Досягнути своєї цілі та задовольнити власні амбіціїДата конвертації09.05.2022
Розмір12.9 Kb.
#91871
лалалала

На мою думку, не можна фізичну працю поважати більше за розумову, вони однаково важливі в сучасному суспільстві. Поки одні працюють з паперами чи за комп’ютером, інші трудяться на полях чи доглядають за тваринами. Немає різниці, чим ти займаєшся для того, щоб досягнути своєї цілі та задовольнити власні амбіції.
По-перше, всі люди на землі різні й те що подобається одному-- не завжди сподобається іншому. Кожен вподобує той вид праці, від якого він отримує задоволення, і не важливо, чи це робити досліди на атомній станції, чи обробляти ділянку землі.
По-друге, якби люди були зацикленні конкретно на одному виду праці, ми б не змогли жити й розвиватися. Без розумових видів діяльності суспільство не змогло б дійти до теперішнього рівня розвитку. Теж саме можна сказати про фізичну працю, без неї багато проєктів не були б втілені в життя.
Яскравим прикладом людини, яка обожнювала працювати фізично є персонаж з твору братів Рудченків "Хіба ревуть воли, як ясла повні" Грицько, який не цурався роботи, щоб вибратись зі скрути, в якій він перебував з самого народження і добитися поваги його оточення.
Також, прикладом моєї думки може стати відомий винахідник Ілон Маск. Завдяки цій людині ми дізналися більше про космос і отримали багато інновацій в наше життя.
Отже, неважливо, чим людина займається, кожен з нас однаково заслуговує поваги та ввічливості до своєї діяльності.

Поділіться з Вашими друзьями:
База даних захищена авторським правом ©uchika.in.ua 2022
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка