Звіт вп «Атомремонтсервіс» про Хід виконання Колективного договору дп «наек «Енергоатом» за 2017 рік
Скачати 317,39 Kb.
Сторінка1/2
Дата конвертації24.05.2018
Розмір317,39 Kb.
  1   2


ЗВІТ ВП «Атомремонтсервіс» про Хід виконання Колективного договору ДП «НАЕК «Енергоатом»


за 2017 рік
Колективний договір ДП «НАЕК «Енергоатом» на 2017 рік складається з дванадцяти розділів та встановлює основні норми, принципи та взаємні зобов’язання сторін стосовно регулювання соціально-економічних і трудових відносин згідно із законодавством України на рівні ДП «НАЕК «Енергоатом». Джерела фінансування витрат, пов’язаних з виконанням Колективного договору, визначаються згідно з діючими тарифами на відпуск електричної та теплової енергії, а також доходами від інших видів діяльності Компанії.

Розділ I. «Загальні положення» виконується.


П. 1.1. – 1.4. – виконуються. За звітній період звернень щодо невиконання норм, умов, гарантій та досягнутих домовленостей, закріплених у Колективному договорі (далі за текстом – КД), не надходило.

П. 1.5. – 1.7. – виконуються. Доповнення до КД проводилися з урахуванням принципів рівноправності сторін, взаємної відповідальності, конструктивності та аргументованості.

П. 1.8. – виконується. Зміни та доповнення до КД, що зумовлені зміною чинного законодавства та Угод вищого рівня, не відбувались.

П. 1.9. – виконується. Реєстрацію КД у відповідних органах було проведено з дотриманням норм чинного законодавства.

П. 1.10. – виконується. Під час прийняття на роботу до ВП АРС відділ кадрів в обов’язковому порядку знайомить працівника з КД під підпис у листі ознайомлення.

П. 1.11. – 1.12. – виконуються. Випадків односторонньої зміни рішень, що змінюють норми, положення та зобов’язання КД, або припинення їх виконання, допущено не було.

Розділ II. «Організація виробництва і розвитку Компанії» виконується.

П. 2.1. – 2.8. виконуються.


Відповідно до узгоджених обсягів робіт протягом 2017 року персоналом ВП АРС виконувались роботи на майданчиках всіх АЕС та за завданнями Дирекції ДП «НАЕК «Енергоатом».

За підсумками звітного періоду по ВП АРС виконання виробничого плану склало 101% (без урахування амортизації). За аналогічний період минулого року виконання виробничого плану склало 101,3%. • За планом:

 • 2017 рік – 212 251 тис. грн.

 • 2016 рік – 203 826 тис. грн.

 • Фактично;

 • 2017 рік – 215 083 тис. грн.

 • 2016 рік – 206 588 тис. грн.

Розподіл виконаних обсягів робіт у 2017 і 2016 роках представлені на діаграмах.
Недовиконання плану по ВП РАЕС пояснюється відвертанням персоналу ВП АРС з ремонту ущільнюючих поверхонь колекторів ПГВ-1000 на 3-му енергоблоці на ремонт головного роз´єму реактору на енергоблоці №1 ВП ХАЕС.

Перевиконання плану по ВП ЮУАЕС пояснюється виконанням незапланованих робіт на енергоблоках №№ 2,3 у період непланових поточних ремонтів.

Перевиконання плану по ІЦ пов’язане з виконанням додаткових робіт з освоєння СІРП.

Всі роботи, що виконувались, є важливими, але слід зупинитися на роботах, які освоєні у 2017 році та зміцнюють позитивний імідж відокремленого підрозділу, а саме: • ремонт головного роз´єму ГЦН-195М з переходом на прокладки із розширеного графіту за технологією «SKODA JS a.s.» на енергоблоках
  №№ 1, 3 ВП ЗАЕС;

 • капітальний ремонт резервного статора турбогенератора ТВВ-1000 2У3
  ВП ХАЕС із заміною стрижнів за технологією «ALSTOM»;

 • обстеження ТВЗ - WR за допомогою СІРП на енергоблоці №3 ВП ЮУАЕС та енергоблоці №5 ВП ЗАЕС;

 • застосування нової технології холодного зварювання «Cold Metal Transfer» (СМТ) при ремонті головного роз´єму реактора енергоблоку №1 ВП ХАЕС;

 • виконаний у стислі терміни складний, нетиповий та унікальний відновлювальний ремонт збудників турбогенераторів на енергоблоках №№ 2, 3
  ВП ЮУАЕС.

Роботи на майданчиках ВП АЕС виконувались власними силами за винятком робіт, що потребують шеф-супроводження.
  1   2


База даних захищена авторським правом ©uchika.in.ua 2016
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка