Характеристика мікропроцесорного пристрою І автоматики rej 515 ПризначенняСторінка1/3
Дата конвертації05.01.2017
Розмір1.26 Mb.
#6860
  1   2   3
Характеристика мікропроцесорного пристрою і автоматики REJ 515Призначення

Реле серії REJ51_, REJ52_ REU51_, REU52_ виконані на сучасній мікропроцесорній базі і призначені для захисту різних енергооб'єктів. Реле виконують функції максимальних струмових захистів (МТЗ), ненапрямлених і спрямованих захистів від замикань на землю (ОЗЗ), реле максимального і мінімального напруги, а також вимірювання, сигналізації, реєстрації та осцилографування аварійних параметрів. Реле мають порт зв'язку і можуть бути інтегровані в систему для передачі даних в АСУ ТП підприємства. Зв'язок здійснюється по SPA протоколу. Є можливість підтримки стандартних міжнародних протоколів (наприклад, IEC 870 - 5 -103). Всі реле сумісні і входять до складу комплексною системою захисту і управління концерну АВВ.


Застосування

Реле застосовуються в схемах вторинної комутації для використання як основних і резервних захистів енергооб'єктів напругою 0,4 кВ і вище і рекомендуються для застосування на нововведених і реконструйованих об'єктах.


Сфери застосування:

• електричні станції та підстанції;

• промислові підприємства;

• підприємства нафтогазового комплексу;

• підприємства комунального господарства та ін
Об'єкти застосування:

• низьковольтні комплектні пристрої;

• шафи та панелі захистів ліній, трансформаторів, генераторів і т.д.;

• комплектні трансформаторні підстанції;

• осередку КРУ і камери КСВ 6 -10 кВ (в т.ч. і Модернізовані);

• розподільні пристрої 0,4 кВ та ін.


Індикація і реєстрація даних

Реле захисту здійснюють вимірювання та індикацію поточних значень струмів і напружень в первинних або вторинних величинах, реєстрацію аварійних струмів і напруг, видачу на індикатори та дворядковий рідкокристалічний дисплей (Для реле з РК дисплеєм) інформації про спрацьовуванні захистів. Значення аварійних струмів та напруг і індикація про спрацьовування захистів зберігається в незалежній пам'яті. Завдання уставок і конфігурації реле виконується кнопками управління на дисплеї або за допомогою персонального комп'ютера і спеціального програмного забезпечення. Реєстратор анормальних режимів виконує запис аналогових і дискретних сигналів. Реєструються п'ять останніх аварійних параметрів аналогових і дискретних величин,які можуть бути використані для оцінки місця пошкодження і розрахунку комутаційного ресурсу вимикачів. Виконавчі вихідні реле для відключення і сигналізації вільно програмуються.


Конструктивне виконання

Реле виконуються в універсальному, з поліпшеними характеристиками корпусі, усередині якого розташовуються різні блоки. У реле типу REJ52_ і REU52_, крім світлодіодних індикаторів на передній панелі є 2-х рядковий 16 символьний рідкокристалічний дисплей і 6 кнопок управління. Тут же є порт оптико електричного перетворювача для підключення персонального комп'ютера. На задній стінці реле розташований роз'єм для підключення пристрою до системи АСУ (уREJ52_ і REU52), а також роз'єми для підключення трансформаторів струму,напруги, джерела живлення і вихідних реле.Програмне забезпечення CAP 505Каталог: portal -> static
static -> Пояснювальна записка до магістерської кваліфікаційної роботи магістр (освітньо-кваліфікаційний рівень) на тему
static -> Пояснювальна записка до бакалаврської дипломної роботи за напрямом підготовки
static -> Реферат abstract вступ 1 загальна характеристика авіаційної промисловості
static -> «Характеристика інформаційних технологій на прикладі системи комп'ютерної алгебри Mathcad»
static -> «Характеристика інформаційних технологій на прикладі електричнoго програмного забезпечення see electrical Expert»
static -> «Використання сучасних комп’ютерних технологій для розрахунку систем освітлення приміщень»
static -> Оптимізація структури і потужності зони поточного ремонту пасажирських автомобільних підприємств
static -> «Характеристика інформаційних технологій на прикладі програм и для роботи з електронними таблицями Microsoft Excel»
static -> Реферат об’єкт досліджень видобування мінеральних вод. Мета роботи дослідити екологічний вплив видобування мінеральних вод


Поділіться з Вашими друзьями:
  1   2   3
База даних захищена авторським правом ©uchika.in.ua 2022
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка