Індія: така далека і близькаСторінка1/6
Дата конвертації24.08.2017
Розмір1.62 Mb.
  1   2   3   4   5   6
Відділ культури і туризму

Черкаської райдержадміністрації

КЗ «Черкаський районний організаційно-методичний центр бібліотечної та краєзнавчої роботи»

Черкаської районної ради
Індія: така далека і близька
Колоритна мандрівка

Черкаси 2017

Індія: така далека і близька: [колоритна мандрівка] / Комун. закл. «РОМЦ БКР» Черкас. райради; авт.-укладач А.Г. Кирдода. – Черкаси:
[б. в.], 2017. – 20 с.

Країна з багатою древньою історією і насиченою колоритною культурою, глибокими національними традиціями та незвичайним поєднанням мов, звичаїв і вірувань, країна загадок і краси – Індія – сьогодні вважається одним з найцікавіших місць на планеті.


Видання рекомендоване широкому колу читачів та стане у нагоді тим, хто цікавиться Індією, її культурою та традиціями.

Автор-укладач: А. Г. Кирдода

Відповідальна за випуск: Л. В. Гріщенко

Комп'ютерний набір: А. Г. Кирдода


Комунальний заклад «Черкаський районний організаційно-методичний центр бібліотечної та краєзнавчої роботи» Черкаської районної ради, 2017

Електронна адреса: bibliotekaromc@gmail.сom

На півострові Індостан, що на півдні Азії, оточена найвищими горами світу Гімалаями та омита водами Індійського океану, розташувалась незвичайна стародавня країна – Індія. Простягнулась вона від піків Каракоруму на півночі до мису Кумарі на півдні, від пустель Раджастана на заході до Бенгалії на сході.

Назва країни має декілька походжень. За однією версією, назва країни походить від назви річки Інд – історична локальна назва річки Інд на хінді і урду «сіндх», що означає «річка». У Конституції Індії та в офіційному користуванні існує також назва «Бхарат», яка походить від санскритського імені давнього індійського царя, історія якого викладена в поемі «Махабхарата». Третя назва – «Хіндустан», що перекладається з перської, як «країна індійців».

Індія — це багатомовна країна, індійці розмовляють кількома сотнями різних мов, проте статус офіційної мови займає мова гінді, Конституція також визнає англійську мову, як допоміжну офіційну мову.

Близько 80% індійців сповідують індуїзм, решта населення відноситься до інших релігійних груп: мусульман, християн, сикхів, буддистів, джайністів.

Займаючи велетенську територію Азійського субконтиненту Індія вважається однією з найбільших за площею країн світу, та другою, після Китаю, за населенням. Кожен шостий житель Землі мешкає в Індії. В Європі впродовж багатьох століть Індію уявляли як багату і розвинену країну. Зараз вона займає місце серед найбідніших і слаборозвинених країн світу: половина дорослих індійців все ще неписьменна, третина населення живе нижче і так вкрай низького рівня злиденності, а дві третини його все ще зайняті в аграрному секторі…


Каталог: images -> downloads
images -> Гостра дихальна недостатність
images -> Програма вступного випробування з іноземної мови (англійська, німецька, французька) за професійним спрямуванням
images -> Розвиток вітчизняної системи електронних наукових видань
images -> Програма м. Івано-Франківськ, 2011 міністерство охорони здоров’я україни
downloads -> Сумський державний унiверситет
downloads -> Сумський державний унiверситет
downloads -> Сумський державний унiверситет
downloads -> Сумський державний унiверситет
downloads -> Сумський державний унiверситет
downloads -> Вимоги часу – нові форми роботи та послуги в бібліотеці


Поділіться з Вашими друзьями:
  1   2   3   4   5   6
База даних захищена авторським правом ©uchika.in.ua 2020
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка