Інформація про діяльність клубу Автономна Республіка Крим 1Сторінка1/14
Дата конвертації03.11.2017
Розмір2.59 Mb.
ТипІнформація
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   ...   14
Перелік

загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних

закладів України, на базі яких створені євроклуби

(за матеріалами регіональних управлінь освіти і науки)

станом на 01.04.2009 року
Назва навчального закладу

Коротка інформація про діяльність клубу

Автономна Республіка Крим
1

Експериментальний навчально-виховний комплекс «Школа майбутнього» (м. Ялта)

29 січня 2009 року в ЕНВК «Школа майбутнього» відбулася презентація Євроклубу, який був створений за підтримки Комітету організації Днів Європи в Ялті


Вінницька

 1. 2

Козятинське міжрегіональне ВПУ залізничного транспорту

Функціонує євроклуб. Співпраця з навчальними закладами Словакії, Єстонії, Польщі. Навчальний заклад є членом Асоціації залізничних училищ «Освіта без кордонів». Члени клубу були учасниками міжнародного молодіжного форуму (2006р).
 1. 3

ВПУ № 42 м. Погребище

Функціонує євроклуб. Співпраця з навчальними закладами Франції та Польщі.
 1. 4

ВПУ № 41 м. Тульчин

Функціонує євроклуб. Співпраця з аграрним навчальним закладом Франції (м. Монтаржі).
 1. 5

Заболотненське ВПУ №31 с. Заболотне

Функціонує євроклуб. Співпраця з аграрними навчальними закладами Франції. Здійснення взаємообмінів між учнями та викладачами. Вивчення французської мови, стажування на агропідприємствах.
 1. 6

НВК «ЗОШ І-Ш ст. № 2-гімназія» (м. Бара)

З 2006 р. школа - учасник програми «Польсько-український обмін молоддю», яку фінансує Євросоюз. Неодноразово учні школи бували в Польщі, школа приймала делегацію польських дітей. Школа підтримує зв’язок з організацією польських студентів «Міжнародні зв’язки».
 1. 7

ЗОШ І-Ш ст. № 3 (м. Бара)

Створений клуб-подорож «Європейський вибір» - самодіяльне об’єднання учнів - старшокласників.

Згідно з Положенням про клуб-подорож наявні маршрути «Шляхи надії і сподівань» з різними зупинками: «Політика», «Економіка країн ЄС», «Культура країн ЄС», «Освіта країн ЄС», «Спорт в країнах ЄС».


 1. 8

Верхівська ЗОШ І-Ш ст.

(Барський р-н)В рамках Міжнародного проекту «Пізнаймо ближче один одного»: налагодження дружби, пізнання традицій Польщі та України.
 1. 9

Бершадська ЗОШ І-ІІІ ст..№1

(Бершадський р-н)
Проведення заходів, тематичних уроків, годин інформування щодо співпраці з Євросоюзом, стосунків України з ЄС.

Реалізація проекту «Польща-Україна, спільне минуле, майбутнє». У рамках реалізації проекту відбулися зустрічі учнівської молоді Слупецького повіту з Польщі і Бершадських шкіл №1, №3. Головною метою проекту є побудова громадського суспільства, підтримка територіального самоврядування, постійна співпраця між школами Слупців і Бершаді. Польські ліцеїсти і вчителі знайомилися з діяльністю шкіл м. Бершаді, брали участь у засіданнях Євроклубів, вивчали побут українських родин.

Делегація членів клубів Бершадських ЗОШ І-ІІІ ст. №1 та №3 побувала з дружнім візитом у Слупецькому повіті.

 1. 10

Бершадська ЗОШ І-ІІІ ст..№3

(Бершадський р-н)

«Голуба планета». Реалізація різноманітних завдань: вивчення та розповсюдження інформації про суспільно-політичне та культурне життя країн Європейського Союзу, проведення творчих конкурсів, фестивалів. Членами клубу налагоджений зв’язок з ровесниками із Швеції. Відбувалися листування, обмін культурними цінностями, оберегами. Члени клубу взяли участь у заходах «Євромістечко. Вінниця 2008»
 1. 11

Яланецька ЗОШ І-ІІІ ст.

(Бершадський р-н) 1. 12

Жулинська ЗОШ І-ІІІ ст.

(Бершадський р-н)

«Разом». Реалізація Міжнародного освітнього проекту «Разом-українсько-польська співпраця заради майбутнього». Клуб підтримує тісні зв’язки з учнями гімназії у Красному Мазовецького воєводства, які перебували з дружнім візитом у джулинчан. Члени клубу побували у Польщі, жили у польських родинах, відвідували гімназію. Відбувалася зустріч молоді у посольстві України в Польщі. Школи співпрацюють за програмою обміну молоддю, організованою польським фондом ім.. Роберта Шумана та ПАУСІ (польско-американсько-українською ідеєю співпраці). У Жулинській школі відкрита постійно діюча виставка світлин «Україна і Польща – разом»
 1. 13

Маньківська ЗОШ І-ІІ ст.

(Бершадський р-н)

«Юність Поділля». Клуб працює над розвитком молодіжної дипломатії. Проводяться зустрічі, листування, заочні подорожі. Клуб є членом Міжнародної Асоціації «Співдружність», заснованої в 1991р. у м. Коврові Володимирської області. Клуб активно включився у Міжнародний конкурс молодіжних волонтерських проектів служіння заради миру і милосердя у контексті проголошеного ООН «Десятиріччя культури миру і насильства в інтересах дітей планети».
 1. 14

НВК: «Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. –ліцей»

смт. Стрижавка

(Вінницький р-н)


Євроклуб « Око в Європу» існує з вересня 2006 року;

Керівники: Київська Т. П., Доберчак Л.В. Засідання клубу відбувається кожний четвер о 1400 Кожного року в квітні-травні в закладі проводяться Дні ЄС в Україні, в рамках яких відбуваються різноманітні заходи: вікторини, літературні читання, майстер-класи по виготовленню виробів символіки Євросоюзу, зустрічі з волонтерами, конкурси малюнків (наприклад, «Європа на писанці»), плакатів «Україна-країна Європейська», фотоконкурси тощо.В цьому році клубом було проведено семінар «Україна та Європейська інтеграція» та літературна вікторина «Література Англії».


 1. 15

Агрономічненська СЗШ І-ІІІ ступенів (Вінницький р-н)


Відкриття європейського клубу - грудень 2008 року

Установча зустріч. Члени клубу -20 учнів 7-11 класів. Підготовка стенду « Європейський союз»- січень 2009 р.

Керівник: Гончарук О. Г. - вчитель географії

 1. 16

Вороновицька СЗШ І-ІІІ ст. №1

(Вінницький р-н)
Клуб «Євросвіт» створений у січні 2009 року. Членам клубу стали 23 учні 10-11 класів . Керівник клубу Голоскевич О. І. Клубівці планують співпрацювати з вчителями географії, іноземної мови, з метою розширення власного кругозору та пропаганди євроінтеграції серед однолітків.
 1. 17

Якушинецька СЗШ І-ІІІ ступенів-гімназія

(Вінницький р-н)
Євроклуб « Глобус» створено 15 січня 2009 року.

Членами євроклубу стали 15 учнів 8-А класу (гімназійного). Проведено засідання , на якому ознайомлено членів євроклубу з метою і основним змістом роботи Проведено конкурс –вікторину

«Побачення з Європою» з метою виявлення знань і уявлень про країни Європи.

 1. 18

СЗШ І-ІІІ ст. №4 м.Гайсин

Шкільний євроклуб «Eurошколяр» офіційно створено в січні 2008 року. До його складу входить 24 учні 8-11 класів. Координатором клубу є заступник директора школи з навчально-методичної роботи Сташко Інна Василівна. Метою діяльності шкільного євроклубу є пізнання історії, традицій, культури країн Європи та презентація України як європейської країни. У березні 2008 р. з ініціативи французького посольства в рамках програми «Французькі канікули» учнями школи здійснено туристичну поїздку країнами Європи (Польща, Німеччина, Франція, Австрія, Угорщина), сворено відеофільм про поїздку.

Двічі в лютому та травні 2008 р. члени євроклубу зустрічали групу французьких студентів.

У листопаді 2008 р. п’ять учениць школи – члени євроклубу – перебували на стажуванні у Франції.

Члени клубу в травні 2008 р. були учасниками святкування Дня Європи у м.Вінниці.

Спільно з Вінницьким центром європейської інформації в червні на базі школи проведено «круглий стіл» з елементами тренінгу для лідерів шкільного самоврядування та педагогів шкіл міста щодо сворення та організації роботи шкільних євроклубів.

 1. 19

НВК: Гайсинська СЗШ-інтернат І-ІІІ ст.-гімназія

У вересні 2007 року створено шкільний євроклуб «Єднання» для учнів 5-11 класів. Керівниками клубу є Бабій Ганна Володимирівна, Ситар Оксана Василівна. Основним завданням євроклубу є здйснення прямих контактів між учнями, вчителями гімназії і навчальними закладами країн ЄС.

За сприяння молодіжної організації ПАУСІ “Долаємо кордони разом” 15 польських школярів та 2 вчителів (комплекс шкіл-гімназій №2 ім.Джозефа Пілсудського м.Конєцполь) у жовтні 2007р. та 2008р. відвідали м.Гайсин, НВК інтернат-гімназію. Делегація учнів НВК у листопаді 2007р. та 2008р. також побувала в польських друзів, ознайомилась з системою освіти, культурою, архітектурою, відвідала м.Варшаву та м. Краків. Члени клубу в травні 2008 р. також були учасниками святкування Дня Європи у м.Вінниці.


 1. 20

Почапинецька ЗОШ І-ІІІст.

(Жмеринський р-н)Євроклуб «Майбутнє за нами»:

1.Навчально-пізнавальна гра «Європейське БІНГО» .

2. Випуск усного журналу «Україна і світ».

 1. 21

Чернятинська ЗОШ І-ІІІст.

(Жмеринський р-н)Євроклуб «Молодь Європи»:

 1. Засідання круглого столу «Співробітництво України та країн-членів ЄС».

 2. Вікторина «Що ти знаєш про Європу?»
 1. 22

Браїлівська ЗОШ І-ІІІст.

(Жмеринський р-н)Євроклуб «Євросвіт»:

 1. Пресконференція «Українці в світі».

 2. Пізнавальна гра «Найрозумніший».
 1. 23

Носківецька ЗОШ І-ІІІст.

(Жмеринський р-н)Євроклуб «Планета»:

 1. Конкурс буклетів «Країна мрій».

2. Вікторина «Молодь сучасного світу»
 1. 24

СЗШ І-ІІІ ст. №1

смт. Крижопіль

(Крижопільський р-н)


У кабінеті географії створено куточок з історії Євросоюзу, де на 2 стендах розміщена інформація з історії створення ЄС, його структуру та діяльність. Зібрано первинний необхідний матеріал для роботи гуртка: література, довідковий матеріал, відеодиски та ін. За час існування клубу проведено ряд засідань. Учнями підготовлено дві проектні роботи по темі: ”Європейський Союз”. Планується розширити роботу клубу із залученням провідних спеціалістів з галузі економіки, підприємств і організацій та батьків. На порядку денному роботи клубу стоїть питання проведення конференції з питання інтеграції України у Євросоюз.
 1. 25

СЗШ І-ІІІ ст. №1 с. Городківка

(Крижопільський р-н)У кабінеті географії зібрано необхідний теоретичний матеріал для занять клубу. Для ефективної роботи клубу залучаються батьки та спеціалісти цукрового заводу, який знаходиться на території с. Городківка
 1. 26

Калинівська СЗШ І-ІІІ ст. №2

(Козятинський р-н)Поглиблення знань про країни Євросоюзу, організація підтримки відносин з Польщею.
 1. 27

Миколаївська СЗШ І-ІІІ ст.

(Козятинський р-н)Створено Молодіжне громадське об’єднання шкільних євроклубів (МГОШЄ) «Ми і Європа»; відкрито інформаційно-навчальний центр неформальної освіти молоді; працюють над інтеграційним проектом «Йдемо в Європу»; випускається газета; відбулась зустріч з представником Єврокомісії в Україні Девідом Стуліком; організовано відпочинок за кордоном тощо.
 1. 28

Флоріанівська СЗШ І-ІІІ ст. (Козятинський р-н)

Створено куточок євроінтеграції, для учнів проводяться лекції з історії ЄС та його діяльності на сучасному етапі.
 1. 29

Широкогребельська СЗШ І-ІІІст. (Козятинський р-н)

Створено куточок євроінтеграції, беруть активну участь у підготовці та проведенні Днів Європи
 1. 30

Михайлинська СЗШ І-ІІ ст.

(Козятинський р-н)Створено куточок євроінтеграції, проводиться просвітницька діяльність серед школярів. батьків, громадськості села щодо країн Європи, їх політичного устрою, економіки, культури.
 1. 31

Літинська СЗШ І-ІІІ ст №1

(Літинський р-н)Шкільні євроклуби займаються інформаційною роботою з питань євро інтеграції, громадянської освіти.

Основними формами роботи євроклубів є проведення зустрічей, святкування Дня Європи, обговорення проблем ЄС, проведення творчих конкурсів, проведення вікторин за європейською тематикою, проведення «круглих столів» для старшокласників на теми євроінтеграції.

 1. 32

СЗШ І-ІІІ ст. с. Брусленів (Літинський р-н)
 1. 33

СЗШ І-ІІІ ст. с Вінниківці (Літинський р-н)
 1. 34

СЗШ І-ІІІ ст. с. Дашківці (Літинський р-н)
 1. 35

СЗШ І-ІІІ ст. с. Малинівка (Літинський р-н)
 1. 36

СЗШ І-ІІІ ст. с. Журавне (Літинський р-н)
 1. 37

СЗШ І-ІІІ ст. с. Селище (Літинський р-н)
 1. 38

НВК І-ІІ ст. с. Сосни (Літинський р-н)
 1. 39

Турбівська СЗШ І-ІІІ ст. №2

(Липовецький р-н)В грудні 2006 року було створено Євроклуб «Євротур».

За 3 роки свого існування: • Євроклуб «Євротур» налагодив та підтримує стосунки з освітнім ліцеєм №11 ім. Гальчевського м. Кельце.

 • ознайомився з роботою Євроклубів м.Шепетівки Хмельницької області.

 • бере участь у проектах та грандах.

В лютому 2009 році проходить реєстрація громадської організації Євроклубу «Євротур».
 1. 40

НВК №2 м. Немирова

(Немирівський р-н)
У школі створено ініціативну групу по організації роботи євроклубу. В рамках Клубу діє наукове товариство з питань європейської інтеграції. Під егідою Клубу здійснюється просвітницька робота: - години спілкування «Що таке Європейський Союз»; - проектна діяльність «Сфери діяльності ЄС», «Відносини Україна - ЄС».
 1. 41

ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Новий Животів (Оратівський р-н)

Інформування учнів школи, громадськості шляхом висвітлення історії міжнародної інтеграції і сучасного стану розвитку країн Європейського Союзу, прогресу України на шляху до європейської інтеграції та діяльності Євроклубу через інформаційні стенди.
 1. 42

ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Очитків

(Оратівський р-н)


 1. 43

Піщанський навчально-виховний комплекс

“ЗОШ І – ІІІ ступенів – гімназія” (Піщанський р-н)На виконання проекту Представництва Європейської Комісії в Україні, відповідних наказів управління освіти та науки облдержадміністрації, відділу освіти райдержадміністрації в квітні – травні 2007, 2008 років в Піщанському НВК проводилися дні Європейського Союзу. За цей час учні і вчителі підготували добірки матеріалів про ЄС, європейські країни, провели уроки, класні години на тему: “Що таке ЄС ?”, конкурси малюнків на тему “Малюємо ЄС”, конкурс на писання віршів про ЄС, конкурс на складання ребусів та загадок.

Під час проведення дня ЄС організовано виставку-презентацію учнівської творчості, проведено фестиваль кухні країн членів ЄС, фестиваль мінівистав казок авторів країн ЄС, організовано виставку художніх творів країн ЄС.

За підсумками роботи підготовлено презентацію в електронному варіанті “ Дні ЄС в Піщанському НВК”, добірку віршів. “Творчість учнів НВК”.

 1. 44

Плисківська СЗШ І-ІІІ ст.

(Погребищенський р-н)Вивчення країн, що входять до складу ЄС.

Проведено Фестиваль Дружби «По країнах Євросоюзу».

Діє виставка довідкової літератури.

Каталог: images -> science
images -> Принципи реалізації наукової діяльності університету: активна участь у формуванні та
images -> Віртуальна виставка праць викладачів об’єднання сільськогосподарських бібліотек Житомирської області за 2014 рік
images -> Медсестринство в геронтології та геріатрії
images -> Гостра дихальна недостатність
images -> Програма вступного випробування з іноземної мови (англійська, німецька, французька) за професійним спрямуванням
images -> Розвиток вітчизняної системи електронних наукових видань
images -> Програма м. Івано-Франківськ, 2011 міністерство охорони здоров’я україни
science -> Щодо подання претендетів та робіт на здобуття щорічних Премій Верховної Ради України


Поділіться з Вашими друзьями:
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   ...   14
База даних захищена авторським правом ©uchika.in.ua 2020
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка