Цінова політика підприємства фактори ціноутворенняСкачати 349.91 Kb.
Сторінка1/17
Дата конвертації07.01.2022
Розмір349.91 Kb.
#88277
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   ...   17
лекція маркетинг 30.04

ЦІНОВА ПОЛІТИКА ПІДПРИЄМСТВА

ФАКТОРИ ЦІНОУТВОРЕННЯ

Ціна - це грошова сума, яку покупець сплачує за товар.

Ціна – це кількість грошей, що надаються за товар чи послугу.

На розмір відпускної ціни на товари впливають як зовнішні, так і внутрішні фактори.

Цінова політика – це найважливіші елементи ЗЕД п-ства. Саме від рівня цін на товари залежать комерційні результати діяльності підприємства, а обрана ними цінова політика справляє тривалий і вирішальний вплив на ефективність його роботи на світовому ринку.

Основне завдання цінової політики полягає у тому, щоб установити на свій товар таку ціну і змінювати її залежно від ситуації на ринку так, щоб опанувати певним його сегментом, досягти бажаного обсягу прибутку, тобто вирішити завдання, пов’язане з реалізацією товару на певній фазі його життєвого циклу.

Туристичний продукт – попередньо розроблений комплекс туристичних послуг, який поєднує не менше ніж дві такі послуги, що реалізуються або пропонується для реалізації за визначеною ціною, до складу якого входять послуги перевезення, послуги розміщення та інші туристичні послуги, не пов’язані з перевезенням та розміщенням.

Ключовий фактор, що впливає на успіх туристичного підприємства – це ціна, по якій той чи інший тур пропонується на ринок. Встановлення ціни один із головних елементів маркетингу, що прямо впливає на збутову діяльність. Від цін багато в чому залежить реальні комерційні результати, а помилкова цінова політика впливає на положення туристичної фірми на ринку. Стратегія ціноутворення визначається попередньо прийнятим рішенням про позиціонування на ринку. При встановлені ціни передусім враховується характер конкуренції на туристичному ринку та аналіз цінової політики конкурентів.

ВНУТРІШНІ ФАКТОРИ ЦІНОУТВОРЕННЯ  1. Скачати 349.91 Kb.

    Поділіться з Вашими друзьями:
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   ...   17
База даних захищена авторським правом ©uchika.in.ua 2022
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка