Дипломної роботи «Облік розрахунків підприємства з покупцями та замовниками за товари, роботи і послуги»Скачати 45.42 Kb.
Сторінка1/2
Дата конвертації11.02.2022
Розмір45.42 Kb.
#89817
ТипДиплом
  1   2
Дипломна робота Пучковська А ЕКОM-11 с
Дипломна робота Пучковська А ЕКОM-11 с

Л ьвівський національний університет імені Івана Франка

Економічний факультет

Кафедра обліку і аудиту

Спеціальність 071– «Облік і оподаткування»
З А В Д А Н Н Я

на дипломну роботу

Пучковської Андріани Ярославівни

1. Тема дипломної роботи «Облік розрахунків підприємства з покупцями та замовниками за товари, роботи і послуги», затверджена засіданням кафедри обліку і аудиту, протокол № 1 від «01» вересня 2022 р.

2. Термін виконання студентом роботи «09» грудня 2022 р. ___

3. Вхідні дані до роботи: Цивільний кодекс України; Господарський кодекс України; Податковий кодекс України; Закон України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні», Накази Міністерства фінансів України «Інструкція про застосування Плану рахунків бухгалтерського обліку активів, капіталу, зобов’язань і господарських операцій підприємств і організацій», НП(С)БО 1 «Загальні вимоги до фінансової звітності», П(С)БО 10 «Дебіторська заборгованість», П(С)БО 15 «Дохід», «Про затвердження Положення про документальне забезпечення записів у бухгалтерському обліку»; підручники, посібники та статті за темою дослідження.

4. Зміст дипломної роботи (без підрозділів): Вступ. Розділ 1. Теоретичні основи обліку розрахунків підприємства з покупцями та замовниками за товари, роботи і послуги. Розділ 2. Облікове відображення розрахунків підприємства з покупцями та замовниками за товари, роботи і послуги. Розділ 3. Облік сумнівної і безнадійної заборгованості за розрахунками з покупцями і замовниками. Висновки. Список використаних джерел. Додатки.

5 . Консультації студента:Скачати 45.42 Kb.

Поділіться з Вашими друзьями:
  1   2
База даних захищена авторським правом ©uchika.in.ua 2022
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка