Довідка про результати тематичної перевірки стану викладання фізичного вихованняСкачати 17.83 Kb.
Дата конвертації23.11.2018
Розмір17.83 Kb.
#66758
ТипПрограма
Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступеню №125

ДОВІДКА

ПРО РЕЗУЛЬТАТИ ТЕМАТИЧНОЇ ПЕРЕВІРКИ СТАНУ ВИКЛАДАННЯ ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ

Згідно річного плану роботи у січні 2012року було здійснено тематичну перевірку cтану фізичного виховання.

Програма роботи включала:


  • вивчення наявності навчальної бази з фізичної культури;

  • вивчення забезпечення базового рівня знань і умінь з фізичної культури в школі;

аналіз якісного складу вчителів та їх фахової підготовки.

Головними методами вивчення були відвідування уроків,занять спортивних секцій,бесіди з учителями та учнями. Відвідано декілька загальношкільних та групових спортивних змагань і свят,які проводили вчителі разом з учнями.

Фізичну культуру в школі викладають:

Терещенко Сергій Іванович - середня спеціальна освіта,педстаж 34роки,кваліфікаційна категорія «спеціаліст»,старший учитель,викладає у 6-11класах.

Додока Світлана Іванівна - вища освіта, ,педстаж 27 років, кваліфікаційна категорія «вища»,старший учитель,викладає у 5-11класах.

Під час перевірки виявлено,що вчителі знають програму,пояснювальну записку до неї,календарні плани затверджені,узгоджені з керівником ШМО та РМО.

Допомагає вчителям в роботі постійне вивчення результатів медичних оглядів учнів. Листи здоров’я є в наявності в кожному класному журналі. Учні поділені на групи:основну,підготовчу та спеціальну .У процесі вивчення роботи вчителів виявлено,що ними створені всі необхідні умови для реалізації комплексної програми з фізичної культури та виконання статті 35 Закону «Про освіту».

На спортивному майданчику відповідний комплекс нестандартного обладнання,тренажерний майданчик ,два ігрових майданчики,чотири зони бігу,стрибків та метання,смуга перешкод .У спортивному залі наявне необхідне гімнастичне обладнання,баскетбольні щити,волейбольні стояки, необхідна кількість спортивного інвентарю (м’ячі,гантелі,обручі тощо )

На уроках фізичної культури вчитель Терещенко С.І. забезпечує інтенсивний розвиток в учнів основних рухових якостей з урахуванням сенситивних періодів розвитку шкільного віку. Заняття характеризуються високою моторною щільністю,реалізацією диференційованого та індивідуального підходів. Цьому допомагає систематичний контроль учителя за пульсом учнів,їхнім зовнішнім виглядом,самопочуттям. Його уроки відзначаються різноманітністю змісту,вибором раціональних методів і організації діяльності школярів.

Велику увагу Сергій Іванович приділяє вихованню учнів перш за все-збереженню та зміцненню їхнього здоров’я. Проведення уроків та занять спортивних секцій базується на наукових положеннях педагогіки,дидактики психології.

Додока С.І .домагається виконання учнями навчальних нормативів за всіма розділами комплексної програми. Двічі протягом навчального року (вересень,травень)з учнями проводяться тести,які дають змогу виявити зміни у їхньому фізичному стані. Учитель своєчасно подає прохання і пропозиції щодо складання розкладу уроків,виходячи з педагогічних та методичних вимог до нього. Це теж сприяє збереженню здоров’я дітей,позитивно впливає на заняття. Багато уроків з фізичної культури проводяться на свіжому повітрі,що сприяє зміцненню здоров’я та загартуванню організму дітей.

За спеціально розробленою схемою на уроках у 1-6 класах учителі-предметники організовують з учнями фізкультрозминки.Для забезпечення високої якості цих заходів з учителями проводяться практичні заняття. Працюють окремі секції за кошти бюджету.

Систематично проводяться спортивні змагання .В окремих змаганнях беруть участь діти й батьки .Двічі протягом року проводяться спортивні свята.

Підводячи підсумки перевірки слід вказати на недоліки у роботі вчителів фізичної культури Так під час відвідування уроків вчителя Терещенка С.І

Зроблені зауваження щодо недотримання структури уроків згідно планування. Вчитель не завжди своєчасно починає урок.

З метою поліпшення стану викладання предмету рекомендується:  • проводити фізкультурно-оздоровчу ,спортивну роботу на основі останніх досягнень теорії та практики педагогічної науки по збереженню,зміцненню і відновленню здоров’я учнів.

  • Систематично вивчати і аналізувати стан фізичного виховання в школі.

  • Вчителям фізичної культури здійснювати на основі диференційованого та індивідуального підходу та особистісно зорієнтованих методик навчання культури здоров’я учнів.

  • Активізувати і постійно вдосконалювати форми і методи роботи по збереженню репродуктивного здоров’я підростаючого покоління.

  • Бути для учнів прикладом зовнішньої і внутрішньої культури,пропагандистом фізичної культури і спорту,здорового способу життя,постійно дбати про своє професійне і духовне збагачення.

Директор школи В. Максименко
Каталог: uploads -> editor -> 2478 -> 97804 -> sitepage 72 -> files
editor -> Методичні рекомендації щодо ведення класних журналів Упорядник: Сергата Світлана Миколаївна завідувач районного методичного кабінету відділу освіти Новомиргородської районної державної адміністрації
files -> Наради за участю заступника директора школи з навчально-виховної роботи дєдюліна Н. В. Мета
97804 -> Smart-дошка як засіб активізації процесу навчання української мови та літератури
97804 -> Сергєєва Таїсія Семенівна
97804 -> Круглий стіл м. Кривий Ріг Сьогодні усе для тебе… В. Симоненко Мета
97804 -> Положення про порядок проведення навчання з питань охорони праці, затвердженого наказом Держнаглядохоронпраці України від 26. 01. 2005 №15, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 15. 02. 2005 за №231/10511
97804 -> Положення про порядок проведення навчання з питань охорони праці, затвердженого наказом Держнаглядохоронпраці України від 26. 01. 2005 №15, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 15. 02. 2005 за №231/10511
97804 -> Урок української мови. 6 клас
97804 -> Практикум у рамках семінару «Системи навчання і освіти в комп’ютерно-орієнтованому середовищі»

Скачати 17.83 Kb.

Поділіться з Вашими друзьями:
База даних захищена авторським правом ©uchika.in.ua 2022
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка