Гра «Парасолька»Скачати 29.61 Kb.
Сторінка1/7
Дата конвертації03.03.2022
Розмір29.61 Kb.
#91033
  1   2   3   4   5   6   7
Ігри на свіжому повітрі

Ігри на свіжому повітрі
Молодший школяр
Гра «Парасолька»
Ця гра може бути використана під час звичайних прогулянок надворі. У неї можуть грати діти різного віку. Щоб почати гру, слід узяти велику парасольку, розкрити її та пояснити дітям, що коли на вулиці сонячно, можна гуляти, бігати, веселитися, а коли починається дощик, треба швидко йти під парасольку. Діти грають, потім вихователь несподівано говорить: «Дощик почався!». Діти повинні швидко сховатися під парасольку; хто не встигає, вибуває з гри. Після слів «Дощик закінчився!» діти знову грають до нового туру. Переможцем стає той, хто останнім залишиться під парасолькою, коли всі інші гравці вибули. Цю забаву можна супроводжувати музикою.
Упіймай горобчика!
Ця весела й рухлива гра вчить дітей кооперуватися й співпрацювати, а також проявляти спритність і винахідливість. Вона чудово підходить для проведення на свіжому повітрі . Тут є два головні герої – горобець і кішка. Діти створюють коло, усередині якого ховається горобець. Кішка знаходиться за колом, її завдання – упіймати горобця, а завдання дітей у колі – не пустити кішку. Коли горобець спійманий, можна змінити головних героїв. Ця гра відмінно ілюструє принцип взаємодопомоги й учить дітей успішно взаємодіяти.
ВЕСЕЛКА
Мета:Вчити дотримуватися дистанції під час виконання рухів. Удосконалювати навички бігу; виховувати витримку, кмітливість.
Хід гри: Діти шикуються півколом, дотримуючись дистанції за наочними орієтирами. За допомогою лічилки обираєтьсядитина - «Веселка», яка повертається обличчям до гравців, тримає руки з обручемперед собою (протягом усієї гри «Веселка» залишається на своєму місці). «Веселка» називає який-небудь колір. Гравці знаходять цей колір у себе в одязі і, торкаючись цього кольору, спокійно проходять поруч з «Веселкою» за наочними ориєтирами. Якщо у гравця відсутній потрібний колір, він повинен швидко пробігти поруч з «Веселкою». Якщо «Веселка» спіймав гравця обручем, тойстає новим «Веселкою» і гра продовжується.


ПЕРЕБІЖКИ

Скачати 29.61 Kb.

Поділіться з Вашими друзьями:
  1   2   3   4   5   6   7
База даних захищена авторським правом ©uchika.in.ua 2022
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка