Основні різновиди наукової праці: Науковий звіт – оформлена згідно з держстандартом наукова або науково-технічна інформація. РефератСкачати 19.92 Kb.
Дата конвертації18.08.2017
Розмір19.92 Kb.
ТипРеферат
Основні різновиди наукової праці:

Науковий звіт – оформлена згідно з держстандартом наукова або науково-технічна інформація.

Реферат – від латинського – коротке викладення основних положень книги, вчення, наукової проблеми; доповідь на задану тему по визначених джерелах.

Доповідь – повідомлення на наукову тему у вченому зібранні, публічна лекція. Доповіді роблять на конференціях та симпозіумах. Вони підрозділяються на пленарні, секційні, стендові. Доповіді друкуються у неперіодичних збірках, що містять підсумки конференції.

Стаття – твір невеликого розміру у періодичному виданні або неперіодичному збірнику.

Збірник наукових праць – періодичне наукове видання, що містить науково-дослідні матеріали академічних, наукових установ, навчальних закладів або наукових товариств.

Науковий журнал – періодичне тематичне наукове видання, що містить статті і матеріали про теоретичні дослідження, а також матеріали прикладного характеру, призначені для науковців.

Рецензія – стаття, у якій критично розглядається одно або більше наукових досліджень, виконано аналіз досліджень та оцінка викладеного матеріалу, відзив про дослідження і мотивований висновок.

Монографія – наукове видання, яке містить всебічне теоретичне дослідження однієї проблеми або теми та належить одному або декільком авторам, що підтримують єдину точку зору.

Анотація – скорочена характеристика книги, статті, рукопису, у якій викладається головний зміст, а також відомості про те, кому призначений твір, яку ціль має інформація.

Препринт – наукове видання, що містить стислі головні наукові матеріали, отримані автором, опубліковані до виходу видання, де наукові результати дослідження будуть надруковані повністю. Препринт дає можливість негайно повідомити світову науку про отримані результати і підтвердити пріоритет автора.

Реферативний збірник – періодичне видання у вигляді збірника рефератів наукових робіт.

Експрес-інформація – реферативне видання, що вміщує розширені і зведені реферати найбільш актуальних закордонних наукових матеріалів, що потребують оперативного оповіщення.

Депонований рукопис – рукопис, якій становить інтерес для вузького кола спеціалістів і не друкується у періодичному виданні, а може бути висланий дослідникові на його замовлення.

Дисертація на здобуття наукового ступеня є кваліфікаційною науковою працею, виконаною особисто у вигляді спеціально підготовленого рукопису або опублікованої монографії.
Каталог: download -> version
version -> Захист навколишнього середовища від забруднення мийними засобами
version -> «Валеологічне виховання дітей дошкільного віку, як фактор формування здорового способу життя»
version -> Виписка з навчального плану
version -> Методичні рекомендації щодо викладання уроків для стійкого розвитку «Моя щаслива планета» розділ Система уроків-зустрічей для 3 класу курсу за вибором «Моя щаслива планета»
version -> Затверджую директор Зіньківської спеціалізованої школи І-ІІІ ст.№2 Л. В. Литус
version -> Наказ №526 " Про затвердження Науково-методичних рекомендацій щодо оцінювання навчальних досягнень учнів та оформлення сторінок класних журналів загальноосвітніх
version -> Методичні рекомендації Донецьк  2006 ббк 64. 9 (ІІ) 722 ш 30
version -> Вимоги до оформлення посібника
version -> Програма бібліотечно-бібліографічних знань для учнів 1-11 класів


Поділіться з Вашими друзьями:


База даних захищена авторським правом ©uchika.in.ua 2019
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка