Опис зовнішності людиниСкачати 22.84 Kb.
Дата конвертації19.11.2018
Розмір22.84 Kb.
#64954
ТипУрок
Урок № 1

Тема: Опис зовнішності людини.

Задачі:

Практичні:

Ознайомити учнів з новим лексичним матеріалом і навчити використовувати його в мовленні на рівні фрази, організувати аудіювання учнями тексту в пред’явленні вчителя, організувати діалогічне мовлення учнів за запропонованою ситуацією, організувати монологічне мовлення учнів з використанням опор.Розвивальні:

Розвивати довготривалу й оперативну пам’ять, логічне мислення, здатність до мовної здогадки, розвивати здібності самостійно планувати мовленнєві дії із застосуванням нового матеріалу, розвивати слухову короткочасну пам’ять , увагу, уяву, культуру усного мовлення.Виховні:

Сприяти руховій активності дітей, формувати здатність до імпровізації, стимулювати та підтримувати інтерес до вивчення французької та англійської мови.Обладнання:

Підручник Ю.Кліменко «Французька мова» 6 клас,картки з завданнями, картки з розрізаними буквами, тематичні малюнки, комп’ютерна презентація Power Point, аудіо запис пісень, малюнок дівчинкиI. Організаційний момент

T: Будьмо знайомі, я ваш вчитель французької мови. Дуже спішила до вас, що не встигла поправити зачіску.(беру дзеркало)Яка ж я гарна!Яке в мене кругле обличчя! Яке у мене довге світле волосся!Які зелені очі!Прямий ніс!Червоні губи.(в цей час на проекторі відео, де в образі англійської леді повторюю ті ж самі речення англійською мовою)

Bonjour, je suis votre professeur de francais. Je me depechais chez vous .Excusez-moi. Je ferrai ma coiffure. Que je suis belle !Mon visage est rond !Mes cheveux sont longs et blonds.Mes yeux sont verts ! Mon nez est droit ! Mes levres sont rouges !

В.- Хто це розмовляє? Хто ти?

Qui dit? Qui es-tu?

На екрані - Я-це ти! Ти потрапила в країну Задзеркалля!Тут все навпаки. Ти говориш французькою,я,навпаки,англійською.

ІІ Основна частина

В.-Діти, я запрошую вас у чарівну подорож по країні Задзеркалля,тому ми з вами об’єдналися в групи.1- група-французька,буде розмовляти тільки французькою мовою(даю дітям прапор Франції).2 група-як їх відображення буде розмовляти тільки англійською мовою(даю прапор). І як ви вже здогадалися,тема нашого уроку «Опис зовнішності людини».

Mes chers amis,je vous invite au voyage dans le pays de Merveilles,c’est pourquoi nous avons reuni en deux groupes- le 1 groupe ,les Francais,votre drapeau,vous parlez seulement francais,le 2 groupe –les Anglais.parlent seulement anglais. Comme vous deja devinez,le theme de notre lecon –Apparence d’un homme.

1 Введення в іншомовну лексику.

Подивіться на екран. Повторюйте за мною . Сама показую,учні повторюють 2 рази Слайди (спочатку називаю українське ,потім французьке і англійське слово)

Regardez lecran. Repetez après moi.

- А тепер ,подивіться,яка з частин тіла найбільша у цих персонажів ?(на слайдах перша буква слів) . Одна картинка-2 учня. Молодці.

Maintenant ,regardez, s’il vous plait, quel membre de corps est le plus grand chez ces personnages ?

Enfin .dites par la proposition.

2. Граматика. «Cest..» “It is..” (учні складають речення разом зі мною,показуючи частини тіла на своїх обличчях)

«C’est le nez. It is a nose. Повторюють зі мною. • А якого кольору бувають очі, волосся…

 • De quell couleur sont tes yeux?

 • De quell couleur sont tes cheveux?

 • Maintenant ,peut-etre, les anglais sont les meilleures que les francais

 • 3. Контроль розуміння вивченої лексики

 • Завдання «Склади риму»

 • Зараз ми перевіримо,як ви зможете доповнити речення прикметниками, щоб утворилася рима. Слова, які потрібно вставити - перед вами. У вас в дужках правильна відповідь, але, так,як ми в Задзеркаллі,це слово написане навпаки. Кому дуже складно, ви можете скористуватися дзеркальцями, які лежать у вас на партах. Треба повернути його і ви зможете прочитати ці слова.(Звучить музика)

 • Vous avez devant vous les feuilles de papier. Lisez le devoir. Ajoutez les propositions en choisissant de mots donnes. Vous avez 3 minutes à faire cet exercice.Qui a les difficultes ,vous avez la reponse.Il faut tourner votre miroir et vous porriez lire les mots, qui sonts ecrives au contraire ,parce que nous sommes dans un pays de Merveilles.

 • Перевіряємо . Спочатку французи-потім англійці.

 • Verifions.

 • «Складання портрету Аліси»

 • Молодці. Ми продовжуємо нашу подорож, подивіться, який портрет дівчинки. Але не закінчений. Подивіться, які в неї гарні банти, вони вам нічого не нагадують. Так,ц е кольори ваших прапорів.(даю конверти) . (кожен член команди виходить до дошки та прикріплює малюнки з частинами тіла ,називаючи їх)

 • Vous travaillez tres bien. Vous etes excellents !Nous continuons notre voyage.Regardez,quel beau portrait de la fille. Elle s’appelle Alice qui se trouve aussi dans un pays de Merveilles.Decrivons son portrait.

 • ЇЇ звуть Аліса. Як ви вважаєте, чому ми зустріли її тут, в Задзеркаллі. Так, це Аліса з країни Чудес, яка як і ми з вами потрапила в Задзеркалля. Давайте опишемо її портрет

 • Фізхвилинка.(На екрані відео,показую рухи,діти повторюють)

 • Вам сподобалося .Les enfants,aimez-vous dessiner?Moi aussi.

 • Point, point, virgule, tiret

 • Le visage est déjà fait

 • Les points sont les yeux

 • Le tiret est la bouche

 • La virgule est le nez

 • On peut vite dessiner

 • Діти,а ви любите малювати. Я теж (беру тарілку, олівець)

 • Крапка. Крапка,кома, т.д.(на екрані по черзі з’являється чоловічок).

 • А ви хотіли б самі намалювати чийсь портрет. Але малювати ми будемо ні красками та олівцями, а за допомогою їжи. Намалювати треба обличчя - опис,який перед вами.

Voudriez-vous dessiner d’un home? Mais je n’ai ni crayons.ni feutres. J’ai des produits. Il faut composer le portrait du homme. Sa description est sur les feuilles de papier.Travaillons.

 • Інтерактивна технологія «Складання портрету людини за допомогою їжи).(звучить музика)

 • - Які ви молодці! Які гарні у вас портрети!Давайте додамо наші портрети до галереї відомих людей.

 • Гра «Здогадайся,хто це»

(Читаю портретні описи по черзі - франц., англ.). учні повинні назвати хто це.

Гра «Переплутані букви»

-Молодці. (роняю листи на пол.)Діти, ви мені не допоможете. Всі букви переплуталися. Допоможете мені. Треба кожній команді скласти слова

І-mignon


II- pretty

(чіпляю букву кожному учаснику

Ви дуже добре розмовляєте. А тепер давайте прочитаємо текст про Степана та його друга.

Ви- молодці. Візьміть ваші дзеркальця. Подивіться,кого ви там бачите. Дуже розумних та красивих учнів. Як ви вважаєте,хто з вашої команди був найрозумніший. Давайте це перевіримо.(1 учень з команди виходить і описує себе в дзеркало).

Ось і прийшов кінець нашої подорожі. Але ,щоб вийти із Задзеркалля треба об’єднати 2 групи . Візьміть свої дзеркальця і направте одна група на іншу,щоб ваші відображення об’єдналися та поміняйтеся місцями .Молодці.

III. Підведення підсумків

1. Домашнє завдання.В. Я вам роздаю листочки. Це зразок. За цим зразком вам треба підготувати опис свого друга.

Мені дуже приємно було з вами працювати. Ви – дуже розумні учні. Дякую вам за чудовий урок. Подарунки на пам’ять.
Каталог: attachments
attachments -> Обґрунтування вибору проблеми
attachments -> Обладнання: комп’ютерні слайди, тексти поезій Архілока, Тіртея Актуалізація опорних знань
attachments -> Урок з Зарубіжної художньої культури 11 клас Культова арабо-мусульманська архітектура
attachments -> Склад і функції крові. Лабораторна робота. Мікроскопічна будова крові людини та жаби
attachments -> Серцево судинні
attachments -> Тема: Хімія та їжа Девіз: Хіміки це ті, хто дійсно розуміють світ!
attachments -> План Пояснювальна записка. Тема Науково-теоретична підготовка вчителя фізичної культури. Тема Питання педагогіки та психології в фізичному вихованні
attachments -> Урок Обміркуйте ситуацію

Скачати 22.84 Kb.

Поділіться з Вашими друзьями:
База даних захищена авторським правом ©uchika.in.ua 2022
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка