Методичні вказівки щодо написання та оформлення дипломних робіт для здобувачів першого (бакалавр) та другого (магістр) рівнів вищої освітиСторінка1/3
Дата конвертації16.03.2017
Розмір0.72 Mb.
ТипМетодичні вказівки
  1   2   3
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
ДИПЛОМНА РОБОТА

Методичні вказівки щодо написання та оформлення дипломних робіт для здобувачів першого (бакалавр) та другого (магістр) рівнів вищої освіти

галузі знань 05 «Соціальні та поведінкові науки» (спеціальностей – 051 «Економіка», 056 «Міжнародні економічні відносини»),

галузі знань 07 «Управління та адміністрування» (спеціальностей – 073 «Менеджмент», 075 «Маркетинг», 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність»)

денної та заочної форм навчання

Луцьк 2016УДК 006.3/.8 (001.89)

У 65
До друку ________Голова Навчально-методичної ради Луцького НТУ

Електронна копія друкованого видання передана для внесення в репозитарій Луцького НТУ ________________ директор бібліотеки.

Затверджено Навчально-методичною радою Луцького НТУ, протокол № ___ від «__» _____ 20___ року.

Рекомендовано до видання Навчально-методичною радою факультету бізнесу Луцького НТУ, протокол № 3 від 23 листопада 2016 року.
_____________Голова навчально-методичної ради факультету бізнесу.

Розглянуто і схвалено на: засіданні кафедри економіки та підприємництва Луцького НТУ, протокол № 3 від 12.11.2016 р., засіданні кафедри менеджменту та маркетингу Луцького НТУ, протокол № 3 від 22.11.2016 р.


Укладачі:____Фесіна Ю.Г., к.е.н., доцент кафедри економіки та підприємництва,____Герасимяк Н.В., к.е.н., доцент кафедри менеджменту та маркетингу,_____Лорві І.Ф., к.е.н., доцент кафедри менеджменту та маркетингу Луцького НТУ.

Рецензенти:_____Л.Л. Ковальська, д.е.н., професор кафедри економіки та підприємництва Луцького НТУ.

_____В.О. Морохова, к.е.н., професор кафедри менеджменту та маркетингу Луцького НТУ.

Відповідальний за випуск: ______Н.В. Хвищун, к.е.н., доцент, декан факультету бізнесу Луцького НТУ.У65


Дипломна робота: методичні вказівки щодо написання та оформлення дипломних робіт для здобувачів першого (бакалавр) та другого (магістр) рівнів вищої освіти галузі знань 05 «Соціальні та поведінкові науки» (спеціальностей – 051 «Економіка», 056 «Міжнародні економічні відносини»), галузі знань 07 «Управління та адміністрування» (спеціальностей – 073 «Менеджмент», 075 «Маркетинг», 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» денної та заочної форм навчання / укладачі: Ю.Г. Фесіна, Н.В. Герасимяк, І.Ф. Лорві. – Луцьк : Луцький НТУ, 2016. – 36 с.

У методичних рекомендаціях розглянуто вимоги до процесу підготовки та захисту кваліфікаційної роботи, розкрита технологія навчально-наукової діяльності щодо написання дипломної роботи. Методичні вказівки можуть стати у пригоді усім тим, хто хоче підвищити культуру наукової роботи.

© Фесіна Ю.Г., Герасимяк Н.В., Лорві І.Ф., 2016Поділіться з Вашими друзьями:
  1   2   3
База даних захищена авторським правом ©uchika.in.ua 2020
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка