Інформація для батьків як ми навчаємо ми будемо: навчати вашу дитину разом з однолітками такого ж рівня; використовувати підручник, доповнюючи його історіями, іграми та іншими цікавими вправамиСкачати 155.92 Kb.
Дата конвертації20.11.2018
Розмір155.92 Kb.
#65332
ТипІнформація
ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ БАТЬКІВ
1. ЯК МИ НАВЧАЄМО
Ми будемо:

 • навчати вашу дитину разом з однолітками такого ж рівня;

 • використовувати підручник, доповнюючи його історіями, іграми та іншими цікавими вправами;

 • створювати всі умови, щоб ваша дитина користувалася мовою, яку вивчає, розмовляючи з іншими дітьми та відпрацьовуючи різні навички. Це допоможе їй почуватися впевненіше та покращити шкільні оцінки;

 • застосовувати на кожному уроці різні види вправ. Це допоможе дітям залишатися протягом заняття активними та зосередженими. Різні діти вчаться по-різному: деякі – через візуальне сприйняття, деякі – через слухове, а деякі – через рухову активність, тож ми запропонуємо різні види вправ, щоб залучити до навчання всіх дітей;

 • допомагати вашій дитині стати відповідальним громадянином світу з необхідними знаннями англійської мови, що дозволять їй досягти успіху в майбутньому.


ГРУПИ ОРГАНІЗОВАНІ ЗА ВІКОМ І РІВНЕМ
6-7 років (Lower Primary)

8-10 років (Upper Primary)

11-13 років (Lower Secondary)

14-16 років (Upper Secondary)

17-18 років (Young Adults)
Більшість дітей зараховують у певну вікову категорію на початку року, і вони продовжують навчатися у відповідній групі цілий рік.

Якщо вашій дитині виповнюється 18 років до Нового року, вона за бажанням може приєднатися до однієї з дорослих груп, починаючи з зимового триместру.


СТРУКТУРА КУРСУ


 • Структура року: навчальний рік налічує 120 астрономічних годин та поділяється на три триместри по 40 годин кожен – осінній, зимовий і весняний.

 • Майже кожен мовний рівень розрахований на два навчальних роки (див. Додаток 1 – Таблиця структури рівнів).

 • Після весняного триместру у травні, червні та липні відбуваються літні інтенсивні курси, що тривають по 20 годин. Вони більш спеціалізовані та передбачають можливість вибору профілю.

 • Канікули не завжди збігаються зі шкільними канікулами (див. вкладку «Дати курсів, свята, процедура оплати і повторна реєстрація»).


ПІДРУЧНИКИ
Вартість підручників не входить у вартість курсу.

Зверніть увагу: з курсом Primary Plus course ( 8-10) – Ваша дитина отримає необхідні навчальні матеріали безкоштовно на заняттях.

Дивіться Додаток 2 – Список підручників, щоб дізнатися, який підручник вам потрібно придбати до початку курсу.ВИКЛАДАЧІ БРИТАНСЬКОЇ РАДИ

У Британській Раді працюють лише найкращі викладачі, бо ми віримо, що саме від них залежить успішне навчання вашої дитини. Наші викладачі – висококваліфіковані, досвідчені професіонали. Вони проходять спеціальну підготовку, щоб викладати англійську мову з використанням найновішої комунікативної методології та розуміти специфічні потреби й інтереси дітей різного віку.

Учні та викладачі на заняттях розмовляють лише англійською. Викладачі наполягатимуть, щоб ваша дитина використовувала англійську мову не лише для демонстрації знань, але й для будь-якої комунікації протягом заняття. Наші викладачі заохочують учнів брати активну участь у процесі навчання та будують уроки таким чином, щоб сприяти повноцінній комунікації та ефективному навчанню.

Британська Рада як роботодавець втілює політику рівних можливостей і не допускає дискримінації на підставі віку, статі, національності, раси чи сексуальної орієнтації. Ми пишаємося тим, що наша команда викладачів є розмаїтою, і вважаємо це нашою сильною стороною. Ми очікуємо від усіх наших викладачів відповідності нашим професійним стандартам і готовності до безперервного професійного розвитку. 1. оцінювання та успіШНІСТЬ


Ми будемо:

 • застосовувати регулярне поточне оцінювання (знання/участь) та міні-тести (мовні навички), щоб відстежувати успіхи вашої дитини та заохочувати її рефлексувати щодо свого навчання;

 • вносити дані в систему поточного контролю успішності, щоб ви могли слідкувати за успіхами вашої дитини;

 • наприкінці кожного триместру надавати вам звіт про досягнуті результати з інформацією про теми, які вивчила ваша дитина, та навички, які вона опанувала;

 • наприкінці кожного року видавати учням фінальний сертифікат про успішне завершення курсу.

Ми просимо вас:

 • запитувати у дитини про її уроки;

 • звертатися до викладача, якщо у вас є питання чи зауваження щодо успішності або участі вашої дитини на заняттях;

 • відвідувати дні відкритих дверей і батьківські зустрічі;

 • слідкувати за системою поточного контролю успішності та обговорювати будь-які питання з вашою дитиною або викладачем.

Система поточного контролю успішності: http://www.britishcouncil.com.ua/student/?language=en
УСПІШНІСТЬ


 • Успішне опанування рівня залежить від досягнень вашої дитини, її роботи на заняттях і вдома, а також відвідуваності (необхідно відвідати мінімум 80% усіх занять. Це означає, що ваша дитина може пропустити не більш ніж 24 години / 12 занять за навчальний рік). У виняткових випадках ми можемо на свій розсуд проявляти гнучкість у цьому питанні.
 • Наприкінці кожного триместру ми видаємо дитині звіт про досягнуті результати, який вона має передати батькам. Цей звіт відображає досягнення вашої дитини за різними напрямками і містить детальні коментарі викладача.
 • На останньому занятті курсу ми видаємо фінальний сертифікат.
 • Якщо дитина не досягла за рік очікуваних результатів, ми рекомендуємо батькам записати її на літній інтенсивний курс. 1. домашня робота та позакласне навчання


Ми будемо:

 • щотижня давати вашій дитині домашнє завдання, щоб закріпити матеріал, вивчений на уроці. Завдання будуть записуватися в «щоденник домашньої роботи» у її робочому зошиті;

 • перевіряти домашнє завдання на наступному уроці;

 • проводити «Читацький виклик» і змагання «Твір місяця», щоб розвивати мовні навички вашої дитини.

Ми просимо вас:

 • перевіряти «щоденник домашньої роботи» і слідкувати за тим, щоб ваша дитина виконувала необхідні завдання до наступного уроку;

 • робити запис у «щоденнику домашньої роботи» або говорити з викладачем, якщо вам довелося допомагати дитині з домашнім завданням або якщо воно виявилося для неї занадто складним;

 • Якщо Ваша дитина займається за програмою Primary Plus course домашнє завдання виконується на онлайн-порталі, де дитина отримуватиме доступ до навчально-розважальних ігор та відеоматеріалів у якості винагороди за правильно виконані завдання.

 • активно підтримувати навчання вашої дитини і заохочувати її брати участь у «Читацькому виклику» та конкурсі «Твір місяця».

Ви можете знайти багато навчальних матеріалів для вашої дитини на сайтах Learn English:

http://learnenglishteens.britishcouncil.org/


http://learnenglishkids.britishcouncil.org/

Ви граєте важливу роль в освіті вашої дитини.

Усі наші клієнти одержують безкоштовний доступ до Навчальної зони, де ми пропонуємо книжки на різні теми для дітей різного віку та рівня.
Також протягом року ми проводимо конкурси, спрямовані на розвиток мовних навичок вашої дитини. Серед них:


 • Читацький виклик

 • Конкурс «Твір місяця»

Будь ласка, заохочуйте вашу дитину брати в них участь.


Ми відзначатимемо особливі події, такі як Гелловін, Різдво та кінець навчального року, в освітньому центрі або на спеціальних вечірках. Про ці події ми будемо вас повідомляти протягом року. 1. переваги вашої залученості – спілкування з учителем вашої дитиниДіти досягають кращих результатів і почуваються щасливішими, коли батьки їх підтримують і проявляють зацікавленість у їхньому навчанні. Ви як батьки знаєте вашу дитину та її почуття, як ніхто інший. Якщо ви активно залучені у процес, викладачі можуть попросити у вас поради щодо вашої дитини, і ви можете підказати їм, як вирішити ту чи іншу проблему.
Ми будемо:


 • запрошувати вас на батьківські зустрічі в осінньому та весняному триместрах;

 • дослухатися до ваших ідей і коментарів;

 • проводити «Воркшоп для батьків», щоб навчити вас допомагати своїй дитині вивчати англійську.


Ми просимо вас:


 • запитувати у дитини про її уроки англійської;

 • познайомитися з учителем дитини та відвідувати батьківські зустрічі;

 • звертатися до викладача чи у службу клієнтської підтримки, якщо у вас є якісь зауваження.


На нашому сайті ви знайдете багато матеріалів для батьків:

http://learnenglishkids.britishcouncil.org/en/parents
ЯК поспілкуватися з уЧИТЕЛем ДИТИНИ?
Ви можете зв’язатися з учителем вашої дитини різними шляхами.

Найкращий варіант – поговорити з ним до або після уроку, однак зауважте, що викладач часто поспішає на наступне заняття. У такому разі ви можете швидко домовитися з ним про зустріч у зручніший час.

Якщо ви не маєте змоги домовитися про зустріч із викладачем особисто, ви можете призначити з ним зустріч через нашу службу клієнтської підтримки.

Протягом року буде організовано дві зустрічі для батьків, на яких ви зможете поспілкуватися з учителем своєї дитини: один – на початку (осінній триместр), і другий – у кінці навчального року (весняний триместр).

Щоб дізнатися більше інформації, дивіться нашу угоду «Партнери у навчанні» (Додаток 4).


 1. дати курсів, свята, процедура оплати і повторна реєстраціяВихідні дні у 2016-17 навчальному році:

11 жовтня - Батьківська зустріч

14 жовтня - День захисника України

22 грудня – 9 січня Новорічні канікули

08 березня - Міжнародний жіночий день

21 березня - Батьківська зустріч

17 квітня - Пасха

01 травня - День праці

09 травня - День перемоги

20 червня - Трійця

28 червня - День Конституції
Осінній триместр 2016-17 - 29.08.2016-09.11.2016

Батьківська зустріч - 11.10.2016Зимовий триместр 2016-17 - 10.11.2016-06.02.2017

Новорічні канікули – 22.12.2016 – 09.01.2017Весняний триместр 2016 - 07.02.2017-24.04.2017

Батьківська зустріч – 21.3.16Процедура оплати

Зауважте, будь ласка, що з 1 січня 2014 року процедура оплати мовних курсів змінилася. Тепер Британська Рада приймає лише банківські платежі.

Існує три варіанти здійснення оплати:

1. Прийти на рецепцію з внутрішнім паспортом та ідентифікаційним кодом, підписати договір і одержати квитанцію на оплату. Це може зайняти 15-20 хвилин.

2. Надіслати відскановані копії вашого внутрішнього паспорту (усіх заповнених сторінок) та ідентифікаційного коду на адресу info@britishcouncil.org.ua. Ми заздалегідь підготуємо всі документи – вам потрібно буде лише прийти і забрати їх.

3. Заповнити спеціальну форму та надіслати її на адресу info@britishcouncil.org.ua. Ми заздалегідь підготуємо всі документи – вам потрібно буде лише прийти і забрати їх.

Договір про надання послуг можна прочитати на нашому сайті. Ви можете оплатити квитанцію без комісії у будь-якому відділенні «Райффайзен Банку Аваль» або з комісією в будь-якому іншому банку.

Повторна реєстрація

Клієнти, які вже реєструвалися на наші курси, мають пріоритет під час реєстрації на наступні триместри, щоб діти могли продовжувати навчатися в тій самій групі протягом навчального року.
 1. благополуччя вашої дитини – наші правила поведінки


Наші правила:

 1. Слідувати вказівкам.

 2. Дослухатися до викладачів, співробітників та інших учнів.

 3. Давати змогу всім долучатися та брати участь у заняттях.

 4. Дбати про безпеку інших.

Ми будемо:

 • вчити дітей, що кожна людина є важливою і бажаною у Британській Раді;

 • вчити дітей хорошій поведінці на заняттях;

 • розмовляти з вашою дитиною, якщо вона погано поводиться, та пояснювати їй, чому її поведінка проблематична. Якщо дитина не виправить свою поведінку, ми будемо розмовляти про це з вами, а якщо вона і після цього продовжуватиме погано поводитись, ми можемо попросити вас більше не приводити її на заняття;

 • протидіяти будь-якій формі булінгу та розмовляти з вами, якщо ваша дитина стала жертвою цькувань;

 • обговорювати поведінку вашої дитини лише з вами (а не з іншими батьками).

Ми просимо вас:

 • співпрацювати з нами, допомагаючи вашій дитині дотримуватися цих правил.


Позитивна політика щодо дисципліни
Більшість наших учнів є відповідальними, вихованими та допомагають нам підтримувати сприятливе навчальне середовище на заняттях.

На початку курсу ми домовляємося з дітьми про правила поведінки на уроках та встановлюємо певний порядок, який нагадує учням про наші очікування щодо їхньої поведінки.

Ми намагаємося винагороджувати хорошу поведінку на заняттях. Ми уникаємо покарань за погану поведінку або низькі навчальні результати через вплив цих заходів на розвиток дитини.

Лише зрідка на заняттях виникають проблеми з дисципліною.

Ось перелік виявів поганої поведінки, які ми вважаємо неприйнятними, якщо дитина робить це регулярно:


 • заважає іншим учням навчатися;

 • поводиться грубо чи агресивно;

 • виявляє неповагу до вчителя;

 • цькує інших дітей;

 • пошкоджує майно.

Ми звертаємо увагу учнів, що вони самі відповідають за свої дії і що ми очікуємо від них хорошої поведінки у Британській Раді.

Якщо поведінка дитини не відповідатиме нашим очікуванням, ми здійснимо ряд кроків.

1. Викладач розмовляє з учнем.

2. Викладач розмовляє з батьками.

3. Викладач розмовляє зі старшим викладачем та пропонує укласти договір про виправлення поведінки, завдяки якому ми слідкуватимемо за поведінкою дитини протягом десяти уроків (приклад договору наведено в Додатку 3).

4. Учня не допускають до занять у Британській Раді.

Ми хочемо наголосити, що якщо після будь-якого з цих кроків поведінка дитини покращиться, здійснювати подальші заходи не буде потреби.

Політика протидії булінгу

Протидія булінгу
Ми прагнемо підтримувати у Британській Раді безпечне та привітне середовище для наших учнів і співробітників. Будь-яка форма булінгу у Британській Раді є неприпустимою. Якщо ваша дитина стала жертвою або свідком цькування з боку однолітків, ми просимо її повідомляти про такі випадки вчителю, співробітнику служби клієнтської підтримки або вам. Проти будь-якого цькування, яке помітять наші співробітники або про яке повідомите ви чи ваша дитина, буде вжито оперативних та рішучих заходів.
Що таке булінг?
Булінг (цькування) – це зумисне та регулярне завдання емоційної чи фізичної шкоди іншим, що може набувати різних форм, наприклад:


 • фізичний: биття, штовхання, кусання, чіпання чужих речей і т.д.

 • словесний: обзивання, сміх із чужих помилок, говоріння іншим людям неприємних речей і т.д.

 • опосередкований: ігнорування одногрупника, перешіптування про когось, виключення інших учнів із групових вправ і т.д.

 • віртуальний: опосередковане чи словесне цькування через мобільні телефони (смс) та інтернет (соціальні мережі, імейл і т.д.)


Чому важливо протидіяти булінгу?
Діти приходять до нас, щоб навчатись, а для цього вони мають почуватися на уроках безпечно. Якщо вони відчувають загрозу, вони не будуть навчатись і можуть втратити бажання відвідувати курси. Діти, особливо в ранньому віці, чутливі до психологічного та фізичного тиску, тому цькування може мати глибокий і відчутний вплив на їхній особистісний і учбовий розвиток. Британська Рада приділяє особливу увагу створенню безпечного навчального середовища для ваших дітей.
Що ми робитимемо, якщо нам буде повідомлено про булінг?
Якщо нам буде повідомлено про булінг, ми негайно розслідуємо цей інцидент, навіть якщо ваша дитина повідомить про це конфіденційно. Це частина нашої політики захисту дитини, спрямованої на створення безпечного і сприятливого середовища для всіх наших учнів. Ми можемо вжити таких заходів:
1. Одноразовий дрібний інцидент: викладач розмовляє з обома сторонами і, можливо, з батьками.

2. Перше повторення дрібного інциденту: батьки обох сторін запрошуються для обговорення інцидентів.3. Друге повторення дрібного інциденту: батьки обох сторін зустрічаються зі старшими викладачами для обговорення інцидентів та пошуку рішення проблеми.
Дисциплінарні заходи можуть включати договір про виправлення поведінки, відсторонення від одного або кількох занять або відрахування з курсу без відшкодування оплати.
Учень, який зазнав цькування, матиме можливість обговорити цей випадок із кимось зі співробітників Британської Ради на свій вибір, а викладач надаватиме йому тривалу підтримку, щоб допомогти відновити впевненість у собі.
З учнем, який чинив цькування проти іншої дитини, буде обговорено цей інцидент і з’ясовано причини такої поведінки. Йому буде пояснено, що така поведінка є неправильною і неприпустимою, а його батьків/опікунів попросять допомогти йому змінити своє ставлення.

Що ми робитимемо, щоб запобігти булінгу?
Усі наші викладачі обізнані з нашою політикою протидії булінгу та захисту дітей і проінструктовані, як їй слідувати.


 • У всіх дитячих групах будуть проведені презентації, і всіх учнів буде ознайомлено з цією політикою та відповідними вимогами до їхньої поведінки на початку кожного навчального року/курсу.

 • У приміщеннях будуть знаходитися наочні ілюстрації головних положень цієї політики.

 • Усіх учнів та їхніх батьків буде повідомлено про можливі наслідки булінгу, в тому числі відрахування з курсу без відшкодування оплати.

 • Учням пояснять, як повідомляти про булінг, а наші співробітники будуть проінструктовані, як допомагати дітям розповідати про випадки булінгу.

 • Ми проситимемо батьків ділитися ідеями через анкети зворотного зв’язку та фокус-групи, щоб наша політика лишалась актуальною, і будемо переглядати її кожні два роки.


 1. безпека вашої дитини – наша політика захисту дітей


Ми будемо:

 • доглядати за вашою дитиною відтоді, як вона до нас приходить, до моменту, коли ви її забираєте;

 • відпускати вашу дитину саму, лише якщо ви дали на це дозвіл (якщо їй уже виповнилося 11 років);

 • відпускати вашу дитину лише з тими людьми, про яких ви нас попередили;

 • повідомляти вас, якщо ваша дитина травмувалась.

Ми просимо вас:

 • приводити і забирати дитину вчасно;

 • заповнити анкету, повідомивши нас, хто буде забирати вашу дитину (ви можете призначити трьох «уповноважених опікунів»;

 • якщо вашій дитині вже виповнилося 11 років, у письмовому вигляді дати дозвіл на те, щоб відпускати її саму, чи призначити трьох «уповноважених опікунів», які будуть її забирати;

 • повідомляти нас, якщо ваша дитина збирається пропустити одне або більше занять.


Заява про політику захисту дітей
Ми у Британській Раді переконані, що всі діти мають потенціал і що кожна дитина у будь-якому куточку світу важлива. Діти – наш головний пріоритет, оскільки їм притаманна унікальна чесність і готовність обмінюватися знаннями та ідеями, які допомагають будувати довіру і змінювати світ на краще.
Усі ми несемо відповідальність за захист дітей. Ми визнаємо, що наш основний обов’язок – піклуватися про всіх дітей, із якими ми працюємо, в тому числі захищати їх від зловживань. Для цього ми дотримуємося законів щодо захисту дітей, які діють у кожній країні, де працюємо, а також слідуємо Конвенції ООН про права дитини від 1989 року – міжнародному правовому документу, що закріплює конкретні права дітей.
Британська Рада відстоює позицію, що всі діти мають право бути захищеними від будь-яких форм зловживань, відповідно до статті 19 Конвенції ООН про права дитини. За визначенням Британської Ради, дитиною є будь-яка особа, яка не досягла 18-річчя, незалежно від того, у якому віці настає повноліття за законами тієї країни, де дитина проживає або народилася.
ЗАХИСТ ДІТЕЙ І ПРАВИЛА ДЛЯ БАТЬКІВ
Британська Рада має строгу політику захисту дітей, щоб гарантувати безпеку вашої дитини, коли вона перебуває під нашим наглядом. У рамках цієї політики батьки мають дотримуватися ряду правил у будь-якому з наших центрів:


 • Батькам не дозволено заходити у класну кімнату, де перебувають діти, якщо їх не запросив зайти викладач.

 • Батькам не дозволено робити зауваження чужим дітям. Якщо у вас є скарга на іншу дитину, про це слід повідомити менеджерів.

 • Дітям не дозволено приходити до нашого центру або виходити за його межі без супроводу когось із батьків чи опікуна, за винятком випадків, коли вони заздалегідь одержали відповідний дозвіл. Якщо вашій дитині вже виповнилося 11 років і ви дали дозвіл, щоб вона поверталася з уроків самостійно, на початку навчального року/триместру вона одержить відповідну перепустку.

 • Якщо дитина повинна піти з уроку достроково, нас необхідно про це повідомити в письмовій формі перед заняттям. У виняткових випадках це можна узгодити, подзвонивши у нашу службу клієнтської підтримки, після чого підтвердивши це у письмовому вигляді.

 • Ви повинні нас повідомити, якщо вашу дитину буде регулярно забирати водій або третя особа.

 • Допоможіть нам, будь ласка, привчити маленьких дітей не бігати навколо будівлі.

 • Батькам заборонено давати дітям зброю для самозахисту, яка суперечить нашим правилам.


Якщо у вас є якісь сумніви, можете задавати нам питання.

КАРТКОВА ПРОПУСКНА СИСТЕМА
Щоб забезпечити належний нагляд за дітьми і бути впевненими, що після занять вони повернуться до своїх опікунів, ми вводимо карткову пропускну систему.

Якщо вашій дитині 10 років або менше:

1. Ви повинні заповнити анкету, повідомивши нам імена і контактні дані трьох «уповноважених опікунів», яким ви даєте дозвіл забирати вашу дитину з занять.

2. Після занять ми попросимо «уповноважених опікунів» стати в чергу біля класної кімнати і пред’явити викладачу (або іншому співробітнику Британської Ради) посвідчення особи, перш ніж забрати дитину.

3. Якщо посвідчення особи не буде пред’явлене, ми подзвонимо вам, щоб встановити особу людини, яка прийшла за дитиною, перш ніж передати їй дитину.Якщо вашій дитині 11 років або більше:

1. Ви можете дати письмову згоду на те, щоб ваша дитина покидала нашу територію самостійно.

2. Крім того, ви можете обрати процедури, які застосовуються для дітей до 10 років.

ПОЛІТИКА ЩОДО ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ
Протягом цього курсу ваша дитина матиме контрольований доступ до комп’ютерів та інтернету. Але перш ніж ми дозволимо вашій дитині користуватися цими послугами, вона повинна отримати на це ваш дозвіл. Переваги використання інформаційних технологій та інтернету для освіти визнаються в усьому світі. Проте внаслідок свого відкритого характеру інтернет містить матеріали, що не підходять для дітей. Ми вживаємо заходів, щоб дати змогу вашій дитини користуватися нашими комп’ютерами у безпечному режимі.
Однак Британська Рада не може відповідати за характер і зміст матеріалів, які проглядаються через інтернет, та за будь-які сайти, на які дитина заходить без дозволу викладача. Тому ми просимо всіх учнів, які користуються нашим комп’ютерним залом, дотримуватися правил користування комп’ютерами. Слідування цим правилам є умовою захисту всіх користувачів.
Правила користування комп’ютерами
Комп’ютери та інтернет

Дитячий навчальний центр має комп’ютери та доступ до інтернету, що покликані сприяти навчальному процесу.

Дотримання цих правил допоможе забезпечити продуктивне робоче середовище та безпеку для всіх.
Загальні правила користування комп’ютерним залом


 • Я не буду нічого скачувати.

 • Я не буду їсти, пити та жувати жуйку в комп’ютерному залі.

 • Я буду користуватися мишкою, навушниками та клавіатурою обережно.

 • Я буду користуватися клавіатурою та іншим по черзі з партнером, коли працюватиму в парі.

 • Я буду розмовляти тихо та не кричати.

 • Я ніколи не вживатиму грубих слів.

 • Я залишу комп’ютерний зал в охайному стані.

 • Я віддам навушники після користування.

 • Я друкуватиму на клавіатурі обережно.


Доступ до інтернету

 • Я користуватимуся інтернетом лише під наглядом вчителя або інструктора.

 • На заняттях я заходитиму лише на ті сайті, які пропонує вчитель.

 • Я не користуватимуся пошуковим сайтом без дозволу вчителя та без його нагляду.

 • Я користуватимуся інтернетом лише для роботи, пов’язаної з дитячим навчальним центром чи моїми уроками англійської мови.

 • Я не користуватимуся без дозволу особистими дисками.

 • Я одразу повідомлю вчителя, якщо побачу щось неприємне.

 • Я не користуватимуся соціальними мережами та чатами без дозволу вчителя.

 • Я не надсилатиму повідомлень через інтернет моїм одногрупникам чи друзям без дозволу вчителя.

 • Я розумію, що Британська Рада може перевірити мої комп’ютерні файли та інтернет-сайти, які я переглядаю.


Правила користування комп’ютерами на заняттях

 • Я не почну користуватися комп’ютером без вказівки вчителя.

 • Я не торкатимусь екрану комп’ютера.

 • Я не буду від’єднувати мишку чи навушники.

 • Я повідомлю вчителя, якщо у мене виникне проблема, і не буду довільно натискати на клавіші.

 • Я не буду виходити з програми, якою користуюся, без вказівки вчителя.

 • Я не буду вставляти чи витягати диски та дискети без дозволу вчителя.

 • Я не буду нічого друкувати без вказівки вчителя.

 • Я не виноситиму жодних матеріалів з комп’ютерного залу.


Санкції за порушення правил користування комп’ютерами

Я розумію, що якщо я не виконуватиму зазначених вище правил: • мене можуть тимчасово або назавжди позбавити права користуватися комп’ютерами;

 • моїм батькам можуть надіслати листа, повідомивши їх про порушені мною правила;

 • мене можуть виключити з курсу або дитячого навчального центру.

Інші заходи можуть бути вжиті на розсуд старшого викладача та директора Британської Ради.

 1. клієнтська підтримка


ЗВОРОТНИЙ ЗВ'ЯЗОК
Нам завжди цікаво почути, що ви думаєте про наші курси та послуги – що нам вдається добре, а що потребує допрацювання.
Якими б хорошими не були комунікації, іноді виникають конфлікти і непорозуміння. Якщо у вас є зауваження чи скарга, пов’язані з вашою дитиною, поговоріть про це з викладачем, попередньо написавши на info@britishcouncil.org.ua.
Зазначте, будь ласка:

 • це скарга, запитання чи коментар;

 • терміновість вашого звернення;

 • повне ім’я вашої дитини;

 • її розклад і рівень.

Більшість зауважень і скарг можна легко вирішити, особливо якщо вони озвучуються одразу. Втім, якщо ваша проблема не може бути легко вирішена і вимагає подальшого розгляду, ми повідомимо вас про орієнтовний термін її розв’язання.


ЗВОРОТНИЙ ЗВ'ЯЗОК
Якщо ваша проблема, пропозиція чи скарга пов’язана з заняттями, найкраще поговорити про це з викладачем. Якщо вам буде важко спілкуватися англійською мовою, ми завжди можемо знайти вам перекладача.
Також ми пропонуємо вам інші способи зв’язку:

 • електронна адреса для зворотного зв’язку info@britishcouncil.org.ua;

 • анкета зворотного зв’язку, доступна на інформаційній стійці або на сайті;

 • дві батьківські зустрічі у першому (осінньому) та третьому (весняному) триместрі;

 • опитування, які допомагають визначити рівень вашої задоволеності та почути ваші коментарі;

 • фокус-групи: невеликі групи учнів/батьків зустрічаються з менеджерами, щоб висловити враження своєї групи про наші послуги та внести пропозиції щодо їхнього вдосконалення.

Крім того, наша служба клієнтської підтримки та наші менеджери завжди готові обговорити з вами будь-які аспекти роботи Британської Ради.
КРЕДИТИ ТА ВІДШКОДУВАННЯ
Ми можемо зарахувати кредит на наступний триместр за таких умов:

 • тривале перебування на лікарняному (50% або більше пропущених занять);

 • тяжка хвороба або смерть члена родини;

 • запит на зарахування кредиту має бути підтверджений відповідними документами (наприклад, медичною довідкою);

 • у випадку надання відшкодування вартості навчання може стягуватися адміністративний збір у розмірі 400 грн.;

 • ми приймаємо рішення про відшкодування лише у виняткових випадках.ЗАХИСТ ВАШИХ ДАНИХ
Відповідно до Закону Сполученого Королівства про захист даних від 1998 року, Британська Рада зобов’язана дбати про безпеку будь-яких наданих нам особистих даних і використовувати їх лише у зазначених цілях, а саме:

 • зберігати комплексну інформацію про навчальні результати наших студентів;

 • вести фінансову документацію;

 • обслуговувати особливі потреби наших студентів;

 • за потреби надавати інформацію про навчальні результати наших студентів їхнім спонсорам;

 • повідомляти студентів про наші послуги та заходи;

 • реєструвати студентів як членів спільноти Британської Ради;

 • повідомляти студентів про британські події та заходи в Україні.

Повна інформація про нашу політику захисту даних може бути надана за вимогою.АКТУАЛЬНІСТЬ ІНФОРМАЦІЇ
Якщо ваші контактні дані зміняться, повідомте про це, будь ласка, в нашу службу клієнтської підтримки.

Якщо нам знадобиться терміново з вами зв’язатися, пріоритетним каналом зв’язку буде телефон або імейл.ПОЛІТИКА РІВНИХ МОЖЛИВОСТЕЙ І РОЗМАЇТТЯ
Британська Рада неухильно втілює політику рівних можливостей і розмаїття. Рівність можливостей передбачає справедливе і неупереджене ставлення до людей, а також створення умов як на робочому місці, так і у суспільстві в цілому, які сприяють розмаїттю та посилюють почуття людської гідності. Крім того, мета цієї політики – виправити попередні дисбаланси та переконатися, що взаємодія з клієнтами, замовниками і постачальниками відбувається конструктивно, без необґрунтованої дискримінації та з належним рівнем інклюзивності.
Втілюючи політику рівних можливостей, ми не допускаємо необґрунтованої дискримінації наших співробітників, клієнтів, замовників та партнерів на підставі віку, інвалідності, гендеру (враховуючи трансгендер), статусу ВІЛ/СНІД, сімейного стану (враховуючи одностатеві партнерства), вагітності і материнства, політичних поглядів, расової/етнічної приналежності, релігії та вірувань, сексуальної орієнтації, соціально-економічного стану, режиму роботи, наявності утриманців чи будь-якої іншої підстави, що не має відношення до професійних стосунків.
Ми ставимося до людей, із якими співпрацюємо, справедливо та з повагою. Також ми забезпечуємо рівноправне ставлення до всіх дітей та не допускаємо на наших заняттях жодної форми дискримінації.


9. ПОШИРЕНІ ЗАПИТАННЯ
Чи можу я обрати викладача?

Ні. Британська Рада як роботодавець слідує принципу рівних можливостей. Усі наші викладачі – професіонали з належним досвідом незалежно від національності. Ми нагадуємо учням, що вони записуються на курси, а не до викладачів.


Що мені робити у разі виникнення проблем?

Якщо у вас виникнуть якісь питання, ви можете поспілкуватися з учителем вашої дитини чи представником служби клієнтської підтримки, або ж написати на електронну адресу info@britishcouncil.org.ua.


Який підручник потрібен моїй дитині?

Список підручників ви знайдете за цим посиланням:http://www.britishcouncil.org.ua/sites/default/files/yl_book_list_2016-17.docx

ДОДАТКИ

Додаток 1 – Таблиця структури рівнів
Додаток 2 – Список підручників

http://www.britishcouncil.org.ua/sites/default/files/yl_book_list_2016-17.docxДодаток 3 – ДОГОВІР ПРО ВИПРАВЛЕННЯ ПОВЕДІНКИ

Договір про виправлення учня (ім’я учня) Дата: Група:

Чому ти підписуєш цей договір? Неповага до інших учнів, неслухання вчителя

Очікувана поведінка:

1. Поважати інших учнів2. Слухати вчителя
Ім’я

Підпис

УченьБатьки
ВикладачСтарший викладач

Брайян Сміт


Урок / дата

Коментарі учня:

Тобі сьогодні вдалося досягти очікуваної поведінки?

Коментарі і підпис викладача

1

2

3

4

5

6

7
8
9
10
Після заповнення документ слід повернути старшому викладачу. Дякуємо.

Дисциплінарна таблиця

Рівень

Приклади поведінки (перелік не є вичерпним)

Перший раз

Другий раз

Третій раз

1

Не сидить на місці, бігає

Гойдається на стільці

Відволікається

Бавиться з іграшками

Слухає музику на телефоні і т.д.

Сміється в недоречні моменти

Не стоїть або не сидить рівно

Висловлюється вперто і неслухняно

Розігрує інших

Подовгу дивиться у вікно

Шумить предметами, що знаходяться у класній кімнаті

Не дотримується вказівок

Говорить, коли треба мовчати

Видає різкі звуки

Навмисне повільно рухається

Діє всупереч вказівкам учителя

Не слухає

Махлює в іграх

Малює у зошиті і не слухає

Виявляє нечемність (наприклад, прохаючи про щось і т.д.)

Часто просить вийти в туалет

Не виконує домашню роботуПоговорити з учнем після заняття та нагадати йому про правила поведінки на уроці

Поговорити з учнем після заняття та нагадати йому про правила поведінки на уроці. Попередження.

Див. Рівень 2, перший раз

2

Регулярно не виконує домашню роботу

Часто розмовляє рідною мовою

Постійно запінюється

Невчасно повертається з перерви

Списує на іспитах

Грубить іншим

Неслухняно поводиться

Не вимикає мобільний телефон, планшет і т.д.

Некультурно або грубо поводиться

Відмовляється виконувати вказівки вчителя

Відмовляється працювати з іншими учнями

Приносить на урок недоречні матеріали/предметиПоговорити з учнем після заняття та нагадати йому про правила поведінки на уроці. Попередити, що наступного разу він одержить першу червону картку.

Повідомити старшого викладача після заняття. Старший викладач видасть учню першу червону карту. Учень підпише зі старшим викладачем договір про виправлення поведінки.

Негайно повідомити старшого викладача. Будуть викликані батьки. Друга червона картка.

3

Лається на інших учнів або вчителя рідною мовою

Зневажливо висловлюється про роботу інших

Виявляє відверту непокору вчителю

Кардинально не слухається, відмовляється брати участь у занятті

Малює графіті, навмисне пошкоджує чи руйнує меблі, вдається до вандалізму

Пошкоджує речі інших учнів

Ставить інших під загрозу своєю неслухняною поведінкою

Вступає у бійкуПовідомити старшого викладача після заняття. Старший викладач видасть учню першу червону карту. Учень підпише зі старшим викладачем договір про виправлення поведінки.

Негайно повідомити старшого викладача. Будуть викликані батьки. Друга червона картка.

Відрахування


4

Б’є інших дітей

Краде


Погрожує або застосовує насилля до вчителя чи інших учнів

Застосовує інструменти як зброю проти інших учнів

Вдається до булінгу


Негайно повідомити старшого викладача. Будуть викликані батьки. Друга червона картка.

Відрахування
Додаток 4 – Угода «Партнери у навчанні»

НАША УГОДА «ПАРТНЕРИ У НАВЧАННІ»

Учні

Ми будемо:

 • робити те, що просить учитель;

 • поводитися чемно;

 • слухати, коли говорить учитель;

 • завжди намагатися говорити англійською мовою;

 • ставитися до одногрупників із повагою;

 • допомагати одне одному вчитися і насолоджуватися заняттями;

 • завжди приносити на заняття підручники і зошити;

 • виконувати домашні завдання;

 • не заважати одне одному працювати;

 • не пошкоджувати обладнання та майно;

 • не жувати на заняттях жуйку;

 • не миритися з неприйнятною поведінкою наших одногрупників.

Ми розуміємо, що якщо ми порушуватимемо ці правила, про це можуть повідомити наших батьків.Батьки

Ми будемо:


 • приводити дітей на заняття вчасно (за п’ять хвилин до початку уроку);

 • заздалегідь повідомляти вчителя, якщо наші діти запізняться або будуть відсутні;

 • проглядати уроки наших дітей і допомагати їм із домашніми завданнями;

 • намагатися відвідувати батьківські зустрічі.

Британська Рада

Ми будемо:


 • визнавати потенціал кожної дитини і допомагати їй максимально його реалізувати;

 • визнавати, що кожна дитина має власний стиль навчання і працює на власній швидкості;

 • робити наші уроки англійської мови цікавими;

 • вчити наших учнів бути відповідальними за своє навчання;

 • звітувати про навчальні результати кожної дитини тричі на рік;

 • організовувати батьківські зустрічі двічі на рік;

 • давати вам можливість поставити нам запитання;

 • просити вас поділитися своїми враженнями про наші курси;

 • зв’язуватися з вами, якщо ваша дитина часто запізнюється або тричі пропустила заняття без поважної причини чи попередження.


Примітка: Не дозволяйте вашій дитині приносити з собою у Британську Раду цінні речі чи великі суми грошей, оскільки ми не несемо відповідальності за втрату чи викрадення будь-яких особистих речей.

YL courses and Books 2016-17Lower Primary 1

Playway 1 SB & WB, Cambridge Alphabet Book
Lower Primary 2

Playway 2SB & WB, Monty's Alphabet Book
Lower Primary 3

Playway 3 SB & WB, Monty's Alphabet Book

Upp Prim Starter

Super Minds 1 SB & WB, Monty's Alphabet Book & Fun for Starters SB

Lower Sec 1

Messages 1 SB & WB
Lower Sec 2

Cosmic Kids 1 SB & WB
Lower Sec 3

Cosmic Kids 2 SB & WB
Lower Sec 4

Eyes Open 3 SB & WB
Lower Sec 5

Eyes Open 4 SB & WB
Lower Sec 6

Activate B1+ SB & WB
Lower Sec 7

Close Up B1 SB and WB
Lower Sec 8

Close Up B2 SB and WB
Lower Sec 9

Interactive 4
Lower Sec 10

Close Up C1 (1st edition)

Upper Sec A1

English in Mind 2nd Ed Starter SB & WB
Upper Sec A2.1

English in Mind 2nd Ed 1 SB & WB
Upper Sec A2.2

English in Mind 2nd Ed 2 SB & WB
Upper Sec B1.1

English in Mind 2nd Ed 3 SB & WB
Upper Sec B1.2

Aspire Intermediate SB & WB
Upper Sec B2.1

Aspire Upper Intermediate SB & WB
Upper Sec B2.2

New English in Mind 2nd Edition 4 SB & WB
Upper Sec C1.1

New English in Mind 2nd Edition 5 SB & WB
Upper Sec C1.2

Outcomes Advanced SB & WB
Upper Sec C2

Objective Proficiency 2nd ed SB & WB

YAPRE-INT

Face 2 face pre-intermediate SB & WB
YAINT

Face 2 Face Intermediate SB & WB
YAUPPERINT

Face 2 Face Upper Intermediate SB & WB
YAADV

Face 2 Face Advanced SB & WB
USYAIELTS

IELTS Express Upper Intermediate SB & WB
Каталог: sites -> default -> files
files -> Положення про порядок підготовки фахівців ступенів доктора філософії та доктора наук в аспірантурі (ад’юнктурі) та докторантурі вищих навчальних закладів
files -> Відділ аспірантури та докторантури Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини
files -> Київський національний університет імені Тараса Шевченка
files -> Програма вступного іспиту до аспірантури зі спеціальності 22. 00. 03 соціальні структури та соціальні відносини Затверджено
files -> Культура Античності. Культура Давньої Греції
files -> Системотехнічні засади та інструментально-програмні засоби створення та підтримки цифрових словників сидорчук надія Миколаївна
files -> Міністерство освіти І науки україни державний економіко-технологічний університет транспорту
files -> Конспект лекцій для студентів усіх спеціальностей освітньо-кваліфікаційних рівнів «спеціаліст»,
files -> Конструкції для енергоефективного відновлення забудови, постраждалої від надзвичайних ситуацій

Скачати 155.92 Kb.

Поділіться з Вашими друзьями:
База даних захищена авторським правом ©uchika.in.ua 2022
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка