Дії екіпажу розрахунково-аналітичної станції щодо проведення розрахунків в ході ведення стабілізаційних бойових дійСторінка1/3
Дата конвертації22.07.2022
Розмір78 Kb.
#92961
  1   2   3
Дії екіпажу РАСТ

ЗАТВЕРДЖУЮ


____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
“____” ______________________ _____ р

П Л А Н


проведення спеціальної підготовки
Тема: Дії екіпажу розрахунково-аналітичної станції щодо проведення розрахунків в ході ведення стабілізаційних бойових дій.

Зміст

Час (хв.)

Організаційно-методичні вказівки

Заняття 3. Практичне. Оцінка хімічної обстановки нанесення на карту районів застосування хімічної зброї; визначення втрат особового складу і зараженості бойової техніки і озброєння; визначення глибини небезпечного розповсюдження зараженого повітря; визначення стійкості отруйних речовин; визначення орієнтовного часу перебування особового складу в засобах захисту.


ДІЇ ПІДРОЗДІЛІВ РАДІАЦІЙНОГО І ХІМІЧНОГО КОНТРОЛЮ
Для виконання завдання забезпечення РХБ захисту бойових дій з'єднань та частин родів військ, спеціальних військ, тилу щодо організації та здійснення радіаційного і хімічного контролю з метою оцінки боєздатності підрозділів, визначення необхідності та обсягу спеціальної обробки, а також можливості зняття засобів індивідуального захисту після подолання зон зараження або проведення спеціальної обробки залучаються підрозділи радіаційного і хімічного контролю, які структурно входять до підрозділів РХБ захисту (роти РХБ захисту), а також разом з ними виконують свої завдання за призначенням.
До підрозділів радіаційного і хімічного контролю відноситься відділення радіаційного і хімічного контролю.
1.1. Призначення, склад, можливості та основні завдання відділення радіаційного і хімічного контролю


Поділіться з Вашими друзьями:
  1   2   3
База даних захищена авторським правом ©uchika.in.ua 2022
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка