодичні видання на перший квартал поточного року, каталог створено тільки в електронному вигляді, він буде доступним на сайті ДОУНБ: http://www.libr.dp.ua

В разі надходження від бібліотек нової інформації про передплату, каталог буде доповнено відповідними передплаченими виданнями. У зв’язку з можливими доповненнями каталогу радимо уточнювати інформацію про надходження потрібних видань за телефонами, зазначеними в переліку бібліотек-учасниць «Зведеного каталогу періодичних видань…».

Матеріал у каталозі розташований за видами періодичних видань: газети, журнали, періодика іноземними мовами, відомості про доступ до електронних баз даних, у тому числі й англійською мовою. Всередині кожного розділу видання розташовані за алфавітом назв. Порядкові номери в квадратних дужках, наведені в переліку бібліотек-учасниць каталогу, вказують на місцезнаходження видань.

Загалом до каталогу увійшло 1.328 назв документів:  • газет – 173,

  • журналів – 807,

  • електронних БД – 18,

  • періодичних видань іноземними мовами – 17,

  • електронних видань – 1,

  • видань, які надійшли від видавництв і друкарень Дніпропетровщини у 2015 р. як обов’язковий примірник місцевого друку – 312 назв.

Каталог містить дані про 139 друкарень і видавництв м. Дніпропетровська та Дніпропетровської області, які, виконуючи Закон України «Про обов'язковий примірник документів», надсилають свої видання до обласної універсальної наукової бібліотеки.

Упродовж 2015 року до фонду ДОУНБ надійшло періодики, що видається на території Дніпропетровської області: журналів – за 96 назвами, газет – за 194 назвами та видань, що продовжуються – за 22 назвами. Всі періодичні видання (за винятком рекламних і розважальних) підлягають обов’язковому перегляду на предмет краєзнавчої інформації та аналітичного бібліографічного розпису відібраного з них матеріалу.

Дякуємо всім, хто взяв участь у створенні цього каталогу, сподіваємось на подальшу співпрацю та надання повних бібліографічних описів передплачених видань.

Чекаємо на відгуки та пропозиції, а також сподіваємося на активну участь у підготовці наступних видань.


Інформація для контакту з укладачами каталогу:

телефон: (0562) 42-45-68

e-mail: compl@libr.dp.ua

  1   2   3


База даних захищена авторським правом ©uchika.in.ua 2016
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка