Користуючись рекомендаціями поданого матеріалуСкачати 106.89 Kb.
Дата конвертації24.05.2018
Розмір106.89 Kb.


В даному тексті надрукований вибірковий матеріал з книги  Тищенко В.В. Я ВАМ ПОМОГУ. Практический лечебник. Приложение к газете "Продолжение следует" - Киев: Информационно-издательское агенство "Украина". 1993.

Валерій Вікторович Тіщенко дуже просить всіх, хто скористався його рекомендаціями, написати про результати лікування.

Адреса:


333011, Сімферополь, вул. С. Разіна, 12а.

Тіщенко Валерію Вікторовичу.

(Їхати тролл. NN 5, 11; авт. N 11 до зупинки "Центральний

ринок").


 КОРИСТУЮЧИСЬ РЕКОМЕНДАЦІЯМИ ПОДАНОГО МАТЕРІАЛУ,

 ВАРТО ПАМ'ЯТАТИ:

- Лікування отрутою можна починати при умові, що сосудиста система хворого не до кінця загублена (є певний запас міцності), інакше без операції не обійтись. Необхідно приймати кисневі пінки. Дуже сильна підтримка організму - бджолине маточне молочко;

- Боліголов (або АСД-2) застосовувати лише по одній із методик;

- Вести щоденник, пильно спостерігаючи за самопочуттям. Граничну дозу можна встановити самостійно, але передозування неприпустимі! Особливо уважні будьте при лікуванні дітей.

- При ознаках отруєння призупинити на 3 (три) дні вживання препарата. В цей період пити слабкий розчин марганцовки на молоці, після чого почати зниження до мінімальної дози, а поітім знову вийти на "свою" дозу;

- Боліголов - отрута. Під час лікування вживання молочних продуктів обмежити;

- Під час прийому відвару насіння льону душицю, сосну, каштан та інші відвари не застосовувати, власну мочу не пити;

- При хворих нирках методики з застосуванням сулеми виключаються;

- При застосуванні АСД-2 уважно спостерігати за нирками.

 ДОБРОГО ВАМ ЗДОРОВ'Я!

 ПРИЧИНИ УТВОРЕННЯ РАКОВИХ ПУХЛИН.Існує декілька причин утворення ракових пухлин:

 Перша  - хронічні запалювальні процеси простудного характеру, які гублять сосудисту систему, і ревматизм. В минулому, я вважаю, це була основна причина раку.

 Друга  - наявність в організмі інфекції та її токсину; інтоксікація - причина запалювальних процесів, які гублять сосудисту систему.

 Третя  - хімічне враження - постійне отруєння нітратами, які ми регулярно вживаємо з продуктами харчування. Хімпрепарати активно руйнують клітину, вибиваючи її з режимів, доводячи до запалювальних процесів - різко падає імуноздатність. В цьому випадку також гине сосудиста система - доступ до кисню перекритий.

Інфекція, яка постійно знаходиться під впливом хім препарату, частково гине, але вцілівша - другий штамм - стрімко розмножується, вражаючи організм, гублячи при цьому сосуди. Подальші штами вражають кору головного мозку, призводячи до функціональних розладів. Токсини 4, 5, 6 штамма починають вражати психіку. Це якраз ті умови і ті прояви, які забезпечує хімтерпія. Хворих в онкоцентрах нашої країни, як правило, піддають саме такому лікуванню, добиваючи їх.

Інфекція, яка вціліла після 6 курсу хімії, - це 6 штамм - СНІД, здатний самостійно угробити здоровий організм. Не кажучи вже про хворий організм. Американці також використовують хімію, даючи при цьому гарантію в 15 років. Наші методики, як правило, розправляються з хворим за 1.5...2 роки.

 Четверта причина  - променеве враження - сама стрімка і жорстока з усіх згаданих вище.

 Але надія не втрачена! Засоби для лікуання променевої хвороби та раку  існують!

 Необхідно розповісти про рецептури, які ґрунтуються на  отрутах. Дуже ефективна царська методика, якою користувались  короновані особи минулих часів. Суть методики в тому, щоб привчити організм жити в неприродніх екстремальних умовах, жити так, аби разом із вживанням рідини (вода, узвар, чай) вживати сильнодіючі отрути. Для цієї мети сильну отруту порівняно прискореними темпами, по зростаючій лінії, вводили в раціон царів.

Це була ціла лікарська наука, де підвищення імунітету, якіснепокращення імунної системи, досягалось за порівняно короткий строк, і це було необхідною умовою, оскільки повільне нарощування отрут дуже згубне для організму - не вмикався захисний механізм, і отрута подавляла незахищену імунітетом клітину.

Така ж картина спостерігається і при надмірному вживанні отрут, коли слабенька проти отрути клітина з перших моментів вживання препарату подавляється і робиться нездатною не лише вести боротьбу, але і здійснювати свою щоденну звичну роботуодним словом, не може жити. І в першому і в другому випадку спостерігається один і той же результат: послаблення організму отрутою - отруїння, а тому звичний для нас вислів "золота середина" набуваї для нас досить незвичного смислу - мова йдепро життя та смерть людини.

 В Біблії ясно сказано: все нове - це добре забуте старе.

Сама царська методика описана царем Давидом словами: "Всіми хвилями Своїми Ти вразив мене". Ця методика називається циклованням. В цій єдиній фразі схована глибина Християнства - Бог знищує гріх, полишаючи в живих людину.

Таким чином, з Божою допомогою, ми вийшли на усвідомлення та осмислення поставленої перед нами задачі - подавити пухлину отрутою (злом), полишивши все живе, яке вже здатне чинити опір злу. Те, що вистояло перед отрутою робиться здатним чинити опір раковій інтокцікації - до цього ми прагнемо і цього ми добиваємось, підвищуючи імунітет.

Мертве живого не вб'є - мертве при тривалій взаємодії втрачає свою владу вбивати. Кінець мертв'ячини такий, що живе, набувши в боротьбі абсолютно нові якості, робиться здатний поглинати смерть -  пухлина розсмоктується.

В Євангелії сказано: смерть поглинута перемогою! Це в похвалу методу. Як бачите, я нічого конструктивно нового не даю, все це описано в Слові Божому, але населення, не навчене Писанню, блукає на всіх путях своїх. Це відноситься як до медицини, так і до щоденного життя.

Бог наказує думати правильно і правильно розуміти світ, поклавши перед очима Біблію. Вона - основа небесної мудрості! Той, хто йде її шляхами, ніколи не заблудиться! Всі ми по своїй земній природі - блудні сини, а тому всім нам, без винятку, Бог наказав вчити Біблію. Хто пізнав святість – пізнав все. В його серці панують мир та свобода! Темні сили не мають над ним ніякої влади. Який би шлях він не вибрав, всюди - ПЕРЕМОГА!

Але вернемся до нашої теми. В Україні рак лікують з давніх часів. Мій прадід Михайло також лікував рак. І такі люди є завжди. Зараз в Україні самостійно і успішно цю проблему вирішують десятка два травників. Але варто мати на увазі: офіціоз, який створив законодавство во славу смерті, інтенсивно опирається будь-якій добрій ініціативі з боку простих, але здібних людей, залишаючи за собою монопольне право розпоряджатися долями і життям онкохворих.
 БОЛІГОЛОВ П'ЯТНИСТИЙ (1).

Про цю рослину майже нічого не написано в медичній літературі. Всезнаючий Нейштад згадує про нього, давши опис, та нагадаши, що Сократ був загублений отрутою саме цієї рослини.

Самий чесний з усіх травників - Носаль каже про нього більш детально, рекомендуючи його при раку шлунку. Боліголов прийнятий гомеопатією, але він завжди був на десятому плані з тої причини, що ніде не наведено практичних методик по його застосуванню.

В якості сировини найкраще всього використовувати молоді паростки боліголова. Приготовлені з них ліки не виявляють дратівливого та подавляючого впливу на організм, більш того, це сильний обезболюючий засіб під час захворювання на рак, самий ефективний, оскільки самий ранній. Юність - це сила.  Я хочу запропонувати три методики, надавши право вибрати будь-яку з них. Зупинимся на першій - царській.

1. Зібравши молоді паростки, наповніть 1/3 частини посудини подрібненою сировиною (дрібно нашинкувати). Потім доверху залити доброю горілкою, закрити і поставити на 10...15 днів в темне прохолодне місце. Настоянку періодично взбалтувати. Але в екстренних випадках можна починати вживати на третій день.

На таких само умовах готується настоянка із суцвіть – тут треба використовувати з добавлянням молодого листя. Сировину необхідно так само подрібнити. Боліголов - це потужний ефіронос. Під час цвітіння до нього треба підходити з боку вітру, інакше можна постраждати - після збирання починає сильно боліти голова. Можна використовувати також свіже насіння (зеленого кольору), при цьому необхідно пам'ятати, що найбільша кількість отрути знаходиться саме в насінні. Але це насіння необхідно настоювати не на горілці, а на 70-відсотковому спирті.

Одна з переваг царської методики в тому, що можна починати лікування без попередньої перевірки реакції організму на цю отруту. Оскільки приймання ліків починається з мінімальних доз, то при перших же ознаках несумісності від них можна відмовитись, а при передозуваннях не обов'язково підніматися на сорок капель, навпаки - відразу ж починати зниження до однієї каплі, щоб потім знову починати нарощування до гранично допустимої дози, з послідуючим зниженням до однієї каплі. І так робити декілька циклів - до повного виздоровлення.

Отрута є отрута... До неї необхідно підходити дуже обережно - передозування неприпустимі. При самих тяжких формах раку наший організм веде боротьбу до останнього, і при передозуванні отрутою, отруєна клітина не в змозі робити цього – тут створюються всі умови для наступної ракової атаки.

Необхідно завжди пам'ятати одну просту істину: з раковою пухлиною повинен боротися організм - імунна система. А наше завдання - допомогти йому в цьому - запустити захисний механізм, подразнюючи клітину отрутою. Боліголов подавляє ракову клітину дуже сильно. Частково ми знімаємо непомірний тиск ракової інтоксікації, але варто пам'ятати, що таємниці нашого організму знає лише наший організм. І тільки він сам може са- монастроїтись на свої первинні життєві цикли, які закладені в ньому на момент зачаття, і, прориваючись через ракову смерть, повернутись в свою первинну здравість, використовуючи всеперемагаючий імунітет. Наше завдання - надати йому необхідний матеріал для досягнення цієї мети. Під час лікування необхідно прислуховуватись до голосу нашого тіла - що організм просить, те йому і давати.

Боліголов завжди приймають з водою, але при цьому необхідно враховувати її кількість - чим більше води, тим м'якіше отрута сприймається організмом. До 13 капель дається 100 грам води, від 13 до 26 капель - 150 грам води, а після 26 капель - до 200 грам сирої води. При зниженні кількості капель воду знижувати так само.

Якщо ми маємо справу з рецидивним раком - як правило це приходить через 1.5...2 роки після першої операції, то необхідно враховувати, що організм ослаблений, і верхня гранична доза повинна бути знижена до 20...30 капель, а з 15 капель починаємо уважно стежити за своїм станом здоров'я, аби не нашкодити надлишком отрути. Якщо на 20 каплях лежачий хворий встав на ноги - вище можна не підніматись і продовжувати лікування на тій же дозі. Але необхідно знати, що організм може рано чи пізно "взбунтоватись" - клітина здатна накопичувати отруту, і до неї з'являється стійка відраза. В цьому випадку необхідно поступово зійти на одну каплю (розвантажити клітину) і знову піднятися на свою рятівну дозу. І таким чином іти до виздоровлення.

МЕТОДИКА НАЙБІЛЬШ ІНТЕНСИВНА ПО ВХОДЖЕННЮ. 
Схематично вона виглядає таким чином:

8.00 12.00 16.00 20.00 годин

1 1 1 1 капля - 4 дні

2 2 2 2 каплі - 4 дні

3 3 3 3 каплі - 4 дні

4 4 4 4 каплі - 4 дні

5 5 5 5 капель - до одужання.

Як правило, в даній методиці зупиняються на цій дозі і вище не піднімаються, але за одноразову нормальну середню дозу приймається 15...16 капель. І взагалі, нарощуючи кількість капель, необхідно постаратись замітити, на які дозі організм відчув полегшення, і намагатись орієнтуватись саме на цю кількість капель. Потім, по часові, спробувати піднятися вище, але дуже обережно.

В Одесі, на міському цвинтарі, на одній з плит викарбувані досить цікаві слова: "Буле все добре, але я захотів ще краще, і от що з цього вийшло". Останні слова розумної людини завжди мають вагу.

Можна також використовувати водяну настоянку - я думаю,

що це не лише сама проста, але і сама ефективна, у всякому ви-

падку по раку головного мозку, із методик. Чайну ложку дрібно

подрібненої сировини необхідно залити в термосі вміру гарячою

водою і настояти ніч. Води повинно бути 200 мл. Термос попе-

редньо прогріти. Зранку настоянку процідити і приймати за го-

дину до вживання їжі, спершу по чайній ложці три-чотири рази


7
на день, а потім по столовій - до одужання, враховуючи попе-

редні рекомендації і застереження. При появі відрази можна

зробити дводенну перерву.  1Перевага настоянкам  0  1вимушена: 0 болі-

голов сильний ефіронос і, якщо його неправильно зберігати, че-

рез два місяці він практично втрачаї свої властивості. Масло,

головний агент, випаровуїться - сировина якісно погіршуїться.

По прийому боліголова існуї декілька методик, але самі

безпечні для лікування різних видів ракових захворювань приве-

дені трохи пізніше.

 2С О Л А Н І Н 0  2(2).

Цю широко відому отруту, на відміну від боліголова, завж-

ди можна мати під рукою. Щодня в громадських столових кухонні

робочі зрізають з поверхні картоплі небезпечну зелень, для то-

го, щоб викинути її подалі. А цього робити не варто! Це чудо-

вий засіб проти раку, який не уступаї, в даному випадку, болі-

голову. Наші погані овочесховища створюють прекрасні умови для

утворення ціїї лютої отрути.

Санаторії, дитячі садки, ресторани, де можна взяти його;

домашні умови, де можна викласти картоплю на сонце і отримати

соланін, - все це природні і неприродні лабораторії для ори-

мання протиракового препарату. Готують ліки таким чином: в по-

суд влити трохи горілки (це запобігаї окисленню), наповнити

цей посуд на третину соланіном, після чого доверху залити го-

рілкою і, щільно закривши посудину, поставити її на 10 (де-

сять) днів в темне прохолодне місце. Періодично посудину ско-

лихувати. Методика прийому точно така сама,як і у боліголова -

при підвищенні дози оріїнтуватися на самопочуття - передозу-

вання неприпустимі.

 2Г Р И Б И (3).

Якщо говорити про отрути, то чому не згадати про мухомо-

ри. Використовують білий иа червоний мухомор. Трьохлітрову

банку щільно наповнити мухоморами. Добре закрити кришкою

(можна закатати і осмолити) та закопати в землю на глибину

70...100 см, нехай вони там пробудуть один місяць; після чого

дістати, віджати, процідити та помістити отруту в холодильник.Приймати по царській методиці боліглова, але гранична доза не

вище 25 капель.
Каталог: catalog
catalog -> План. Вступ Розділ 1
catalog -> Католицизм. Історія виникнення
catalog -> Урок 6 Тема уроку. Алотропія. Значення озонового шару для життя організмів на Землі
catalog -> Урок 7 Тема уроку. Загальні хімічні властивості неметалів
catalog -> Лабораторна робота №4 «Визначення опору провідника за допомогою вольтметра і амперметра» Мета
catalog -> Уроки №9, 10 зв’язне мовлення
catalog -> Реферат на тему: " Галицько-Волинське князівство" Розробив студент I курсу I групи
catalog -> Тема: Московство. Ббк 63. 3(4 Рос)
catalog -> Урок-семінар-конференція 63(19) Види теплових двигунів. Екологічні проблеми використання теплових машин Мета
catalog -> Розпорядження голови районної державної адміністрації 30. 12. 2013 №434-од Організаційно-методичні вказівки з підготовки населення Борщівського району до дій у надзвичайних ситуаціях на 2014 рік

Скачати 106.89 Kb.

Поділіться з Вашими друзьями:
База даних захищена авторським правом ©uchika.in.ua 2020
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка