«Додавання і віднімання розрядних чисел другого розряду (круглих десятків). Розв’язування задач» Учитель: Гончар Л. М



Скачати 311.5 Kb.
Сторінка1/3
Дата конвертації03.11.2018
Розмір311.5 Kb.
ТипУрок
  1   2   3
Комунальний заклад освіти

«Середня загальноосвітня школа №124»

м. Дніпропетровська

Урок математики

2 клас

Тема: «Додавання і віднімання розрядних чисел другого розряду (круглих



десятків). Розв’язування задач»

Учитель: Гончар Л. М.

2 клас

Математика


Тема. Додавання і віднімання розрядних чисел другого розряду (круглих десятків). Розв’язування

задач.


Мета: ознайомити учнів із додаванням і відніманням круглих десятків, вправляти у розв’язуванні

простих і складених задач; розвивати навички лічби, логічне мислення, пам’ять; виховувати

навички самоконтролю, повагу до природи.

Тип уроку: комбінований.

Обладнання: картки з завданнями; таблиця «Додавання і віднімання круглих чисел»; маска дятла; зображення вікна з візерунками, хлопчика, білочки; ноутбук; відеозапис з Дідом Морозом; новорічна ялинка; прямокутники - «подаруночки»; сніжинки для заохочення; музичний супровід.
Хід уроку
1. Організація класу.

Привітання.


2. Повідомлення теми і мети уроку. Мотивація навчальної діяльності.

- Сьогодні у нас незвичайний урок. Ми здійснимо подорож до… А до кого, ви дізнаєтесь, коли

відгадаєте загадку:

Через гори і долини поспішав він до ялини.

І зробив чималий крос. Хто ж він, діти?

(Дід Мороз)

- Так, правильно. Ми завітаємо в майстерню Діда Мороза, в країну Морозяну. Дізнаємось, як багато

справ у нього у ці передноворічні дні. Можливо Діду Морозу знадобиться наша допомога. Але й не

забуватимем, що у нас урок математики і будемо розв’язувати приклади, задачі, виконувати різні

завдання, навчимося додавати і віднімати круглі числа. Хто буде давати правильні відповіді,

то отримає сніжиночку. В кінці уроку ми підрахуємо їх, у кого найбільше, той переможець.
❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄

3. Актуалізація опорних знань.


3.1. - У подорож ми візьмемо із собою розум, спостережливість, кмітливість, увагу, охайність,

а також знання. А на чому ми поїдемо до країни Морозяної ви дізнаєтесь, коли з’єднаєте



в зошиті крапочки від 1 до 6.

- На чому ж ми поїдемо? (На автобусі).


3.2. Перевірка домашнього завдання.

- Але, щоб сісти в автобус, треба придбати квитки. А для цього треба назвати відповіді до

прикладів домашнього завдання (№305).

3.3. Усний рахунок.

- Не всі ще придбали квитки, тому деякі учні виконають завдання на картках, а деякі порахують

усно:

порахувати від 53 до 65, від 80 до 92;



назвати сусідів чисел 40, 64, 79;

обчислити суму чисел 20 і 1; 1, 9 і 7; 30 і 7; різницю чисел 20 і 10; 49 і 9;

- Виникла перешкода: треба перелізти через паркан і сісти в автобус. Хто помітив залежність у

запису чисел, доповніть і продовжіть ряд чисел:

10 20 30 50 80 100

- А як називаються ці числа?


3.4. Каліграфічна хвилинка.

- Ось ми і в автобусі. Спокійно сіли і їдемо до Діда Мороза. Відкриємо зошити і запишемо


Каталог: doc -> files -> news -> 441
441 -> «впровадження управлінських інновацій в знз»
441 -> Поширення Феруму в природі. Використання заліза. Руйнування (іржавіння) заліза в природніх умовах
441 -> Уроку фізичної культури з елементами дзюдо Дата проведення : 14. 10. 2013 р. 3 клас Тема уроку: «Дзюдо як засіб фізичного виховання молодших школярів». Тип уроку: оздоровчо-виховний Мета
441 -> Урок №8. Тема. Мистецький дивосвіт. Східні мелодії. Мета. Ознайомити учнів із особливостями танців Індії
441 -> Якими бувають тварини?
441 -> Застосування заліза
441 -> Урок 30. Розв’язування виразів з дужками. Складені задачі

Скачати 311.5 Kb.

Поділіться з Вашими друзьями:
  1   2   3




База даних захищена авторським правом ©uchika.in.ua 2020
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка