Календарне планування на 2017/2018 навчальний рікСторінка1/3
Дата конвертації23.03.2019
Розмір263 Kb.
#85348
  1   2   3


Затверджено: „____“ вересня 2011 року.

Заступник директора з навчально-виховної роботи _________ ______________________

/підпис/ /ПІБ/
Календарне планування на 2017/2018 навчальний рік

За програмою для загальноосвітніх навчальних закладів, Хімія (профільний рівень). Затверджено наказом Міністерства освіти України “Про надання навчальним програмам для 11-річної школи грифа “Затверджено Міністерством освіти і науки України” від 28 жовтня 2010 р. № 1021, вид-во Мандрівець, Тернопіль, 2011


Х І М І Я
11-й клас (хіміко-біологічний профіль)

(6 год на тиждень, разом 210 год, із них 20 год — резервний час)
п/п

Зміст навчального матеріалу

Кількість годин

Дата проведенняВступний інструктаж з ТБ. Інструкція з Т.Б. №1. ПОВТОРЕННЯ ОСНОВНИХ ВІДОМОСТЕЙ ПРО ОРГАНІЧНІ СПОЛУКИ (3 год). Склад, найважливіших органічних сполук.

1


Властивості найважливіших органічних сполук

1


Застосуваня найважливіших органічних сполук

1


ТЕМА 1. ТЕОРІЯ БУДОВИ ОРГАНІЧНИХ СПОЛУК (5 год.). Короткі відомості з історії становлення і розвитку органічної хімії. Перші синтези органічних речовин.

1


Теорія як вища форма наукових знань. Передумови створення теорії хімічної будови органічних сполук. Теорія хімічної будови О.Бутлерова. Залежність властивостей речовин від складу і хімічної будови молекул.

1


Ізомерія. Приклади ізомерії неорганічних і органічних речовин.

1


Розвиток теоретичних уявлень про будову органічних речовин.

1


Основні напрями розвитку теорії будови органічних речовин, її значення. Життя і діяльність О.Бутлерова. Підсумкове оцінювання.

1


ТЕМА 2. ВУГЛЕВОДНІ (35 год.). Алкани (парафіни). Метан, його склад, хімічна, електронна, просторова будова молекули. - -гібридизація електронних орбіталей атома Карбону.

1


Основні характеристики ковалентного зв’язку: довжина, енергія, полярність, просторова напрямленість. Гомолітичне і гетеролітичне розривання ковалентного зв’язку.

1


Гомологічний ряд метану, фізичні властивості гомологів, залежність фізичних властивостей від склду і хімічної будови молекул, поширеність у природі. Демонстрації: 1. Визначення якісного складу метану за продуктами згоряння. Інструкція з Т.Б. №1,3,6,10,12.

1


Практичні роботи: 1. Розділення й очищення речовин. Перегонка при атмосферного тиску. Перекристалізація. Інструкція з Т.Б. №1,3,6,10-12.

1


Просторова будова насичених вуглеводнів. Структурна ізомерія алканів. Демонстрації: 2. Моделі молекул вуглеводнів та галогенопохідних. Інструкція з Т.Б. №1,6.

1


Просторова будова насичених вуглеводнів. Структурна ізомерія алканів. Поняття про конформації. Лабораторні досліди: 1. Виготовлення моделей молекул алканів (ізомерів, конформацій). Інструкція з Т.Б. №1,6.

1


Систематична номенклатура.

1


Поняття про спектральні методи встановленя структури органічних сполук.

1


Хімічні властивості алканів: повне і часткове окиснення, хлорування, нітрування, термічний розклад, ізомеризація. Механізм реакції заміщення.

1


Хімічні властивості алканів: повне і часткове окиснення, хлорування, нітрування, термічний розклад, ізомеризація. Механізм реакції заміщення. Демонстрації: 3. Відношення насичених вуглеводнів до розчину калій перманганату, лугів, кислот. Інструкція з Т.Б. №1,6,8,10-12.

1


Галогенопохідні алканів. Індукційний ефект. Реакції з активними металами, водою, лугами.

1


Добування алканів. Застосування алканів та їх галогенопохідних. Практичні роботи: 2. Виявлення Карбону, Гідрогену, Хлору в органічних речовинах. Інструкція з Т.Б. №1,3,6,8-12.

1


Добування синтез-газу і водню з метану.

1


Циклоалкани (циклопарафіни), їхній склад, будова, ізомерія. Поняття про конформації циклогексану.

1


Залежність властивостей циклоалканів від будови циклів.

1


Добування і застосування циклоалканів. Проміжне оцінювання. Самостійна робота.

1


Алкени. Етен, його склад, хімічна, електронна, просторова будова молекули. - гібридизація електронних орбіталей атома Карбону. Подвійний карбон-карбоновий зв’язок, - та -зв’язки.

1
Каталог: Files -> downloads
downloads -> Урок 2 Тема. Архітектура кам'яний літопис століть
downloads -> Уроках «Художньої культури»
downloads -> Науковий керівник : учитель стасюк о. С. Консультанти: батьки, бібліотекар, вчитель географії
downloads -> Реферат з основ корекційної педагогіки та спеціальної психології на тему: Психолого-педагогічна допомога сім'ям, які мають дітей з порушенням у розвитку
downloads -> Образотворче мистецтво
downloads -> Чернігівська міська централізована бібліотечна система
downloads -> Особливості розвитку культури Галицько – Волинської держави
downloads -> Визначні місця України краю незвіданих красот
downloads -> Розрахунок сил І засобів по ліквідації нс


Поділіться з Вашими друзьями:
  1   2   3
База даних захищена авторським правом ©uchika.in.ua 2022
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка