1. Вступ Будова генератора автомобілів вазСкачати 376.4 Kb.
Сторінка1/14
Дата конвертації04.01.2022
Розмір376.4 Kb.
#88130
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   ...   14
Дипломна робота про генератор ВАЗ

Зміст


1. Вступ2. Будова генератора автомобілів ВАЗ3. Несправності генератора, їх причини4. Перевірка генератора на стенді5. Перевірка генератора асцилографом6. Перевірка ротора та статора7. Перевірка діодів випрямного блока8. Перевірка регулятора напруги9. Безпека праці під час технічного обслуговування й ремонтуПерелік використаної літератури

1.ВСТУП

Що таке генератор в машині і для чого він потрібен


Генератор — це механізм, що перетворює енергію, яка є механічною, в електричну. Головним завданням такого механізму, є забезпечення електрикою модулі машини.

Сьогодні спробуємо розібратися і відповісти на питання — що ж таке генератор в автомобілі і для чого він потрібен. Отже, при спробі запустити двигун, основним користувачем енергії, є стартер, потужність якого досягає більше сотні ампер, внаслідок чого відбувається навантаження на акумулятор і падіння його напруги. Після того, як двигун запущено, роль основного джерела живлення переходить генератору. У ситуаціях, коли генератор несправний, він не буде давати потрібну потужність і робота буде завантажувати акумулятор, що сприятиме його швидкому розрядці. При включених фарах або обігріву стекол, зростає кількість споживаного струму і буває так, що генератор не здатний видавати необхідну потужність. При цьому навантаження лягає на акумуляторну батарею.
Скачати 376.4 Kb.

Поділіться з Вашими друзьями:
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   ...   14
База даних захищена авторським правом ©uchika.in.ua 2022
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка