Аналіз діагностичної контрольної роботи. Поняття про неперервність і границю функції в точці



Скачати 159.8 Kb.
Сторінка1/4
Дата конвертації25.01.2019
Розмір159.8 Kb.
ТипУрок
  1   2   3   4
Тема уроку: Аналіз діагностичної контрольної роботи. Поняття про неперервність і границю функції в точці.

Мета уроку:

Дидактична – здійснити корекцію знань і вмінь учнів; формувати уявлення про границю функції в точці та її основні властивості; працювати над засвоєнням відповідної математичної символіки; розпочати роботу над формуванням умінь знаходити границі елементарних неперервних функцій із застосуванням означення границі в точці з метою підготовки до сприйняття означення поняття похідної функції в точці;

Розвивальна розвивати пам'ять і мислення; розвивати цікавість до математики, прагнення краще вчити предмет; здатність до творчого застосування знань і вдосконалення умінь;

Виховна виховувати наполегливість і відповідальність, допитливість, уважність, натхнення, любов до навчання та вміння працювати разом.

Тип уроку: комбінований.

Наочність та обладнання: підручник, картки із завданнями для корекційної роботи, презентація «Експрес – контроль», презентація «Теоретичні відомості».

ХІД УРОКУ

І. Організаційний етап

Вітаюсь, перевірка присутності учнів і готовності класу до уроку.



ІІ. Корекція знань і вмінь учнів

  1. Оголошення результатів діагностичної контрольної роботи. Проведення аналізу типових помилок, допущених учнями під час написання контрольної роботи.

  2. Виконання корекційних завдань.

Завдання для корекційної роботи:

  1. Обчисліть значення виразу .

    А

    Б

    В

    Г

    Д

    6



    36





  2. Укажіть корінь рівняння .

А

Б

В

Г

Д











3. Укажіть найменший цілий розв’язок нерівності .

А

Б

В

Г

Д

-4

5

-3

-1

-2


ІІІ. Актуалізація опорних знань учнів.

Продовжте твердження:



  1. Залежність змінної у від змінної х, при якій кожному значенню х відповідає єдине значення у називають функцією.

  2. Функцію позначають – .

  3. Незалежну змінну х називають аргументом функції.

  4. Множину всіх значень, яких набуває аргумент називають областю визначення функції .

  5. Множину всіх значень змінної у, яких вона може набувати при всіх значеннях аргументу, взятих з називають областю значень функції .

  6. Функцію, область визначення й область значень якої є числовими множинами називають числовою функцією.

  7. Знайдіть: 1) ; 2) ; 3) ; 4) ; 5) для функції заданої формулою .

Відповідь: 1) 3; 2) ; 3) ; 4) ; 5) .

ІV. Мотивація навчальної діяльності

Пропоную виконати завдання в малих групах із подальшою презентацією, які передбачають дослідження поведінки значень елементарних функцій у певних околах деяких точок. Різним групам пропонуємо знайти і порівняти значення функцій: у=3х+2, у=2х-4, у=-х+1 тощо для значень аргумента, близьких до числа 2: 1,9; 1,99; 1,999; 2; 2,001; 2,01; 2,1. Після презентації своїх міркувань учні усвідомлюють існування нових для них властивостей розглянутих елементарних функцій.

V. Повідомлення теми, мети і завдань уроку.

Каталог: attachments -> article -> 842
article -> Методичні рекомендації до самостійної роботи з дисципліни «історія україни» для студентів окр «Молодший спеціаліст»
article -> Основи теорії літератури
article -> До листа Міністерства освіти і науки України від 17. 08. 2016р. №1/9-437
article -> План роботи методичного об’єднання вчителів-предметників суспільно-гуманітарних наук на 2015/2016 навчальний рік
article -> План роботи методичного осередку вчителів-предметників природничо-математичних наук на 2015/2016 навчальний рік
article -> Рішення щодо оцінювання навчальних досягнень учнів курсів за вибором приймається навчальним закладом
article -> Получение патента на полезную модель
842 -> Підготувала: Сахно Світлана Володимирівна

Скачати 159.8 Kb.

Поділіться з Вашими друзьями:
  1   2   3   4




База даних захищена авторським правом ©uchika.in.ua 2020
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка