Мінеральні добрива р оботу виконувала: Сироватка КатеринаСкачати 123.5 Kb.
Дата конвертації10.05.2022
Розмір123.5 Kb.
#91877
Гідрохлорид, застосування

Мінеральні добрива

Р
оботу виконувала: Сироватка КатеринаДротаверин
  • Дротаверин — лікарський спазмолітичний препарат, який за своїм хімічним складом є похідним ізохіноліну та, з іншого боку, також структурним аналогом і похідним папаверину. Дротаверин може застосовуватися як перорально, так і парентерально та ректально.

  • Склад діюча речовина: дротаверин; 1 таблетка містить дротаверину гідрохлориду 40 мг; допоміжні речовини: магнію стеарат, тальк, повідон, крохмаль кукурудзяний, лактози моногідрат.
Амброксол


•Амброксол — синтетичний препарат, що є по хімічній структурі заміщеним бензиламіном, та належить до групи муколітичних і відхаркувальних препаратів, що застосовується перорально, парентерально, інгаляційно та ректально. По хімічній структурі амброксол є активним метаболітом бромгексину.

•Склад лікарського засобу:


Діюча речовина:аmbroxol, 1 таблетка містить амброксолу гідрохлориду 30 мг; допоміжні речовини:лактози моногідрат, крохмаль кукурудзяний, целюлоза мікрокристалічна, магнію стеарат, кремнію діоксид.

Метамін
•Склад: діюча речовина:metformin hydrochloride; 1 таблетка містить метформіну гідрохлориду 500 мг, 850 мг, 1000 мг; допоміжні речовини:лактози моногідрат, повідон, магнію стеарат, кремнію діоксид колоїдний безводний, гідроксипропілметилцелюлоза.Гідрохлорид
Гідрохлориди – кислі солі соляної кислоти. Найбільш широко термін «гідрохлориди» використовується в органічній хімії.
Утворення гідрохлоридів широко застосовується в різних галузях хімічної та фармацевтичної промисловості, так як більшість гідрохлоридів добре розчиняється у воді, на відміну від основ-попередників. Гідрохлориди у фармацевтиці сильно впливають на периферичну нервову систему (відключає медіатори) на пресинаптичному рівні та винятково добре всмоктуються із ШКТ (2-10 хвилин). Гарантовані побічні реакції з алкоголем – нудота, амнезія, кома. Гідроброміди мають схожу, але більш слабку дію, але, як правило, зараз не використовуються.
Скачати 123.5 Kb.

Поділіться з Вашими друзьями:
База даних захищена авторським правом ©uchika.in.ua 2022
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка