Інформація для вступників 2015 року до аспірантури Інституту соціології Національної Академії наук УкраїниСкачати 30.44 Kb.
Дата конвертації18.10.2016
Розмір30.44 Kb.
ТипІнформація
ІНФОРМАЦІЯ

для вступників 2015 року до аспірантури Інституту соціології

Національної Академії наук України
Аспірантура та докторантура в Інституті відкриті з перших днів існування інституту Постановою Президії АН України № 216 від 7.09.1990р. Інститут не ставить за мету набрати якнайбільшу кількість аспірантів. В першу чергу наша установа розглядає аспірантуру як соціальний інститут, який сприяє поповненню перспективними кадрами молодих соціологів-дослідників. Найкращі випускники, ті, хто захистився під час навчання, залишаються для роботи в Інституті соціології.
Аспірантами Інституту соціології можуть стати особи, які мають повну вищу освіту і кваліфікацію спеціаліста/магістра. Навчаються з відривом від виробництва (стаціонар, 3 роки) та без відриву від виробництва (заочна форма, 4 роки).

Підготовка в аспірантурі здійснюється за рахунок коштів держбюджету України, а також за коштів юридичних («цільовики») та фізичних осіб (фактично осіб, що навчаються) на умовах контракту чи договору.


Прийом до аспірантури Ін-т здійснює один раз на рік – восени. Кількість місць щодо навчання за кошти держбюджету обмежена. План щодо їх виділення Інституту щороку надає Президія НАН України. Ті, хто буде навчатися на стаціонарі на держбюджеті, представляють до відділу кадрів свою трудову книжку.

Прийом документів для участі у конкурсі оголошується з 10 червня 2015 року і триває до 10 вересня 2015 року включно.


Спеціальності, на які можна поступати в аспірантуру:

22.00.01 – теорія та історія соціології

22.00.02 – методологія та методи соціологічних досліджень

22.00.03 – соціальні структури та соціальні відносини

22.00.04 – спеціальні та галузеві соціології
Перелік документів, які необхідно надати для вступу до аспірантури:
1) Заява на ім’я директора Ін-ту з обов’язковим зазначенням соціологічної спеціальності, за якою хочете втупити, а також з якої іноземної мови будете складати вступний іспит;

2) Особистий листок (на останній сторінці в кінці обов’язково вказати свою електронну адресу та мобільний телефон);

3) Автобіографія;

4) Копія диплому з вкладишем;

5) Науковий реферат;

6) Медична довідка;

7) Копія ідентифікаційного коду;

8) Копія паспорту (1,2-гу сторінки та сторінки з адресою);

9) Фотокартка 3х4 – 2 шт.

10) Конверти з маркою – 5 шт.

11) Лист-клопотання організації, яка ініціює вступ до аспірантури (для «цільового» навчання. Після закінчення аспірантури випускник звітується/працює в цій установі).
ВИМОГИ щодо наукового реферату:

Науковий реферат подається разом з заявою про вступ. Оформлюється згідно типових вимог:  1. Титульний лист, на якому зверху вказується - НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ НАУК УКРАЇНИ, Інститут соціології, Аспірантура. Посередині: Науковий реферат, тема. Нижче – Ваші прізвище, ім’я, по батькові. В кінці сторінки – Київ-2015.

  2. Обсяг реферату – від 20 до 30 сторінок, включаючи перелік літератури. Не можна робити помилку і надавати нам повний текст, наприклад магістерської теми, за якою ви захищалися. Дипломні роботи об’ємні, мають 40, 50, 70 сторінок. Потрібен реферат. Тому свій повний текст треба переробити у реферат. Складаючи рецензію на Ваш науковий реферат, наш рецензент буде оцінювати ваші здібності щодо наукової творчості взагалі, на перспективу.

  3. Щодо тексту: вимоги до наукової роботи, тобто і план, і вступ, і основна частина, в якій викладена тема, і висновки. Завершення – використана література.

  4. Найчастіше вибір теми реферату співпадає з вибором спеціальності, за якою вступає абітурієнт. Але це не є обов’язковою вимогою. Можна написати за іншою темою, якщо, на Ваш погляд, ваша робота найкраще Вас представить як майбутнього потенціального дослідника, науковця. Головне – якісний реферат при вступі та ваш усвідомлений вибір спеціальності.

Іспити з спеціальності (останні дні вересня або жовтень), філософії та іноземної мови приймаються за графіком (в жовтні 2015р.).Для допомоги у підготовці до цих іспитів ми надаємо Програми з обраної спеціальності, з філософії та іноземної мови.
Після прийняття рішення приймальною комісією, зарахування до аспірантури здійснюється Наказом директора по Інституту з 1 листопада 2015р.
Каталог: files
files -> Положення про порядок підготовки фахівців ступенів доктора філософії та доктора наук в аспірантурі (ад’юнктурі) та докторантурі вищих навчальних закладів
files -> Відділ аспірантури та докторантури Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини
files -> Про вступний іспит та реферат при вступі до аспірантури Інституту соціології нан україни
files -> Київський національний університет імені Тараса Шевченка
files -> Програма вступного іспиту до аспірантури зі спеціальності 22. 00. 03 соціальні структури та соціальні відносини Затверджено
files -> Принципи реалізації наукової діяльності університету: активна участь у формуванні та
files -> Портфоліо вчителя
files -> Культура Античності. Культура Давньої Греції

Скачати 30.44 Kb.

Поділіться з Вашими друзьями:
База даних захищена авторським правом ©uchika.in.ua 2020
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка