Звіт про виконання плану роботи сектором з питань освіти відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації за квітень 2015 року № заходу в планіДата конвертації15.01.2019
Розмір86.5 Kb.
ТипЗвіт
ЗАТВЕРДЖУЮ:

ПЕРШИЙ ЗАСТУПНИК ГОЛОВИ

РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Р.М.КУШНІР

05.05.2015 р.

Звіт


про виконання плану роботи сектором з питань освіти відділу освіти, молоді та спорту

райдержадміністрації за квітень 2015 року
заходу


в плані

Заплановані заходи

(відповідно до плану роботи)Термін виконання

(відповідно до плану)Виконання запланованих заходів

2.1.

Участь в нарадах при першому заступнику голови райдержадміністрації

Щотижнево, понеділок,

вівторок


Начальником відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Ходанович О.І. взято участь в нарадах при першому заступнику голови райдержадміністрації, подано інформації про виконання даних доручень.

4.1.

Взяти участь у проведенні Всеукраїнського місячника Червоного Хреста України.


Протягом місяця

Взято участь у проведенні Всеукраїнського місячника Червоного Хреста України.

4.2.

Організувати проведення заходів серед учнівської молоді щодо вшанування пам’яті жертв Чорнобильської трагедії.


26-27.04

Організовано проведення в навчальних закладах району заходів серед учнівської молоді щодо вшанування пам’яті жертв Чорнобильської трагедії. Взято участь у районних поминальних заходах 27 квітня 2015 року.

5.1.

Провести нараду керівників закладів освіти району.

15.04

15 квітня 2015 року на базі Лановецького РМК проведено нараду керівників закладів освіти району. Розглянуто питання про закінчення опалювального сезону, про організацію проведення ЗНО/ДПА та закінчення навчального року, про районний етап благодійної акції «Від серця до серця».   У нараді взяла участь перший заступник голови РДА Кушнір Р.М., яка інформувала присутніх про надходження освітньої субвенції в район, акцентувала увагу на раціональне використання бюджетних коштів.

5.2.

Провести на базі Снігурівської ЗОШ І-ІІІ ступенів показовий День ЦЗ із залученням начальників цивільного захисту навчальних закладів району


29.04

29 квітня 2015 року на базі Снігурівської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся показовий День Цивільного захисту, в якому взяли участь керівники навчальних закладів району -  начальники цивільного захисту закладів освіти району. Учасники заходу взяли участь у реквіємі "Чорнобиль – горе і біль", присвяченому 29 річниці аварії на Чорнобильській АЕС, відвідали відкриті уроки з тематик: "Про вогонь нам треба знати, з ним не можна жартувати",  "Вогонь – друг, вогонь – ворог", "Електробезпека",  "Тероризм – масштабний виклик цивілізації", "Стихійні лиха в Снігурівці"; практичні заняття медико-санітарної підготовки "Знай! Вмій! Врятуй!", "Надання першої медичної допомоги при надзвичайних ситуаціях мирного та воєнного часу", на яких учні школи удосконалили свої теоретичні знання і практичні навички щодо дій в умовах екстремальних ситуацій, перевірили здатність грамотно і чітко діяти, щоб захистити своє здоров'я та життя.

6.1.

Взяти участь у роботі виконкому Іванковецької сільської ради.


Протягом місяця

Зібрано інформації про проведення весняних робіт із благоустрою та озеленення закріплених територій сільських рад,

7.1.

Здійснити особистий прийом громадян.


Протягом місяця

На прийомі у начальника відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації протягом місяця побувало троє чоловік. Усі звернення стосувались питань працевлаштування.

7.2.

Вивчити в навчальних закладах району хід підготовки щодо проведення державної підсумкової атестації.

ІІ половина

З 20 по 24 квітня вивчено в навчальних закладах району хід підготовки щодо проведення державної підсумкової атестації. 24 квітня 2015 року відбулося ЗНО з української мови і літератури, в якому взяло участь 204 абітурієнти. Роботу пункту тестування на базі НВК «Лановецька ЗОШ №1 І-ІІІ ступенів – ліцей» було організовано у 15 аудиторіях, роботу в яких забезпечувало 40 працівників. ЗНО проведено на належному рівні з дотриманням вимог процедури тестування.

7.3.

Провести засідання районної атестаційної комісії щодо атестації педагогічних працівників району у 2014-2015 навчальному році.

02, 03.04

02 та 03 квітня 2015 року проведено засідання районної атестаційної комісії щодо атестації педагогічних працівників району у 2014-2015 навчальному році. За підсумками видано наказ по відділу освіти, молоді та спорту від 08.04.2015 року № 88-К

7.4.

Підготовити наказ «Про видачу цільових направлень для вступу до вищих навчальних закладів випускниками шкіл, які постійно проживають у сільській місцевості».

До 25.04

У 2014-2015 навчальному році цільові направлення для вступу до вищих навчальних закладів випускниками шкіл, які постійно проживають у сільській місцевості, не видавались.

7.5.

Організувати проведення в ЗОШ району місячника пропаганди правових знань.

Протягом місяця

Організовано проведення в ЗОШ району місячника пропаганди правових знань.

7.6.

Провести районні змагання з легкої атлетики.


І половина місяця

31 березня на центральному стадіоні в м. Ланівці, проводилась відкрита  першість Лановецької РК ДЮСШ з легкоатлетичного кросу. Участь у змаганнях, крім вихованців спортивної школи, приймали представники 11 загальноосвітніх шкіл району.

7.7.

Взяти участь в обласних змаганнях юних інспекторів дорожнього руху, дружин юних пожежників.

ІІ половина місяця

Здійснено підготовку команди інспекторів дорожнього руху Вербовецької ЗОШ І-ІІІ ступенів для участі в обласних змаганнях. Обласний зліт юних інспекторів дорожнього руху відбудеться 15 травня 2015 року на базі Великоглибочеської ЗОШ І-ІІІ ступенів Тернопільського району.

7.8.

Здійснити експертне вивчення стану викладання та рівня навчальних досягнень учнів початкових класів з української мови і читання.

15-24.04

Відповідно до наказу відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації від 01.04.2015р. № 75-од з 15 по 24 квітня 2015 року здійснено експертне вивчення стану викладання та рівня навчальних досягнень учнів початкових класів з української мови і читання.

7.9.

Вивчити хід виконання пропозицій, даних за наслідками атестаційної експертизи дошкільного навчального закладу с.Верещаки.


Протягом місяця

Вивчено виконання пропозицій, даних за наслідками атестаційної експертизи дошкільного навчального закладу с.Верещаки.

7.10.

Здійснити організаційні заходи щодо участі команди району в фінальних змаганнях з волейболу (дівчата) ХІХ Спортивних ігор школярів Тернопільщини.

ІІ пол.. місяця

Здійснено організаційні заходи щодо участі 17-18 квітня 2015 року команди району з числа з числа учнів НВК «Лановецька загальноосвітня школа №1 І-ІІІ ступенів – ліцей» в фінальних змаганнях з волейболу (дівчата) ХІХ Спортивних ігор школярів Тернопільщини.

7.11

Взяти участь у відкритій першості РК ДЮСШ з легкоатлетичного кросу (м.Тернопіль).

І половина місяця

09 квітня 2015 року взято участь в обласному легкоатлетичному кросі.

7.12.

Провести фінальний тур

VI районного конкурсу ораторського мистецтва  "Володар слова"

Перенесений з 26.03

17 квітня 2015 року у відбувся фінальний тур VI районний конкурс ораторського мистецтва  "Володар слова". 7 найкращих риторів ЗНЗ району, які пройшли відбірковий тур, змагалися за звання найкращого. У результаті конкурсних випробовувань перемогу здобула Нагорна Юлія - учениця Борщівської ЗОШ І-ІІІ ст. Друге та третє місця посіли Кухарська Інна та Білик Мар'яна.

7.13.

Взяти участь в обласному етапі фізкультурно-оздоровчого патріотичного фестивалю «Нащадки козацької слави».

30.04

Здійснено організаційні заходи щодо участі 30 квітня 2015 року команди району з числа з числа учнів НВК «Лановецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 – гімназія» в обласному етапі фізкультурно-оздоровчого патріотичного фестивалю «Нащадки козацької слави».

7.14.

Взяти участь у 15-му Міжнародному фестивалі мистецтв «ArtВесна-2015»

16-19.04

Взято участь у який відбувся 18 квітня 2015 року в м.Києві. Марія Горощук зайняла І місце у номінації «Танці народів світу» із танцем «Чарівність сходу», Тетяна Сидорук зайняла ІІ місце в номінації «Танцювальне шоу» із танцем «З любов’ю…».Начальник відділу освіти, молоді

та спорту райдержадміністрації О.І.ХОДАНОВИЧ

Зубрицький 2 20 62


Каталог: data -> upload -> publication -> lanovetska
publication -> Методичні рекомендації куратору студентської групи за темою Психологічні особливості агресивної поведінки Розробили
publication -> Методичні рекомендації куратору студентської групи денної І заочної форм навчання за темою віл-інфекція І снід в Україні
publication -> Інформація про виконання пунктів 2, 3 статті 1 та статті 3 Указу Президента України від 12 квітня 2007 року №297 "Про заходи з відзначення подій Української революції 1917 1921 років та вшанування пам'яті її учасників"
publication -> Запрошуємо творчих школярів Тернопільщини до участі в конкурсі!
publication -> Україна в революційну добу
publication -> Концепція ощадливого виробництва посідає визначне місце серед теоретичних та практичних надбань сьогодення, які знаходять своє відображення у значному розмаїтті концепцій та бізнес-моделей. Концепцію ощадливого виробництва
publication -> Верба В. А. канд екон наук, доцент двнз «кнеу імені Вадима Гетьмана», Україна бізнес-моделювання у процесі розвитку підприємства анотація
lanovetska -> І. Роль Державної програми у забезпеченні економічного і соціального розвитку України в 2012 році
lanovetska -> Виконання плану роботи Лановецької районної державної адміністрації за березень 2017 року


Поділіться з Вашими друзьями:


База даних захищена авторським правом ©uchika.in.ua 2019
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка