«Інформаційні технології в медицині»Сторінка1/13
Дата конвертації23.10.2016
Розмір1.57 Mb.
#666
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   ...   13
з предмету Інформаційні технології ,системи та ресурси

на тему «Інформаційні технології в медицині»

Київ-2014

ЗмістВступ 2

Сучасні інформаційні технології в медичній практиці 3

Комплексна система автоматизації діяльності медичного закладу 5

Телемедицина 14

Сучасна хірургія 15

Інформаційні технології в стоматології 16

Сучасна діагностика 17

Комп'ютерна томографія 18

Рентген та ультразвук 18

Використання сучасних інформаційних технологій у медичних лабораторних дослідженнях 19

Комп'ютерна флюорографія 20

Висновок 21

Список використаної літератури 21Вступ


Сучасний період розвитку суспільства характеризується сильним впливом на нього інформаційних технологій, які прийшли в усі сфери людської діяльності, забезпечують поширення інформаційних потоків в суспільстві, утворюючи глобальний інформаційний простір. Вони швидко перетворилися на життєво важливий стимул розвитку не тільки світової економіки, а й інших сфер людської діяльності.

Важко знайти сферу, в якій зараз не використовуються інформаційні технології. Лідерами галузі з впровадження комп'ютерних технологій є архітектура (архітектурне проектування),  машинобудуванняосвіта, банківська сфера і, з запізненням, медицина.

Сучасні інформаційні технології все більше використовуються в галузі охорони здоров'я, що буває зручним, а часом просто необхідним. Завдяки цьому медицина, в тому числі і нетрадиційна, набуває сьогодні абсолютно нових рис. У багатьох медичних дослідженнях просто не можливо обійтися без комп'ютера і спеціального програмного забезпечення до нього. Цей процес супроводжується суттєвими змінами в медичній теорії та практиці, пов'язаними з внесенням коректив як на етапі підготовки медичних працівників, так і для медичної практики.

Життєвий шлях кожної людини в тій чи іншій мірі перетинається з лікарями, яким ми довіряємо своє здоров'я і життя. Але образ медичного працівника та медицини в цілому останнім часом зазнає серйозних змін, і відбувається це багато в чому завдяки розвитку інформаційних технологій.І хоча присутність інформаційних технологій стає для пацієнта вже помітною, тим не менш, це тільки мала видима частина айсберга. Отже, медицина та комп'ютерні технології - що пов'язує разом ці поняття і як цей дует працює сьогодні за кордоном і в нашій країні?

Сучасні інформаційні технології в медичній практиці
Каталог: snippet -> f3627 -> 28731 -> 173255


Поділіться з Вашими друзьями:
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   ...   13
База даних захищена авторським правом ©uchika.in.ua 2022
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка