Інформації та інформує про найбільш значущі заходи, інформаційні продукти і послуги. Інформаційний бюлетень сформовано на основі звітів регіональних центрів науки, інновацій та інформатизації та інших регіональних інформаційних установСторінка1/3
Дата конвертації20.11.2016
Розмір0.62 Mb.
#2029
ТипІнформації
  1   2   3
Державний комітет України з питань науки, інновацій та інформатизації

Український інститут науково-технічної

і економічної інформаціїІНФОРМАЦІЙНИЙ БЮЛЕТЕНЬ

СИСТЕМИ НТІ
3


Київ 2010

Інформаційний бюлетень системи НТІ

Випуск № 3

липень – вересень 2010 р.

Інформаційний бюлетень відображає основні події, факти, результати діяльності регіональних органів науково-технічної і економічної інформації та інформує про найбільш значущі заходи, інформаційні продукти і послуги.

Інформаційний бюлетень сформовано на основі звітів регіональних центрів науки, інновацій та інформатизації та інших регіональних інформаційних установ.
Призначений задля постійного інформування організацій, які зацікавлені співпрацювати з УкрІНТЕІ та регіональними органами науки, інновацій та інформатизації.
Виходить щоквартально.
Ми відкриті для співпраці і будемо вдячні за Ваші пропозиції і зауваження щодо матеріалів бюлетеня, а також за інформацію для включення до наступних випусків.

Наша адреса: вул. Горького, 180, м. Київ, 03680

Тел.: 0(44) 521-00-70

Факс: 0(44) 521-00-33

E-mail: mvv@uintei.kiev.ua

http://www.uintei.kiev.ua

Підготовлено відділом науково-методичного забезпечення діяльності системи НТІ УкрІНТЕІ

Відповідальний за випуск – Матусевич В.В.


ЗМІСТ


1.

ДОВІДКОВО-ІНФОРМАЦІЙНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ ТА

ІНФОРМАЦІЙНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ……………………………….


4


2.

ІНФОРМАЦІЙНО-МЕТОДИЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ………………………………...


17


3.

Інформаційно-консультаційне супроводження

трансферу технологій………………………………………..

22


4.

КОНФЕРЕНЦІЇ, НАРАДИ, СЕМІНАРИ……………………………

25

5.

ВИСТАВКИ, ПРЕЗЕНТАЦІЇ………………………………………...

29

6.

ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ, послуги ТА КОНСАЛТИНГ

31

7.

ВИДАВНИЧА ДІЯЛЬНІСТЬ………………………………………...

35

8.

МІЖНАРОДНЕ СПІВРОБІТНИЦТВО……………………………..

38

9.

ІНШІ ЗАХОДИ……………………………………………………….

39

10.

АНОНС………………………………………………………………..

41

Відповідно до наказу Державного комітету України з питань науки, інновацій та інформатизації від 27.09.2010 р. № 31 Центри науково-технічної і економічної інформації державної системи НТІ перейменовано в Державні підприємства «Центр науки, інновацій та інформатизації», розроблено примірний Статут ДП ЦНІІ для затвердження нових редакцій Статутів перейменованих установ.

Центрами також спільно з УкрІНТЕІ проведено розробку і надано пропозиції до Держкомінформнауки щодо засад науково-технічного, інформаційного та інноваційного розвитку системи НТІ та кожного з Центрів у зв’язку із структурними змінами в системі управління науково-технічною інформацією.

Відповідно до нових завдань планується більше уваги приділяти інформаційно-методичній підтримці інвестиційно-інноваційного та науково-технічного розвитку регіонів, інформаційно-консультаційному супроводженню інноваційній діяльності та трансферу технологій в регіонах на всіх етапах тощо. Новим напрямом в діяльності Центрів є реалізація на регіональному рівні державної політики у сфері інформатизації.


I. Довідково-інформаційне обслуговування та

інформаційне забезпечення

Волинським НІЦ проведено на замовлення тематичні пошуки за темами:

– Захист прав на комерційні найменування та торгові марки для продукції з кераміки та санітарно-технічних виробів;

– Отримання прав на торгові позначення (знаки для товарів та послуг, промислові зразки) на слабоалкогольні напої, пиво, продукти харчування бакалійної групи, туристичні послуги;

– Засоби для транспортування і очистки коренебульбоплодів;

– Способи керування мультиголовочним дозатором;

– Пристрої та способи обробітку ґрунту.

На запит територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади складено дві розгорнуті довідки (1 – для територіального відділення Антимонопольного комітету, 1 – для міського господарського суду).

Дніпропетровський ЦНТЕІ, незважаючи на рішення суду про ліквідацію Центра, продовжував планові роботи з формування й упорядкування довідково-інформаційного фонду ЦНТЕІ, створення баз даних для формування корпоративних БД.

Науково-інформаційна діяльність ДнЦНТЕІ впродовж ІІI кварталу 2010 року була націлена на інформаційне забезпечення інноваційного розвитку Дніпропетровської області.

Для учених, спеціалістів та підприємців – відвідувачів довідково-інформаційного фонду працювала постійно діюча виставка літератури з питань інтелектуальної власності.

Щоденно надавалися консультаційно-методичні послуги з питань інтелектуальної власності.

В Житомирському ЦНІІ за звітний період на довідково-інформаційному обслуговуванні знаходилися 492 підприємства і організації, кількість відвідувань становила 1230, в читальному залі видано 41,2 тис. примірників документів.

Проводилася робота по формуванню і упорядкуванню довідково- інформаційного фонду. В ІІІ кв. до фонду надійшло 2 тис. документів.

Проводилась актуалізація нормативної документації згідно щомісячних інформаційних покажчиків.

Проведено науково-тематичні пошуки, підготовлені переліки та копії нормативної документації для підприємств області за темами:

– Будівельні матеріали (ПП «Елада Плюс», ПП Юрчук, ТОВ «Чистий Світ», ТОВ КП «Будінформ», ТОВ «Зодчество»);

– Зернові (Андрушівка заготзерно, ВАТ «Житомирське КХП», «Бердичівзернопродукти», Зарубенці ХПП, АФ Терещенко).

У ІІІ кварталі 2010 р. виконано 3100 запитів на копії документів ДІФ та 1980 запитів на інформаційну продукцію.

Поповнено новими надходженнями експозиції постійно діючих виставок літератури «Нормативні документи з питань авторського права», «Нормативні документи протипожежного захисту», «На допомогу підприємцю з питань торгівлі», «Стандарти України», «Засоби індивідуального захисту», «Нормативні документи з охорони праці».Запорізький ЦНІІ продовжував роботу по інформаційному забезпеченню користувачів області в режимі «запит – відповідь».

Івано-Франківським ЦНІІ задоволено 32 запити на документи ДІФ, у тому числі 28 – на копії патентної документації.

На довідково-інформаційному обслуговуванні Івано-Франківського ЦНІІ у IІІ кварталі 2010 року знаходилося 100 підприємств, організацій, установ різної форми господарювання, фахівцями яких здійснено 136 відвідувань довідково-інформаційного фонду.

Користувачам читальних залів ЦНІІ видано 20,0 тис. прим. документів, у тому числі: 17,6 тис. прим. (88,0%) патентної документації; 2,1 тис. прим. (10,5%) нормативної документації; 0,3 тис. прим. (1,5%) іншої науково-технічної літератури.

Поповнено новими надходженнями експозиції постійно діючих виставок літератури «Нормативні документи з системи управління якістю» та «Міждержавні стандарти. Стандарти України (щомісячні інформаційні покажчики)».Полтавським ЦНІІ проведено науково-тематичний інформаційний пошук за темою «Дезінтегратори».

Рівненським ЦНІІ відповідно до завдань, передбачених Агентською угодою з Держспоживстандартом України, у ІІІ кварталі 2010 р. надано послуг щодо копіювання 215 нормативних документів та 51 копії документів з питань впровадження сучасних систем управління якістю та навколишнім середовищем відповідно до вимог міжнародних стандартів ISO 9000 та 14000, надано 24 довідки стосовно наявності, чинності та терміну дії НТД.

Хмельницьким ЦНІІ відповідно до завдань, передбачених Агентською угодою з Держспоживстандартом України, надано послуги щодо копіювання 73 нормативних документів, 343 довідки стосовно наявності, чинності та терміну дії НТД.

Співробітниками довідково-інформаційного фонду Центру було надано послуги підприємствам, організаціям, установам різної форми власності, фахівцями яких здійснено 306 відвідувань патентного, нормативного та довідково-інформаційного фондів.

Підготовлено та надіслано споживачам інформаційні матеріали про нові надходження до фонду нормативних документів зі стандартизації. Проводилась актуалізація НТД згідно щомісячних інформаційних покажчиків.

Для вчених, спеціалістів та підприємців – відвідувачів ДІФ була організована виставка нових надходжень нормативно-технічної документації, досягнень науки і техніки.

Надано консультаційно-методичні послуги з питань стандартизації та законодавства за темами:


  • На допомогу підприємцю;

  • Застосування стандартів організацій України (СОУ) на підприємствах Хмельницької області;

  • Методи аналізу кондитерських виробів – виявлення ГМО;

  • Нормативні та законодавчі документи при виробництві м’ясних продуктів.

Поповнено новими надходженнями експозиції постійно діючих виставок літератури «Міждержавні стандарти» та «Нормативні документи з системи управління якістю».

Організаціям і підприємствам Хмельниччини за ІІІ квартал надано 653 організаційно-методичних консультацій з питань:

1. Охорона праці;

2. Електробезпека;

3. Пожежна безпека;

4. Газове господарство.

До підрозділу з охорони праці звернулося близько 250 представників підприємств і організацій м. Хмельницького та Хмельницької області. Загальна кількість реалізованих документів – 826 шт. Виготовлено 495 копій нормативних документів.

Розроблено плакати за темами:

1. Безпека слюсарно-механічних робіт.

2. Електробезпека.

3. Порядок проведення в дію вогнегасників.

4. Пам’ятка водію при заправці паливно-мастильних матеріалів.Черкаським ЦНІІ відповідно до завдань, передбачених Агентською угодою з Держспоживстандартом України, надано послуги користувачам щодо копіювання 66 нормативних документів.

Організовано три виставки нових надходжень літератури, які відвідало 126 осіб.

Поповнено новими надходженнями експозиції постійно діючих виставок:

– На допомогу підприємцю;

– Промислова безпека та охорона праці;

– Пожежна безпека;

– Будівництво і ціноутворення у будівництві;

– Охорона довкілля. Екологія людини;

– Державні стандарти України;

– Міждержавні стандарти;

– Патенти. Винахідництво. Раціоналізаторство;

– Кадрова робота;

– Торгівля та захист прав споживачів;

– Бухгалтерський облік;

Сільське господарство;

– Газове господарство;

– Автотранспорт.

Чернігівським ЦНІІ за ІІІ квартал 2010 р. надано консультаційно-методичні послуги за темами:

з питань стандартизації:

– Вимоги до розробки технічних умов на нові види продукції (Фірма «Коллар»);

– Порядок та періодичність розміщення інформації про опублікування нових національних стандартів (ВАТ «Хімволокно»);

– Загальні вимоги до вентиляційних систем (ВАТ «Хімволокно»);

– Нові санітарні вимоги до питної води (ВАТ «Мена Пак»; ТОВ «Нептун»);

– Надання чинності міждержавних стандартів в Україні (ДП «Чернігівстандартметрологія»);

– Нові вимоги до конструкторської документації (ВАТ КП «Пожспецмаш»);

– Хімічний склад сухих молочних продуктів (Ічнянський завод сухого молока і масла);

– Стандартизація в енергетиці (Завод «Рапід»);

– Технічні та органолептичні вимоги до сировини соняшника (ТОВ «ТАН»);

– Нові замінники какао-масла (ВАТ «Ясен»);

– Норми витрат спирту етилового (ВАТ «Червона зірка»);

– Технічні вимоги до систем тепло- і водопостачання (КП «Прилуки тепловодопостачання»);

– Фізико-хімічні показники гірчичного порошку (ТОВ «Кронос»);

– Технічні вимоги до спортивного інвентарю (ТОВ «Спорттехніка»)

з інших питань:

– Порядок набуття чинності нормативно-правових актів (АТП 17462);

– Застосування галузевих переліків робіт, на яких встановлюються доплати за умови праці (Відділ праці міськвиконкому);

– Визначення вартості будівництва навчальних закладів (Чернігівський державний технологічний університет);

– Нормативні вимоги до перевезення небезпечних вантажів (Чернігівський автозавод);

– Нормативні вимоги до утилізації побутових відходів (Ічнянський молочно-консервний комбінат);

– Зварювання поліетиленової плівки (ФОП Криворучко В.М.);

– Технічні вимоги до знаків безпеки (Облавтодор);

– Нормативні вимоги до підйомників (Обленерго);

– Визначення вартості будівництва (Чернігівське обласне бюро судово-медичної експертизи).

Здійснено звірення документів фонду нормативної документації для Мринського виробничого управління підземного зберігання газу.

ЦНТЕІ Луганського національного університету імені Тараса Шевченка здійснював інформаційне обслуговування користувачів Луганської області. Видача документів у читальних залах довідково-інформаційного фонду становила 7,1 тис. прим. документів, у тому числі 3,1 тис. прим. патентної документації; 0,4 тис. прим. нормативної документації; 3,6 тис. прим. науково-технічної літератури.

Відповідно до завдань, передбачених Агентською угодою з Держспоживстандартом України, у ІІІ кварталі 2010 р. надано послуги 52-м користувачам щодо копіювання 103-х нормативних документів.Одеський інноваційно-інформаційний центр «ІНВАЦ» здійснював інформаційне обслуговування користувачів регіону. Видача документів у читальних залах за ІІІ квартал 2010 року становила 24,4 тис. документів.

У ЗАТ «Харківський ЦНТЕІ» до відділу нормативно-технічної документації надійшло 302 запити, надано копій документів – 818 прим.Інформаційна продукція регіональних ЦНІІ

з/п

Назва

Вид

Виконавець

Економіка


1.

Стратегічне планування розвитку підприємства

Аналітичний огляд

Запорізький ЦНІІ

2.

Основні напрямки науково-технічного прогресу на прикладі доменного цеху ВАТ «Запоріжсталь», їх економічна ефективність

Аналітичний огляд

Запорізький ЦНІІ

3.

Удосконалення роботи з проблемними кредитами для підвищення якості портфеля кредитів банку фізичним особам

Аналітичний огляд

Запорізький ЦНІІ

4.

Система калькулювання витрат на виробництво в управлінському обліку

Методичний посібник

Запорізький ЦНІІ

5.

На допомогу бухгалтеру та підприємцю

Перелік літератури

Черкаський ЦНІІ

6.

Нормативно-методична база працівника з кадрової роботи

Тематична добірка

Черкаський ЦНІІ

Освіта. Педагогіка

7.

Орієнтовне перспективне планування освітнього процесу з дітьми 4-го року життя

Методичні вказівки

Житомирський ЦНІІ

8.

Орієнтовне перспективне планування освітнього процесу з дітьми 5-го року життя

Методичні вказівки

Житомирський ЦНІІ

9.

Портфель адміністратора школи

Посібник

Житомирський ЦНІІ

10.

Новини освіти і науки

Бюлетень

Черкаський ЦНІІ

Машинобудування. Металообробка

11.

Вантажо-підйомний строп

Добірка документів

Сектор НТІ КНТУ

12.

Переносний пристрій для металообробки

Добірка документів

Сектор НТІ КНТУ

13.

Гвинтовий конвеєр

Добірка документів

Сектор НТІ КНТУ


Металургія


14.

Виливки із киплячих і напівспокійних сталей

Добірка документів

Сектор НТІ КНТУ

Хімічна промисловість

15.

Нафта і нафтопродукти. Методи випробувань

Перелік нормативних документів

Черкаський ЦНІІ


Будівництво

16.

Будівельні матеріали

Перелік нормативних матеріалів

Житомирський ЦНІІ

17.

Лісоматеріали

Перелік нормативних матеріалів

Житомирський ЦНІІ

18.

Процес управління ризиками на прикладі будівельної компанії

Аналітичний огляд

Запорізький ЦНІІ

19.

Нові документи з ціноутворення в будівництві

Тематична добірка

Рівненський ЦНІІ

20.

Нові технології матеріалів у будівництві

Тематична добірка

Черкаський ЦНІІ

21.

Правила визначення вартості будівництва

Тематична добірка

Черкаський ЦНІІ

22.

Сухі будівельні суміші

Добірка описів до патентів України на винаходи

Чернігівський ЦНІІ


Енергетика


23.

Нормативні документи для підготовки теплових господарств до опалювального періоду

Перелік нормативних документів

Черкаський ЦНІІ

24.

Спеціалістам енергетичних підприємств. Систематизований перелік документів з серії «Довідник енергетика»

Перелік

Чернігівський ЦНІІ


Держава і право. Юридичні науки


25.

Чинне законодавство про організацію та діяльність підприємств, що займаються комісійною торгівлею непродовольчих товарів

Тематична добірка

Рівненський ЦНІІ

26.

Нормативні та законодавчі документи для діяльності супермаркетів

Тематична добірка

Рівненський ЦНІІ

27.

Порядок оформлення спадщини

Тематична добірка

Рівненський ЦНІІ

28.

Соціальний захист інвалідів

Тематична добірка

Рівненський ЦНІІ

29.

Державний контроль безпечності та якості непродовольчих товарів

Тематична добірка

Рівненський ЦНІІ

30.

Опіка та піклування над дітьми

Тематична добірка

Рівненський ЦНІІ

31.

Перелік методик та стандартів визначення показників безпечності та якості питної води, наявних у ХЦНТЕІ

Інформацій­ний лист

ЗАТ «Харківський ЦНТЕІ»


Інвестиційно-інноваційна діяльність


32.

Інформаційно-довідкове видання «Житомирщина інноваційна»

Довідник

Житомирський ЦНІІ

33.

Добірка нормативно-правових документів з питань інноваційної діяльності

Тематична

добірка


Житомирський ЦНІІ


Інтелектуальна та промислова власність.

Авторське право


34.

Нормативно-правові акти, які регулюють відносини в сфері винахідницької діяльності в Україні

Тематична

добірка


Житомирський ЦНІІ

35.

Проблеми винахідницької та раціоналізаторської діяльності у Харківській області

Тематична добірка

ЗАТ «Харківський ЦНТЕІ», Харківська обласна Рада Товариства винахідників та раціоналізаторів України

Організація та управління підприємствами

36.

Шляхи та напрями удосконалення соціально-психологічного клімату на підприємстві в умовах кризи

Аналітичний огляд

Запорізький ЦНІІ

37.

Моделювання процесів планування виробничої програми промислового підприємства

Аналітичний огляд

Запорізький ЦНІІ

38.

Єдина система конструкторської документації. Перелік нових надходжень нормативних документів

Електронний перелік

Чернігівський ЦНІІ

Охорона праці та пожежна безпека


39.

Життя та здоров’я на робочому місці – основне право людини

Інформацій-ний бюлетень

Запорізький ЦНІІ

40.

Правила охорони праці під час розробки родовищ копалин відкритим способом

Тематична добірка

Рівненський ЦНІІ

41.

Охорона праці в закладах громадського харчування

Тематична добірка

Черкаський ЦНІІ

42.

Охорона праці в закладах охорони здоров’я

Тематична добірка

Черкаський ЦНІІ

43.

Охорона праці для осіб відповідальних за газове господарство

Тематична добірка

Черкаський ЦНІІ

44.

Правила технічної експлуатації теплових установок і мереж

Перелік нормативних документів

Черкаський ЦНІІ

45.

Правила з охорони праці на автотранспорті

Перелік нормативних документів

Черкаський ЦНІІ

46.

Правила пожежної безпеки в Україні

Перелік нормативних документів

Черкаський ЦНІІ

47.

Правила побудови і безпечної експлуатації (8 видів)

Перелік нормативних документів

Черкаський ЦНІІ

48.

Закон України з охорони праці

Перелік нормативних документів

Черкаський ЦНІІ

49.

Закон України з пожежної безпеки

Перелік нормативних документів

Черкаський ЦНІІ

50.

Збірник нормативних та інструктивних документів з питань охорони праці (Перевидання зі змінами)

Збірник

Чернігівський ЦНІІ

51.

Пожежна безпека. Збірник законодав­чих і нормативних документів (Перевидання зі змінами)

Збірник

Чернігівський ЦНІІ

52.

Закон України «Про охорону праці»

Законодавчий документ

Чернігівський ЦНІІ

53.

Закон України «Про пожежну безпеку»

Законодавчий документ

Чернігівський ЦНІІ

Деревообробка

54.

Меблі. Перелік нових надходжень нормативних документів

Електронний перелік

Чернігівський ЦНІІ

Харчова промисловість


55.

Державний контроль безпечності та якості харчових продуктів

Тематична добірка

Рівненський ЦНІІ

56.

Технології виробництва харчових продуктів. Методи аналізу, контроль якості

Тематична добірка

Рівненський ЦНІІ

57.

Цукор та цукрове виробництво

Перелік нормативних документів

Черкаський

ЦНІІ


58.

Нове в кондитерському виробництві.

Перелік нових надходжень нормативних документів. Вип. 2Електронний перелік

Чернігівський ЦНІІ

59.

Консерви та пресерви рибні. Нові технології

Добірка описів до патентів України на винаходи

Чернігівський ЦНІІ

60.

Спиртове та лікеро-горілчане виробництво. Перелік нових надходжень нормативних документів

Електронний перелік

Чернігівський ЦНІІ

61.

Пиво та безалкогольні напої. Перелік нових надходжень нормативних документів

Електронний перелік

Чернігівський ЦНІІ

62.

Виноробна продукція. Перелік нових надходжень нормативних документів

Електронний перелік

Чернігівський ЦНІІ

63.

Фрукти, овочі та продукти їх перероблення. Перелік нових надходжень нормативних документів

Електронний перелік

Чернігівський ЦНІІ

64.

Риба

Добірка документів

Сектор НТІ КНТУ

65.

Ковбаси варено-копчені

Добірка документів

Сектор НТІ КНТУ

66.

Кисломолочні сири

Добірка документів

Сектор НТІ КНТУ


Торгівля


67.

Законодавчі документи для куточка споживача

Перелік нормативних документів

Черкаський ЦНІІ


Сільське господарство


68.

Породи сільськогосподарських тварин і птиці

Робочий зошит

Житомирський ЦНІІ

69.

Розведення сільськогосподарських тварин, Ч. ІІІ-ІV

Робочий зошит

Житомирський ЦНІІ

70.

Зернові культури

Перелік нормативних документів

Житомирський ЦНІІ

71.

Комбікорми, комбікормова сировина, премікси та вітамінні добавки

Перелік нормативних документів

Черкаський ЦНІІ

72.

Кормові добавки для вирощування свинини

Тематична добірка

Черкаський ЦНІІ

73.

Обробляння ґрунту в сільському господарстві. Нові технології

Добірка описів до патентів України на винаходи

Чернігівський ЦНІІ

74.

Пристрій для оброблення ґрунту

Добірка документів

Сектор НТІ КНТУ

75.

Способи вирощування просапних культур

Добірка документів

Сектор НТІ КНТУ


Охорона навколишнього середовища


76.

Очищення стічних вод

Перелік нормативних документів

Черкаський ЦНІІ

77.

Утилізування твердих відходів. Нові технології

Добірка описів до патентів України на винаходи

Чернігівський ЦНІІ

78.

Якість води. Відбирання проб

Добірка документів

Сектор НТІ КНТУ


Медицина й охорона здоров’я


79.

Питна вода і водопостачання населених місць. Якість води

Перелік нормативних документів

Черкаський ЦНІІ

Вторинна сировина

80.

Заготовка брухту кольорових металів

Тематична добірка

Рівненський ЦНІІ

Побутове обслуговування

81.

Надання послуг з хімічної чистки, прання та фарбування виробів

Перелік нормативних документів

Черкаський ЦНІІ

II. Інформаційно-методичне забезпечення інтелектуальної власності
Каталог: images -> files -> inf bul
inf bul -> Системи нті №1 Київ 2015 Інформаційний бюлетень системи нті випуск №1 січень – березень 2015 р
inf bul -> Інформації (цнтеі) та інформує про найбільш значимі заходи, інформаційні продукти І послуги. Призначений для постійного інформування організацій, які зацікавлені співпрацювати з Укрінтеі та цнтеі. Виходить щоквартально
inf bul -> Інформації та інформує про найбільш значущі заходи, інформаційні продукти І послуги. Призначений задля постійного інформування організацій
inf bul -> Системи нті №4 Київ 2013 Інформаційний бюлетень системи нті випуск №4 жовтень – грудень 2012 р
inf bul -> Інформації та інформує про найбільш значущі заходи, інформаційні продукти І послуги. Призначений задля постійного інформування організацій
inf bul -> Інформації (цнтеі) та інформує про найбільш значимі заходи, інформаційні продукти І послуги. Призначений для постійного інформування організацій, які зацікавлені співпрацювати з Укрінтеі та цнтеі. Виходить щоквартально
inf bul -> Системи нті №1 Київ 2012 Інформаційний бюлетень системи нті випуск №1 січень – березень 2012 р
inf bul -> Системи нті №4 Київ 2011 Інформаційний бюлетень системи нті випуск №4 жовтень – грудень 2010 р
inf bul -> Системи нті №2 Київ 2014 Інформаційний бюлетень системи нті випуск №2 квітень – червень 2014 р
inf bul -> Інформації та інформує про найбільш значущі заходи, інформаційні продукти І послуги. Призначений задля постійного інформування організацій


Поділіться з Вашими друзьями:
  1   2   3
База даних захищена авторським правом ©uchika.in.ua 2022
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка