Інститут проблем сучасного мистецтва Національної академії мистецтв України оголошує конкурсний прийом до очної аспірантури у 2011 році зі спеціальності 26. 00. 01 — теорія та історія культуриСкачати 35.73 Kb.
Дата конвертації23.10.2016
Розмір35.73 Kb.
#22
ТипРішення
Інститут проблем сучасного мистецтва

Національної академії мистецтв України

ОГОЛОШУЄ КОНКУРСНИЙ ПРИЙОМ ДО ОЧНОЇ АСПІРАНТУРИ

у 2011 році

зі спеціальності 26.00.01 —

теорія та історія культури (мистецтвознавство)
Аспірантура зі спеціальності 26.00.01 — теорія та історія культури (мистецтвознавство) в ІПСМ НАМ України відкрита наказом Міністра освіти і науки України від 5 липня 2010 р. № 668.

Переважний напрям наукових досліджень під час навчання в аспірантурі ІПСМ — візуальне мистецтво України 1990–2010-х.

До аспірантури на конкурсній основі приймаються особи, які мають вищу освіту і кваліфікацію спеціаліста або магістра. Термін навчання в аспірантурі — три роки.

Рішення про допуск до складання вступних іспитів до аспірантури виноситься приймальною комісією на початку жовтня за результатами співбесіди, розгляду реферату (наукової доповіді, тематичного проспекту майбутньої дисертації з визначенням наукового напряму переважно в галузі візуального мистецтва 1990–2010-х), рецензії на нього передбачуваного наукового керівника (або члена приймальної комісії) та поданих друкованих праць. Приймальна комісія може відмовити вступнику у допуску до складання вступних іспитів у зв’язку з неподанням у встановлений термін всіх або окремих документів. Особам, допущеним за рішенням  приймальної комісії  до  вступних випробувань в аспірантуру, надається відпустка для підготовки та складання іспитів згідно з чинним законодавством України.

Взаємозобов’язання ІПСМ та аспіранта, який навчається за бюджетні кошти, визначаються в угоді, яку аспірант  підписує з Інститутом протягом першого місяця навчання.

Вступники до аспірантури складають вступні іспити із спеціальності в обсязі навчальної програми для спеціаліста або магістра, яка відповідає спеціальності 26.00.01 — теорія та історія культури, із філософії та однієї з іноземних мов на вибір в обсязі навчальних програм для ВНЗ ІV рівня акредитації, затверджених Міносвіти України. Вступники, які на час вступу до аспірантури ІПСМ НАМ України склали всі або декілька кандидатських іспитів, звільняються від відповідних вступний іспитів, і складають лише вступний іспит зі спеціальності. На підставі результатів вступних іспитів приймальна комісія приймає рішення щодо кожного вступника.

Аспіранти, які навчаються в ІПСМ НАМ України, отримують стипендію, передбачений програмами кандидатської підготовки обсяг наукового консультування, беруть участь у науково-дослідній діяльності відділів і лабораторій, користуються матеріально-технічною базою Інституту. Аспірант, який був зарахований до аспірантури на навчання за бюджетні кошти і відрахований через грубе порушення правил внутрішнього розпорядку, вчинення протиправних дій, невиконання індивідуального плану роботи без поважних причин, відшкодовує вартість навчання у порядку, передбаченому чинним законодавством України.

Вступники подають до аспірантури:

– заяву на ім’я директора Інституту,

– особовий листок з обліку кадрів (заповнюється в Інституті), автобіографія,

– копію диплому про вищу освіту,

– копію додатка до диплому (з оцінками),

– копію трудової книжки (за наявності),

– медичну довідку про стан здоров’я за формою № 286-у,

– посвідчення про складені кандидатські іспити (за наявності),

– реферат (наукову доповідь, тематичний проспект) за темою майбутньої дисертації з визначенням наукового напряму (1,0 др. арк. = 40 тис. др. знаків з пробілами) з письмовим відгуком передбачуваного наукового керівника (або члена приймальної комісії),

– три–п’ять опублікованих наукових праць у часописах, каталогах, газетах тощо, їх примірники (оригінал або ксерокопії),

– рекомендацію Державної екзаменаційної комісії (за наявності),

– ксерокопію паспорта (1–2 стор., сторінки реєстрації),

– ксерокопію свідоцтва про ідентифікаційний код,

– дві фотокартки (3 х 4 см)

та складають конкурсні іспити: зі спеціальності, філософії та іноземної мови протягом жовтня.

Паспорт та диплом про вищу освіту подаються вступником особисто.

Документи подаються у папці з 26 серпня по 26 вересня у відділі кадрів ІПСМ НАМ України у робочі дні з 12:00 до 14:00 (Грицаєнко Олександра Миколаївна, тел. (044) 521-1227; приймальня Інституту — тел. (044) 529-2051).

Вступні іспити проводяться протягом жовтня 2011 року. Зарахування до аспірантури проводиться наказом директора Інституту до 1 листопада поточного року.

Гуртожитком Інститут не забезпечує.

Каталог: ASPIRANTURA
ASPIRANTURA -> Уточнення щодо оформлення документів та питання, які вступники до аспірантури задають найчастіше
ASPIRANTURA -> С. В. Шепітько, кандидат філологічних наук, професор кафедри англійської мови та перекладу мду
ASPIRANTURA -> Затверджено наказом директора іпсм нам україни
ASPIRANTURA -> Програма вступного іспиту зі спеціальності 26. 00. 01 теорія та історія культури
ASPIRANTURA -> Програма підготовки до здачі вступного екзамену з іноземних мов (англійської, німецької) до аспірантури апсв
ASPIRANTURA -> Загальні положення
ASPIRANTURA -> Положення про підготовку науково-педагогічних і наукових кадрів
ASPIRANTURA -> Робоча програма навчальної дисципліни «педагогіка вищої школи з основами педагогічної майстерності»
ASPIRANTURA -> Програма вступного екзамену з іноземних мов (англійської, німецької) до аспірантури апсв укладачі

Скачати 35.73 Kb.

Поділіться з Вашими друзьями:
База даних захищена авторським правом ©uchika.in.ua 2022
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка