Довідка про підсумки перевірки виконання заходів щодо запобігання травматизму з метою створення безпечних умов навчання, праціДата конвертації11.03.2019
Розмір55.5 Kb.
ТипДовідка
Довідка

про підсумки перевірки виконання заходів щодо запобігання травматизму
З метою створення безпечних умов навчання, праці, відпочинку, збереження життя і здоров’я учасників навчально-виховного процесу адміністрацією проводився аналіз роботи в школі щодо охорони праці, профілактики дитячого травматизму та та підвищення вимогливості до класних керівників .

Адміністрацією протягом ------- навчального року видано ряд наказів, спрямованих на покращення роботи з профілактики дитячого та виробничого травматизму:№ --- від----- р.«Про невідкладні заходи щодо забезпечення пожежної безпеки», №--- від------р. «Про заходи з пожежної безпеки і підтримання протипожежного режиму в школі», №--- від -----р. «Про призначення відповідального за теплове господарство в -----н.р.»№--- від ----р. «Про організацію роботи з охорони праці і призначення відповідальних у ---- н.р.».№--- від ---- р. «Про організацію екскурсій та туристичних подорожей в ---- н.р.» Про організацію екскурсій та туристичних подорожей в -------- н.р.», № --- від ----р. «Про запобігання травматизму учасників навчально – виховного процесу, проведення вступного інструктажу з учнями та порядок інформування про нещасні випадки», №--- від ---- «Про забезпечення медико – педагогічного контролю за фізичним вихованням учнів», № -- від ----р. «Про підготовку теплового господарства школи до роботи в осінньо-зимовий період --- н.р.», №--- від ----р. « Про проведення місячника безпеки під час використання газу в побуті»,№ ---- від ---р. « Про проведення уроку «Безпека на дорозі – безпека життя». №--- від ----- «Про проведення Тижня знань з безпеки життєдіяльності», №--- від --- р. «Про затвердження плану заходів щодо захисту учнів та працівників від грипу та інших ГРВІ на ----рр.»,№--- від -----р. «Про організацію профілактичної роти з безпеки життєдіяльності в осінньо-зимовий період -----н.р.»

Щорічно шкільною комісією складаються акти дозволу на експлуатацію навчальних кабінетів. Є правила внутрішнього розпорядку, затверджені загальними зборами трудового колективу. Школа має акт прийняття закладу до нового навчального року та протоколи випробування опору заземлення та ізоляції електромережі. В школі створена пожежно – технічна комісія (наказ №---- від -----р.), проводиться певна організаційна робота.


Розроблено заходи:

  • Комплексний план заходів щодо попередження надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру в осінньо-зимовий період ---- н.р.;

  • План заходів з охорони здоровя та життя учнів та працівників школи на --- н.р.;

  • План заходів з охорони праці на --- н.р.;

Проводився тиждень безпеки, в рамках якого пройшли наступні заходи:

  • ----р.вікторина «Безпека на дорозі-безпека життя» (3-5 кл. Відповідальні ----.);

  • ----р. екскурсія до пожежної частини «Професія пожежного і почесна, і важлива» (9-11 кл. Відповідальна -----.)

  • ----р.єдина класна година « Найбільший скарб на землі - це життя людини» (1-11 класи. Відповідальні класні керівники 1-11 кл.)

  • ---- р. зустріч за круглим столом з інспектором ДАІ -----. «Знай та поважай правила дорожнього руху» (6-8кл.Відповідальні -----.)

  • ---- р.заняття «Абетка безпеки використання газу в побуті» із запрошенням працівників служби газу. (1-2 класи. Відпов.----)

---- р. матеріали тижня узагальнені та фото звіт відправлений до міськво.

. Питання щодо стану безпеки життєдіяльності та охорони праці розглядались в--- н.р. на оперативних нарадах (Протокол №--- від ----)

В школі проводиться цілеспрямована робота по створенню здорових і безпечних умов навчання, праці учням і працюючим, створено службу охорони праці. (наказ №--- від ---р.)

Постійно проводиться робота по поліпшенню охорони життя і здоров’я учасників навчально-виховного процесу , покращення умов їх праці і навчання.З метою недопущення нещасних випадків та усунення загрози життю учасників навчально-виховного процесу, виконання приписів державної інспекції з енергетичного нагляду , а також питання щодо посилення роботи з електробезпеки тримаються на постійному контролі. Видано і доведено до працівників школи наказ №--- від ---р.« Про роботу електрогосподарства школи в осінньо-зимовий період ---- н.р.
У школі поновлено інструкції з охорони праці, техніки безпеки, ведуться відповідні журнали.

У --- р. завгосп --- пройшла навчання з питань охорони праці.

Школа забезпеченість --- вогнегасниками відповідно до норм.Через недостатнє фінансування не можливо вирішити такі важливі проблеми, як поновлення пожежної сигналізації, захист дерев’яних конструкцій протипожежними розчинами.

Стан дитячого травматизму знаходиться на постійному контролі, проводиться профілактична робота щодо запобігання дитячого травматизму. Облік нещасних випадків реєструється в журналах встановленого зразка. Всі випадки дитячого побутового травматизму з учнями школи обліковуються, профілактично-попереджувальна робота проводиться з дітьми під час годин спілкування з класними керівниками.

Ключовими невирішеними завданнями щодо зниження дитячого травматизму є відсутність достатньої батьківської уваги. Зниження соціальних установ в сім’ї безпосередньо впливає на поведінку дітей і в школі, і на вулиці.

Аналіз нещасних випадків свідчить про те, що найбільше діти травмуються в школі на уроках фізичної культури та під час перерв.( з початку цього навчального року складено 1 акт про травмування на перерві та 1 акт про травму у побуті)

В побуті найбільше діти страждають через пустощі та безконтрольність з боку батьків.На постійному контролі перебувають такі питання як проведення інструктажів з учнями та працівниками з питань безпеки життєдіяльності, приведення у відповідність до вимог Державних нормативних актів документації з охорони праці. Значна увага приділяється формуванню здорового способу життя і навичок безпечної поведінки.(участь у міській акції «Молодь за здоров’я –--» (за окремим планом)
Рекомендації:
1.Всім членам колективу :

- повсякденно виконувати чинне законодавство, нормативні документи стосовно безпеки життєдіяльності учасників навчально -виховного процесу;

- дотримуватись рекомендацій інструкцій з охорони праці, які видані кожному працівнику під особисту підпис.2. Класним керівникам 1-11кл.:

- проводити постійну профілактичну роботу щодо безпеки життєдіяльності учнів та на належному рівні в рамках суворого дотримання вимог законодавства України вести необхідну документацію;

- постійно залучати фахівців та спільно з ними проводити з учнями 1-11-х класів, їх батьками роз'яснювальну, просвітницьку роботу, заходи з профілактики захворювань та дитячого травматизму, бесіди про дотримання правил безпеки при поводженні неповнолітніх із вибухонебезпечними предметами, піротехнічними засобами, тематичні заняття з питань профілактики отруєнь грибами, дикими рослинами тощо.

- продовжити практику організації зустрічей з фахівцями: лікарями, пожежниками, інспекторами ДАІ.- Забезпечити не формальну організацію проведення інструктажів з учнями щодо поведінки дітей під час навчально-виховного процесу та в побуті.

3. Заступнику директора з навчально – виховної роботи взяти під особистий контроль достовірність та своєчасність інформування відділу освіти про випадки дитячого травматизму, про всі нещасні випадки побутового характеру, вчасну реєстрацію нещасних випадків у відповідних журналах.
Каталог: uploads -> editor -> 2764 -> 98261 -> sitepage 55
editor -> Календарно-тематичне планування уроків з художньої культури на І семестр для 9-11 класів. Художня культура 9 – 11 класи Розробка змісту навчальної програми «Художня культура»
editor -> Методичні рекомендації щодо ведення класних журналів Упорядник: Сергата Світлана Миколаївна завідувач районного методичного кабінету відділу освіти Новомиргородської районної державної адміністрації
sitepage 55 -> Положення про медико-педагогічний контроль за фізичним вихованням учнів, Інструкції про розподіл учнів на групи для занять на уроках фізичної культури, затверджених спільним наказом Міністерства охорони здоров’я України та моіну від 20
sitepage 55 -> Довідка про стан викладання інформатики в школі
sitepage 55 -> Довідка про організацію навчально виховного процесу в 1 класі Для учнів 1 класу початок навчання складний і
98261 -> Абетка молодого педагога
sitepage 55 -> Довідка про стан викладання та рівень навчальних досягнень учнів з фізичної культури
98261 -> Розв’язування задач на відсотки


Поділіться з Вашими друзьями:
База даних захищена авторським правом ©uchika.in.ua 2020
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка