Краса врятує світСторінка1/5
Дата конвертації16.03.2017
Розмір0.98 Mb.
#12074
  1   2   3   4   5
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ

УЖГОРОДСЬКЕ ВИЩЕ КОМЕРЦІЙНЕ УЧИЛИЩЕ

КНТЕУ


Виховна година


Краса врятує світ

Підготувала:

класний керівник групи №34

Данилишина О.В.

Ужгород-2011

Тема: Краса врятує світ

Мета: дати учням поняття краси та її складових; виховувати впевненість в своїх можливостях, прагнення до кращого, до вміння почувати себе вільно і повноцінно в суспільстві; розвивати уяву, мислення, вміння висловлювати свою думку; виховувати вміння бачити красиве, відчувати красу; збагачувати внутрішню красу добром, гарними вчинками; вчити сміливо вирішувати складні проблеми в групах.

Форма проведення: бесіда

ХІД УРОКУ

І. Організаційна частина

ІІ. Основна частина

1.Краса людини. У чому вона?

Вчитель. «Краса врятує світ!» Цей крилатий вислів Федір Достоєвський залишив на роздуми нам самим. Яка краса? Чия краса врятує світ? Чи замислюємось ми над цим? Загальне поняття краси має багато складових, зокрема, і красу людську. Що ж це таке – краса?

Саме тому, ми обрали тему виховної години «Краса врятує світ».

На уроці ми повинні з’ясувати, що таке краса, які її складові. Відповідаючи на питання «Що таке краса?», люди називають гарне обличчя, модний одяг, а дехто з досвідчених – красу душі, красу мови.

Що можна вважати красивим? Навряд чи хтось точно зможе відповісте на це запитання. Скільки людей - стільки ж думок. Те, що одна людина вважає красивим, іншій може здаватися потворним, і навпаки.Вчитель. Краса - в загальному випадку є характеристика персони, місця, об'єкта чи ідеї, що приносить відчуття приємності, яка відповідає задоволенню. Ідеал краси - це взірець, яким захоплюються. Поговоримо про людську красу, красу жіночу.

Як ви думаєте, краса яку ми бачимо, якою милуємось і та, яку ми відчуваємо, яка проявляється у наших вчинках – це одне і теж? (Учні обмінюються думками)


Вчитель. Отже, є зовнішня краса – та яку ми бачимо, милуємось, а є внутрішня краса – це та, яку ми відчуваємо.

Вчитель. Кажуть, що людину зустрічають "по одежі". Можливо, хтось може не погоджуватися з цим, але признайтесь, чи принесе задоволення спілкування з людиною неохайною, брудною? Спочатку не сприймуть її очі, а потім, у більшості випадків, - і душа. Бо зовнішній вигляд є відбитком внутрішнього стану, та про це, на жаль, пам'ятають не всі і не завжди.

Але мені можуть заперечити і сказати, що не всі у змозі одягатися красиво, модно. Та "красиво і модно" - це не тільки одяг та взуття. Перш за все, це - смак, гармонія, охайність, чисте тіло, усміхнені очі, красива мова. Все це і є зовнішньою красою людини, за якою не помічаються навіть певні фізичні недосконалості її обличчя або фігури.

Та найбільше її багатство - це красива душа. Душевна щедрість, працелюбність, любов, повага до людей, сердечне бажання допомагати іншим, лагідність, оптимізм, почуття гумору... Цей перелік найкращих рис характеру людини.Поділіться з Вашими друзьями:
  1   2   3   4   5
База даних захищена авторським правом ©uchika.in.ua 2022
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка